8948 посетителей онлайн

Американские СМИ "намеренно замалчивали" убийство украинки Заруцкой, пока Трамп не отреагировал, - Белый дом

Убийство украинки в США: Белый дом обвинил СМИ в замалчивании

Администрация президента США Дональда Трампа обвинила американские либеральные медиа в том, что они замалчивали факт убийства 23-летней украинской беженки Ирины Заруцкой в штате Северная Каролина.

Об этом пресс-секретарь Белого дома Кэролайн Левитт заявила на пресс-брифинге, информирует Цензор.НЕТ.

"Это трагедия, которая не получила достаточного внимания СМИ - жестокое убийство Ирины Заруцкой", - подчеркнула она.

Чиновница отметила, что многие СМИ США "позорно и намеренно замалчивали" факты трагедии, "пока президент Трамп не обратил на это внимание".

Левитт также раскритиковала местные власти Северной Каролины во главе с демократами, деятельность которой, по ее словам, привела к убийству украинки.

"Эта прекрасная невинная 23-летняя молодая женщина была украинской беженкой, которая недавно выехала из своей страны, чтобы получить шанс на более безопасную жизнь и многообещающее новое начало здесь, в Соединенных Штатах. Но, к сожалению, система общественного транспорта в большом американском городе стала более опасной, чем зона активных боевых действий, которую она покинула. Президент и весь Белый дом молятся за ее семью и друзей в это невероятно трудное время", - отметила пресс-секретарь Трампа.

Наиболее возмутительным и неприемлемым в этой истории, по словам Белого дома, является то, что смерть украинки можно было предотвратить, поскольку ее убийца Декарлос Браун должен был быть за решеткой - имея за собой длинную криминальную историю, он был арестован в январе прошлого года.

"Несмотря на всю эту задокументированную криминальную историю, когда Брауна снова арестовали в январе прошлого года, судья-демократ, которая была ярой сторонницей экс-вице-президента Камалы Харрис, снова освободила этого сумасшедшего преступника без залога", - добавила Левитт.

Что известно об убийстве Ирины Заруцкой?

Об убийстве Ирины Заруцкой 23 августа 2025 года сообщил департамент полиции в городе Шарлотт.

По данным правоохранителей, 23-летнюю девушку смертельно ранили ножом. Также в сети было обнародовано видео нападения.

Был арестован подозреваемый в нападении - 34-летний Декарлос Браун-младший. Его доставили в больницу с травмами, не угрожающими жизни. Брауну предъявлено обвинение в убийстве первой степени.

На платформе GoFundMe, где собирают средства для семьи Ирины, отмечается о том, что девушка приехала в США из-за войны РФ против Украины.

Впоследствии президент США Дональд Трамп заявил, что вскоре узнает все детали дела.

Трамп также выразил соболезнования семье Ирины Заруцкой.

Топ комментарии
+29
У США зараз, у всьому винні "демократи"... А у нас - Порошенко...
показать весь комментарий
09.09.2025 22:50 Ответить
+12
огидний піар трампа на крові !

.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:52 Ответить
+10
Демократы (a.k.a, глобалисты, неомарксисты) вопят в прессе только о случаях типа George Floyd, когда, упаси боже, страдают чёрные. Когда чёрные убивают белых, пресса молчит. Вы в Украине привычно во всём вините Трампа (даже в этом случае), а следовало бы понять кто наш общий истинный враг. Леваки, последние сто лет поддерживавшие Сталина и Совок, так его сегодня и поддерживают. Несмотря на проукраинскую риторику, за которой не следует реальной помощи. Трамп совсем не подарок, но если вы там надеетесь на помощь левых (которые со времён Обамы имеют для вас только морковку на удочке), то вы совсем наивные люди.
показать весь комментарий
10.09.2025 00:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
винні демократи, байден і зеленський
показать весь комментарий
09.09.2025 22:50 Ответить
Чесні християни, віруючі у СПРАВЕДЛИВІСТЬ журналісти, у непідкупних ЗМІ США, чомусь раптом замовчують ОЧЕВИДНЕ убивство,!?!?
Невже вони всі, такі продажні та гешефтні?!?
Тому і в Капітолію США, терористи убивають поліцейських, які захищають парламентарів США від терористів трампа!!
показать весь комментарий
09.09.2025 23:16 Ответить
огидний піар трампа на крові !

