6811 посетитель онлайн

За год власти не предоставили ни одного доказательства, почему против меня ввели санкции, - Порошенко

Порошенко продолжает оспаривать санкции в суде

Пятый президент и лидер "Европейской Солидарности" Петр Порошенко заявил, что в течение года власть так и не объяснила, на каких основаниях ввела против него санкции.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу политсилы.

Подробности

Сегодня Коллегия судей Кассационной палаты Верховного Суда продолжает рассмотрение иска Порошенко об отмене указа о санкциях.

"Мы сегодня пришли к удивительным выводам. Год существует незаконный, неконституционный, внесудебный, ограничивающий мои права как гражданина, как народного депутата, мои права как лидера оппозиции указ – и за год власть не смогла предоставить ни одного доказательства. Единственное, что они пытались доказать – якобы президенту доказательства не нужны", – отметил лидер "ЕС".

Он напомнил, что еще в ноябре было передано решение ЕСПЧ.

"О чем же это решение? Весь год представители президента подчеркивали, что указ президента якобы не подлежит контролю. Он имеет дискреционный характер, то есть, что хочет, то и делает. ЕСПЧ заявил, что судебный контроль является обязательным для всех стран-членов Совета Европы.

Ни один документ не защищен от судебного контроля, а обязанность суда – осуществлять этот контроль. Вторая позиция, что эти решения не могут носить, как они говорят, дискреционный характер, то есть вводиться без каких-либо причин", – подчеркнул пятый президент.

"Они обязаны объяснить, в чем же им виноват Порошенко. Отвечая на вопрос, а за что же были введены санкции, мы их ответов на этот вопрос не нашли", – добавил он.

Также Порошенко обратил внимание на фальсификации.

"Указ, который вышел из Кабмина, отличается от указа, который поступил в СНБО. Отличается уже от указа, который был подан на голосование. Отличается от указа, который был подан на подпись президента.

Отличается уже после публикации, потому что там нет моего налогового номера. И уже потом, после публикации, они еще раз фальсифицировали, без нового заседания СНБО. Это не ошибка. Это преступление", – считает Порошенко.

Что предшествовало?

12 февраля 2025 года, по данным СМИ, Совет национальной безопасности и обороны принял решение о санкциях против Петра Порошенко.

Впоследствии лидер "ЕС" Порошенко прокомментировал введение против него санкций.

Президент Владимир Зеленский подписал указ о введении санкций против Порошенко, Жеваго, Коломойского, Боголюбова и Медведчука.

Коллегия судей Кассационного административного суда в составе Верховного Суда рассматривает иск Порошенко об отмене указа президента о введении санкций.

Адвокат Илья Новиков ранее заявлял, что часть документов о санкциях была сфальсифицирована.

Представители власти в закрытой части судебного заседания также заявили, что санкции против Порошенко были введены в воспитательных целях.

