10231 посетитель онлайн

РФ делала спутниковые снимки авиабазы США в Саудовской Аравии за несколько дней до удара Ирана, - Зеленский

Россия шпионила за авиабазой США в Саудовской Аравии перед ударом Ирана

Россия трижды делала спутниковые снимки американской авиабазы в Саудовской Аравии за несколько дней до того, как Иран нанес по ней удар. В результате удара пострадали американские военные.

Об этом заявил президент Владимир Зеленский в интервью американскому телеканалу NBC News, сообщает Цензор.НЕТ.

РФ предоставляет разведданные Ирану

Зеленский заявил, что он на 100% уверен, что Россия делится разведданными с Ираном, чтобы помочь Тегерану атаковать американские войска на Ближнем Востоке.

"Я думаю, что Россия заинтересована в том, чтобы помогать иранцам. И я не верю, я знаю, что они делятся информацией. Помогают ли они иранцам? Конечно. На сколько процентов? На сто процентов", - сказал глава государства.

Он отметил, что, исходя из опыта Украины, повторная съемка Россией объектов в течение нескольких дней является признаком планирования атаки.

"Мы знаем, что если они (россияне, — ред.) делают снимки один раз, они готовятся. Если они делают снимки во второй раз, это как симуляция. В третий раз это означает, что через один-два дня они будут атаковать", — сказал Зеленский.

Что предшествовало

  • Напомним, что накануне Владимир Зеленский заявил, что Россия осуществляет спутниковую съемку военных и энергетических объектов США и стран Ближнего Востока в интересах Ирана.
  • Также в МИД Германии обвинили Россию в помощи Ирану в определении потенциальных целей для ударов.
Топ комментарии
+14
зелена кончена гніда не бачила загрози вторгнення, зате бачить зі супутника притули, більше, ніж маск зі своєю мережею над планетою?
оце, найпотужник....
показать весь комментарий
29.03.2026 17:14 Ответить
+10
Безтолкове чмо демонструє свою "обізнаність", не здогадуючись, що це відомо усім і давно. Ну, треба ж заповнити чимось пустоту, доки підсунуть ще щось.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:14 Ответить
+7
А в 21 / 22 роках був сліпий, глухий коли привів Україну до прірви, а зараз розпатякався? Згінь . Дістав.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Безтолкове чмо демонструє свою "обізнаність", не здогадуючись, що це відомо усім і давно. Ну, треба ж заповнити чимось пустоту, доки підсунуть ще щось.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:14 Ответить
буданов все знає...і про каву і про шашлики.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:14 Ответить
зелена кончена гніда не бачила загрози вторгнення, зате бачить зі супутника притули, більше, ніж маск зі своєю мережею над планетою?
оце, найпотужник....
показать весь комментарий
29.03.2026 17:14 Ответить
З фронту пишеш, хєрой?
показать весь комментарий
29.03.2026 20:20 Ответить
Не просто атаковал. но и уничтожил самолет ДРЛО E-3 Sentry. Хорошо хоть погибших нет(вроде бы)
показать весь комментарий
29.03.2026 17:17 Ответить
... знатно раз'*****..
Уявляю як верещать щасливі ватани у соцмережах ..
Вже все вказує на:
- як мінімум неадекватність містера Тромпа
- його байдужість до дій стратегічного ворога проти Америки.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:25 Ответить
Трампа цим не проб"єш - в нього слонова шкіра
показать весь комментарий
29.03.2026 17:34 Ответить
Трмп сказав, що це було лише "фото на пам'ять" і що ніщо не може завадити його "чудовим відносинам" з ПТН...
показать весь комментарий
29.03.2026 17:46 Ответить
Ці знімки робив будь-який пролітає над цим районом супутник. Це їхня робота. І напевно цих прольотів були десятки на добу. Просто пояснення. З кацапів провини не знімаю.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:36 Ответить
Але не знав, що у русні є супутники. Думав, що це пропаганда. Начебто всі ракети там падають.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:38 Ответить
А в 21 / 22 роках був сліпий, глухий коли привів Україну до прірви, а зараз розпатякався? Згінь . Дістав.
показать весь комментарий
29.03.2026 17:42 Ответить
Ти президент України чи Ізраїлю? До чого ці потуги? Ти як невловимий Джо, Україною займайся бестолоч чи йди с посади, довільняйся до лав Ізраїльських військ і хоч 1000 відосиків в день викладуй
показать весь комментарий
29.03.2026 17:47 Ответить
Так воно ж Україною теж займається. Постійно й наполегливо. Гектари могил під жовто - блакитними прапорами та міндичі зі штабелями бабла хіба не доказ "займання" блазнем хрипатим Україною?
показать весь комментарий
29.03.2026 21:03 Ответить
Ну так два вови так схожі друг на друга! Не здивуюся якщо в них секретний договорняк про утилізацію народу з обох сторін
показать весь комментарий
29.03.2026 21:16 Ответить
Зеленський: "Розвідка мені повідомила, що з суботи на неділю потрібно перевести годинник на годину вперед, а місяць квітень має 30 днів".
показать весь комментарий
29.03.2026 18:13 Ответить
Откуда он может знать,пафосная мародерная тварь.нет в Украине систем наблюдения за спутниками .
показать весь комментарий
29.03.2026 18:14 Ответить
Цитати великих людей!

"Я думаю,(оце так здивував😳)що Росія зацікавлена ​​в тому, щоб допомагати іранцям. І я не вірю, я знаю, (🤔?)що вони діляться інформацією. Чи допомагають вони іранцям? Звичайно. На скільки відсотків? На сто відсотків",- сказав глава держави.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:33 Ответить
Ще раніше, росіяни запустили декілька іранських супутників.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:42 Ответить
Он похож на маленького ябеду.
показать весь комментарий
29.03.2026 18:43 Ответить
Та ні, воно просто сінтезатор, девайс для озвучки тексту. Дімі Литвину, тому, який активний член ЛГБТ спільноти (С), самому впадло свої тексти зачитувати, от і знайшли кренделя, якому все одно зайнятися нічим, та й більше нічого не вміє, щоб ті тексти озвучував.
показать весь комментарий
29.03.2026 21:08 Ответить
Щось кацапів набігло аж смердить
показать весь комментарий
29.03.2026 19:29 Ответить
Цей клоун не знає, що у нього під дупою відбувається, але точно знає де і коли робить супутникові знімки роіся.
показать весь комментарий
29.03.2026 20:35 Ответить
А як нападати 24 лютого 22-го року-знав на сто процентів,що росіяни перед тим робили знімки,а чи лише по інших країнах на всі сто знає?
показать весь комментарий
29.03.2026 20:38 Ответить
Звиняйте, що на кацапському всратому, але до Зелі якраз
"Видит горы и леса, облака и небеса, но не видит ничего, что под носом у него."