9742 посетителя онлайн

Тактическая обстановка позволяет полностью остановить врага на подступах к Славянску-Краматорску, - Бутусов

Бои за Славянск

Перспектива сохранения Славянска и Краматорска под контролем Украины зависит исключительно от управленческих и организационных решений

Об этом рассказал командир взвода беспилотных систем бригады "Хартия" Юрий Бутусов, сообщает Цензор.НЕТ.

Угроза для Славянска и Краматорска

"У нас достаточно там сил, и тактическая обстановка позволяет полностью остановить врага на подступах к Славянску-Краматорску. Там выгодный рельеф, это выгодный природный рубеж, еще достаточно времени для подготовки их к еще более активной обороне, качественному прикрытию, построению рубежей и изменениям в организации и применении войск. Я абсолютно верю, что мы можем не просто остановить врага на Донбассе, а отбросить его", - говорит Бутусов.

Бои под Купянском

По словам Бутусова, левый берег Купянска держится благодаря, без преувеличения, героическим усилиям 116-й механизированной бригады, воинов 116-й механизированной бригады и 14-й механизированной бригады, а также отдельных батальонов и подразделений, которые их поддерживают.

"Идут очень тяжелые бои, враг не отказывается от намерений выбить нас из Купянска-Узлового, то есть с левого берега, но тем не менее наши воины держатся. Есть много инфильтраций врага, то есть проникновения небольших групп или даже одиночных пехотинцев через наши боевые порядки, тем не менее постепенно все эти инфильтрации уничтожаются. Бои идут очень тяжелые, у врага огромное количество БПЛА и там идет очень тяжелая борьба за господство в воздухе. Фактически Купянск-Узловой и сам Купянск враг превратил в настоящие зоны ограниченного движения, где огромное количество дронов и передвижения, любой маневр очень серьезно сдерживается вражескими дронами. Боевые действия там очень тяжелые, наши воины держатся и наносят врагу огромные потери", - рассказал военный.

Полный стрим Бутусова, посвященный теме армейских корпусов, смотрите и читайте по ссылке.

Топ комментарии
+20
Краще хай Бутусов розповість як нам зупинити КАБи? Якими управлінськими рішеннями? Тисячі російських КАБів сьогодні одна з найголовніших проблем фронту яка не вирішується на рівні бригад та корпусів.
показать весь комментарий
22.03.2026 12:42 Ответить
+17
Зі Слов'янськом і Краматорськом буде те ж саме, що і з Бахмутом або Покровськом. Під переможні реляції командування про те що росіяни "просуваються ціною величезних втрат".
Про українські втрати згадувати, звичайно, не будуть.
показать весь комментарий
22.03.2026 13:06 Ответить
+12
Але ж ,за час війни стало зрозуміло,що москалі не геть ідіоти(Якщо вони цю агломерацію не можуть взяти в лоб,то вони буду пробувати її обійти,навіть якщо це виглядає утопічно,але які вони притрушені і цілеспрямовані,то їм сам ***** велів обійти Запорізькою та Харківською(а може аж з Сумької прорвати десь)((Тому якось так(((
показать весь комментарий
22.03.2026 12:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Але ж ,за час війни стало зрозуміло,що москалі не геть ідіоти(Якщо вони цю агломерацію не можуть взяти в лоб,то вони буду пробувати її обійти,навіть якщо це виглядає утопічно,але які вони притрушені і цілеспрямовані,то їм сам ***** велів обійти Запорізькою та Харківською(а може аж з Сумької прорвати десь)((Тому якось так(((
показать весь комментарий
22.03.2026 12:41 Ответить
саме так було з Сіверськодонецьком-Лісічанськом ...хоп! І хизувались як швиденько і без втрат вийшли з майже котла
показать весь комментарий
22.03.2026 14:01 Ответить
під командуванням зеленомордого Г.командувача кацапи будуть тільки методично просуватися, так за Оманським планом воно здає донбас ???
показать весь комментарий
22.03.2026 14:17 Ответить
Ну до чого тут ідіотизм московитів ?!
Про їх інтелектуальні здібності про їх критичне (чі анти ?) мислення ми усі зрозуміли по тому як вони дають себе кидати на м"ясні штурми , як вони дали себе й ватосамок обкрутити вокруг пальця якомусь гебісткому бидлу ...
А наявність умовного рефлексу це зовсім не інтелект .

