10513 відвідувачів онлайн

РФ робила супутникові знімки авіабази США в Саудівській Аравії за кілька днів до удару Ірану, - Зеленський

Росія шпигувала за авіабазою США в Саудівській Аравії перед ударом Ірану

Росія тричі робила супутникові знімки американської авіабази в Саудівській Аравії за кілька днів до того, як Іран її атакував. Внаслідок удару постраждали американські військові.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американському телеканалу NBC News, повідомляє Цензор.НЕТ.

РФ надає розвіддані Ірану

Зеленський заявив, що він на 100% впевнений, що Росія ділиться розвідданими з Іраном, щоб допомогти Тегерану атакувати американські війська на Близькому Сході.

"Я думаю, що Росія зацікавлена ​​в тому, щоб допомагати іранцям. І я не вірю, я знаю, що вони діляться інформацією. Чи допомагають вони іранцям? Звичайно. На скільки відсотків? На сто відсотків",- сказав глава держави.

Він зазначив, що, виходячи з досвіду України, повторне фотографування Росією об'єктів протягом кількох днів є ознакою планування атаки.

"Ми знаємо, що якщо вони (росіяни, - ред.) роблять знімки один раз, вони готуються. Якщо вони роблять знімки вдруге, це як симуляція. Втретє це означає, що через один-два дні вони атакуватимуть",- сказав Зеленський.

Що передувало

  • Нагадаємо, що напередодні Володимир Зеленський заявив, що Росія здійснює супутникову зйомку військових й енергетичних об'єктів США та країн Близького Сходу в інтересах Ірану.
  • Також у МЗС Німеччини звинуватили Росію у допомозі Ірану визначати потенційні цілі для ударів.
Топ коментарі
+10
зелена кончена гніда не бачила загрози вторгнення, зате бачить зі супутника притули, більше, ніж маск зі своєю мережею над планетою?
оце, найпотужник....
показати весь коментар
29.03.2026 17:14 Відповісти
+7
Безтолкове чмо демонструє свою "обізнаність", не здогадуючись, що це відомо усім і давно. Ну, треба ж заповнити чимось пустоту, доки підсунуть ще щось.
показати весь коментар
29.03.2026 17:14 Відповісти
+6
А в 21 / 22 роках був сліпий, глухий коли привів Україну до прірви, а зараз розпатякався? Згінь . Дістав.
показати весь коментар
29.03.2026 17:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Безтолкове чмо демонструє свою "обізнаність", не здогадуючись, що це відомо усім і давно. Ну, треба ж заповнити чимось пустоту, доки підсунуть ще щось.
показати весь коментар
29.03.2026 17:14 Відповісти
буданов все знає...і про каву і про шашлики.
показати весь коментар
29.03.2026 17:14 Відповісти
зелена кончена гніда не бачила загрози вторгнення, зате бачить зі супутника притули, більше, ніж маск зі своєю мережею над планетою?
оце, найпотужник....
показати весь коментар
29.03.2026 17:14 Відповісти
З фронту пишеш, хєрой?
показати весь коментар
29.03.2026 20:20 Відповісти
Не просто атаковал. но и уничтожил самолет ДРЛО E-3 Sentry. Хорошо хоть погибших нет(вроде бы)
показати весь коментар
29.03.2026 17:17 Відповісти
... знатно раз'*****..
Уявляю як верещать щасливі ватани у соцмережах ..
Вже все вказує на:
- як мінімум неадекватність містера Тромпа
- його байдужість до дій стратегічного ворога проти Америки.
показати весь коментар
29.03.2026 17:25 Відповісти
Трампа цим не проб"єш - в нього слонова шкіра
показати весь коментар
29.03.2026 17:34 Відповісти
Трмп сказав, що це було лише "фото на пам'ять" і що ніщо не може завадити його "чудовим відносинам" з ПТН...
показати весь коментар
29.03.2026 17:46 Відповісти
Ці знімки робив будь-який пролітає над цим районом супутник. Це їхня робота. І напевно цих прольотів були десятки на добу. Просто пояснення. З кацапів провини не знімаю.
показати весь коментар
29.03.2026 17:36 Відповісти
Але не знав, що у русні є супутники. Думав, що це пропаганда. Начебто всі ракети там падають.
показати весь коментар
29.03.2026 17:38 Відповісти
А в 21 / 22 роках був сліпий, глухий коли привів Україну до прірви, а зараз розпатякався? Згінь . Дістав.
показати весь коментар
29.03.2026 17:42 Відповісти
Ти президент України чи Ізраїлю? До чого ці потуги? Ти як невловимий Джо, Україною займайся бестолоч чи йди с посади, довільняйся до лав Ізраїльських військ і хоч 1000 відосиків в день викладуй
показати весь коментар
29.03.2026 17:47 Відповісти
Зеленський: "Розвідка мені повідомила, що з суботи на неділю потрібно перевести годинник на годину вперед, а місяць квітень має 30 днів".
показати весь коментар
29.03.2026 18:13 Відповісти
Откуда он может знать,пафосная мародерная тварь.нет в Украине систем наблюдения за спутниками .
показати весь коментар
29.03.2026 18:14 Відповісти
Цитати великих людей!

"Я думаю,(оце так здивував😳)що Росія зацікавлена ​​в тому, щоб допомагати іранцям. І я не вірю, я знаю, (🤔?)що вони діляться інформацією. Чи допомагають вони іранцям? Звичайно. На скільки відсотків? На сто відсотків",- сказав глава держави.
показати весь коментар
29.03.2026 18:33 Відповісти
Ще раніше, росіяни запустили декілька іранських супутників.
показати весь коментар
29.03.2026 18:42 Відповісти
Он похож на маленького ябеду.
показати весь коментар
29.03.2026 18:43 Відповісти
Щось кацапів набігло аж смердить
показати весь коментар
29.03.2026 19:29 Відповісти
Цей клоун не знає, що у нього під дупою відбувається, але точно знає де і коли робить супутникові знімки роіся.
показати весь коментар
29.03.2026 20:35 Відповісти
А як нападати 24 лютого 22-го року-знав на сто процентів,що росіяни перед тим робили знімки,а чи лише по інших країнах на всі сто знає?
показати весь коментар
29.03.2026 20:38 Відповісти