5606 посетителей онлайн

Зеленский о трехсторонних переговорах в ОАЭ: Обсуждаются параметры окончания войны

переговоры во Флориде

Президент Владимир Зеленский рассказал, что на новых переговорах Украины, России и Соединенных Штатов в Абу-Даби в эти дни обсуждаются условия завершения российской войны.

Об этом глава государства рассказал в вечернем обращении, информирует Цензор.НЕТ.

Уже состоялся первый разговор сторон

Зеленский отметил, что уже состоялся разговор между делегациями Киева, Москвы и Вашингтона, и что украинские представители докладывают ему "почти каждый час". Он также отметил, что таких трехсторонних форматов встреч не было давно.

"Говорят о параметрах окончания войны. Сейчас у них должна быть хотя бы часть ответов от России, и главное, чтобы Россия была готова завершить эту войну, которую сама же и начала. Украинские позиции четкие. Рамки для диалога я определил для нашей делегации", - заявил глава государства.

О выводах говорить рано 

Постоянно украинская делегация на связи с главой государства – Рустем Умеров, Кирилл Буданов, Давид Арахамия, Сергей Кислица. Завтра к переговорам еще присоединятся генерал Гнатов, начальник Генерального штаба, и представитель ГУР Скибицкий.

В то же время президент подчеркнул, что пока "рано делать выводы" по содержанию переговоров.

"Посмотрим, как пойдет разговор завтра и какими будут результаты. Нужно, чтобы не только Украина хотела закончить эту войну, достичь полной безопасности, –– чтобы и в России похожее желание все-таки родилось", –– резюмировал он.

Топ комментарии
+13
ПЕРЕКЛАД - обговорюється на яких умовах і в обмін на шо ЗЕ нас здасть

А ТЕ ЩО ЗДАСТЬ ЦЕ ТОЧНО - бо його друзяки уже брали гроші за вторгнення і здачу
показать весь комментарий
23.01.2026 20:15 Ответить
+12
Параметри закінчення війни? Війна України з москалями НЕ ЗАКІНЧИТЬСІ НІКОЛИ!!!! Запам'ятайте це. Можуть змінюватись тільки параметри бойових дій. Рашисти відкрито говорять що бойові дії дипломатів для рашистів більш вигідні ніж бойові дії на фронті. Бо дипломатами рашисти можуть завоювати всю Україну за пару місяців. А на фронті рашисти платять за кожний сантиметр просування мільярдами доларів і тисячами дохлих орків
показать весь комментарий
23.01.2026 20:20 Ответить
+6
Умови припинення війни це реалізація договорняка (у Анкориджі) пуйла і трампа про негайний вивід ЗСУ з Донбасу і приєднання неокупованої частини Донецької області до рашки.

Зеля погодився на на цю капітуляцію.
Згачить жертви та страждання українського народу були марні.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ПЕРЕКЛАД - обговорюється на яких умовах і в обмін на шо ЗЕ нас здасть

А ТЕ ЩО ЗДАСТЬ ЦЕ ТОЧНО - бо його друзяки уже брали гроші за вторгнення і здачу
показать весь комментарий
23.01.2026 20:15 Ответить
а можна щоб тебе одного здав - по постійний сморід вже неможливо терпіти?
показать весь комментарий
23.01.2026 20:40 Ответить
Зе напав на Европу бо придурок поставив на Трампа в обмін на своє президенство том придурок здасть Українські території і Донбасс
показать весь комментарий
23.01.2026 23:22 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=HF3ixXAZnoY https://www.youtube.com/watch?v=Ефект БУДАНОВА! На переговори в Абу-Дабі привезли ГЕНЕРАЛА ГРУ замість дипломатів

Стефанишина нa Fox news- -півтори години тому
показать весь комментарий
23.01.2026 20:18 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=5g8IoTomt_c

