12094 посетителя онлайн

Партию Залужного готовы поддержать 17,2% украинцев, Зеленского – 16,8%, "ЕС" – 15,1%, - опрос. ИНФОГРАФИКА

За какие партии готовы проголосовать украинцы?

Четыре политические партии имеют самый высокий рейтинг симпатии среди украинцев. 

Об этом свидетельствуют данные опроса, проведенного New Image Marketing Group совместно с "Деловой столицей", передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

Так, респондентам предлагали выбирать как из существующих политических партий, так и из тех, которые могут быть созданы.

Наибольшее количество голосов получила бы гипотетическая партия экс-главнокомандующего, посла в Великобритании Валерия Залужного - 17,2%.

На втором месте - партия президента Владимира Зеленского - 16,9%.

На третьем - "Европейская солидарность" - 15,1%.

За кого еще готовы голосовать украинцы?

  • Партия Кирилла Буданова - 12,3%.
  • "Батьківщина" (Юлия Тимошенко) - 6,1%.
  • Партия "Азов" - 5%.
  • Партия Дмитрия Разумкова - 4,9%.
  • "Свобода" (Олег Тягнибок) - 4,8%.
  • Партия "Третья штурмовая" (Андрей Билецкий) - 4,1%.
  • Партия Терехова - Кима (Игорь Терехов и Виталий Ким) - 2,9%.
  • Партия Сергея Притулы - 2,6%.
  • Новая партия бывших членов партии ОПЗЖ - 1,7%.
  • "Голос" (Кира Рудик, Ярослав Железняк) - 1,2%,
  • Партия Алексея Арестовича - 1%.
  • Радикальная партия Олега Ляшко - 0,8%.
  • "За будущее" (Игорь Палица) - 0,2%.
  • Другие - 3,2%.

За какие партии готовы проголосовать украинцы?

21,3% респондентов еще не определились с выбором. 6% - не пошли бы на выборы, 2,4% - испортили бы бюллетень, а 4,2% отказались отвечать.

Методология

Опрос по интерактивной структурированной анкете проводился 15-17 марта на территории Украины (кроме временно оккупированных частей Донецкой, Запорожской, Луганской, Херсонской областей и Крыма). В нем приняли участие 800 интернет-пользователей в возрасте от 18 лет. Статистическая погрешность с вероятностью 0,95 не превышает 3,54%.

