15647 посетителей онлайн

"Зеленский останется в истории как Хмельницкий", - "слуга народа" Богуцкая

Богуцкая сравнила Зеленского с Хмельницким

Депутат от партии "Слуга народа" Лиза Богуцкая заявила, что имя президента Зеленского "уже вписано золотыми буквами" в историю Украины.

Об этом она сообщила в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

По ее словам, многие из депутатов, которые пришли в парламент с Владимиром Зеленским, предали его еще до полномасштабной войны.

"Кто-то оказался коллаборационистом, кто-то уехал за границу и не вернулся, взятки, недекларирование приобретенного имущества и т. д. Есть те, кто "по убеждениям" перешел в другую фракцию.

Да. Есть возмущенные тем, что Зеленский - всегда "красавчик", а парламент - дерьмо. Но согласитесь: большое количество тех, кто формально или фактически перестал быть депутатом монобольшинства, дает основания президенту отвечать на вопросы журналистов о состоянии монобольшинства, как он ответил в последний раз. "Не хотят работать в парламенте, могут работать в армии" (не цитата, но суть такая)", — пояснила она.

Богуцкая убеждена, что если бы Зеленский не был президентом и не привел в парламент нардепов, то Украину ждал бы "Минск 3,4,5"

"Или уже был бы русский вторым государственным языком, или их "церковь" господствовала бы, а ПЦУ снова подвергалась бы травле как "раскольническая". Не было бы полномасштабного вторжения. Все было бы согласовано и поделено с Россией. ...

Еще раз подчеркиваю: в истории останется только одно имя. Как Хмельницкого, или Мазепы, или Пилипа Орлика... Имя Зеленского. Оно уже выгравировано золотыми буквами.

Никто никогда не будет цитировать Богуцкую, или Юрченко, или Мотовиловца, или даже Руслана Стефанчука или Разумкова. Мы все являемся лишь наполнением общего фона.

Но если наш фон станет критически загрязненным, то имя Зеленского все равно останется. Но более трагично, чем сейчас требует наше славное войско и народ Украины", - подытожила она.

Богуцкая сравнила Зеленского с Хмельницким

Богуцкая сравнила Зеленского с Хмельницким

Богуцкая сравнила Зеленского с Хмельницким

Топ комментарии
+63
показать весь комментарий
16.03.2026 15:40 Ответить
+61
бл...ска.. кінчений zельоний сюр
показать весь комментарий
16.03.2026 15:38 Ответить
+60
**.....ть тварина в край ***.нулася! Таких як вона необхідно ефтанізувати в добровільно примусовому порядку! Шо воно несе??!!
показать весь комментарий
16.03.2026 15:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
З цього полум'яного спіча притрушеної баби, якій явно не вистарчає простого мужика, який би щодня наочно доводив, хто в домі хазяїн, одразу видно, що в неї однозначно відсутні елементарні знання з історії України. Насправді Богдан Хмельницький далеко не є такою позитивною історичною фігурою, як імбецильну лізку навчили в совіцькій школі. Він зробив найгірше з того, що тільки міг - віддав Україну московицькому царьку (очевидно, саме цього лізаветта очікує і від свого кумира-наркомана). Тут потрібно нагадати, що основна маса українців вкрай негативно поставились до переяславської угоди, зокрема, її не прийняла переважна частина козацької старшини, полковників та запорожців, які відмовилися присягати московському царю. Серед найвідоміших опозиціонерів - знані в Україні полковники Іван Богун, Іван Сірко, Петро Дорошенко, Григорій Гуляницький, Осип Глух, Михайло Ханенко, а також полки Брацлавський, Кропивнянський, Полтавський та Уманський. Вже в 1656 кацапи зрадили Україну, уклавши з Польшею Віленський ми, а в 1659 гетьман Іван Виговський, який де-факто зробив для України значно більше, ніж Хмельницький, наголову розбив кацапів під Конотопом.
показать весь комментарий
16.03.2026 23:25 Ответить
Так він же нам за нього і мститься?
показать весь комментарий
16.03.2026 23:54 Ответить
Хтось виявився колаборантом, хтось виїхав за кордон і не повернувся, хабарі, недекларування набутого майна, тощо. Є ті, хто "по убєждєніям" перейшов в іншу фракцію
Серьйозно а голосували вони по команді як треба за закони як?Не треба нам вішати лапшу.Це партійне середовище чекає теж саме що і партію риг з наслідками куди гіршими.В тому числі і головного.Всі все пам'ятають і за все буде відповідь.
показать весь комментарий
17.03.2026 00:25 Ответить
ліза лізала лізалом і залізала зе лізо.
показать весь комментарий
17.03.2026 00:58 Ответить
БОЖЕ, яке риготне..., мабуть глисти її найращі друзі.
показать весь комментарий
17.03.2026 01:02 Ответить
Зеленський залишиться в історії як Хмельницький", - "слуга народу" Богуцька Джерело: https://censor.net/ua/n3605492

Знову Україну в кацапську кабалу на 340 років запхає.
показать весь комментарий
17.03.2026 01:50 Ответить
От що сказав про нього один військовий-------------------'' я ніколи не забуду, коли нагороджували першою мужності, і коли, не буду говорити хто, самі поймуть люди, якщо не будем вирізати. Сидимо в Києві, на третьому поверсі, він заходить, фраєр такий, нагороджує, і він питає пацанів - а було лі страшно, я йому кажу, ні, я йому сказав, хочете знати, підіть самі подивіться, це перше. По-друге, мені не потрібна ваша вся х**ня, мені пацанов поверніть моїх. На кожній з цих побрякушок кров пацанів. І тут об'являють тривогу повітряну. Його виводять, 20 баранів охоронців, а ми сидимо там 30 людей на стільчиках, і нас навіть покурити не випустили. В туалет, кажуть, поки тривога не закінчиться, ніхто не виходить. Тобто нас, пацанів, які землю топчуть, а воно велике, тому що державу представляє, спустилось в бункер і сиділо там 4,5 години тривога була з 10 ранку, я як зараз пам'ятаю.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:21 Ответить
О Господи, Хмельницький зрадив свого короля, влаштував повстання, влаштував безліч військових злочинів за сьогоднішніми мірками, та в останьому бою на болотах кинув своїх вояків і втік з татарами, перебіг до московитів, бо його одного скривдили. ВКЛ мені більше подобалось.
показать весь комментарий
17.03.2026 03:35 Ответить
Та й полководець він був так собі. Власне татари там єдині в бою впрягались, але ********** зброєю їм добряче наваляли і вони образились, козаки були доволі пасивні, потім стали в глуху оборону і через болота тікали як могли. Шансів проти більш організованих і краще озброєних поляків у них не було
показать весь комментарий
17.03.2026 03:41 Ответить
Це вона поспішае!!! Я гадаю що зеленого вождя будуть судити та покарають!
показать весь комментарий
17.03.2026 06:30 Ответить
Те що вписав літерами. - це правда. Тільки не золотими , а коричневими.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:15 Ответить
Зеленський агент кремля і цього тільки дурні не розуміють.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:35 Ответить
Я говорил с 2019 года что в окружении нашего верховного клоуна не может быть нормальных адекватных людей,а только такие же ******* как и он.
показать весь комментарий
17.03.2026 08:06 Ответить
І не поперхнеться ця хвойда.Хоча би рота іноді витирала.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️