12918 посетителей онлайн

Медики США признали подозреваемого в убийстве украинки Заруцкой невменяемым

Убийство Ирины Заруцкой: подозреваемого признали невменяемым

Декарлоса Брауна-младшего, обвиняемого в убийстве украинской беженки Ирины Заруцкой, признали невменяемым.

Об этом пишет The Assembly, сообщает Цензор.НЕТ.

Подробности

Его обследовали в Центральной региональной больнице 29 декабря 2025 года.

Защита подозреваемого поделилась результатами 7 апреля.

В законодательстве Северной Каролины говорится, что если подсудимый не понимает сути судебного разбирательства и не может помогать в собственной защите - наказать его нельзя, в частности путем казни.

Решение по этому вопросу остается за судьей.

В Верховном суде округа Мекленбург планируется слушание, на котором будет решено, может ли он предстать перед судом.

Убийство Ирины Заруцкой

  • Об убийстве Ирины Заруцкой 23 августа 2025 года сообщил департамент полиции города Шарлотт.
  • По данным правоохранителей, 23-летнюю девушку смертельно ранили ножом. Также в сети было опубликовано видео нападения.
  • Был арестован подозреваемый в нападении - 34-летний Декарлос Браун-младший. Его доставили в больницу с травмами, не угрожающими жизни. Брауну предъявили обвинение в убийстве первой степени.
  • На платформе GoFundMe, где собирают средства для семьи Ирины, отмечается, что девушка приехала в США из-за войны РФ против Украины.
  • Администрация президента США Дональда Трампа обвинила американские либеральные СМИ в том, что они замалчивали факт убийства Ирины Заруцкой в штате Северная Каролина.
  • Трамп пообещал"обеспечить справедливость" для Заруцкой.
Топ комментарии
+22
А дівчину вже не повернеш..
Але якби , білий так холоднокровно зарізав би темношкіру то далеко не факт, щоб так закінчилося
показать весь комментарий
09.04.2026 11:05 Ответить
+21
*****.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:05 Ответить
+15
тобто, якщо ти настільки повний довбо@, що типу не розумієш, що ніж - то не засіб для перерізання горла, то можеш безкарно вбивати людей
показать весь комментарий
09.04.2026 11:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
*****.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:05 Ответить
Дивне рішення отих осіб!! А Епштейна, вони прямо в камері тюрми визнали самогубцею???? Щось пробзділося в США оточенні таких «вирішал»…
показать весь комментарий
09.04.2026 11:46 Ответить
Епштейна то не аби хто. Міг потягнути на дно багатьох.

А це ніхто і звати ніяк.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:54 Ответить
Через таких рішал в Америці повно політичних в'язнів. Найяскравіший недавній приклад - Дерек Шовін, якого під тиском чорного натовпу закрили ні за що, незважаючи на висновки патологоанатома. Просто щоб чорні не спалили Міннеаполіс вщент.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:31 Ответить
А дівчину вже не повернеш..
Але якби , білий так холоднокровно зарізав би темношкіру то далеко не факт, щоб так закінчилося
показать весь комментарий
09.04.2026 11:05 Ответить
Винищення білої раси, загальносвітовий тренд спочатку 20 століття (ким визначений, питання риторичне). Тому і війни, і такий цирк. Ви праві, якби мова йшла про кольорового або юдея, наслідки були б очевидні. Подібні висновки тільки спонукають тварин і далі вбивати білих.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:25 Ответить
Ну в США досить складно з цим.
На минулому тижні в мережі стало трендовим відео, як в метро купа кольорових людей цькували білу дівчину, називаючи її "білою сук@ю". А вона нм виході їм спокійно їм сказали те сами ..ігери, що буквально спричинило справжній зомбі апокаліпсис у тому вагончику
показать весь комментарий
09.04.2026 11:29 Ответить
Чоловіче, відкрию тобі страшний секрет, юдеї - це теж біла європеоїдна раса...
показать весь комментарий
09.04.2026 11:41 Ответить
юдеї-релігія.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:46 Ответить
Я йому його словами відповідаю. Так, звісно, є певний відсоток юдеїв у Африці, але переважно юдаїзм сповідують євреї, які все-таки належать до європеоїдної раси. А якщо дивитися на євреїв ашкеназі, то серед них взагалі чимало світловолосих...
показать весь комментарий
09.04.2026 11:48 Ответить
Дивіться телевізора далі, відкривателю секретів, не відволікайтеся . Офіційна наука не канон для юдеїв. Юдаїзм, наднауковий світоглядний стандарт для "обраних".
показать весь комментарий
09.04.2026 12:17 Ответить
Чоловіче, не плутай расу та національність!