Топ комментарии
+32
Реально великий відсоток ідіотів.
показать весь комментарий
27.03.2026 09:45 Ответить
+25
73% нікуди не поділися...
показать весь комментарий
27.03.2026 09:48 Ответить
+22
А де можна почитати програму "Партії Залужного"?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Реально великий відсоток ідіотів.
показать весь комментарий
27.03.2026 09:45 Ответить
73% нікуди не поділися...
показать весь комментарий
27.03.2026 09:48 Ответить
Поділися.ще й як поділися. То влада малює свої бажання. Хто з керівників соціологічних компаній хоче втратити посаду і бути відправленим на фронт? А так ще і грошенят зароблять.
Ті 73%, що голосували за Зеленського в числі 10 мільйонів, що виїхали за кордон і в числі мільйонів, що залишилися на окупованих територіях. Та і ''слуги'' своїми діями за 7 років довели, що паскудніших їх ще не було.
показать весь комментарий
27.03.2026 11:02 Ответить
Чергова інформГаліматня від єрмака-мертвечука для лохів, яким за 40+!!!!
показать весь комментарий
27.03.2026 09:53 Ответить
більш скидається на вкид
показать весь комментарий
27.03.2026 09:55 Ответить
Почався процес накидання лайна соцГаліматні, на голови «насєлєнія» України лопатою московитів, з Урядового кварталу…!!
Єрмак з деркачем і помічниками ригоАНАЛІВ, безкарно гадять в Україні!!!
Держсекретарі з КМУ і ЦОВВ, нервово єлозять своїми дупами на посадах!! Покарання прийде, неочікувано для них!
показать весь комментарий
27.03.2026 09:59 Ответить
Партії зелєнського не існує, квартальна партія це креатура каламойші
показать весь комментарий
27.03.2026 12:17 Ответить
А де можна почитати програму "Партії Залужного"?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:45 Ответить
гарне питання
є ще одне - а Генерал знає, шо у нього вже є політична партія?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:52 Ответить
Там пишуть "гіпотетична партія ексголовнокомандувача".
Мене цікавить інше - де "Слуга народу"?
І що таке "партія зеленського", "партія буданова"? От цих партій дійсно не існує, навіть гіпотетично.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:05 Ответить
Прикро, що немає партії Резніка, кажуть, що в нього яйця золоті.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:46 Ответить
Якщо б написали "Слуга народу", то рейтинг був би набагато нижчий. Не хтіли засмучувати Зеленського.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:52 Ответить
а вам навіщо??на ворога працюєте??.....якщо в статті цифри +_-близькі до правди,країна приречена,ну не можна жити з одним працючим шлунком та відключеною головою.....
показать весь комментарий
27.03.2026 10:06 Ответить
Цифри в статті висмоктані з того пальця, котрий замовляв це "опитування".
показать весь комментарий
27.03.2026 10:40 Ответить
От чого захотіли! Програми засекречені щоб конкуренти не поцупили основні обіцянки. Та й навіщо вам програми які жодна "партія" не виконувала? "Марафон" - "пикою в телевізор"! Що не ясно?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:48 Ответить
Краще запитайте, де програма партії Зеленського. Йому мабуть соромно за свою партію ''слуг'' і він від неї відмежувався.
показать весь комментарий
27.03.2026 11:07 Ответить
так і програми "партії Зеленського" ніде нема. Кста, і в 2019-му її не було...
показать весь комментарий
27.03.2026 11:20 Ответить
а де партія песа Патрона ?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:47 Ответить
Теми які він підіймає в своїй творчості є близькими багатьом українцям, тому якщо він зможе подолати інформаційну блокаду матиме всі шанси стати потужньою політсилою.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:15 Ответить
А Єрмака?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:21 Ответить
А Дарта Вейдера???
показать весь комментарий
27.03.2026 10:45 Ответить
"гіпотетична партія" - цікаве словосполученя, тіко ніхєра не зрозуміло: хто, шо, як, де, коли, чого, чому?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:47 Ответить