Топ комментарии
+28
і не надасть
брехню нема чим обгрунтувати
усе просто
показать весь комментарий
30.01.2026 15:06 Ответить
+11
пан Порошенко - СПРАВЖНІЙ ПРЕЗИДЕНТ!! а зЕЛЬКО - імітатор
показать весь комментарий
30.01.2026 15:20 Ответить
+10
Так ця "влада" тупо фабрикує на Порошенка
показать весь комментарий
30.01.2026 15:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так ця "влада" тупо фабрикує на Порошенка
показать весь комментарий
30.01.2026 15:04 Ответить
і не надасть
брехню нема чим обгрунтувати
усе просто
показать весь комментарий
30.01.2026 15:06 Ответить
ой, Петро Олексійовичу, не вийобуйтесь, ви всього лише п'ятий президент України, а зеленський ПЕРШИЙ та вождь червоношкірих, тож давайте, тойво, не заважайте людині нагинати світ.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:07 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 15:09 Ответить
нє, ну а ****. треба ж розуміти, він жеж "президент, Міша" а ви тут "с єтим вот панібратством", ааа, кому я пояснюю.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:12 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 15:19 Ответить
згоден, перша частина була краще (нічому голівуд не вчить).
показать весь комментарий
30.01.2026 15:32 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 15:34 Ответить
https://www.facebook.com/reel/1561431258466553?locale=ru_RU
показать весь комментарий
30.01.2026 17:02 Ответить
Може за вбивство брата єлдака?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:08 Ответить
А Вова слушаєт да єст, ЄСПЛ для нього не указ, він же «найвеличніший», лідор галактики 95
показать весь комментарий
30.01.2026 15:09 Ответить
Для дегенеративної зеленої влади обшуки на замовлення без ордеру давно стали нормою. Це могло б перерасти у диктатуру, якби гунявий прищ не лишився без регента-ларьочника.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:11 Ответить
Ти про що?Ларьочник працюцює непублічно.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:13 Ответить
лохторат трішки заспокоїли звільненням
показать весь комментарий
30.01.2026 15:15 Ответить
Тому, що Петя з такого ж мафіозного болота, як і інші президенти. А нинішня убога зелена влада переплюнула усі інші кримінальні президентські влади.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:16 Ответить
Головне,що не Петя в 19р?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:17 Ответить
іпануте, і то все, на що твій мозочок здатен?
Ось так ти пояснюєш своє безумство?
Сучище недолуге, ти у вікно виглянь, що ж ти, падлюка, натворила! Це все результат твоєї тупості і дебільності!
хужєнєбудєт, тварино?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:24 Ответить
З жертвою аборту в дискусію не вступаю.
показать весь комментарий
31.01.2026 16:27 Ответить
Ну то від дзеркала відійди, придурку.
І взагалі, дебіле, нахрін ти кому здався з твоєю дискусією.
показать весь комментарий
31.01.2026 16:35 Ответить
Рома з болотного акваріума?😉
показать весь комментарий
30.01.2026 15:28 Ответить
тераріума.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:13 Ответить
Не той клімат!
показать весь комментарий
30.01.2026 16:31 Ответить
для них нормальний клімат, гадюки водяться і в Мурманськй області, і у тайзі аж до 65-ї паралелі.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:37 Ответить
То у, що це влада зрадників і мародерів.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:19 Ответить
Дозволю собі поправити. Зраджують свої, а ці суки для українців ніколи своїми не були, вони завжди були ворогами. Вони вороги, мародери і вбивці, особливо хрипата обдовбана падлюка.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:16 Ответить
пан Порошенко - СПРАВЖНІЙ ПРЕЗИДЕНТ!! а зЕЛЬКО - імітатор
показать весь комментарий
30.01.2026 15:20 Ответить
Наркоман клоун нічого не вміє робити крім вставляти палки в колеса
показать весь комментарий
30.01.2026 15:20 Ответить
Порада Порошенку- спробуйте разом зі своєю партією не тільки свої інтереси відстоювати але й робити заяви проти диктаторського режиму, узурпації влади, порушення прав людини, закритих кордонів , розстріляних людей на кордоні. Гарантую підвищення рейтингу втричі і і народ за вами потягнеться.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:20 Ответить
Держзраду прикрутять .Кравченко не підведе
показать весь комментарий
30.01.2026 15:22 Ответить
Звинувачені в держзраді дубінський і шуфрич вже вийшли під заставу. скоро їх виправдають, от побачите. Всім же зрозуміло, що в 19 році переміг антимайдан? То чого чекати вироків беркутні? від кого?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:29 Ответить
К сожалению они в 19 году обосрались, работая со своим железным электоратом, который и так никуда бы не делся - но не работая с колеблющимися и неопределившимися. Можно было бы дать им популизма - адекватные сторонники все бы поняли и приняли, но переманить на свою сторону часть тех кто не совсем уж "хоть поржем". Сейчас у ЕС один Гончаренко говорит то что действительно волнует общество, реально поднимает острые проблемы. А должна говорить вся партия, и не только для того чтобы поднимать свои рейтинги - а чтобы толкать власть на реакцию, на то чтобы власть что то делала, решала те проблемы в которые ее тыкают носом.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:25 Ответить