Рас існує ЧОТИРИ:
- європеоїдна;
- монголоїдна;
- негроїдна;
- австралоїдна.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:23 Ответить
Ще раз повторюю для вихованих телевізором. Про раси і національності розкажете ортодоксальному юдею. Про те, що ви з ним однієї раси, що ви з ним рівні... Багато цікавого дізнаєтеся. Звісно, якщо юдей схоче з вами розмовляти. Власне, я теж не маю ніякого бажання вам відповідати.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:34 Ответить
Євреїв окремою расою лише нацики вважали, самі вони себе такими не вважають. Богообраним народом - так, вважають себе, АЛЕ Ж НЕ РАСОЮ!

Телевізор не дивлюся, я історик за фахом, я краще за тебе знаю!
показать весь комментарий
09.04.2026 12:46 Ответить
помітно, що такий "історик", як Голобородько - юрист. Своі історії розказуйте перед дзеркалом
показать весь комментарий
09.04.2026 14:41 Ответить
Дядьку, лікуйтеся...
показать весь комментарий
09.04.2026 14:48 Ответить
Нема австралоїдної, решта є.
показать весь комментарий
09.04.2026 13:39 Ответить
Останнім часом стали виділяти її
показать весь комментарий
09.04.2026 13:57 Ответить
Що білі-так, що європейського походження-?
показать весь комментарий
09.04.2026 12:19 Ответить
Термін європеоїд використовується для позначення білої раси та не обов'язково вказує на саме європейське походження.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:21 Ответить
Араби і індуси теж.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:23 Ответить
80 процентів вбивст чорних не розкриваються. 99 відсотків вбивств чорних скоюються чорними.
http://heyjackass.com/
показать весь комментарий
09.04.2026 12:34 Ответить
Дурника грає
показать весь комментарий
09.04.2026 11:06 Ответить
тобто, якщо ти настільки повний довбо@, що типу не розумієш, що ніж - то не засіб для перерізання горла, то можеш безкарно вбивати людей
показать весь комментарий
09.04.2026 11:07 Ответить
Ну це в сша закони такі. Якщо ти негр то адвокати грають на ''расизмі''. А якщо ще й скажуть що він гей то перед ним ще й вибачаться а сім'я вбитої виплатить компенсації.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:10 Ответить
а у нас не так?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:11 Ответить
Враховуючи ці висновки медиків суддя може винести вирок - довічне у псіхіатричній лікарні. І будуть лікувати. Та в світі багато живе людей з псіхічною патологією - сама поширена - біполярний розтрій головного мозгу - не лікується тай періодична. Головне вловити погіршення та дати ліки - самі поширені - гідозепам.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:31 Ответить
Хтось ще хоче такої демократії як в сша де можна вбивати людей і тобі за це нічого не буде, але якщо ти вип'єш пива на вулиці чи не заплатиш $1 податків тебе закриють в тюрмі як масового вбивцю
показать весь комментарий
09.04.2026 11:07 Ответить
у нас так само, якщо тебе визнають неосудним то тобі нічого не буде, в психушку закриють на лікування.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:12 Ответить
Це далеко не перше його притягнення до відповідальності. Ніхто його не осудив і не закрив на лікування. Весь час просто відпускали.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:27 Ответить
він зараз на свободі?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:28 Ответить
"зараз" вже пізно. Був на свободі коли вбивав нашу дівчину. Хоча до цього більше десятка разів був затриманий і відпущений рішеннями суду (!!!)
показать весь комментарий
09.04.2026 11:31 Ответить
у них в сша такі закони. не хочеш жити по їхнім законам - не їдь туди. що там робила наша дівчина?

