10513 посетителей онлайн

Дроны СБУ во второй раз за неделю нанесли удар по нефтетерминалу "Усть-Луга" на Балтике. ВИДЕО

Этой ночью дальнобойные беспилотники Центра спецопераций "Альфа" СБУ успешно нанесли удары по инфраструктуре нефтяного терминала порта "Усть-Луга" в Ленинградской области РФ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр СБУ.

Ключевой морской порт РФ на Балтике

Как отмечается, это ключевой морской порт РФ на Балтике. Через него осуществляется экспорт нефти, в том числе с использованием судов так называемого теневого флота.

"СБУ совместно с Силами обороны продолжает системную работу по снижению финансовых и логистических возможностей врага. Ведь все нефтяные объекты фактически являются частью российского ВПК и обеспечивают поступление в бюджет РФ средств, которые идут на войну против Украины. Поэтому спецоперации, противодействующие этому, будут продолжаться и в дальнейшем. Россия заплатит высокую цену за свою агрессию", - отметил и. о. главы СБУ генерал-майор Евгений Хмара.

Зафиксированы серьезные повреждения

В результате сегодняшней атаки зафиксированы серьезные повреждения и пожар.

Напомним, что СБУ уже четыре раза за последнюю неделю успешно поразила нефтяную инфраструктуру врага на Балтийском море.

Предыдущие операции прошли в тесном взаимодействии с ГУР, ССО, СБС, ГПСУ и СЗР.

Ранее дроны Службы и Сил обороны устроили "хлопок" на еще одном важном экспортном нефтяном хабе РФ на Балтийском море - в порту "Приморск".

В результате этих ударов зафиксированы пожары и повреждения ряда цистерн.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что дроны снова атаковали Ленинградскую область: порт Усть-Луга поврежден, смог от пожаров накрыл Санкт-Петербург.
  • В ночь на 25 марта Ленинградскую область РФ атаковали дроны. В результате атаки вспыхнул сильный пожар в порту Усть-Луга, который является вторым по величине узлом экспорта российской нефти на Балтийском море.
  • В этом порту дроны поразили объекты крупнейшего производителя сжиженного газа в России "Новатэк". После удара там приостановили отгрузку нефти и нефтепродуктов.
  • В ночь на 27 марта Силы обороны Украины повторно нанесли удар дронами по порту Усть-Луга.
Топ комментарии
+14
Горит Усть-Луга
Четыре дня.
И друг у друга,
Сосет русня!
показать весь комментарий
29.03.2026 14:49 Ответить
+12
Ціна нафти може пробити стелю, але якщо у русні не буде фізичної можливості її відвантажувати, то та стеля їм - до дупи.
показать весь комментарий
29.03.2026 14:58 Ответить
+7
Всі термінали де заливають танкери в кацапії повинні вигоріти вщент.НПЗ теж.Заводи по виробництву добрив,вибухівки під 0.
показать весь комментарий
29.03.2026 15:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
1
показать весь комментарий
29.03.2026 14:48 Ответить
Горит Усть-Луга
Четыре дня.
И друг у друга,
Сосет русня!
показать весь комментарий
29.03.2026 14:49 Ответить
Московіти масово і панічно, скуповують усі медМаски, бо з сажою їм важко дихати і їсти!!! Дим атєчіцтва мацкоускага для орків не сладок і не приємний на смак!!!
Бояришником полощуть у горлі, бо щось там забивається у них у горлі сажою!
показать весь комментарий
29.03.2026 15:03 Ответить
Начебто приємно. Але копнеш трохи глибше і зрозуміло, що Зе робить все, щоб ціна нафти пробила чергову стелю.
показать весь комментарий
29.03.2026 14:55 Ответить
Ціна нафти може пробити стелю, але якщо у русні не буде фізичної можливості її відвантажувати, то та стеля їм - до дупи.
показать весь комментарий
29.03.2026 14:58 Ответить
Якщо не буде, то так...
показать весь комментарий
29.03.2026 15:02 Ответить
Припустимо, ціна нафти проб'є стелю, якщо відрізати русню від світового ринку.
Але якщо русня буде відрізана від світового ринку, то вона не зможе отримати зиск з тієї захмарної ціни нафти.
А якщо русю повернути на ринок, ціна почне спускатись з-за хмар.
Єдина русні надія - що Іран таки винесе всю нафтову і газову промисловість країн Затоки.
Але саме для того, щоб його в цьому обламати, наші й відправили туди розрахунки БПЛА.
показать весь комментарий
29.03.2026 15:05 Ответить
Якщо відрізати, то так....
показать весь комментарий
29.03.2026 15:06 Ответить
Зачем копать глубже, кацапстан горит и это очень хорошо, тем более нефтянка
показать весь комментарий
29.03.2026 15:11 Ответить
100%. Не потрібно копати.
показать весь комментарий
29.03.2026 15:14 Ответить
Треба парашу з куйлом навічно закопати.
показать весь комментарий
29.03.2026 16:18 Ответить
Кацапы сами себя закапывают, Украина очень хорошо помогает ударами нефти
показать весь комментарий
29.03.2026 20:23 Ответить
Я не фанат Зе i дай Боже їм не стану, але нафта пробила чергову стелю виключно iз за крашеного какаду трампона....iмхо
показать весь комментарий
29.03.2026 15:16 Ответить
Може і так. Може хєрограй є члєном підпільної масонської ложі, яка "грає на підвищення" по нафті. І що?

