13027 посетителей онлайн

В Украине запускают систему уведомлений о прогулах в школах

Цифровая система про прогулы в школах

В Украине вводят быструю систему оповещений о прогулах в школах и детских садах, чтобы правоохранители и педагоги могли мгновенно реагировать на отсутствие учеников.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в заявлении начальника управления ювенальной превенции Национальной полиции Украины Василия Богдана.

Как будет работать новая система

Теперь школы, детские сады и полиция будут обмениваться данными через цифровые сервисы. Ранее информация об отсутствии ребенка могла неделями "теряться" в бумажных отчетах, а теперь ювенальные полицейские будут получать уведомления почти сразу.

"Обновление порядка позволит ювенальным полицейским оперативнее получать информацию и своевременно реагировать на ситуации, когда ребенок выпадает из образовательного процесса. В центре внимания — безопасность детей и поддержка семей", — подчеркнул Богдан.

Контроль и алгоритм действий

Правительство установило четкие алгоритмы для школ, садиков и полиции. Данные будут передаваться автоматизированными системами, что минимизирует задержки из-за человеческого фактора.

Четкие сроки определяют, когда школа должна сообщить об отсутствии ученика, а полиция и педагоги будут действовать как единая система для защиты прав детей.

Василий Богдан подчеркнул, что нововведение поможет создать систему раннего реагирования на риски и обеспечить право детей на образование.

"Это еще один важный шаг к формированию единой системы раннего реагирования на риски, связанные с нарушением права детей на образование", — отметил он.

Топ комментарии
+26
В Україні запроваджують швидку систему сповіщень про прогули в школах та дитсадках Верховній Раді, щоб правоохоронці та громадкість могли миттєво реагувати на відсутність учнів народнообраних товпойобів-депутатів.