так, в сша небезпечно, там і коп може пристрелити, і кольоровий псих може зарізати, мабуть не треба туди пертись? нє?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:34 Ответить
Ага, тобто, наша дівчина сама і винувата... Де вас з такою логікою вирощують?
показать весь комментарий
09.04.2026 12:27 Ответить
якщо ти засунеш голову в пащу крокодилу, і він тобі твою довбешку відкусить, хто буде винен? крокодил чи ти?

я ж кажу - не треба їхати в сша, не треба засовувати голову в пащу крокодилу. там беззаконня, тебе може вбити будь хто, і коп і кольоровий, і трамп, і т.д.
показать весь комментарий
09.04.2026 13:39 Ответить
Ага, і з дому не треба виходити, а то мало який крокодил там може чекати, і москаля не теба зобіжати, а то ще більше бомбити буде. Ідеальний продукт маніпуляційного телевиховання. Але ж, ви кажете, що у вас довбешка замість голови. То вам того розумітит не треба. Залишайтеся під ліжком, у своєму "законні".
показать весь комментарий
09.04.2026 14:37 Ответить
Не всі це знають. От дивлюся блогерів з США, показують своє життя і розпаковки повернених товарів, які купляють на розпродажах. В одних недавно племінницю застрелили. Була на вулиці перестрілка, в неї попала випадкова куля.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:46 Ответить
а в Україні не така ж сама демократія?
кацапіруєте?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:13 Ответить
«Демократія - найгірша форма правління, якщо не враховувати всіх інших, які були випробувані» Черчель
показать весь комментарий
09.04.2026 11:14 Ответить
Демократія тут ні до чого.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:15 Ответить
псіхі непідсудні рулять...
показать весь комментарий
09.04.2026 11:08 Ответить
Тоді якого хера цей хворий виродок не ізольований від суспільства? Так він в далі буде різати людей тому, що неосудний...
показать весь комментарий
09.04.2026 11:11 Ответить
а де написано що він не ізольований від суспільства?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:13 Ответить
Ну якщо вільно без наглядачів їздить в громадському транспорті, носить з собою ніж то про що це говорить? Шо ізольований, чи не ізольований?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:31 Ответить
зараз їздить?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:32 Ответить
Ну тоді хай ці п*дараси й трампа глянуть...
показать весь комментарий
09.04.2026 11:15 Ответить
ну визнають трампа неосудним, і що далі буде? розкажи.

