6965 посетителей онлайн

Зеленский лжет, утверждая, что не знал о приезде венгерской делегации в Украину, - Сийярто

опроверг заявление Зеленского о "несогласованном" визите венгерской делегации

Министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто утверждает, что Киев официально предупредили о приезде венгерской делегации в Украину.

Об этом он написал в соцсети Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

Сийярто обвиняет Зеленского во лжи

Глава МИД Венгрии заявил, что "украинский президент лжет".

"Зеленский утверждает, что не знал о приезде венгерской делегации в Украину, поскольку венгерское правительство не согласовало визит с Министерством иностранных дел Украины. А какова реальность? Вчера мы уже официально сообщили украинцам, что под руководством заместителя министра энергетики Габора Цепека венгерская делегация посетит Украину с целью проверки состояния нефтепровода "Дружба", а также попросили о встрече с министром энергетики Украины", - написал венгерский чиновник.

К своему сообщению Сийярто приложил фото документа от 10 марта, в котором говорится об обращении венгерского посольства в МИД Украины. В тексте сказано, что пребывание делегации в Киеве запланировано на четверг и пятницу.

Венгерское посольство попросило МИД Украины содействовать организации встречи делегации с вице-премьером и министром энергетики Денисом Шмыгалем.

опроверг заявление Зеленского о

"Ситуация такова, что украинцы заблокировали поставки нефти в Венгрию в период, когда морские перевозки нефти сталкиваются с наибольшей неопределенностью за все времена, а единственной альтернативой нефтепроводу "Дружба" является морской путь. Следовательно, украинская нефтяная блокада является ничем иным, как тяжким преступлением против Венгрии", - заявил глава венгерского внешнеполитического ведомства.

Визит венгерской делегации

  • Ранее сообщалось, что Венгрия направила в Украину делегацию для переговоров по ситуации с нефтепроводом "Дружба", транзит по которому через украинскую территорию прекратился в конце января.
  • В МИД Украины заявили, что группа граждан Венгрии, прибывших в Украину для инспектирования нефтепровода "Дружба", не имеет официального статуса или запланированных официальных встреч.
  • Президент Владимир Зеленский заявил, что ему неизвестно, что делает венгерская делегация, которая ранее прибыла в Украину.
Топ комментарии
+28
От лошари ці Сіярти! Зеленскій завжди бреше!
показать весь комментарий
11.03.2026 22:06 Ответить
+23
*****, треба не попереджати, а узгоджувати прийоми делегацій. Невже ******* це не відомо? А то получається як якісь начальники чи контролюючі органи попереджають, що завтра приїдемо інспектувати, мля. Чи кацапо******* не зрозуміти?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
+15
Правильно робить. Хай гроші і особисті речі українців віддадуть віддадуть. З ними взагалі треба поводитись симетрично як вони поводились з українцями щоб знали що так не робиться. Хай подякують що їм наручники не вділи і не допитували.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От лошари ці Сіярти! Зеленскій завжди бреше!
показать весь комментарий
11.03.2026 22:06 Ответить
+100 !

але ж і делегація "нон грата" - непрошені гості, якщо українською.

.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:16 Ответить
А може цього разу не збрехав?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2026 22:22 Ответить
Чому Нелох нарощує рейтинг Орбану?
Тому що йому нахєр ЄС та Україна в ЄС, йому потрібна україна лише де вони з Єрмаком з ванни МАРОДЕРАТОМ ПРАВЛЯТЬ та кремлю догоджюуть.
показать весь комментарий
11.03.2026 23:19 Ответить
***** твоє завжди бреше ... разом з мадярами !
показать весь комментарий
11.03.2026 22:21 Ответить
Звичайно ж, ТВОЄ ніколи не бреше...
показать весь комментарий
11.03.2026 22:46 Ответить
так і завжди...
Ви ще скажіть, що він на роялі не вміє грати

показать весь комментарий
12.03.2026 01:45 Ответить
бабло де?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:08 Ответить
"https://www.youtube.com/watch?v=PRcJQiOIIrY Кошелек-кошелек... Какой кошелёк?"

показать весь комментарий
11.03.2026 22:20 Ответить
1. Перелік членів делегації не вказаний.

2. Зеленський дуркує.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:10 Ответить
немає ніякої делегації там зазначено тільки одну особу, це не делегація, а звичайна провокація.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
Правильно робить. Хай гроші і особисті речі українців віддадуть віддадуть. З ними взагалі треба поводитись симетрично як вони поводились з українцями щоб знали що так не робиться. Хай подякують що їм наручники не вділи і не допитували.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
Якщо це дійсно його слова то це дипломатичний скандал, він порушує етичний кодекс дипломатії .
показать весь комментарий
11.03.2026 22:12 Ответить
Сціясто вилізло 🐁💦
показать весь комментарий
11.03.2026 22:13 Ответить
ДЕ ГРОШІ ІНКАСАТОРІВ МУДИЛО?)