.
показать весь комментарий
26.02.2026 21:51 Ответить
+22
А систему сповіщення про прогули депутатів і міністрів коли запустять?
показать весь комментарий
26.02.2026 22:04 Ответить
+21
Ого. То прогули це вже злочин на який має поліція реагувати? Це вже наче зона
показать весь комментарий
26.02.2026 21:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ого. То прогули це вже злочин на який має поліція реагувати? Це вже наче зона
показать весь комментарий
26.02.2026 21:44 Ответить
Європа, куди ми поспішаємо, давно 'вже наче зона' згідно з твоїм висловом.
показать весь комментарий
26.02.2026 21:51 Ответить
А шо не так? Не все в Європі золото. Не знаю з якого концтабору це викопали, але заборона в Німеччині ночувати на дачі чи підсмажити шашлик якось не дуже ******* волею.
показать весь комментарий
27.02.2026 00:03 Ответить
А якщо ушов в запой на дачі?
показать весь комментарий
27.02.2026 11:51 Ответить
А де ще в запой йти, як не на дачі?
показать весь комментарий
27.02.2026 21:56 Ответить
лох, а що не так?! чи ти не в Європу, а в рахосраку прямуєш?
Звісно, в будь-якій цивілізованій країні дитина у шкільний час має бути на відповідальності і відомі школи чи садочка, так само, як на роботі в робочий час керівництво повинно знати чому ти не на роботі.
Ба більше - там є штрафи за прогули, догани батькам і соціальні служби.
показать весь комментарий
26.02.2026 22:26 Ответить
Є штрафи, але при цьому є і маразм, бо батьків штрафують навіть якщо дитина захворіла і батьки попередили шкільний персонал, що везуть дитину до лікаря. А враховуючи як прогресивно деградують наші правоохоронні органи по зловживанню владою, то перше що вони переймуть це маразм.
показать весь комментарий
27.02.2026 00:13 Ответить
такі історії зазвичай у горе батьків, які думають, шо можна з температорою 38 подзвонити до GP і тиждень валятися в ліжку. Українці за кордоном зазвичай і отримують штрафи через лінощі і дурість. Бо GP зазвичай встановлює authorized absence і по-перше, поже не видати дозвіл відсидіти вдома, особливо якщо це просто температура без vomiting тощо. А ще й до того ж, якщо людина після лікаря, не розібравшись в пермішні - просто пішла додому замість відвезти дитину у школи. Але головна причина навіть не лише в хворобі. Ось в Україні був випадок, коли мати алкашка просто закрила дітей вдома.... або приліт, або десь пропали... Школа і поліція повинні це знати. У нас буквально місяць назад у батьків в сусідньому селі хлопчик пропав по дорозі додому бо ввечері бо впав замерз в полі, а батьки алкоголіки. Це - нормальна і необхідна практика дуже давно. Маразм в головах у дібілів, які цього не розуміють.
показать весь комментарий
27.02.2026 01:01 Ответить
тому в Європі й падає народжуваність, бо з появою дітей іпати мозги починають всі підряд. А от майбутні господарі європейських білих придурків - мусульманська більшість - чхать хотіла на всі ті заборони
показать весь комментарий
27.02.2026 01:52 Ответить
ти трохи не в курсі, буває - відвідувати мають усі, незалежно від віросповідання і соціальної приналежності. та звідки тобі, тупій базарній бабі то знати.
показать весь комментарий
27.02.2026 10:15 Ответить
тобі видніше, гострий британський лицарю. Щоправда, я в курсі що мають виконувати всі, і мусульманські родини теж, але хєр виконують - і нічого їм за те нема. Бритаія, звісно, не ЄС, але в Британії справи ще гірші. А щодо хлопчика, який замерз у снігу на Хмельниччині, залитий алкоголем старшим родичем - так, це катастрофа, але він замерз ввечері, після школи, і ніякі повідомлення зранку в поліцію йому б не допомогли. Власне, на ранок його й так знайшли
показать весь комментарий
27.02.2026 10:51 Ответить
ну дивись, все просто, рано чи пізно - це буде. Подобається тобі - чи ні. Це частина реформ до цивілізваних країн. Я не буду нікому нічого доводити. Людина базово має розуміти, що школа - це обов"язок і відповідальність. Не можна просто не піти у школу без дозволу лікаря і сповіщення персоналу. Є якийсь певний ліміт, кілька днів на рік - просто сплачуєш штраф. І це база. Можуш тут головой битися об стіну - або ці речі будуть в Україні, якщо , звісно, Україна прямує в європу. Бо мізки, бачу, у багатьох як у рашки.
показать весь комментарий
27.02.2026 11:04 Ответить
Діти то не власність ні школи , ні поліції, ні держави.Тупий і дурний ти бройлер.
показать весь комментарий
27.02.2026 05:45 Ответить
роздупляйся, лох. Мова йде зовсім не про "власність".
показать весь комментарий
27.02.2026 10:14 Ответить
Їж комбікорм і йди смердіти під свій прапорець , куди ти й чухнув з України.Навіть кацапські підари не такі огидні , як худоба що за харч кинула рідну країну і готова нищити майбутнє власних дітей.
показать весь комментарий
27.02.2026 18:34 Ответить
оце тебе, дібіла, підірвало
показать весь комментарий
27.02.2026 19:28 Ответить
Так, заткнись уже нах лонданчанЄн. Як ви вже заїбали пздіти бєжєнци бл. Сиди де сидиш і не пзди про те, до чого взагалі не маєш ніякого відношення.
показать весь комментарий
27.02.2026 08:20 Ответить
у тебе що по інтелекту, що по мові - десь чуть нижче рівня пересічного кацапа
показать весь комментарий
27.02.2026 10:13 Ответить
Не тобі "євростопер" "шукач панів" , щось про інтелект розказувати. Скоро зєля змусить вас повернутися, і тут мити унітази які твої родичі ще не вкрали🖕🖕🖕🤣🤣🤣
показать весь комментарий
27.02.2026 13:35 Ответить
Хочеш ти цього чи ні - а контроль в школах вводять - і це абсолютно правильно. Можеш далі хникати, лох.
показать весь комментарий
27.02.2026 14:42 Ответить
Дурість це вести дитину в садочок чи до школи з температурою 38, навіть якщо якийсь недолугий ескулап прописав, що це нормально. Ні той ескулап, ні соціальні служби, ні шкільний персонал не повернуть дитині здоров'я і не понесуть відповідальності, якщо шо, а знайдуть (і як показує практика знаходять) спосіб ще жорсткіше звинуватити батьків. Про якість лікування в ЄС, особливо Італія, Німеччина (Нідерланди ще так-сяк, але теж наперекосяк) вже страшні анекдоти складають - як медики послідовно і неспішно доводять хворого до критичного стану та навіть до смертельної грані.
показать весь комментарий
27.02.2026 22:17 Ответить
Так в нашій поліції повно дебілів, вона на 80% з дебілів, які тупо не знають ні законів, ні своїх прав, ні обов'язків. А на рахунок батьків алкоголіків, то в Європі батьків наркоманів і алкоголіків не менше ніж в Україні. а можливо навіть більше, якщо взяти до уваги процент даунів і аутистів на 100000 народжених, європейські показники вдвічі перевищують українські.
показать весь комментарий
27.02.2026 22:32 Ответить
Ну так це правоохоронці!! Підрозділи заброньованих та добре забезпечених
показать весь комментарий
26.02.2026 23:14 Ответить
.... мені це не загрожує!)))
показать весь комментарий
26.02.2026 21:46 Ответить
показать весь комментарий
26.02.2026 21:46 Ответить
Допоки школу будуть плутати з розважальним закладом, а вчителів робити винним у всьому, все це до сраки.
показать весь комментарий
26.02.2026 21:48 Ответить
В Україні запроваджують швидку систему сповіщень про прогули в школах та дитсадках Верховній Раді, щоб правоохоронці та громадкість могли миттєво реагувати на відсутність учнів народнообраних товпойобів-депутатів.