От мені щось підказує, що він одночасно є керівником держави, яка систематично грає на знищення експортно-виробничого потенціалу засрашки. Ще щось нам треба знати? Ти не стримуйся, пиши чіткіше і зрозуміліше. Бо мямлиш щось незрозуміле...
показать весь комментарий
29.03.2026 16:20 Ответить
Як вже простіше то? Добре. Добрий день, діти! Сьогодні ми вирішимо задачу, чи нашкодимо ми Бармалею, якщо зупинимо на кілька днів один з його портів, але з інших портів він зможе продавати чорну бармалейскую рідину значно дорожче.
показать весь комментарий
29.03.2026 16:31 Ответить
Не хочется за Вас додумывает, но, похоже, Вы за то, чтобы прекратить удары по российской структуре экспорта нефти?
показать весь комментарий
29.03.2026 17:34 Ответить
У нинішній ситуації так. Я б скасував усі удари по нафтових портах. Звільнилися дрони направив на НПЗ. У орків скоро посівна, потрібно її максимально ускладнити.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:41 Ответить
Зупинка експорту 2+ мільйонів барелів нафти та газоконденсату на добу призведе до каскадного "затарення" всіх наявних потужностей по зберіганню нафти/газоконденсату по всьому ланцюгу виробництва/транспортування десь приблизно за 5-7 днів. В засрашки просто немає ємностей, аби зберігати десятки мільйонів барелів.

А удари по НПЗ - НЕ ЗУПИНЯЮТЬСЯ. За останні 5 днів:
Кірішський НПЗ.
Ярославський НПЗ.
Щось там на Кубані.

Тож перелічимо наслідки:
- зупинка транспортування нафти з Сургуту трубопроводами;
- зупинка і "зв'язування" десятків тисяч залізничних цистерн;
- захлинання нафтою;
- зупинка (незворотня) добичі нафти.

Твоя пропозиція "бити тільки по НПЗ" - це як пропозиція воду носити ситом. Тих НПЗ в засрашці десятки. Вибити ВСЕ - важко. А тут - така нагода знести 40% видобутку!!! Тож дурню пишеш!
показать весь комментарий
29.03.2026 18:03 Ответить
А ти знаєш, що сама засрашка споживає величезну кількість нафти і газу, і зупинка декількох портів на кілька днів це шпильковий укол для неї? На відміну від зростання цін.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:17 Ответить
Я знаю, що "Постановою Уряду РФ № 243 від 29 лютого 2024 року" з 01.03.2024 року фактично зупинено експорт нафтопродуктів (бензинів, керосинів, дизпалива тощо) за всіма угодами, окрім міжурядових угод, що діяли на ту дату.

Ти ж знаєш, чому це сталося? Бо СБС/СБУ почали так нещадно хєрачити по НПЗ та ЛВДС в засрашці, що в засрашці реально було спричинено паливну кризу, яка досі триває. Ціни суттєво зросли, в різних регіонах регулярно запроваджуються обмеження на купівлю "в одні руки" палива.