а ще....пофіг що там ЗЕ. Гроші верніть
показать весь комментарий
11.03.2026 22:13 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2026 22:14 Ответить
Вже всі побачили , що в Угорщині відбуваються вибори Зеленського
показать весь комментарий
11.03.2026 22:19 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=ncfdy6KQGh0

Гострослови Рева та Чекалкін - послухайте й дізнаєтесь на що напрошується оцей недоОрбан Сійярто, тролячи вована кріварогскава - на підвищенн своїх антиукраїнських рейтингів , в цьому вован мастак

Виявляється Расмунсен ( бувший керівник НАТО поділився цитатю Байдена про Зєльнскава після атаки на НАТО хамським словесним проносом ще з літака, коли воно летіло на асамблею НАТО...
Цитата Байдена про Зеленського -" маємо ми такий біль в дупі "- книжка спогадів Расмунсена
показать весь комментарий
11.03.2026 22:28 Ответить
Є такий тут МУКО - знову попросить модератора мене забанити за те, що я стверджую - Зеленський повокатор кремля для перемоги правих ********* у ЄС на виборах.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:38 Ответить
Ротом Мосейчук сказано в атвєтку усякім орбанам з сіяртамі (з рота Налталки Мосейчук, це ну як.... слова дипломата Єрмака в нєстоль дальокіє врємена) або як прямо з рота дипломованного юриста Нелоха

"А ЧИ ХОЧЕМО МИ ВЗАГАЛІ В ТАКИЙ ЄВРОСОЮЗ? "
показать весь комментарий
11.03.2026 22:50 Ответить
Це він мав на увазі путіна, бо він гнійний фурункул всієї планети
показать весь комментарий
12.03.2026 08:53 Ответить
У цій ситуації брешуть усі, але наш вавчік на пів корпуса завжди попереду...
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
*****, треба не попереджати, а узгоджувати прийоми делегацій. Невже ******* це не відомо? А то получається як якісь начальники чи контролюючі органи попереджають, що завтра приїдемо інспектувати, мля. Чи кацапо******* не зрозуміти?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:17 Ответить
Наручники треба було мадрам вдіти і допитувати.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:19 Ответить
Сіярто хворий.

1 ) Тут бачу що попередили
2) Де тут делегація?
3) Можна документ що дозволити?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:20 Ответить
Українці можуть забути про вступ до ЄС доки зейло при владі. Але їм срати, головне що зейло биканув на угорців. Ото дав. Рейтинг знову 146%.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:22 Ответить
дай вгадаю "ми НЕДОТЯГУЄМО"

