7653 посетителя онлайн

США считают свои гарантии безопасности более важными, чем европейские, - Politico

Трехсторонние мирные переговоры в ОАЭ: что известно?

В Вашингтоне убеждены, что гарантии безопасности со стороны США имеют больший вес, чем европейские, даже несмотря на то, что американская сторона не рассматривает вариант размещения своих войск на территории Украины

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Politico.

Определяющая роль гарантий безопасности от США

По данным издания, высокопоставленный американский чиновник в субботу фактически снизил значение первых обязательств европейских партнеров в отношении Украины, подчеркнув, что определяющую роль играют именно гарантии безопасности со стороны США.

Инициатива так называемой "коалиции желающих" выглядит прилично - речь идет о нескольких вертолетах, ограниченном количестве военных и единичных заверениях. Однако, если общаться с украинцами, становится очевидно: для них ключевыми являются американские гарантии безопасности", - отметил чиновник в комментарии журналистам.

Издание Politico также сообщает, что президент США Дональд Трамп в очередной раз подтвердил: Вашингтон не планирует направлять свои войска в Украину, но при этом продолжает оказывать поддержку.

По информации представителей Пентагона, обязательства Соединенных Штатов, вероятно, будут предусматривать спутниковую и разведывательную помощь, отдельные беспилотные полеты для наблюдения за линией разграничения, а также логистическое обеспечение.

Что предшествовало?

  • Как сообщалось, делегация Украины 17 января провела в Майами переговоры с США о гарантиях безопасности.
  • Зеленский поручил финализировать документ "исторического уровня" о гарантиях безопасности Украины от США.
Топ комментарии
+26
США вважають свої Будапештські гарантії безпеки важливішими за європейські?
показать весь комментарий
25.01.2026 07:46 Ответить
+17
Така сама туфта як і Будапештський туалетний папір. Найкраща гарантія безпеки - сотня ядерних боєголовок, націлених на Схід.
показать весь комментарий
25.01.2026 08:04 Ответить
+14
Десь я вже чув таке ..Здається країна агресор яка тероризує мирну , демократичну країну - заявляє що їй треба робити це задля власної безпеки
показать весь комментарий
25.01.2026 07:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Десь я вже чув таке ..Здається країна агресор яка тероризує мирну , демократичну країну - заявляє що їй треба робити це задля власної безпеки
показать весь комментарий
25.01.2026 07:43 Ответить
Ця країна вертає на вісь світ що українців треба знищіти .
питання до спецслужб - не пора лі затикають рота кожному , хто вміщає таки думки шляхом судовими рішеннями та позовом до Інтерполу ? Є ветерани війни- може зробити группу відстеження таких заяв і роботи у судах Інтерпол і ?

СВІТ СПОЖІВАННЯ ЗІЙШОВ З РОЗУМУ І ТРЕБА ЙОГО ПОВЕРТАТИ ДО РЕАЛЬНОСТІ
показать весь комментарий
25.01.2026 08:54 Ответить
соррі- ВИЩАЄ ( той редактор що хоче то і пише )
хоча щось я заплуталась з цім редактором
він пише ВИЩАЄ , а Ші дає переклад ВІЩАЄ

