5195 посетителей онлайн

Суд избрал ночной домашний арест футболисту Колеснику по делу об избиении военного ТЦК

24-летний нападающий ковалевского "Колоса" Даниил Колесник напал на военнослужащего ТЦК.

Суд избрал меру пресечения в виде ночного домашнего ареста для футболиста Даниила Колесника, которого подозревают в избиении военнослужащего территориального центра комплектования.

Об этом сообщает адвокатское объединение Barristers, передает Цензор.НЕТ.

Позиция защиты

В адвокатском объединении заявили, что Колесник уважает Вооруженные силы Украины, а его действия были вызваны самозащитой.

"Даниил Колесник глубоко уважает Вооруженные силы Украины и всех, кто защищает государство, а произошедшие события он объективно воспринимал как создающие реальную угрозу его жизни и здоровью, а также безопасности его знакомого, в связи с чем действовал с целью самозащиты", - говорится в заявлении адвокатов.

Защитники также отметили, что их клиент готов сотрудничать со следствием и уже подал заявление о причинении ему телесных повреждений.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что футболист Колесник ударил военного ТЦК и похвастался этим в соцсетях.
  • В то же время в Киевском областном ТЦК заявили, что футболист решил, что ему "все позволено", если он не достиг призывного возраста - даже бить военнослужащих. Исходя из физических данных Колесника, ТЦК заочно "определил" его годным к службе в Десантно-штурмовых войсках.
  • Полицейские Киевской области задержали экс-футболиста, который нанес телесные повреждения военнослужащему.

Топ комментарии
+15
узкояїчниє алкоголіки-********** алієв і мілевський підтримали цього вилупка, який, до речі, теж узкояїчний.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:34 Ответить
+14
Але вишиванку косоворотку при потребі натягнуть
показать весь комментарий
19.02.2026 10:56 Ответить
+13
Та воно спілкується на мові окупантів! З такими підходами , влада веде Україну до руйнації, а бидло , яке кидається на ТЦК- це сцикуни, які не йдуть боронити Державу.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
узкояїчниє алкоголіки-********** алієв і мілевський підтримали цього вилупка, який, до речі, теж узкояїчний.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:34 Ответить
А дайте ссилку на повне відео на яке ви посилаітесь.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:55 Ответить
Запитання не до мене. То де ссилка на повне відіо на яке ви посилаітесь?
показать весь комментарий
19.02.2026 11:20 Ответить
Тоб то, ссилку надати не спроможний бо такого відео нема?
показать весь комментарий
19.02.2026 11:36 Ответить
Виходить шо ти чорнорота та рукопомийна істота яка своїм висером, без підтвердження, допомогаєш ворогу. Тоб то ти посіпака окупантів та ворог.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:47 Ответить
1. Я не до вас звертався. Чи ви нік змінили швиденько?
2.Відео воно не надало.
3. Дякую за ссилку.
4. Де ви побачили його збіття авто? Він сам, як це видно на відео, відштовхнувся обома руками від авто в наслідок чого і впав .
5. Хто кому там погрожував ще питання бо фраза - Я вас всех перестреляю, скорійш відносилась до військових. От шоб звучала фраза - я тебе перестреляю тощо то вже була б інша справа.
5. Упередженне навіщування ярликів то риса гівна людства з тавром "росиянин" або слимака який сам ухиляєтся від захисту Батьківщини.
показать весь комментарий
19.02.2026 12:27 Ответить
Ще є таке, як вилизування ж@пи яйцесяйного.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:42 Ответить
Зеленьський з Єрмаком на кухні теж російською розмовляють. Та і не тільки на кухні, а й у охвісі презедента теж
показать весь комментарий
19.02.2026 10:44 Ответить
Все оточення ЗЕ має відношення до рашки(родичі,батьки,бізнес)не те,що на кацапській росмовляють.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:55 Ответить
Але вишиванку косоворотку при потребі натягнуть
показать весь комментарий
19.02.2026 10:56 Ответить
узкоязичні курви !