Радикальніший ніж вище на FOX NEWS прогноз від військового експерта Черника - схоже на те йде? й на те, що вже прийшло?
показать весь комментарий
23.01.2026 20:22 Ответить
Параметри закінчення війни? Війна України з москалями НЕ ЗАКІНЧИТЬСІ НІКОЛИ!!!! Запам'ятайте це. Можуть змінюватись тільки параметри бойових дій. Рашисти відкрито говорять що бойові дії дипломатів для рашистів більш вигідні ніж бойові дії на фронті. Бо дипломатами рашисти можуть завоювати всю Україну за пару місяців. А на фронті рашисти платять за кожний сантиметр просування мільярдами доларів і тисячами дохлих орків
показать весь комментарий
23.01.2026 20:20 Ответить
Так що ти пропонуєш дебіл позавчора створений? Капітулювати перед російськими фашистами?
показать весь комментарий
23.01.2026 21:30 Ответить
как только перестанут давать деньги - война быстро закончиться..... Как можно на что-то рассчитывать в войне, когда своего ничего нет.... Да людей и тех, приходиться отлавливать и под дулом автомата на фронт отвозить...
показать весь комментарий
23.01.2026 20:35 Ответить
Как только по твоєй параше нанесут пару ядерньіх ударов война сразу прекратится.
показать весь комментарий
23.01.2026 21:23 Ответить
Умови припинення війни це реалізація договорняка (у Анкориджі) пуйла і трампа про негайний вивід ЗСУ з Донбасу і приєднання неокупованої частини Донецької області до рашки.

Зеля погодився на на цю капітуляцію.
Згачить жертви та страждання українського народу були марні.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:20 Ответить
Закінчаться голодомором, як у 33 році, після окупації України рашкою.
Окупанти ніколи не закінчать знищення українців, після підписання капітуляції зеленським.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:32 Ответить
Звідки ти знаєш, бо ти рашист оккупант?
показать весь комментарий
23.01.2026 21:20 Ответить
Крим чий?
показать весь комментарий
23.01.2026 21:24 Ответить
Ніт, лише почнуться. Потім будуть фільтраційні табори, репресії, голодомори, та штурми Варшави: з держаками від лопат та чеченськими загородзагонами за спиною. А Ви, мабуть, в школі принесли записку від батьків , тому були звільнені від вивчення історії? Помітно.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:36 Ответить
Сейчас тебе диванные войска распишу все последствия) Лучше пусть всех убьет зелупа с сырком, чем это сделает НАТО, ....точнее русня )
показать весь комментарий
23.01.2026 20:49 Ответить
Рашист, твій господар путін це *****.
Йди молись йому, та не лізь в розмови українців.
показать весь комментарий
23.01.2026 21:18 Ответить
Хотєлки путлєра незмінні - мир для України може бути ******* - або дуже ******* - Портніков
показать весь комментарий
23.01.2026 20:21 Ответить
Безтолкове чмо і надалі мутить воду.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:24 Ответить
Не вірю в ці пепемовини з кацапстаном взагалі !!
закінчиться все обманом і здачею украінських територій
кацапам !
показать весь комментарий
23.01.2026 20:26 Ответить
Зеля успішно справляється з цим і з війною- 300 н.п за 25 рік. Десятки тисяч загиблих і поранених. З чого ви взяли що як буде війна не буде здача територій. Бангладеш тут кулеби побудують як всіх перебють.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:51 Ответить
"...обговорюються умови завершення російської війни..." - а я думав буданга умови обговорює, як каву в Криму випити...
показать весь комментарий
23.01.2026 20:26 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2026 20:31 Ответить
Минські Угоди 3
показать весь комментарий
23.01.2026 20:49 Ответить
Думаю намного гирши
показать весь комментарий
23.01.2026 21:25 Ответить
Подробности узнаем, когда обьявят эвакуацию. И то не факт.
показать весь комментарий
23.01.2026 20:59 Ответить
зупинки, можливо. закінчення, нереально
показать весь комментарий
23.01.2026 21:27 Ответить
тобто, після важких боїв! після загибелі великої кількості побратимів 7 корпус дшв добровільно вийде з покровська?
та, вийде без бою з краматорська слов'янська?
показать весь комментарий
23.01.2026 21:27 Ответить