тобто кацапи вже і редактор спаплюжили ?
показать весь комментарий
25.01.2026 09:02 Ответить
То пишіть - ПРОГОЛОШУЄ... Помилка буде меншою...
показать весь комментарий
25.01.2026 10:13 Ответить
США вважають свої Будапештські гарантії безпеки важливішими за європейські?
показать весь комментарий
25.01.2026 07:46 Ответить
Так точно.Вони настільки важливі,що на них поклали болт
показать весь комментарий
25.01.2026 07:53 Ответить
Так поклали, спочатку рашка, але слідом це зробили наші можновладці. Не по мінськах шастати потрібно було, а грузити на дипломатичному рівні, але з оприлюднення претензій в світових ЗМІ, в ООН та шляхом позову в Міжнародний суд, відповідальністю партнерів рашки по Будапештському меморандуму і тих що приєднались до гарантій пізніше. Зобов'язання вони брали спільно і спільні, що змушує до відповідальності за дії одного двох інших. Це зробити навіть сьогодні не пізно і на фоні викрутасів Трампа, навіть необхідно.
показать весь комментарий
25.01.2026 11:42 Ответить
А що порушили США у своїх Будапештський гарантіях? Хоча то були не гарантії, в простий папірець намірів,м'який підготувала українська влада і тоді брехала українцям, що то гарантії безпеки.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:07 Ответить
От якраз те і порушили, що
викрутитьли Україні руки та підсунули нікчемний папірець. Порушили всіі моральні принципи.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:43 Ответить
Цей комент ти написав з викрученими руками?
показать весь комментарий
25.01.2026 09:52 Ответить
Ні. Ніколи США Будапешт не порушували.
показать весь комментарий
25.01.2026 10:02 Ответить
А де протокол, чи акт,який підтверджує, що викручувати руки? Я вже писав, не важко повторитися, що ще до меморандуму Україна віддала Росії майже всю ядерну тактичну зброю. Невже важко вивчити тему через Гугл?
І ще раз повторюся, чому США не викрутили руки Ізраїлю, Пакистану, Північній Кореї? Хоча кожного разу ''викручують'' руки всім лідерам країн, які мають ядерну зброю. І саме головне, що Будапештський меморандум оформлений нами так, як простой папірець, який нікого ні до чого не зобов'язує. Навіть цей папірець порушила тільки росія, якій ми передали всю ядерну зброю на суму 100 мільярдів доларів США просто так.
показать весь комментарий
25.01.2026 10:52 Ответить
Порушили все що зобов'язались. Документи не читати потрібно, а вивчати. Зобов'язання США не брали окремо на себе, а брала спільні зобов'язання коаліція трьох, що змушує до спільної відповідальності. В кожному пункті меморандуму займенники їхні і їх. В п.2 вони взяли зобов'язання не застосовувати проти України не власну зброю, а їхню, тобто розписались за арсенали і свої, і партнерів. Ну а те що Трамп змушує Україну до територіальних поступок, використовуючи в т.ч. економічний тиск, взагалі робить США прямим спільником рашки і не пасивним, а активним порушником Будапештського меморандуму.
показать весь комментарий
25.01.2026 11:57 Ответить
По перше в Будапештському меморандумі були деякі гарантії, які підписанти не виконали. По другев статті 5 НАТО яку нам буцімто пропонують точно такі ж самі ''гарантії'' які були і в Будапештському меморандумі, а саме ніхто не зобов'язаний вам допомагати, всі тільки по своїй волі і по своїх можливостях. Тоді чому ви вірите що стаття 5 НАТО захистить Україну при наступному нападі? По-третє, Якщо Будапештський меморандум нічого не вартий чому X yйло вимагає його офіційно відмінити? І по четверте, якщо Будапештський меморандум це фількіна грамота тоді Україна теж нікому нічого не зобов'язана і повинна відновити свою ЯЗ.
показать весь комментарий
25.01.2026 12:08 Ответить
Еще один свидетель Будапешских ГАРАНТИЙ. Уверен что те кто что то ляпают про Будапешский Меморандум и Гарантии настолько тупые, что даже его не прочитали.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:47 Ответить
Ти його навіть не читав.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:50 Ответить
На сьогодні, як і на вчора вони і є важливішими (для Міжнародного суду) тому, що по перше нинішні обіцянки навіть гарантіями назвати не можна, а по друге Будапештські гарантії надали не США, а коаліція з трьох партнерів взяла на себе спільні зобов'язання і не виконання зобов'язань лише одним з членів коаліції, притягує до відповідальністі всіх.
показать весь комментарий
25.01.2026 11:31 Ответить
У нас все логічно а допомога Європи Україні буде їхати на волах - Пентагон
показать весь комментарий
25.01.2026 07:51 Ответить
F-16 досі становить майже половину винищувального флоту ВПС США, з 838 одиницями, після того як у 2024 році було списано 60.
У 2025 році списано 11.
Україні - 0
показать весь комментарий
25.01.2026 07:57 Ответить
А від Канади скільки?🙂
показать весь комментарий
25.01.2026 09:53 Ответить
Така сама туфта як і Будапештський туалетний папір. Найкраща гарантія безпеки - сотня ядерних боєголовок, націлених на Схід.
показать весь комментарий
25.01.2026 08:04 Ответить
Найкраща це десятки термоядерних по 5 мегатон скинутих на масквабад і крупськоград. А дальше все само повалиться і розвалиться.
показать весь комментарий
25.01.2026 11:45 Ответить
Це тому що зараз при владі в США неадекватні персонажі. Трампон з пінгвіном у Гренландії. Це ж треба було таке викласти на сайти Білого сортира.
показать весь комментарий
25.01.2026 08:15 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2026 09:06 Ответить
Доречі, під пальмами пінгвіни якраз десь і можуть теоретично бути, бо живуть аж до екватора. А от з Гренландією неувязочка вийшла. Ну тромб їх туди переселить. Хутора йому сотню мільярдів потратити.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:50 Ответить
Неадекватні персонажі там після Рейгана.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:46 Ответить
Та невже? І кого можна порівняти в тупості з рудим уй@бком? Навіть молодший Буш- гігант мислення в порівнянні з патлатою потворою та його шоблою.
показать весь комментарий
25.01.2026 10:01 Ответить
Толку з тих гарантій, якщо ви погрожуєте союзникам війною
показать весь комментарий
25.01.2026 08:16 Ответить
"супутникову й розвідувальну допомогу, окремі безпілотні польоти для спостереження за лінією розмежування, а також логістичне забезпечення". Получите супергарантии и распишитесь.
показать весь комментарий
25.01.2026 08:23 Ответить
Та вже у Чорному морі долітались.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:51 Ответить
будь яка допомога важливіша за турбомегастурбованість дев'яностого рівня.
показать весь комментарий
25.01.2026 08:33 Ответить
Наша пісня хороша - почнемо з початку
В УКРАЇНІ ВІДІБРАЛИ ЗБРОЮ ПІД ГАРАНТІЇ США і раші- результат - МІЛЬОНИ ВБИТИХ УКРАІНЦВВ, ЗНИЩЕНІ МІСТА І СЕЛА , загарбані території України

