6840 посетителей онлайн

Весь Киев без водоснабжения из-за аварии в энергосистеме, - "Киевводоканал"

вода

В связи с аварией в энергосистеме в настоящее время отсутствует водоснабжение во всех районах Киева.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр "Киевводоканала".

Что известно

"На данный момент энергетики совместно со специалистами Киевводоканала работают в усиленном режиме, чтобы как можно быстрее восстановить электропитание объектов водопроводно-канализационного хозяйства и вернуть водоснабжение киевлянам", - говорится в сообщении.

О дальнейшем развитии ситуации и сроках восстановления услуг будет сообщено дополнительно.

Что предшествовало?

Как сообщалось, утром 31 января движение метро было остановлено из-за низкого напряжения. Киев и Киевская область перешли на аварийные отключения.

Топ комментарии
+17
ще працювати зеленськаму і працювати щоб знищити Україну.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:19 Ответить
+13
У нас немає світла, зате є трЄпло.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:22 Ответить
+8
Нам потрібне Зельоне перемир'я. Відсторонити цю владу, і посадити професіоналів, а не "творі бардак, ми здєсь проєздом!"
показать весь комментарий
31.01.2026 12:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
діджітізація. Мабуть запороли софтвер гівняні "братья"
показать весь комментарий
31.01.2026 12:18 Ответить
ще працювати зеленськаму і працювати щоб знищити Україну.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:19 Ответить
Не дочекається гнида зелена...
показать весь комментарий
31.01.2026 13:26 Ответить
У нас немає світла, зате є трЄпло.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:22 Ответить
Немає тепла, а є трЕпло)
показать весь комментарий
31.01.2026 12:25 Ответить
ТрЄпло підлягає трепанації.
показать весь комментарий
31.01.2026 15:03 Ответить
Нам потрібне Зельоне перемир'я. Відсторонити цю владу, і посадити професіоналів, а не "творі бардак, ми здєсь проєздом!"
показать весь комментарий
31.01.2026 12:23 Ответить
ага відсторониш ти їх. тільки з волинскої митниці пару мільйонів доларів в місяць. а в них сотні таких потоків і потічків , енергетика оборонка влк тцк силовики- всі потоки сходяться в одні загребущі зелені ручки. бізнес і нічого особистого.
показать весь комментарий
31.01.2026 12:29 Ответить
Рано чи пізно доведеться це робити і краще б раніше. Ще в 22-му я писав, що негайно гнати потрібно погань, а мені - не звизди, він герой Боневтік.
показать весь комментарий
31.01.2026 13:39 Ответить
Конституція! (а це святе) не дозволяє.
показать весь комментарий
31.01.2026 15:12 Ответить
Вчи матчасть, якраз Конституція і дозволяє - Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
показать весь комментарий
31.01.2026 15:19 Ответить
вона на паузі
зара все можна
показать весь комментарий
31.01.2026 15:19 Ответить
Незламність міцнішає
показать весь комментарий
31.01.2026 12:24 Ответить
Зе , вчора закликав наших воєнних дотриматися дзеркальності
по відношенню до кацапів , а сьогодні срюська мразота
відповіла Зебоневтіку його дзеркальністю 🤬
показать весь комментарий
31.01.2026 12:37 Ответить
Зельцман разом з 5-6ма креативними менеджерами потужно працюють...
показать весь комментарий
31.01.2026 12:45 Ответить
Зелю жалко! Як же він тепер своїм золотим унітазом користуватись буде, коли води нема? Охоронців заставлять з відрами до колодязя бігати?
показать весь комментарий
31.01.2026 12:47 Ответить
Ви за нього не хвилюйтесь. В нього все є. Й бункер повністю автономний. То ми без іоди, тепла й ЕЕ сидимо.
показать весь комментарий
31.01.2026 14:13 Ответить
І знову все на авось =( Немає ні генераторів, ні запасних ліній / потужностей для критичної інфраструктури, нічого... І це на 4й рік, тобто його ніколи не буде =(
показать весь комментарий
31.01.2026 12:55 Ответить
Шо с ти вибрали те і "їжте"це прислівя-коли вже до вас дійде вам знадобилося 4 роки важкої кровопролитної війни щоби тільки почали відкривати очі,що зе забрав ваш розум? чи ви такі по роду?
показать весь комментарий
31.01.2026 13:02 Ответить
справедливості ради - він йшов на вибори з діаметрально іншою програмою тобто мир, рівність всіх, посадки корупціонерів і люди за це проголосували. інша справа що треба бути сильним психологом, щоб прорахувати, що насправді він просто бреше в програмі .а насправді зеля жадібний кровожерливий упир, який готовий продавати живих людей за гроші і за свою владу і якому абсолютно плювати на україну і українців.
показать весь комментарий
31.01.2026 14:21 Ответить
У виборців повинна бути проста і зрозуміла можливість відкликати обранця, а не чекати сім років, коли рак на горі свисне.
показать весь комментарий
31.01.2026 15:19 Ответить
Ремонт дороги на Оболоні 1,6 морд то це скільки було б генераторів для водоканалу? Хіба що віталька на Оболонь не поїде на майбаху.
показать весь комментарий
31.01.2026 13:38 Ответить
зелений верав з бюджету Києва 8 лярдів, то скільки це генераторів?
показать весь комментарий
31.01.2026 14:14 Ответить
Совки знають як зашкодити совковому(
показать весь комментарий
31.01.2026 13:42 Ответить
Здається Чалий казав ,що на маскву не б'ємо ,бо там ППО потужна.В мене просте запитання : хіба масква має електростанції в середині?Чи електроенергія подається хіба не ЛЕП?(
показать весь комментарий
31.01.2026 13:54 Ответить
Пора Дурневу начинать стебаться уже не с Донецка, а с Киева.
показать весь комментарий
31.01.2026 14:12 Ответить
А шо там с даунбаса стЄбатца? Ви моральні виродки, природа і кацапська генетика над вами вже пАстєбалась гниди .
показать весь комментарий
31.01.2026 15:53 Ответить
фьодоров получил доступ ко всему и приступил к работе
показать весь комментарий
31.01.2026 15:44 Ответить
За Петра Олексійовича такого не було.
показать весь комментарий
31.01.2026 16:08 Ответить
Навіщо водопостачання коли навкруги повно снігу. З каналізіцієй найважче - треба рити вигрібні ями у кожному києвському дворі та будувати на них дерев'яні параши.
показать весь комментарий
31.01.2026 16:35 Ответить