зелена пліснява до тремтіння боїться ПОРОХА!!!
показать весь комментарий
30.01.2026 15:21 Ответить
Да? Точно боїться?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:35 Ответить
Щось з того, що відбувається, цього геть не видно😆
показать весь комментарий
30.01.2026 16:37 Ответить
Рік! - "Беркут" за вбивство майданівців 10 р мурижили - тепер відпускають за сроком давності
показать весь комментарий
30.01.2026 15:21 Ответить
Володя хлопець розумний, але розраховує на те, що його люди будуть при владі завжди. Але так не буде. Демократія сильна саме тим, що рано чи пізно до влади приходять твої суперники, і за все доводиться відповідати. Думаю, він сподівається на той час просто втекти. Порошенко, той усе робив досить обережно, щоб потім не можна було притягти. У цього тактика геть інша. Подивимося, як воно все ще повернеться...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:23 Ответить
"Володя хлопець розумний" - це бува не про тупе обдовбане ніщо, яке займає місце президента?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:19 Ответить
показать весь комментарий
30.01.2026 16:36 Ответить
В указі треба було просто написати в графі "причини" - "тому що Порошенко"
А ще можна написати "бо брата вбив", Мойсейчук же розгоняла тоді.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:25 Ответить
А вароффка таки Є.Щербаня вбила?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:37 Ответить
А Баканова вже знайшли??? Може він з Наумовим знають?....
показать весь комментарий
30.01.2026 15:27 Ответить
та він наче й не ховається
оно Береза зазначив кабаки, тц, спортзали, де він тусується
показать весь комментарий
30.01.2026 15:33 Ответить
7 років тому, так само, а можливо і ті сами мочили Петра Порошенко на цьому ж сайті. Уточнюю, я у 2019 голосувала за Порошенка.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:36 Ответить
Сам Юрко активну участь брав .За нагадування бан прилетить
показать весь комментарий
30.01.2026 15:47 Ответить
ну влада торчкового🤡 , це зрозуміло мафіозне племя бізнес іноваторів ...а суди українські ,це бл* дь цербери совкові ,от їм треба міжнародні санкції до сьомого коліна ,шоб андонії жили в Україні ,яку собі зробили самі ,безвилазно !!! ...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:39 Ответить
Обращайся в суд,там все рассудят,какие проблемы?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:50 Ответить
сумно що сьогодні суспільство не може впливати на це лайно, а ситуація з Порохом не поодинока, ми бачимо системне свавілля влади... де схочуть почують "Дагестан"
показать весь комментарий
30.01.2026 15:50 Ответить
Чего это он так пожелтел то, заболел чем?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:51 Ответить
Полковнік, мотайте на родіну!
показать весь комментарий
30.01.2026 16:35 Ответить
Миша (достает вино): - Батя, будешь пить?Опанас: - Да ******** печенка… Ну, наливай!(с)
показать весь комментарий
30.01.2026 16:40 Ответить
а ліпєцкая фабріка?
а тіло брата куди дів?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:56 Ответить
Звичайна вистава для електорату ...
"..Сукупний дохід народних депутатів, декларації яких є у відкритому доступі за 2022-2023 рр., склав більше 7 млрд
42% від цієї суми складають доходи нардепів «Європейської Солідарності» - https://youcontrol.com.ua/data-research/za-2022-2023-roky-parlamentari-otrymaly-7-mlrd-hrn-dokhodu-detalnyy-rozbir-deklaratsiy/ йдеться у дослідженні R&D центру YouControl.
27 нардепів Порошенка у війну заробили майже у 2,5 раза більше, ніж 235 "Слуг народу
показать весь комментарий
30.01.2026 16:06 Ответить
А там на ум пошло, по запісям не прошло? 😁
показать весь комментарий
30.01.2026 16:41 Ответить
Представники влади у закритій частині судового засідання також заявили, що санкції проти Порошенка були запроваджені із виховною метою.
Тобто-Порошенка зеленоморді "Макаренки" просто виховували,бо він дуже невихований.Безпризорник,який до того ж ще й брата з'їв.Він ще дякувати за виховання буде.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:25 Ответить
Дякую Богу ,шо дав у свій час такого Президента як Петро Порошенко ...мої діти змогли виїхати за кордон ще до повномаштабної війни , я з онуком ,теж встигла вискочити 22р. 24 лютого ...ми знаємо шо зеленське мафіозне племя, просто так, булаву не віддасть , бо🤡 вже приготувався своїх виборців тією буловою гасити ,як шо хто буде проти ...
показать весь комментарий
30.01.2026 16:27 Ответить
А нагадайте, хто заявляв, що повністю реформував правоохоронну та суддівську систему в Україні?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:31 Ответить
Слабкі на пам'ять? Зєльонки випийте!🤮😁
показать весь комментарий
30.01.2026 16:45 Ответить
Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:32 Ответить
За що? Так нада, Петре Олексійовичу, бо так сказав ЗЕратустра.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:33 Ответить
Докази тобі надати? Почати з Криму без єдиного пострілу? Чи може з Іловайська? А можу почати зі знищення найбільших складів та арсеналів зі зберігання ракет та ***********. За твоєї каденції було знищено все, всі запаси.
показать весь комментарий
31.01.2026 09:44 Ответить