.
показать весь комментарий
26.02.2026 21:51 Ответить
Забагато тої поліції.
показать весь комментарий
26.02.2026 21:51 Ответить
Навіщо так затягувати процес?
Вдягніть одразу всім дітям електроні браслети і все.🤦‍♂️
показать весь комментарий
26.02.2026 21:57 Ответить
Нашийники. Щоб, якщо дитина вийшла за дозволений периметр - він починав душити..
показать весь комментарий
27.02.2026 02:00 Ответить
Інваліди уже до дітей добралися , нема коли займатися міндічами баклановими
показать весь комментарий
26.02.2026 22:03 Ответить
А вони й не будуть займатись,бо це була запланована театральна вистава.А що вона буде,нас попередили ще у серіалі "Слуга народу" 2 сезон 16 серія 42 хвилина,коли перевдягнений під хасида екс-премьер-міністр Чуйко переходив кордон і каже прикордоннику "Вас про мене повинні були попередити.Моя фамілія Міндіч".
показать весь комментарий
27.02.2026 11:09 Ответить
Як у Вас вистачає сили волі дивитись ТАКЕ?
показать весь комментарий
27.02.2026 12:00 Ответить
Я не дивився.Мені дали наводку.
А я далі розказую усім людям.
показать весь комментарий
27.02.2026 12:22 Ответить
Нє чітал но асуждаю?
показать весь комментарий
27.02.2026 14:18 Ответить
Бачу,доведеться пояснити.Колись дивився перший сезон,на цьому перегляд закінчив,бо дуже було усе казочно.Потім,коли почалась повномасштабна,блогери почали помічати,що серіал підозріло був пророчий по деяким моментам:падіння сотового оператора, виключення світла,мовний срач,відсутність людей у містах,Міндіч,тощо.Все це викладено в інтернеті у вигляді коротких роликів,не обов'язково дивитись увесь серіал.
показать весь комментарий
27.02.2026 15:47 Ответить
А систему сповіщення про прогули депутатів і міністрів коли запустять?
показать весь комментарий
26.02.2026 22:04 Ответить
а систему оповіщень наявності депутатів на пленарних засіданнях і при відсутності - сповіщення одразу в НАБУ ?
показать весь комментарий
26.02.2026 22:15 Ответить
Ну в общем-то всё правильно, правда работы учителям прибавится. Зато можно ещё ментов набрать... . Вот нет же сомнений, что через ж#пу всё будет))
показать весь комментарий
26.02.2026 23:39 Ответить
По можновладцям і так видно хто скільки прогулював!
показать весь комментарий
27.02.2026 00:30 Ответить
Країна мрій, щоб її! По всім фронтам дотискають!

