3260 посетителей онлайн

Германия предоставит Украине 5 ракет для систем Patriot, если партнеры соберут 30, - Писториус

Санкции и готовность РФ важнее отказа Украины от НАТО — Писториус

Украина в ближайшее время получит 35 ракет-перехватчиков PAC-3 для систем противовоздушной обороны Patriot: 30 единиц передадут государства-участницы формата "Рамштайн", еще пять – дополнительно Германия. Поставка может состояться уже в течение нескольких дней.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду", об этом заявил министр обороны Германии Борис Писториус после заседания "Рамштайна" в штаб-квартире НАТО 12 февраля.

Писториус спонтанно пообещал Украине еще пять ракет-перехватчиков к системам ПВО Patriot.

"Что касается ПВО, я решил спонтанно предложить в конце нашей сессии, что Германия передаст Украине пять дополнительных ракет-перехватчиков PAC-3, если другие страны-партнеры совокупно передадут 30 единиц PAC-3. Мы все знаем, что речь идет о спасении жизней", – заявил Писториус.

"Это вопрос дней, а не недель или месяцев. Поэтому могу сказать вам, что мы на правильном пути", – добавил он.

Он напомнил, что Украине нужно не менее 50 млрд долларов в 2026 году для самозащиты.

"Джон, Михаил и я вместе с генеральным секретарем НАТО Марком Рютте на прошлой неделе написали письмо нашим партнерам. Мы настоятельно призываем все страны Контактной группы по вопросам обороны Украины оказать дополнительную поддержку", – напомнил немецкий министр.

Также он выразил удовлетворение результатом сегодняшнего заседания "Рамштайна", а особенно, анонсированными министром обороны Великобритании Джоном Гилли 35 миллиардами евро военной помощи Украине от государств-участников сегодняшнего "Рамштайна".

