11232 посетителя онлайн

Россияне атаковали критическую инфраструктуру Чернигова

Удар по Чернигову: враг атаковал объект критической инфраструктуры

Поздно вечером в воскресенье, 29 марта, российские войска нанесли удар по объекту критической инфраструктуры в Чернигове.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Черниговского городского совета.

РФ атаковала объект критической инфраструктуры

"Враг нанес удар по объекту критической инфраструктуры на территории города Чернигова", - говорится в сообщении. 

В настоящее время дополнительная информация уточняется.

Атака дронов

Ранее мы сообщали, что вечером 29 марта российские оккупанты осуществляют атаки на территорию Украины с применением ударных беспилотников.

Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
30.03.2026 00:30 Ответить
Вчора, вже в сутінки, дрон вертівся над містом. Над будинком не менше трьох разів пролітав. Дружина казала - літав набагато швидше, ніж "шахєд", звичайно, літає... А потім прилетів літак. І той дрон збив... Але вибухів було два... Можливо, другий кудись попав...
показать весь комментарий
30.03.2026 07:49 Ответить
Навіть літаки літають. А у нас тільки пара "крокодилів" раз за чотири дні пролетить туди сюди, прохідний двір для всього.
показать весь комментарий
30.03.2026 10:17 Ответить
А у нас "крокодилів" немає... Я їх з 2022 не бачив... І що з того? "Шахєди" ж, збивають... І над містом, буває. Але, в основному, збивають на підходах - щоб збиті на місто не падали... А те, що "коршаки" кацапські, над містом шастають - так ні одне ППО світу, ніколи не перехоплювало ВСЕ, що літає... Деякі прориваються... Але ж тобі й мені не відома ВСЯ картина? Якби переді мною були карти , в динаміці, за якийсь період, де було вказано загальну кількість літаючих об'єктів, точки збиття, кількість збитих, засоби, якими ці цілі були збиті - ми могли-б про щось, говорить конструктивно... Але наші з тобою "розмисли" - це припущення "солдата з окопу"...
показать весь комментарий
30.03.2026 10:47 Ответить
З того що прохідний двір у нас. А те що у вас збивають за містом - то дуже добре, в Сумах в місті таке роблять.
показать весь комментарий
30.03.2026 11:55 Ответить
Якщо на те пішло - то у нас теж "прохідний двір". Більша частина того, що пролітає до нас, іде на Київ... Люди у прикордонних селах те чують кожної ночі. "Коршаків" зустрічають ще там. Те, що проривається, перехоплюють уже "другою лінією". Дещо ударяє і по нас. Позавчора було два влучання по міських об'єктах. Вчора - одне. Але за вчора, сусід, колишній авіатор, казав, що прилітав Ф-16, і завалив трьох "коршаків"...
показать весь комментарий
30.03.2026 13:17 Ответить
Негайно треба дати "атветку" по якомусь расiянському мiсту
показать весь комментарий
30.03.2026 00:33 Ответить
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський - людина з величезним досвідом у міжнародній політиці, яка очолює дипломатію країни НАТО і добре розуміє, що таке війна та безпека.

Його слова звучать просто, але дуже точно: «Україна атакує військові цілі, тоді як росія атакує церкви». Це не емоція і не випадкова фраза. Це чітка оцінка того, що відбувається.

Сікорський сказав це на тлі чергових російських ударів по цивільних об'єктах - житлових будинках, лікарнях, об'єктах культури і релігії. У якийсь момент навіть дипломатія перестає бути обережною, бо факти говорять самі за себе.

Україна веде оборонну війну і б'є по військовій інфраструктурі - по складах, техніці, базах і логістиці, звідки приходить загроза. Це логіка будь-якої держави, яка захищається. Натомість росія системно атакує цивільне середовище, намагаючись не просто воювати, а залякати і зламати людей.

І саме в цій різниці - суть його заяви. Йдеться не лише про різні цілі ударів, а про різну природу цієї війни. З одного боку - країна, яка захищається і діє як держава. З іншого - методи, що все більше виглядають як терор проти цивільного населення.

Такі слова важливі, бо це вже не тільки українська позиція. Це голос Європи, це оцінка людини, яка представляє країну, що сама добре знає історію протистояння з Росією. І це означає, що світ дедалі чіткіше бачить реальність.

Україна воює за право жити і залишатися собою. І навіть у найважчі моменти ця різниця стає очевидною для всіх, хто готовий дивитися правді в очі.

Дякуємо тим, хто не боїться говорити правду!
ОЛЕКСАНДЕР ТУРЧИНОВ
показать весь комментарий
30.03.2026 00:36 Ответить