12683 посетителя онлайн

Зеленский: 90% украинцев против проведения выборов во время войны

Зеленский о выборах

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что в случае короткого перемирия возможно проведение выборов.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в интервью главы государства изданию Politico.

По словам главы украинского государства, выборы могут состояться при условии прекращения огня на два-три месяца. Он подчеркнул, что первоочередным условием является безопасность.

Условия для проведения выборов

Президент подчеркнул, что для организации выборов необходимы изменения в законодательство. Соответствующее решение должен принять парламент.

Он выразил надежду, что Верховная Рада сможет оперативно внести необходимые изменения. В то же время фактор безопасности остается ключевым.

Зеленский отметил, что проведение голосования во время активной фазы войны является сложным. Особенно это касается военных и граждан за рубежом.

   Позиция общества

По словам президента, большинство украинцев не поддерживают выборы во время войны. Он заявил, что 90% граждан выступают против такого шага.

"Если кому-то интересно, что думают украинцы, то 90% против, потому что понимают, что это ужасно — проводить выборы сейчас, во время войны, под обстрелами. Ужасно, как будут голосовать наши солдаты, которые нас защищают. Они должны голосовать. Мы должны их услышать. Ужасно, как будут голосовать 8 миллионов человек за границей, но они должны выбрать президента, парламент и местную власть", — сказал Зеленский.

Президент подчеркнул, что участие военных и граждан за пределами страны является принципиальным. Без создания надлежащих условий обеспечить это сложно.

Он подытожил, что вопрос выборов напрямую зависит от ситуации с безопасностью. Окончательные решения будут приниматься с учетом позиции общества.