Топ комментарии
+5
Ці ракети треба не збирати по всьому миру по краплі, а налагодити спільне масштабне виробництво за кордоном.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:46 Ответить
+5
Тобі не соромно перед зєлєнскім ????
Хоча б вже тисячами обіцяв а не штуками... Вмикай Потужність.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:47 Ответить
+5
На 2,5 цілі, бо зазвичай випускають по дві на одну ціль.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Б* я 5 ракет. В ідеалі на 5 цілей 🤬
показать весь комментарий
12.02.2026 21:45 Ответить
На 2,5 цілі, бо зазвичай випускають по дві на одну ціль.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:59 Ответить
спасіба .зібьємо 5 шахедів з 50к
показать весь комментарий
12.02.2026 21:46 Ответить
Ці ракети треба не збирати по всьому миру по краплі, а налагодити спільне масштабне виробництво за кордоном.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:46 Ответить
ці ракети виробляє тільки США та Японія, у Японії заборона на експорт
показать весь комментарий
12.02.2026 21:49 Ответить
Вони б це налагодили, якби їх хтось купляв, а купляти їх в самих себе їм не дуже до вподоби.
показать весь комментарий
12.02.2026 22:00 Ответить
Більшої галіматьї не міг придумати? Літаки, і крилаті ракети із НАСАМАМИ їм " вигідно у себе купувати" а РАС 3 не вигідно?
показать весь комментарий
12.02.2026 22:10 Ответить
Їм все не вигідно у себе купляти, інакше б в нас було б вже все необхідне для перемоги.
показать весь комментарий
12.02.2026 23:38 Ответить
Та да, пограй у дурня, в тебе непогано виходить
показать весь комментарий
12.02.2026 23:40 Ответить
Тобі не соромно перед зєлєнскім ????
Хоча б вже тисячами обіцяв а не штуками... Вмикай Потужність.
показать весь комментарий
12.02.2026 21:47 Ответить
найвеличніший не може бути другим - ніколи....
показать весь комментарий
12.02.2026 21:59 Ответить
вийди звідси, розбийникя🤣
показать весь комментарий
12.02.2026 22:04 Ответить
Хоть шось - а кацапи можуть за день випустити по Україні 30 ракет
показать весь комментарий
12.02.2026 21:51 Ответить
А ми по кацапам Фламінгами, Фламінгами. У нас їх виробляють по три тисячі щомісяця
показать весь комментарий
13.02.2026 00:08 Ответить
🇩🇪 У Німеччини більше немає ресурсів, які можна було б додатково передати Україні, - міністр оборони країни Пісторіус
показать весь комментарий
12.02.2026 21:55 Ответить
Рютте у ВР недавно звявляв приблизно те саме: "Ми обов'язково допоможемо вам військами, але лише тоді, коли їм не треба буде воювати".
показать весь комментарий
12.02.2026 21:58 Ответить
Если те дадут 30, мы дадим 5! А если те дадут 20, вы дадите 1? Но вот момент истины---а если те не дадут нихера----вы тоже??? ************ мокрожопые......
показать весь комментарий
12.02.2026 22:01 Ответить
Сказав " Боря", притрушучи соломою боєкомплєкт РАС 3 у власному хліву
показать весь комментарий
12.02.2026 22:11 Ответить
Ще один крок до перемоги над імперією зла.
показать весь комментарий
12.02.2026 22:01 Ответить
🤣🤣
показать весь комментарий
12.02.2026 22:02 Ответить
30 ракет ...десь відкривають шампанське 🍾
показать весь комментарий
12.02.2026 22:15 Ответить
Та як же ви з голою дупою будете рашистів зупиняти?
показать весь комментарий
12.02.2026 22:21 Ответить
Їх ніхто не планує особливо зупиняти тим більше перемагати.Завдання чітке у зелебобіка від 'партнерів' - протягнути війну до 29 року а як получиться то ще пару рочків і потім підписати капітуляцію від імені тої частини що залишиться від України. А сам український етнос зникне як такий. Територію заселять вихідцями з південних країн.
показать весь комментарий
13.02.2026 03:41 Ответить
Оці пісторіуси і є потужні гарантії безпеки нашого оманського віслючка. Чи може десь є потужні лідери серед еврогеїв? Макарон? Та ні, немає.
показать весь комментарий
12.02.2026 22:24 Ответить
"ще п'ять - додатково Німеччина"
PAC-3 більш менш гарантовано може боротися з балістикою, PAC-2 так собі, хочя цифри звичяйно вражають - 35?
показать весь комментарий
12.02.2026 22:35 Ответить
нам потрібні наші ракети,
але головний по фламінгам міндичнувся
показать весь комментарий
12.02.2026 22:35 Ответить
потужно потужному
показать весь комментарий
12.02.2026 22:42 Ответить
Акуєть які в нас ''гаранти безпеки''. Не можуть назбирати на 5 ракет. А що буде коли рашисти за рік який ви їм хочете дати в рамках ''мирної угоди'' зроблять 10000 ракет і влуплять ними по вашій ''мирній угоді''? Буде та ж сама ситуація що і в 22-му коли Україні будуть пропонувати здатись за 3 дні бо нема чим відбиватись
показать весь комментарий
12.02.2026 23:07 Ответить
Ось тому Україні потрібно швидко відновлювати Ядерну Зброю. Це єдина гарантія безпеки. Бо ніхто нам не допоможе коли рашисти полізуть знову. А рашисти полізуть, будьте певні. Чи ви думаєте що Х'уйло якого опустили на весь світ разом з його армією орків заспокоїться не зищивши Україну?
показать весь комментарий
12.02.2026 23:13 Ответить
Забудь про ЯЗ в Україні, цього ніколи не буде.
Проїхали, тепер залишилось голою дупою захищатись.
показать весь комментарий
13.02.2026 00:13 Ответить
Ми всі знаємо, що йдеться про порятунок життів і тому передаємо аж 5 ракет. Це дуже багато. Тоді, як рашисти за раз випускають по 30+ ракет.
показать весь комментарий
12.02.2026 23:12 Ответить
Ну хоч хтось може пояснити, нах*я про це базікати?!
показать весь комментарий
12.02.2026 23:19 Ответить
Один зала отбить и то не на сто процентов. Уж лучше бы действительно молчали. Не давали повода русне поржать.
показать весь комментарий
12.02.2026 23:56 Ответить
Тоб то лапотна раша з економікою в 100 разів меншою ніж ЄС виробляє ракет та снарядів більше....Браво Європа.....******.....сь