на поточний момент, попри фізичне падіння експорту та над-дешеву нафту в грудні-лютому (засрашка продавала її дешевше 40 баксів за бочку) - ціна палива на заправка в засрашці ВИЩА за ціну палива на заправках в ... США. А доходи громадян - вдесятеро нижчі. Різниця в споживанні ЗАГАЛЬНОМУ між США і засрашкою - В П'ЯТЬ РАЗІВ МЕНШЕ ЗАСРАШКА СПОЖИВАЄ.

Тож "величезна кількість" - це теж з області манії величі і повинна лікуватись.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:30 Ответить
Ти підтвердив мою правоту в пріоритеті ударів по НПЗ. А то, що рашка споживає менше США - жителів і автомобілів там менше. Мова не про абсолютні цифри, а про відсотки. У арабів експорт в разщы перевершує власне споживання.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:48 Ответить
Я от думаю, ти прикидаєшся дебілом, чи реально дебіл?

Будь-який порт, який відвантажує нафту та нафтопродукти або газоконденсат, має фізичні обмеження щодо такої діяльності: по кількості стендерів (обладнання підключення до безпосередньо танкера), буферних ємностей (які дозволяють заливати сотні тисяч барелів за години), логістики до терміналу (трубопроводів, якими накачуються ємності, залізниці, по якій везуть десятки тисяч вагонів).

Тож я тебе питаю, дебілятко, невже в засрашці КОЖЕН порт має фізичні можливості для експорту 100% того, що ще тиждень тому експортувала засрашка? Чи все ж таки порти Приморськ, Усть-луга та Новоросійськ, в яких СБС/СБУ розхєрачили стендери, буферні ємності, насосне обладнання, танкери та навіть електро-підстанції - це унікальні канали, які втрьох пропускають через себе 40% нафтоекспорту засрашки і НІЧИМ ЇХ ЗАМІНИТИ НЕМОЖЛИВО? А відповідно, засрашка втратила і канали експорту 40% нафти/газоконденсату, і танкери, і отримала значне здорожчання вартості експорту для всіх інших портів, які ще діють...
показать весь комментарий
29.03.2026 17:57 Ответить
Орест Гарай і отримала значне здорожчання вартості експорту для всіх інших портів, які ще діють...

Ти хотів сказати, що отримали значно більше прибутку з 60% інших портів через збільшення ціни нафти?
показать весь комментарий
29.03.2026 18:01 Ответить
Передай товаришу майору, Сірожа, що всі, окрім дегенератів в засрашці, знають, що через Ормузький пролив йшло 20% світового потоку нафти та газу. А засрашка експортувала через 3 вказані порти - дай боже 3% світового потоку нафти/газоконденсату.

Тож у вас там, в засрашці, кінчений провокатор, просто неймовірна манія величі щодо "зупинка 3 портів підвищила кардинально ціну на нафту в світі". Ціну на нафту підвищили дії рудого лайна, а не дії СБУ/СБС.

Україна якраз знищила сподівання засрашки НАЖИТИСЯ на ВЖЕ високих цінах на нафту/газ.

Але зась, вам, ********. Обтікайте.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:07 Ответить
А ти знаєш, що через Ормузьку протоку спокійно проходять Китайські танкери і не тільки вони, а ціни на біржі залежать не стільки від реальності, скільки від гучних повідомлень?
показать весь комментарий
29.03.2026 18:12 Ответить
Поцікався, засрашинський провокатор, що то за місцина "Гаяна" і скільки нафти вона експортує, а також можливості Гаяни з доволі швидкого нарощування експорту.

Можеш ще поцікавитись, що то за технологія "фрекінгу" і чому останні 4 роки про неї мало було чута, а зараз потік танкерів з США з нафтою та газом стрімко зростає...

Зрозумій, Сірожа, на планеті надлишок пропозиції. І справді заробить на всьому цьому лише США, а всі інші тільки облизнуться. Радіймо, що засрашка теж тільки облизнеться, завдяки зусиллям СБУ/СБС!
показать весь комментарий
29.03.2026 18:23 Ответить
Сам зрозумів, що висрав?
показать весь комментарий
29.03.2026 16:26 Ответить
А нам тут розповідають, що не так сотні ішакєдов на день збиваємо.
показать весь комментарий
29.03.2026 14:56 Ответить
Всі термінали де заливають танкери в кацапії повинні вигоріти вщент.НПЗ теж.Заводи по виробництву добрив,вибухівки під 0.
показать весь комментарий
29.03.2026 15:27 Ответить
Шо, опять?!🤣😂😊