Це з серії "віртуальна реальність" або "превентивні санкції"...
показать весь комментарий
27.03.2026 12:44 Ответить
скільки ще дебілів...
показать весь комментарий
27.03.2026 09:47 Ответить
це за умови, шо дійсно мало місце таке опитування
показать весь комментарий
27.03.2026 09:56 Ответить
Повірте, мали. Торік мене опитували. Такі ж запитання були.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:35 Ответить
показать весь комментарий
27.03.2026 12:48 Ответить
і знову це лайно в мізки посполитих!
яка, у сраку, партія залужного? буданова? азов? білецького, притули......
хто, цю х*йню генерує?
сценаристи 95 кварталу?
хто на цю х*йню ведеться?
глядачі шоу 95 кварталу?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:48 Ответить
повірте дибілів повно,знаю пару пенсів,ховають сина від мобілізації і одночасно цілують ваву у його немитий цихес....навіть боюся уявити що у них в мозку робиться
показать весь комментарий
27.03.2026 10:09 Ответить
Людство деградує назад у МАВП!
показать весь комментарий
27.03.2026 09:49 Ответить
за 35 років створено всі умови для цього.....рівень життя=виживанню,освіта=алфавіт вивчив вже професор,дибілізація населення не вчора почалася.....
показать весь комментарий
27.03.2026 10:12 Ответить
А що відбулося 35 років назад?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:22 Ответить
стадо голодних совкодрочерів з думкою по ковбасу по 2,80,горілку 3,75,та хліб 15коп, пішли і обрали мерзотника кравчука похеривши В.ЧОРНОВОЛА....
показать весь комментарий
27.03.2026 10:31 Ответить
Де партія «Донт пуш Зе хорсез»? Що то за всране соцопитування?
показать весь комментарий
27.03.2026 09:51 Ответить
73 відсотка за Зеленського на виборах 2019 доказує що більшість українських громадян вірять в сказку, що кандидат в президенти витрачає сотні мільйонів гривень на вибори, з можливостю їх втратити у разі програшу, не для того щоб красти з бюджету, а для того щоб збагатити пересічних громадян. Поки українці не будуть вимагати змін до законодавства, щоб керівників СБУ, МВС, АРМА, ДБР, НАБУ, САП, генпрокурора та суддів обирали серед українських громадян виключно наші міжнародні партнери, які дають нам гроші, а не корумповона влада, то в Україні буде процвітати корупція тому що всі кандидати в президенти йдуть до влади, ризикуючи втратити гроші під час виборів у разі програшу, не для того щоб збагатити українців, а виключно для того щоб красти гроші
показать весь комментарий
27.03.2026 09:55 Ответить
Погоджуюся в тому, що у 2019 році українці повірили в казку і вибрали казкового Голобородьку, який обіцяв все хороше проти всього поганого. Але як показав час - то він є якраз представник того поганого, яке забруднило все хорошу, що в нас було. За ці 7 років втрачено багато, як територій, найкращих людей, так і можливостей. Україні потрібно повернутися назад в 2019-й рік і продовжити те, що робилося з 2014 і по 2019-й рік. Іншого хорошого в нас не було.
Напишу непопулярні речі, але то правда, що отримавши таке величезне горе через непрофесійність і проросійскість влади у 2019 році, через горе, сльози, біль і втрати, більшість нації вилікувалися. Печально писати за втрачені території, але якраз ті, хто тягнув нас до росії, відкололися від України і ніколи більше в парламент не пройдуть проросійські партії ОПЗЖ і їх уламки, "Слуга народу" і їх нові формування під іншими назвами, наприклад "партія Буданова" чи "партія Усика", а будуть проукраїнські і проєвропейські "ЄС", "Свобода", "Народний Рух", частина "Голосу", можливо з'являться і інша, які не брехнею, а справою довели свою відданість Україні, як наприклад "Азов".
показать весь комментарий
27.03.2026 10:05 Ответить