що зробить придурошне, яке керує однією з найсильніших країн світу, і яке знає що воно неосудне?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:20 Ответить
Що це за маразм? Він соціально небезпечний вбивця. Навіть якщо він шизофреник і не може бути закритий у в'язниці - він має бути закритий у психлікарні.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:18 Ответить
а він зараз не з тобою в сусідній палаті?
з чого ти взяв, що він на свободі?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:19 Ответить
Я не писав, що він на свободі. Але він вже неодноразово вчиняв злочини і кожного разу був визнаний непідсудним, і його відпускали замість довічного утримання у кліниці.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:29 Ответить
посади його в психушку.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:31 Ответить
Це не маразм а офіційна позиція демократичної влади у великих містах.
( ну, хто перший запише мене у трампісти?)
показать весь комментарий
09.04.2026 12:28 Ответить
А республіканці ніколи не були при владі? Чи коли до влади приходили демократи, вони бігом відміняли всі укази підписані попередником, як це зробив Трамп?
показать весь комментарий
09.04.2026 12:50 Ответить
Нє - ну - коли даун - молодший - то як по інакшому
показать весь комментарий
09.04.2026 11:25 Ответить
а страхового поліса щоб тримати його в психушці - нема. то хай далі ходить вбиває
показать весь комментарий
09.04.2026 11:29 Ответить
Панькаються з тими шоколадками, нудить від їхньої толерантності. Скоро на чорний чай будуть казати не зелений.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:37 Ответить
Так є ще й жовтий чай. ..
показать весь комментарий
09.04.2026 12:17 Ответить
Це так буде і з Трампом, коли він опиниться на лаві підсудних?
показать весь комментарий
09.04.2026 11:51 Ответить
Та він раніше ласти склеїть, втім поки сонце зійде роса очі виїсть, ще набідокурить.
показать весь комментарий
09.04.2026 11:57 Ответить
то хай відпускають його на волю, хай гуляє далі, як гуляв до того і нікому не було діла, що агресивна і ******* на всю голову тварина розгулює серед людей
показать весь комментарий
09.04.2026 11:54 Ответить
за законами сша агресивних шизофреніків не можна обмежувати у свободі, навіть якщо цього хочуть рідні, поки він нікого не приріже. От зарізав, тепер трохи посидить, можливо, й не дуже довго.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:02 Ответить
Абсолютна більшість коментаторів не в курсі справи. Цього чувака давно мали закрити у лікарню: "трагедія викликала критику на адресу місцевої влади через те, що Беннет перебував на волі, попри численні ознаки небезпеки. Мер Шарлотт назвала це "трагічним провалом судів та магістратів", оскільки Беннета відпустили під заставу після чергового арешту в січні 2025 року, попри його стан, наголосивши, що Беннет взагалі не мав бути на вулиці того дня." "Мати Беннета неодноразово зверталася до органів влади та медичних установ, заявляючи, що син не приймає ліки від шизофренії та стає небезпечним. Однак система охорони здоров'я не забезпечила стаціонарного лікування або суворого нагляду за його станом."
Ця трагедія на совісті держави в першу чергу, тому це, насправді, добре, що його визнали неосудним.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:01 Ответить
у світі повна хата ********** і всі непідсудні.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:09 Ответить
Ще раз нагадую правила безпеки:
Не селіться у місцях зі значною (більше ніж 5%) концентрацією американських чорних. Не перебувайте у таких місцях без крайньої необхідності. Уникайте користуватися громадським транспортом.
Середній IQ американського чорного складає 80 - це рівень клінічного ідіота у строгому медицинському сенсі. Через це вони роблять дуже багато помилок і вчиняють багато проблем людям навкруги.
Америка велика, повно місць де їх нема і пов'язаних проблем нема.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:22 Ответить
Неграм в Америке можно все, они там непрекосаемые.
показать весь комментарий
09.04.2026 12:33 Ответить
Нічого дивного. На цьому континенті це норма. Тебе може побити вбити і обісцяти любий бомж, нарк чи ненормальний і йому ніхєра не буде. Психушок майже нема, буде гуляти вулицями йдалі. Але не дай боже ти його побив у бійці. Будеш покараний по усій суворості закону.
показать весь комментарий
09.04.2026 14:09 Ответить
А десь сплакнув одинак-куклусклановець, і у труні перевенувся Лінч...
показать весь комментарий
09.04.2026 14:19 Ответить
Панять і атпустіть. А якщо зʼясується що ця істота має 27 гендер, то підвищити соціалку та додати фудстемпів. І звнесенням коректив у законодавство у звʼязку із виникненням прецеденту
показать весь комментарий
09.04.2026 14:52 Ответить
Ні ні , він повинен і буде знищений щоб там не було
показать весь комментарий
09.04.2026 15:00 Ответить
Не може відповідати але може вбивати?
так встромити йому пару ножів, він же всерівно нічого не зрозуміє
показать весь комментарий
09.04.2026 15:12 Ответить