10340 посетителей онлайн

В Одессе автомобиль ТЦК сбил пенсионерку: женщину госпитализировали, ведется расследование. ВИДЕО

Сегодня утром в Хаджибейском районе Одессы произошло дорожно-транспортное происшествие с участием автомобиля Территориального центра комплектования и социальной поддержки (ТЦК и СП). В результате инцидента пострадала пожилая женщина. Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

По предварительным данным, пенсионерка получила травмы и была срочно госпитализирована в больницу для оказания медицинской помощи. На месте происшествия работали правоохранители, которые в настоящее время устанавливают все обстоятельства и причины аварии.

В Одесском областном ТЦК и СП оперативно отреагировали на происшествие. В ведомстве заявили о начале служебной проверки и заверили в полном сотрудничестве с полицией.

"Мы искренне сочувствуем пострадавшей и ее семье. По факту ДТП назначено расследование, по результатам которого будет дана правовая оценка действиям водителя", — говорится в сообщении.

Внимание! Ненормативная лексика!

Топ комментарии
+31
Може цих працівників " соціального комплектування" скомпонувати відразу в окопи? А то розукомплектувалися.
показать весь комментарий
25.03.2026 15:02 Ответить
+28
Чекаємо на офіційну відповідь від дегенератаІстоміна Одеського ТЦК що ця жіночка перешкоджала законній діяльності "групи оповіщення"
І так - якби її не збили "нашікотики" то її б збили буряти
показать весь комментарий
25.03.2026 15:05 Ответить
+23
Ходить навколо, навіть не намагається з'ясувати стан, допомогти, чучело
показать весь комментарий
25.03.2026 15:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Звичайно ж, затятий ухилянт?
показать весь комментарий
25.03.2026 16:23 Ответить
Чому ж, в мене бронь. Хміль відпустив?
показать весь комментарий
25.03.2026 16:33 Ответить
Вiдмазаний (ще один)...
показать весь комментарий
25.03.2026 17:34 Ответить
ти знаєш, можеш не продовжувати: те шо у тебе 8 незакінчених класів і так видно. Відкрий ПДР і почитай правила проїзду пішохідних зон. Та і взагалом ПДР. Ти або дурачок, або під нього косиш
показать весь комментарий
25.03.2026 16:38 Ответить
Де в статтi йшлося про пiшохiдну зону? i що, учасникам дорожнього руху забороняеться озиратися по сторонам бiльш ретельно, та уникати мертвих оглядових зон? ЗЫ... тю, трохи не забув... А до чого тут "калiграфiя"
показать весь комментарий
25.03.2026 17:44 Ответить
Легкі тілесні на незарєстрованому авто (польські бляхи, по суті - волонтери купили). Нууу... Нє, завтра напишуть, шо вона "сама кинулася георічно під авто, уберігаючи ухилянтів". А чуваків відмажуть. У нас же ш все на паузі , все шо можна
показать весь комментарий
25.03.2026 16:34 Ответить
Там спереду інший номерний знак.
показать весь комментарий
25.03.2026 17:06 Ответить
Доречі, там на відео - пес, який кинувся надавати першу домедичну допомогу - а дві бабки його відганяли. Бабкам підозри за перешкоджання..доводимо все до абсурду..
показать весь комментарий
26.03.2026 00:08 Ответить
Вона кудись побігла! А в них вийшло машинально.
показать весь комментарий
25.03.2026 16:37 Ответить
Пане , у цему випадку чорний юмор - не припустимий.
показать весь комментарий
25.03.2026 17:48 Ответить
А могли бы буряты изнасиловать и расстрелять. А так, ну бывает... война как никак.
показать весь комментарий
25.03.2026 16:40 Ответить
не скигли,кацапський цап. ти чого не на СВО,хто Кієв за 3 дні буде брати,жертва невдалого кацапського аборту???
показать весь комментарий
25.03.2026 18:06 Ответить
******* ти імбецил. Треш просто. І з такими конченими доводиться жити в одній країні.
показать весь комментарий
25.03.2026 19:01 Ответить
От добре що таку важливу новину виділили жирним шрифтом. Це ж ніколи в історії України не було такого, щоб було скоєнА ДТП...
Цікаво, а якби не автомобіль воєнкомату був, про цю ДТП В Одесі повіломляли б також у центральній пресі?
показать весь комментарий
25.03.2026 16:45 Ответить
Що Ви хтiли? Мiстечкове шнараВЬО...
показать весь комментарий
25.03.2026 17:47 Ответить
Кацапи дуже ******* це клеймо "містечкових".
показать весь комментарий
25.03.2026 18:16 Ответить
I "шнуровье" вони *******.
показать весь комментарий
26.03.2026 09:01 Ответить
Якби не вони то збили б солдати нато або БУРЯТИ!
показать весь комментарий
25.03.2026 18:10 Ответить
Щось я не чув щоб ТЦК хоч одну атаку русні відбила.
показать весь комментарий
25.03.2026 18:11 Ответить
а я не чув,шо ти щось відбив! а от про те,шо ти після кожного побаченого тобою на відстані тцкашника,регулярно переш свої панталони і рейтузи,чув!
показать весь комментарий
25.03.2026 18:32 Ответить
Перевів розмову з ухилесів у балаклавах на мої панталони - типовий прийом зебіла. Ще й до дупи моєї принюхуєшся, збочинець кончений.
показать весь комментарий
26.03.2026 10:23 Ответить
Ну да, на да тцк наше все, та що там Вінниця, якби не тцк, то буряти були б уже у Львові