Ну як можна вірити соціології і діючій владі, яка замовляє цю соціологію, коли із самого посатку йде маніпуляція і фальсифікація? Прийшла ця влада на брехні і брехнею подавиться. Немає ніякої партії Залужного, а тим більше партії Зеленського. Є просто мародерна і проросійська партія ворюг і бездарів "Слуга народу". Також немає партії Буданова. Немає "Азову", а є "Національний корпус".
Реально є партії "ЄС", яку очолює Петро Порошенко, "Батьківщина", яку очолює Тимошенко, "Свобода", яку очолює Тягнибок. Із стислого аналізу видно, що рейтинг партій до Верховної Ради очолює "ЄС", на другому місці "Батьківщина" і на третьому "Свобода". Я на боці "ЄС" і "Свободи". Створить свою партію Залужний - буду і на його боці. Із цих трьох, коли потрібно поставити одну галочку виберу "ЄС".
показать весь комментарий
27.03.2026 09:56 Ответить
А за партія Zakvova скільки незламних готові проголосувати?
А ****, цих же теж не існує?🤡
показать весь комментарий
27.03.2026 09:57 Ответить
Партию Зеленского на выборах готовы поддержать 16,9% - КТО эти 16.9 процента
показать весь комментарий
27.03.2026 10:01 Ответить
Ждуны.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:02 Ответить
За зелю проголосуют больше,держслужба вся в шоколаде,отличные зарплаты,премии,бронь,неприкасаемая каста,все захотят продолжение банкета.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:12 Ответить
всі хто дотичні утвореній системі,хто отримує бонуси від керування вави....
показать весь комментарий
27.03.2026 10:14 Ответить
да, как минимум
показать весь комментарий
27.03.2026 10:58 Ответить
З такою кількістю дебілів Україна без майбутнього
показать весь комментарий
27.03.2026 10:02 Ответить
це було зрозуміло ще на виборах шапкотира....🤣🤣🤣
показать весь комментарий
27.03.2026 10:15 Ответить
Так сюди завезли з московії 10 млн скота починаючи з 33-37 років , а в 91 році іх ще і прирівняли в правах до українців ... шансів нуль ясна справа
показать весь комментарий
27.03.2026 10:32 Ответить
і що привезені з цвинтарів наголосували нам підора з двома судимостями???.....
показать весь комментарий
27.03.2026 10:34 Ответить
примітивно мислиш,
те що московити тоді колонізували Україну дало наслідок в існуванні подібних виборів і підарів з судимостями і йому подібних і взагалі всього бардаку!
в Ізраілі таких проблем не існує там кожен юніт суспільства нац орієнтовний навіть радикально нац орієнтовний
показать весь комментарий
27.03.2026 10:41 Ответить
Десь так, але їх здається завезли 17 мільйонів замість знищених голодоморами більше 17 мільйонів українців, щоб заховати статистику злочинів комуністичного тоталітарного режиму з центром на росії.
показать весь комментарий
27.03.2026 11:10 Ответить
100 мільйонів, чого так мало.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:07 Ответить
іди н.... чорт
показать весь комментарий
27.03.2026 12:30 Ответить
Якщо не помиляюся, в тому списку названо чотири партії, що реально існують, решта - фантазії соціолухів. Яка вартість подібних опитувань? Одна: маніпуляційна.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:08 Ответить
шість реальних партій
показать весь комментарий
27.03.2026 10:48 Ответить
Вывод прост - у нации у которой нет разумных и образованных лидеров обречена,этот список больше похож на содержимое мусорного бачка,потухшего,чем на состав будущего парламента.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:09 Ответить
всі розумні і талановиті виїхали ще 2000х,бо вже розуміли що кучма веде криміналоолігархів до влади.....а зараз ми наблюдаємо апофеоз вибудованого всіма хто був при владі за 35 років
показать весь комментарий
27.03.2026 10:21 Ответить
КОГО ВИБРАВ НАРІД
Від Бені - Зеля президент,
Єрмак від ворога - агент.
Ахметов дав прем'єр-міністра
А в Раду доктора-магістра,
Що терся із Медведчуком!
Кацап у війську - Головком!
Від «ригів» Офіс президента,
Ворожого нам елемента!
При владі слуги олігархів,
Церква кацапських патріархів…
Наріде, що ж ти наробив?
Антимайдан сам відродив!!!
15.07.2025
Анатолій Березенський