А угорщина це - стандарт ЕС

- гопстопнути інкасаторів
- тримати їх півтори доби і знущатись запросивши допитувати кгбістів
- відпустити бо нема що предявити
- вкрасти банківську готівку і метали
- ЗАДНІМ ЧИСЛОМ узаконювати вкрадене
показать весь комментарий
11.03.2026 22:27 Ответить
Так Угорщина -в ЄЧ і НАТО ,а Україна хрін знає коли там буде і чи взагалі там буде.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:42 Ответить
Поки що тільки такі кацогниди як ти більше всього заважають Україні кудись вступити роздмухуючи провокації і допомагаючи ворогам втілювати план по дескримінації України в Європі. Тут сліпий бачить як такі як ти працюють в унісон з ворогом.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:38 Ответить
та вже ми в нато вступили,що помагаємо першій армії світу рятуючи їх від провалу.Те саме буде з тим нікчемним єс як тільки москаль ступить на їхню землю,самі прибіжать.Головне щоб не за пізно прибігли бо будуть гайки багатьом.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:39 Ответить
Птахам Мадяра прогул...
показать весь комментарий
11.03.2026 22:23 Ответить
Ну если желегацию отошлют нах, то не врёт. Если какие-то встречи все же будут, то зебоба шлангом прикинулся.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:23 Ответить
А що як наше МЗС того листа не отримало? Де папірець щодо отримання листа адресатом? Я теж можу вдома таку цидулку на принтері надрукувати.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:23 Ответить
Звичайна маніпуляція -
"..оскільки угорський уряд не узгодив візит з Міністерством закордонних справ України. А яка реальність? Вчора ми вже офіційно повідомили українцям, що ...
Різницю між "повідомити" і "узгодити" йому треба пояснити !
показать весь комментарий
11.03.2026 22:24 Ответить
Зеленский постоянно врет. Бредни орбановской компании тут не причем.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:25 Ответить
"Про це він написав у соцмережі фейсбук,..."
В Спортлото писати треба...
показать весь комментарий
11.03.2026 22:25 Ответить
Що з того, що попередили, якщо інша сторона не давала згоди на зустріч? Якого тоді попхалися, не інакше як заради провокації
показать весь комментарий
11.03.2026 22:25 Ответить
Ми й доси не знаємо😁 ви хто такі, ************?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:26 Ответить
ЗЕскот завжди бреше, ми вже не звертаємо увагу... Мадяри, при всій неповазі до них, Потужного в лайно макають)))
показать весь комментарий
11.03.2026 22:29 Ответить
Треба посилати мадярів на три букви і не затримуватись. Хай подякують що їм наручники не вділи і не допитували півтори добі на німецькій мові яку вони повинні знати як бувші імперці.
Хай віддадуть вкрадене без затримок, тоді з ними можна буде говорити і то тільки по телефону.
Досить над Україною знущатись. То гамерикани в оральному кабінеті, тепер ще й мадяри хочуть.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:34 Ответить
Ти подивись на цих сук жабомордих. Як не в двері так в вікно лізуть. Вони ще й умови нам ставлять. А хто вас виродків гнилозубих в Україну запрошував, особливо після того що ви зробили? Видворити вугорських диверсантів і провокаторів з України поки вони ще більше не начворили тут. А то рашисти або найманці Орбана їх нарошне вб'ють щоб потім звинуватити Україну
показать весь комментарий
11.03.2026 22:35 Ответить
Ти правий на всі 100%
показать весь комментарий
11.03.2026 22:46 Ответить
Єдина наша помилка - треба було перекрити той нафтопровід ще 4 роки тому !
показать весь комментарий
11.03.2026 22:38 Ответить
Це потрібно було зробити ще 12 років тому як тільки рашисти влізли в наш крим. Але ж тоді всі верещали що нам вигідно з рашистами торгувати бо копійка в бюджет капає. Ну як, багато заробили качаючи рашистам нафту і газ? Ще наші діти і внуки і правнуки будуть відчувати на собі наш ''заробіток''
показать весь комментарий
11.03.2026 22:41 Ответить
Угу ... натомість хтось посадив Медведчука на нашу ГТС , а ще весь час його збіговиська міліція поліція охороняла ...
показать весь комментарий
11.03.2026 22:46 Ответить
На нашій ГТС і до мудачука сиділи всі кому не лінь. Наскільки я пам'ятаю його компанія виграла якийсь довгий процес в суді і отримала гілку на кормлєніє від кремля.
показать весь комментарий
12.03.2026 01:30 Ответить
Поки ще є час, той нафтопровід треба підірвати/розібрати й забути про нього. Бо ці ****** будуть як сарана лізти. Ще другий фронт нам відкриють.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:51 Ответить
І тепер не погано враховуючи нафтову кризу через війну.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:48 Ответить
Його відкрив у 2019 ЄРМАК ОСОБИСТО премовини й підпис ЗЄ
показать весь комментарий
11.03.2026 23:29 Ответить
...вірініше продовжив контракт на прохання ЄС , а Мосейчук СЬОГОДНІ каже -так нахєр нам таке ЄС
показать весь комментарий
11.03.2026 23:30 Ответить
Вони зовсім уху їли.Поки не повернуть гроші,ніяких делегацій,ніяких нафтопроводів.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:45 Ответить
Правильно і не тільки гроші, а і особисті речі інкасаторів з офіційними вибаченнями. Якщо відступите то об вас всі почнуть ноги витирати.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:49 Ответить
Ще й компенсацію моральних збитків.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:52 Ответить
А як же без цього.
показать весь комментарий
11.03.2026 22:55 Ответить
Як вони ще не поїхали,то може доречно було би,щоб делегацією зайнялися ТЦК,щоб іноземні добровольці всі підписали контракт,о така буде їм "Дружба". 👍
показать весь комментарий
11.03.2026 23:09 Ответить
А кому належить ділянка нафтопроводу ,що проходить Україною?
показать весь комментарий
11.03.2026 22:59 Ответить
Укртранснафті.
показать весь комментарий
12.03.2026 09:56 Ответить
Роздати кожному з "делегації" по плавленому сирку Дружба і завернути в зворотному напрямку! Можна і з ноги в зад.
показать весь комментарий
11.03.2026 23:13 Ответить
В сенсі повідомили? Це вони, типу, до себе додому їдуть, необхідно усе кидати і "барина" зустрічати?
показать весь комментарий
11.03.2026 23:33 Ответить
Не знаю що там Зе, але те що Орбан-Сіярто брешуть як цуцики на гроші ***** та ще й наші гроші крадуть - це очевидно.
показать весь комментарий
11.03.2026 23:53 Ответить
Цікаві такі мадяри.
Спочатку висралися перед дверима, а потім дзвонять і просять папір, щоб сраку витерти.
показать весь комментарий
12.03.2026 00:04 Ответить
А, коли і кому ішак не бреше? Це чмо завжди бреше.
показать весь комментарий
12.03.2026 07:28 Ответить
З Єрмаком не було узгоджено.
показать весь комментарий
12.03.2026 09:16 Ответить
А чом ця *делегація* мандярів, ****** не їде в москву вимагати відремонтувати нафтопровід? Москва ж його зруйнувала, то чому Україна повинна витрачати свої кошти на його відновлення?
показать весь комментарий
12.03.2026 16:14 Ответить