Якщо в мене колись раптом з'являться діти, зроблю все, щоб вони жодного дня не були в школі.
показать весь комментарий
27.02.2026 00:39 Ответить
Я дивлюся на свого сина шестикласника, і просто а%уєваю від такого явища, як електронний щоденник. Тупо цифрове рабство, жінка вже чекає, якщо схлопотав погану оцінку. Приватності - нуль
показать весь комментарий
27.02.2026 00:43 Ответить
Я радію, що мій син закінчив ще нормальну школу, без всіх цих прибабахів..ці шкільні нововведення тільки травмують психіку дітей..діти на те вони й діти, щоб отримувати двійки, зауваження, прогулювати уроки..
показать весь комментарий
27.02.2026 02:05 Ответить
Прогулювати сесії ВР депутатам можна, а школьникам школу неможна.
показать весь комментарий
27.02.2026 01:04 Ответить
Заради безпеки засуджених зону обнесли колючім дротом і поставили по кутах кулеметніків. І це все заради їхньої безпеки. Так "кум" сказав. Тому звісно вірімо.
показать весь комментарий
27.02.2026 03:51 Ответить
А про систематичні прогули студентів 25+, наявність фейкових викладачів у штаті ЗВО планується?!
показать весь комментарий
27.02.2026 06:12 Ответить
За прогули в дитячому садку - батьків на фронт, за прогулянки в молодшій і середній школі - в патріотичні табори для виховання і підготовки для фронту, старшекласників - відразу на фронт.
показать весь комментарий
27.02.2026 06:20 Ответить
"Благодаря" величайшему клоуну страна снова превращается в тюрьму всех народов.Мало того что почти все сми под их контролем,так еще и наших детей и внуков пытаются еще с детства превратить в рабское стадо.Браво нелох,в кремле радуются этому.Свою кость в миске ты отрабатываешь на 100 %

показать весь комментарий
27.02.2026 07:56 Ответить
на фоні відсутності в школах світла,тепла і безпеки - це дієва ***** для контролю над катуванням дітей.от що вкрай необхідно для перемоги довбоїбізму зеленої влади.
показать весь комментарий
27.02.2026 08:06 Ответить
Маячня якась. Ну від зелених долбойобів нічого іншого вже ніхто нічого не чекає.
показать весь комментарий
27.02.2026 08:31 Ответить
Чому не чікаємо? Раніше ми спостерігали, як рососія дно пробиває й пробиває..

А тут і ми, за їх прикладом..і дно ще не пробите..

зе! Та його команда дуже жадібні до грошей..начасі вже штрафи вводити за прогули у дитсадках, школах + встановити податки на бездітність..у розмірі 50% від доходів.
показать весь комментарий
27.02.2026 11:38 Ответить
Дивлюся громадяни вільної країни з натхненням сприйняли чергове покращення
показать весь комментарий
27.02.2026 09:22 Ответить
Такої херні навіть при совку не було...
показать весь комментарий
27.02.2026 10:43 Ответить
так ось для чого зеленому утирку потрібно стільки заброньованих мусорів - контролювати діточок щоб зі школи не збігли. І знов все загорнуто в облудне пампезне формулювання "для захисту прав дітей". А насправді формується система тотального контролю за людиною змалечку. Колись роман Орвела 1984 вважався страшною утопією, де тотальний контроль з дитинства був нормою, а зараз в "країні мрій" зеленського це вже реальність. Барак зеленої незламності.
показать весь комментарий
27.02.2026 10:51 Ответить
Рабов надо с детства воспитывать.
показать весь комментарий
27.02.2026 11:17 Ответить
СЗШ - самовольне залишення школи