Топ комментарии
+89
Іди вже на х-й...
показать весь комментарий
15.02.2026 18:53 Ответить
+59
О! Зе наклонували ботів, які будуть топити за нього перед виборами.
показать весь комментарий
15.02.2026 18:55 Ответить
+54
******** досі Порох в лапті сцить... дякуючи ЗЕленому ******, який зазирав в очко ***** в пошуках "міра", ******** 21% нашої землі, сотні тисяч загиблих, мільйони біженців, бо обранець ЗЕбаранів клав хєр на десятки попереджень про початок широкомасштабного вторгнення, на попередження директора ЦРУ Бернса. При Пороху Маріуполь звільнили від рускаваміра, а Бердянськ, Скадовськ, Залізний Порт біули курортними містами, які з 2022 окуповані завдяки тупорилому стаду, яке наголосувало кремлівського блазня під гаслом "нікакого Порошенка!!!" саме так хотіли в кремлі - щоб в 2019 обрали зеленського https://www.facebook.com/reel/25746075241723560
показать весь комментарий
15.02.2026 19:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
90 відсотків проти але 66 відсотків за мене! Кєп пояснює
показать весь комментарий
15.02.2026 21:22 Ответить
Як фізично можливо провести вибори ? Відкиньте хто за і хто проти . Ну візьмемо до прикладу Херсон . Прийшло 30 душ одразу голосувати і прилетів ланцет . Далі що ?
показать весь комментарий
15.02.2026 21:53 Ответить
А дальше - куча смертей,но зато проголосовал!!!!!
показать весь комментарий
16.02.2026 01:17 Ответить
у застосунку з бенк-ід
голосуй хоч з підвалу
показать весь комментарий
16.02.2026 07:10 Ответить
Очень просто. Голосовать в инетрнете. Голосовать в бомбоубежищах. Госововать длительный срок - скажем 1-2 недели, чтобы не собралась толпа.
показать весь комментарий
16.02.2026 09:32 Ответить
так , все очень просто ...
показать весь комментарий
16.02.2026 10:38 Ответить
Забудьте слово вибори при зєлєнскому. При повній узурпації влади результат буде такий же, як на расії, на білорусі чи в диктатурах Середньої Азії
показать весь комментарий
15.02.2026 22:07 Ответить
З того Зеленський це взяв ? Якщо ми не змінимо президента то маємо підписувати капітуляцію. Це було ясно ще під час поїздки в Оман.
показать весь комментарий
15.02.2026 22:19 Ответить
Проведення виборів під час війни, це дике безглузд'я.
показать весь комментарий
15.02.2026 22:22 Ответить
И ,кажется,такому бреду * аналогов нет*
показать весь комментарий
16.02.2026 01:18 Ответить
Я так розумію, саме Зеленський: 90% проти. Народу тут і близько немає %
показать весь комментарий
15.02.2026 23:34 Ответить
Апологетам Петра Алексеевича присвячується. Багато говориться тут про 73 відсотки, і чомусь цих людей ображають, називають дурними, ідіотами. Чому звернення до тих, хто голосував за Порошенка? Тому що це стосується саме Порошенка. Різниця між голосуванням у першому турі та у другому - це протестне голосування. Ось скільки у першому турі за Зеленського проголосувало - це все його. Те, що зроблено у другому турі, цифра, яку вони нам озвучують 73 відсотки, - це протестне. Ось ця дельта між першим і другим туром - це протест саме проти Петра Алексеевича, кумира та захисника бездольних. Тобто нікому не можна дорікати.
Знову ж таки, називати третину населення, що проголосувала у першому турі за Зеленського (а це більше третини), ідіотами - це, мабуть, неправильно. Так, є люди, які дивляться «Квартал», яким подобається «Квартал», які на одній хвилі з «Кварталом». Але є також люди, яких просто обдурили. Називати їх усіх дурнями чи ідіотами - неправильно. І, як мінімум, це некрасиво.
Тож пускати піну й бульбашки з усіх навколо себе, а тим більше, якщо ви вважаєте, що цих людей більше 70%, - виходить, усі навколо ідіоти. І тільки прихильники Петра Алексеевича - сіль землі української. Якось не сходиться.
показать весь комментарий
15.02.2026 23:39 Ответить
виборці зе ідіоти і це вже не спростувати
показать весь комментарий
16.02.2026 07:05 Ответить
Всі ті, до єдиного, хто голосував в 1-му і в 2-му турі за Зеленського - ІДІОТИ. А все ці ідіоти діляться на ідіотів - які ще виліковні, а інші ні. Виліковні своєчасно втекли за кордон, побачивши, що лоханулися, а інші продовжують захищати міндічів, цукерманів, юзіків, деркачів, чернишових, баканових, шурмів, зеленських і іншу мразину, яка знищує їх і Україну.
показать весь комментарий
16.02.2026 17:13 Ответить
Українці проти виборів під час війни і в той же час страшенно хочуть вигнати гниду і злодія Зеленського...
показать весь комментарий
15.02.2026 23:59 Ответить
Звідки ті цифри, всі знайомі кажуть, що владу треба гнати і референдум треба про реальний мирний план це має вирішувати народ і наш, бо відбувається абсурд, людей женуть смерть, треновані і що давали присягу не воюють, женуть нездатних воювати, і які перспективи, війна заради війни, просто, щоб загинули більше людей незалежно від результату? Ми зайві на цьому святі життя? Он навіть путлер готовий перемир'я на день виборів оголосити. Тільки щоб там були кандидати, які підтримують мир, теж, а не тільки ті, що до останньої краплі нашої крові незалежно від нашої думки.
показать весь комментарий
16.02.2026 02:29 Ответить
З точністю до навпаки
показать весь комментарий
16.02.2026 05:39 Ответить
Але є і інший кут проблемы.Краще вибори ніж суд лінча.Обов'язково прийде час,коли ця дилема має бути вирішена.
показать весь комментарий
16.02.2026 07:07 Ответить
Війна почалася у 2014 році.
показать весь комментарий
16.02.2026 07:55 Ответить
Ніяких виборів вже ніколи в Україні не буде.
( Да їх взагалі ніколи і не було тому, що маніпуляція - це не вибори, а махінація)👈
показать весь комментарий
16.02.2026 08:46 Ответить
кріпаків не питають сказано 90 значить 90
показать весь комментарий
16.02.2026 09:00 Ответить
Останні вибори були в 2019. Тоді було явлено світу, що тут живе найдурніший з білих народів. Вибори йому не допоможуть, наголосують щось таке саме, або ще гірше.
показать весь комментарий
16.02.2026 10:29 Ответить
Перепрошую, а в нас по закону війна, чи якийсь там військовий стан, який продовжують, якогось біса 17 разів поспіль.
показать весь комментарий
16.02.2026 10:47 Ответить
Воно стало токсичним для всього світу, вже не говорячи про українців. Вихід поки що один. Піди сам, у нас наприкінці кiнців парламентсько президентська країна , а не навпаки. Створіть якийсь умовний комітет народного порятунку. Поки що пересидент при владі, мира чи перемозі НЕ БУДЕ !
показать весь комментарий
16.02.2026 11:06 Ответить
Страница 2 из 2