Але це приамбула , суть в у тому , що на превелику вдачу України там й досі софок софком . Ніхто того герасима не в дупу ногою не посилає . Командири не перестали зі своєго м"яса знімати даниду , що того на фарш не відправили . ***** люто бздить таких як його колишній кок . Тобто , кому не похер на особистий склад . Йому не фахівці потрібні на фронті , а віддані як собака . Й це для нас добре . Й щоб так було далі . Йщо б далі їх генерали дроноводів відправляли на фарш й на наши кулемети й БПЛА .
Требо там на щибеницю того Герасима повісити й половину його "сратегів" разом з коханками ... Може йщо й почне змінюватися - не дай Боже ж таке побачити ... бо в якості софка це не можно змінити . А якщо софкоїдизм почне визивати питання ... перше буде , а мовляв що , ******** люті , тут робимо , де нас кожний кущ , кожне дерево люто неневидить !!!
показать весь комментарий
22.03.2026 14:33 Ответить
Краще хай Бутусов розповість як нам зупинити КАБи? Якими управлінськими рішеннями? Тисячі російських КАБів сьогодні одна з найголовніших проблем фронту яка не вирішується на рівні бригад та корпусів.
показать весь комментарий
22.03.2026 12:42 Ответить
А що Бутусов може розповісти. Розповідай ти, якщо маєш техничіні можливості " зупинити" КАБи.
Чи будеш як у анекдот і про чукчу, всюдихід у торосах і горілку.мовляв -" трактор нужен"!
показать весь комментарий
22.03.2026 12:58 Ответить
ППО , авіація має збивати носії КАБів , але не збивають.
показать весь комментарий
22.03.2026 13:48 Ответить
чим збивати? молитвою чи міцним словом?
показать весь комментарий
22.03.2026 13:58 Ответить
F16 наче ж є в Україні. Французькі літаки чи є, чи скоро будуть. ППО є різних систем. Так написали наче в Україні нічого немає від союзників.
показать весь комментарий
22.03.2026 14:07 Ответить
Не неси пурги. Самого не нудить?
показать весь комментарий
22.03.2026 14:45 Ответить
Союзники не дають ракети до них 120+ км, ці літаки виглядає що дали тільки щоб збивати крилаті ракети і шахеди.
показать весь комментарий
22.03.2026 18:13 Ответить
Друге оркам через казахстан поставили нові РЛС від рафаеля і технічно вони можливо виграють у міражів чи ф16 блок 50 по дальності.
показать весь комментарий
22.03.2026 18:18 Ответить
шкода що це питання не звучало під час стріму...та й що він скаже? Але ж і в тих питаннях що він підіймає має рацію
показать весь комментарий
22.03.2026 14:03 Ответить
Ділянка фронту від Міньківки до Закітного потребує підсилення. Тоді шанси є.
показать весь комментарий
22.03.2026 12:57 Ответить
Підтримуймо наших Захисників, хто і як може!!
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!!
Ганьба і геть до в'язниці, зеленського і його помічників від зрадників ригоАНАЛІВ !!
показать весь комментарий
22.03.2026 13:03 Ответить
Зі Слов'янськом і Краматорськом буде те ж саме, що і з Бахмутом або Покровськом. Під переможні реляції командування про те що росіяни "просуваються ціною величезних втрат".
Про українські втрати згадувати, звичайно, не будуть.
показать весь комментарий
22.03.2026 13:06 Ответить
Втрат всього 55 тисяч.
показать весь комментарий
22.03.2026 13:44 Ответить
А Запоріжжя, хер з ним..?
показать весь комментарий
22.03.2026 13:18 Ответить
"Це ж вже було" (с) Бахмут, Соледар, Авдіївка, Курахове, Покровськ, Мирноград...
Всі ці "рішення" працюють в обидва боки. Коли ми заявляємо про кілзони, маємо такі самі кілзони вглиб нашої території. Тільки не маємо механізованих колон, бо нічого не виробляємо, не маємо тисячі КАБ-ів на місяць, не маємо такої кількості людей і, мабуть, ніколи не зрівняємося з якістю та швидкістю будівництва інженерних споруд. Можемо лише впливати на швидкість просування противника.
показать весь комментарий
22.03.2026 13:49 Ответить
.Перспектива збереження Слов'янська та Краматорська під контролем України залежить виключно від управлінських і організаційних рішень. Джерело: https://censor.net/ua/n3606511
Ні, не виключно, бо є ще ворог зі своїми рішеннями.
показать весь комментарий
22.03.2026 14:08 Ответить