.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:38 Ответить
Іван Яковіна теж узкоязичний. Майкл Накі теж узкоязичний. Але хто ти в порівнянні з ними? Просто шматок лайна на підошві.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:53 Ответить
Де відео? Якщо і батько 3-х дітей, то в нього мають бути документи. Чому одних кожного дня ТЦК зупиняє і ніхто їх не б'є? А за іншими бігають? А ти знаєш, що є сотні тисяч дизертирів, яких виловлюють?
показать весь комментарий
19.02.2026 10:47 Ответить
Розшуком,затриманням займається поліція,різницю помічаєш?
показать весь комментарий
19.02.2026 11:06 Ответить
А хто краще? Дезертири чи ухилеси?)
показать весь комментарий
19.02.2026 12:01 Ответить
Що ухилянство, що дизертирство- це недобре. Чому у 2022 році українці розбили рашистів, бо народ ішов боронити Батьківщину. Але влада ухилянта Зе зробила все, щоб були і дизертири , і ухилянти , але я їх не осуджую , бо на війні повинні воювати молоді, здорові навчені мужики і не має значення, чи ти синок чиновника, чи хлібороба, чи на пенсії в 45 років, бо відслужив у СБУ, чи ЗСУ, чи в міліції, чи був прокурором. Ще коли служив на флоті у Владивостоці, добре пам'ятаю і дизертирів, і маминих синків , бачив, як велика частина хлопців не витримувала служби. Така сутність людини.
показать весь комментарий
19.02.2026 13:58 Ответить
ТЦКашників на передову. хай захищають його світлість Колеснікова. а йому видати банку варення і корзинку печення. заслужив
показать весь комментарий
19.02.2026 11:05 Ответить
Взагалі то у людини відсрочка,якщо що,а ТЦК далеко не інваліди чи обмежено-придатні
показать весь комментарий
19.02.2026 11:07 Ответить
не ну якщо відсрочка тоді да. має повне право давати в пику кожному військовому. особливо тим що при виконанні
показать весь комментарий
19.02.2026 11:14 Ответить
Військові при виконанні - на фронті... А в тилу - ???
показать весь комментарий
19.02.2026 11:49 Ответить
та з якого перепугу ? при чому тут тил чи фронт? на фронті участь у бойових діях. але і у тилу військовий несе службу. тобто теж знаходиться при виконанні
показать весь комментарий
19.02.2026 12:05 Ответить
так йому теж фінгал поставили, це під час бусифікації чи вже у відділку?
показать весь комментарий
19.02.2026 10:43 Ответить
Та воно спілкується на мові окупантів! З такими підходами , влада веде Україну до руйнації, а бидло , яке кидається на ТЦК- це сцикуни, які не йдуть боронити Державу.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:44 Ответить
Мова - це зброя! Я особисто збив три Шахеди, голосно прочитавши Заповіт Шевченка:
"Як помру, то не ховайте. В жопу пороха напхайте, підпалите та тікайте. Як бабахне, то шукайте." (Сорян, слова не мої.)
показать весь комментарий
19.02.2026 11:12 Ответить
і що там написано?
показать весь комментарий
19.02.2026 12:23 Ответить
#JeSuisKolesnik
показать весь комментарий
19.02.2026 10:48 Ответить
Певно ще є адекватні судді. На кацапії дали б 20+.
Різницю відчуваєте? Як зейло буде ще 5 років то і такі судді закінчаться.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:48 Ответить
Фронт от развала удерживается только работой тцк,дурачки это конечно же понимают,но принять не желают по причине закомплексованности сознания.
показать весь комментарий
19.02.2026 10:48 Ответить
Заміть, не ********* типами озброєннями та технологіями, а суто на м'ясі тримається. Що будете робити, коли мужичкі скінчаться? Жінок та дітей в бой кинете, бо ЦКуни та поліція точно на фронт не поїдуть ?
показать весь комментарий
19.02.2026 10:51 Ответить