а що до Трампа - він чоловік без честі і йому вірити ніззя

а що до групи НЕ українців, що рішають за українців в Абу Дабі- це просто пісець
показать весь комментарий
25.01.2026 08:47 Ответить
Писав вже сотню раз, сьогодні прийдеться повторити, що ніхто в України не забирав ядерну зброю, Україна сама приєдналася до договору про нерозповсюдження. В нашій доктрині ще задовго до договору був безядерний статут та інше. Ще задовго до Будапештського меморандуму, на з'їзді членів СНД( куди США не входили) Україна сама вирішила передати росії ядерні заряди: снаряди, торпеди та інше. А це тисячі боєзарядів. І тільки по Будапештському передали росії боєголовки міжконтинентальних ракет( в носії знищили чи передали росії), яких боялися США. Хоча США пропонували якусь частину передати їм і вони відразу приймуть нас до НАТО. Але ж тодішні комуняки США і НАТО вважали ворогами і все передали братушкам росіянам.
Навіть якщо викручувати руки і ноги - залишили б собі хоча би тактичну ядерну зброю, але ж ні, віддали все. А сьогодні повертаємося до тих страшних помилок і шукаємо винних, як і за помилки 2019 року. А винні самі.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:18 Ответить
ВИ НЕ МАЄТЕ СОРОМУ ЗОВСІМ , тому що кацапський троль
«ніхто в України не забирав ядерну зброю, Україна сама приєдналася до договору про нерозповсюдження»
УКРАЇНІ ВИКРУТИЛИ РУКИ, ЯК ЗАРАЗ ВИКРУЧУЮТЬ
показать весь комментарий
25.01.2026 09:23 Ответить
У тебе немає аргументів, тому ти верещиш наче мала дитина і переходиш на особисте!. Ну і капслоком строчиш, бо тобі ж руки викрутили🙂
показать весь комментарий
25.01.2026 09:56 Ответить
Шановна пані, не потрібно мене ображати, я стараюся розмовляти мовою законів, постанов, рішень, які тоді були ухвалені та прийняті, а не емоціями. Я ніколи не був і не буду кцапським тролем. Я українець, який тут проживає, майже на лінії фронту і нікуди не втік. Цей українець кожного дня молиться Богу за Україну і допомагає скільки може нашим ЗСУ. Мені прикро, що люди підбурені реальними тролями, щоб відвернути увагу від своїх пр..*****, брешуть, натравлюють на наших партнерів. Так, сьогодні не дуже нормальний президент США до України, але ж до цього був лояльнмй. Чому не використали ту єдину можливість? Бо замість щось зробити Голобородько їздив і ображав партнерів, корчив із себе героя. Ображав міністра оборони Великобританії, президента Байдена, наприклад питанням, чому ми не в НАТО? Він думає, що в США не знають хто він всього оточення єрмак, міндічі, цукермани, киселі, галущенки, дубінські, коломийські, баканови, наумови, шефіри..?
Викручувати руки? То чому не викрутили Ізраїлю, Пакистану, Північній Кореї???
Попрошу вивчити цю тему і не кидатися ніби гарними словами, але все ж неправдивими.
Пишите, що сьогодні викручують руки? А що їм залишається робити? Як зупинити знищення українців смертоносними ракетами, КАБамт, снарядами, мінами, шахедами? І ці ''викручування руки'' розпочалися не сьогодні. До такого стану довела наша, не влада США чи ЄС, а наша. Хто в 2019 році замість оборони всі гроші закатав в асфальт? А ворог нікуди не подівся, він стояв на кордоні і чекав, коли Голобородько розмінує Чонгар і акваторію Азовського моря. Коли Голобородько відведе наші війська з підготовлених позицій в чисте поле. Коли Голобородько розформує танкову частину, що прикривала Київ і виведе з Гостомеля бригаду, що прикривала аеродром і Київ... Коли заморозить наші ракетні програми і скоротить армію, познімає клістрони із систем ППО, вилучить військові катери, а керівництво заводів, генералів, що захищали Україну посадить в тюрму.
Навіть тоді, коли нас попереджали про вторгнення, Голобородько поїхав кататися на лижах,та нам сказав, що вторгнення не буде,та будуть шашлики. Так,це ворог багато вбив в Бучі, Гостомелі, Ірпіні, Ізюмі, Херсоні, Маріуполі та інших містах, але якраз Голобородько і його оточення залишили там жінок і дітей на знущання і зґвалтування. І на завершення, коли добровольці прибігли захищати Україну зі всіх точок світу і це робили вдало, знову вліз Голобородько і звільнив головкома Залужного і 16 генералів Генштабу. Вліз в планування контрнаступу...і фронт посипався. Економіку він не перевів на воєнні рейки, але це зробив ворог. Немає в нас наших ракет і КАБів, просимо в партнерів. Ось це і є ''викручуванням рук, як Ви назвали. Бо головним переговірником є ЗСУ і рух на фронті, а не неукраїнці умеров, Арахамія та оточення Голобородька'. Про них США все відомо, а тому і викручують руки.
показать весь комментарий
25.01.2026 10:11 Ответить
Писав тобі уже сотню разів: пішов ти ***** із своєю кацапською брехнею.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:53 Ответить
В України не відібрали зброю, Україна її сама віддала! І зробили це політики, обрані тобою і твоїми батьками!!!
показать весь комментарий
25.01.2026 09:54 Ответить
США вважають свої гарантії безпеки важливішими за європейські, - Politico