Прокоментую. Вчора під однією новиною виставив ці рими - видалили. Цікаво - а що в них не так? Як на мою думку, то все вірно, але дуже боляче!!!
показать весь комментарий
27.03.2026 10:09 Ответить
***** якась...повна...як гра нашої збірної з футболу...
показать весь комментарий
27.03.2026 10:11 Ответить
а де опозиційна радикальна партія "СЗЧ"??
показать весь комментарий
27.03.2026 10:18 Ответить
у списку на другому місці, набирає 16.8%
показать весь комментарий
27.03.2026 10:23 Ответить
то скоріше партія що трохи нижче написана
показать весь комментарий
27.03.2026 11:04 Ответить
а це яка саме ?
показать весь комментарий
27.03.2026 11:41 Ответить
два рядки нижче
показать весь комментарий
27.03.2026 11:44 Ответить
Буданов і Ко ?
показать весь комментарий
27.03.2026 11:47 Ответить
партія ухилєсів
показать весь комментарий
27.03.2026 13:07 Ответить
Партія "їжачків в тумані" набирає 24.73% на наступних виборах в шервудському лісі
показать весь комментарий
27.03.2026 10:18 Ответить
та ультрарадикальна партія ухилєсів?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:20 Ответить
Головне щобільше партій, серед дрібноти легше пролізти зеленій дрібноті.
показать весь комментарий
27.03.2026 10:31 Ответить
Політичних партій в класичному розумінні, як таких, в Україні досі не існує. Є олігархічні, іменні, популістські проекти без програм, які орієнтовані на абсолютно дезорієнтований одноразовий електорат. Всі оці "рейтинги" повна хєрня. Адмінресурс (ті кому при діючій владі жити дуже добре завдяки корупції) завжди 15% і тому "зеленим" потрібно засрати мізки значно меншій кількості "одноразових" ніж будь-яким конкурентам. Саме для того і публікуються отакі "рейтинги" з великою кількістю "псевдокандидатів". Мета примітивна як вода "Моршинська" - розпорошити "одноразовий електорат" і зберегти владу спираючись на адмінресурс. Якщо ви серйозно сприймаєте "партію Буданова"? "партію Залужного", "партію Притули", "партію Разумкова" і решту безпрограмних і скомпрометованих минулою діяльністю "партій" то з вами певно щось не так - "Біль в грудях, в кістках ломота, когось виїбать охота ... мабуть грипп..."
показать весь комментарий
27.03.2026 10:37 Ответить
Навіщо цей КМІС існує? Це ж треба додуматися провести опитування, включивши в нього неіснуючі партії!
показать весь комментарий
27.03.2026 10:39 Ответить
До чого ці дурні опитування? На кого це розраховано? Яка взагалі партія Залужного? Він що, робив хіба заяви про створення партії?
показать весь комментарий
27.03.2026 10:39 Ответить
Колись і "слуги урода" не було, а потім, бац!..
показать весь комментарий
27.03.2026 10:49 Ответить
New Image Marketing Group спільно з "Діловою столицею" ця шайка статистичних пройдисвітів , де живе ,в Україні ? Чи на московії ...іді* ти ...
показать весь комментарий
27.03.2026 10:45 Ответить
Дебілам, готовим підтримати партію ЗЄ, треба провести експертизу їхніх розумових здібностей і на її основі накласти обмеження.
показать весь комментарий
27.03.2026 11:04 Ответить
поки будемо вважати їх дебілами, а не ворогами, вони спокійно будуть розмножуватися і гадити!
показать весь комментарий
27.03.2026 11:57 Ответить
першого довбойоба побачив на цій гілці. Ти ніколи не вгадає, хто це такий
показать весь комментарий
27.03.2026 11:24 Ответить
не звертайте уваги, цей на роботі, йому вже давно видали гімно і вентилятор, як тільки зрозуміли, що зешоблу не відмити, треба всіх гімном обробити.
показать весь комментарий
27.03.2026 11:56 Ответить
2015 рік, видання Еспресо: Як вибори, так і знову New Image Marketing Group. Не важливо, як голосують. Важливо як рахуюють
https://espreso.tv/blogs/2015/07/27/kak_vybory__tak_y_snova_new_image_marketing_group_mnenye_eks_partnera
2026 рік, а віз і нині там
показать весь комментарий
27.03.2026 11:19 Ответить
Я завжди підкреслюю,що наші ЗМІ,є винуватий,що в Україні безлад,зрада,кобарантство і шахрайство Про які партії ви говорите,де ці партії,яких немає Базіки підбурюють суспільство за ГРОШІ. Намагаються когось "розкрутити" когось принизити---і це ЗА ГРОШІ. Ну а уявні цифри говорять,що табун баранів,тупих продажних нікчем в України має великий відсоток. І ВИ ХОЧЕТЕ КРАСИВО ЖИТИ??????
показать весь комментарий
27.03.2026 11:47 Ответить
багато ще ворогів України в Україні і з кожним днем їх відсоток невпинно зростає, бо патріоти йдуть на фронт, а ці недоторкані і заброньовані!
показать весь комментарий
27.03.2026 11:53 Ответить
В опитуванні взяли участь 800 Інтернет користувачів.
Це все що потрібно знати про це ''так зване опитування''.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:04 Ответить
Ні нажерлись ще зеленодупими.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:06 Ответить
Ура???
показать весь комментарий
27.03.2026 12:12 Ответить
Смішна інфографіка
показать весь комментарий
27.03.2026 12:21 Ответить
а где эти все партии? Их на местах не найти. Они почти не помогают народу и даже впо. Какие это политические партии? Вместо них должны работать роботы за бесплатно, а толку от них больше будет.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:28 Ответить
Якщо Терехова і Кіма "об'єднали" в одну партію - гріш ціна цьому опитуванню.
показать весь комментарий
27.03.2026 13:29 Ответить