********* типами вооружений люди должны управлять как бы тебе этого не хотелось признавать.и роботизация еще не достигла такого уровня чтобы без человека обходится и мужички не кончатся пока более 200 тысяч дезертиров от армии бегают.Вот их и отлавливают
показать весь комментарий
19.02.2026 11:00 Ответить
Ти ж з окопа зараз пишеш? нєскончаємий мужичьок
показать весь комментарий
19.02.2026 11:01 Ответить
Нет пока не с окопа но мои родственники и брат там уже третий год
показать весь комментарий
19.02.2026 11:02 Ответить
Тут зараз бойци нєвіданого фронта, ветерани куліковської битви, сидять на проперджених диванах і керують хто де повинен знаходитися. Вони все знають експерди, чого в нас появилося 200 тис. СЗЧ.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:56 Ответить
Залужний намагався замінити бусіфікацію на добровільчу армію (накшталт кацапської). Через це його Зеля і звільнив.
Дії ТЦК приведуть до безладу всередені держави швидше, аніж впаде фронт. А фронт впаде вже потім саме через цей безлад.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:20 Ответить
Что ты несешь.Залужный когда кацапы начали у себя частичную и не мобилизацию предлагал зе то же делать .Но этот идиот тянул до последнего
показать весь комментарий
19.02.2026 11:39 Ответить
Так ТЦКуни вже і привели безлад в державі.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:53 Ответить
Фронт тримается чисто на м'ясі нема ніяких технологій, суто окопна війна по канонам першої світової, але питання одне як швидко закінчиться м'ясо?
показать весь комментарий
19.02.2026 12:31 Ответить
Это абсолютно другой вопрос,сейчас фронт держится благодаря пополнению из тцк ,а в тылу умело концентрируют ненависть к этой структуре через продажных журнашлюшек,сложить два плюс два бараны,называющие себя людьми,не могут.
показать весь комментарий
19.02.2026 14:39 Ответить
Хлопці з цтк читайте конституцію...там все чьотко прописано, бо хто зна як воно повернеться
показать весь комментарий
19.02.2026 10:55 Ответить
Поділіться, що Ви вичитали в Конституції.
Пишеться з великої.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:51 Ответить
Розділ першій стаття 64 уважно читайте, а не вичитуйте
показать весь комментарий
19.02.2026 12:24 Ответить
Ви напевно читаєте Конституцію де лише Ваші права зазначені?
Є ще й обов'язки.
А ще є програма, "Хачу к сваїм".
показать весь комментарий
19.02.2026 15:07 Ответить
домашний арест дома. сурово. уж наказали так наказали
показать весь комментарий
19.02.2026 11:00 Ответить
і нагородити
показать весь комментарий
19.02.2026 12:12 Ответить
О, новий герой намалювався. Інші герої Мілевський і Алієв підтримали його за те, що він воює з окупантами на нулі, щоб в інших містах України не повторювалась Буча і Маріуполь. Правильно?
показать весь комментарий
19.02.2026 11:13 Ответить
Моцно! Чекаємо репортаж із Білорусі
показать весь комментарий
19.02.2026 11:20 Ответить
Той військовий,як пишуть колишній міціянт.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:40 Ответить
Рівень обізнаності місцевої юзерської спільноти в сфері права - зашкалює. За межу допустимого, в негативну сторону....

Прочитав всі коменти (ну, захрещених - не вдалось...) Ніхто не хоче помічати правопорушень від обох сторін конфлікту... Всі стають на захист однієї із сторін... На жаль.
показать весь комментарий
19.02.2026 11:49 Ответить
Там казали вже бангладешці бігають
показать весь комментарий
19.02.2026 12:32 Ответить
А против водителя буса, который сбил гражданского в начале конфликта, открыли уголовное производство?
показать весь комментарий
19.02.2026 13:33 Ответить
Жартуєте ...?