США та РФ тиснуть на Україну, - Reuters


А тим часом РФ атакувала енергетичну інфраструктуру України, є нові знеструмлення у Києві та 3 областях,

РФ вдарила по енергооб'єкту в Ніжині: знеструмлені сотні тисяч споживачів на Чернігівщині.

Майже 6 тис. будинків знову без опалення після нічної атаки РФ на Київ,

Майже весь Чернігів знеструмлений через нічну атаку РФ на енергетику, .....................

І такі повідомлення з наростаючою трагічністю кожний день у січні, у минулому році...

Чи це не результат "миротворчих зусиль" і блудливої риторики, а, насправді фарисейства - практичних дій - "на самом деле и настоящим образом, - Трампа, Білого дому, США, Європи, яка на черзі... ?

"Миротворчих зусиль" і блудливої риторики і практичних дій - "на самом деле і настоящим образом, - Трампа, Білого дому, США, як димова завіса, прикриття і заодно ЗАОХОЧЕННЯ/поощрения і настійної вимоги Путину УСКОРИТСЯ с процессом ПРИНУЖДЕНИЯ
показать весь комментарий
25.01.2026 09:05 Ответить
показать весь комментарий
25.01.2026 09:08 Ответить
Ну звісно, ми вже один раз обміняли ядерну зброю на одне "Американське ні*уя", тепер треба обміняти шмат територій на "ні*уя" від рудого довбо(ОЙ)ба...
показать весь комментарий
25.01.2026 09:19 Ответить
Ну останній приклад був дуже наглядний про цінність їхніх гарантій(З Іраном(Ви там протестуйте ,ми з вами,а ви навіть не думайте вбивати чи страчувати(В короткій перспективі вже й протести затихли,тисячі вбили та стратили((Але ми з вами,ось наш флот підплив(((Але як це допоможе вже мертвим?((((
показать весь комментарий
25.01.2026 09:48 Ответить
Ну прям таки і США. Одна руда потвора зі своєю командою. Так буде точнійше.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:51 Ответить
Тепер 3 роки будуть піпіськами мірятись, хто довший папірець нашкрябав.
показать весь комментарий
25.01.2026 09:54 Ответить
Це млять якийсь поганий сон. Тварюки американські кинули Україну, а тепер пихають в руки ворогу ще й розказують що це їхні гарантії. Рашисти вже розбомбили низку американських підприємст а Тромб даже не заїкнувся про це X yйлу. Якщо хтось вважає що Тромб гарант то чи ви позичили б йому свої гроші?
показать весь комментарий
25.01.2026 11:16 Ответить