.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:52 Ответить
Це називається синдром ненависті до Трампа. Хворієте давно? Коли поліцейський (білий) застосував рекомендовану до затримання тактику, але затриманий наркоман, злочинець (чорний Флойд) помер, то про це говорили на всіх каналах всі демзмі на протязі року. Байден персонально зустрівся із сімєю, яку Флойд гнобив не один рік. Незадовго до цього він із ножем нападав на вагітну чорну жінку. Але це фігня. Бо білий поліцейськи вбив чорного страждальця. Експертиза довела, що Флойд помер від нарко коктейля яким він до того накачався. Поліцейського засудили на 20 років. Флойда ховали у золотій труні , сімя одержала кілька мільонів, Пілосі із своєю партією ставали навколішки. Білий студент, колишній морпіх зберіг життя пассажирам Ньюйорксьго метро від чорного нападника. Морпіх втратив рік свого життя та був повністю виправданий. Роти у змі не закривались і на день. Вбивство Ірини сталося 3 тижні тому. Тільки одна (республіканська) газета повідомила про це. Бо для продажних змі життя білих не має значення. Про це мова. Психічно хворі та кримінальні особо гуляють во вулицям міст. Про це мова. До речі, як відреагували укрблогери та укризмі? Певна, що українці дізнались про трагедію ще в серпні. А президент Зеленський виказав свої співчуття. Не чули? І ніхто не чув, бо цього не було. Зате батька вбитої не випустили з України, щоб поховати дочку.
показать весь комментарий
10.09.2025 02:29 Ответить
напомнить откуда появился синдром не нависти к трампу? или сами вспомните?
показать весь комментарий
10.09.2025 04:58 Ответить
Звісно, нагадай, а то не пам'ятаю, коли трамп був президентом України і просрав економіку і підготовку до війни
показать весь комментарий
10.09.2025 08:45 Ответить
Із задоволенням послухаю вашу версію
показать весь комментарий
10.09.2025 16:12 Ответить
Підлога макартні, перелогинься
показать весь комментарий
10.09.2025 08:11 Ответить
твоя Зе-плесень тоже виновата 100%.. на ее руках крови украинцев по локоть и больше
показать весь комментарий
10.09.2025 03:56 Ответить
У США зараз, у всьому винні "демократи"... А у нас - Порошенко...
показать весь комментарий
09.09.2025 22:50 Ответить
тільки Порошенко
показать весь комментарий
09.09.2025 22:56 Ответить
Так, у США є своя ЄС (демократи) і свій Порошенко (дурень Байден).
І "новоє литцо, парєнь іс нарота"...
показать весь комментарий
09.09.2025 22:56 Ответить
Та ти що? "ЄС" відстоює інтереси України... Демократи відстоюють інтереси США... А ЧИЇ інтереси відстоює Трамп, з сьогоднішніми "респами"? Путіна і Росії? ... А "дурень" Байден, якби йому не заважали "трампісти", давав-би більше зброї та *********** Україні... Чи це Байден, на півроку, "тормознув" поставки?
показать весь комментарий
09.09.2025 23:02 Ответить
Oleksii Tom что ты несешь чучело кацапское? не позорься онолитег диванный
показать весь комментарий
10.09.2025 03:58 Ответить
Точно? Тепер "детальніше"... А ми посміємося...
показать весь комментарий
10.09.2025 08:48 Ответить
У вас трамп
показать весь комментарий
10.09.2025 03:37 Ответить
У "нас"? На свій прапор подивися... Чи у "вас" "Омерика" - зліва від Долгопрудного?
показать весь комментарий
10.09.2025 08:49 Ответить
Та, схоже, ДЕБІЛІВ фінансувати мільярди параші НЕ ЗМЕНЬШИЛОСЬ!!!
показать весь комментарий
10.09.2025 07:36 Ответить
"если бы не трамп, не было бы никаких сми"(с)
показать весь комментарий
09.09.2025 22:52 Ответить
Ну, смі мали б бути - мусить же ж хтось славити Трампа, Величного та Жахливого. А от ніяких демократів там точно б не було.
І до слова- а як там справи у нової марсиянської партії І.Маска? Зареєстрував вже?
показать весь комментарий
09.09.2025 22:59 Ответить
Наскільки я пам'ятаю, Трамп про це дізнався саме від журналіста. Тобто від ЗМІ.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:53 Ответить
Новину поширили консервативні блогери. Влада міста, в особі мера, демократки, дякувала корпоративним змі за те, що мовчать про цей випадок. Є документальне підтвердження.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:15 Ответить
Ще один майстер політичного піару на будь чому в т.ч. і "на кістках", когось він мені дуже нагадує в українському політикумі.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:57 Ответить
Та зрозуміло що без нього нікуди.
Make a dial.
показать весь комментарий
09.09.2025 22:57 Ответить
deal
показать весь комментарий
10.09.2025 01:54 Ответить
лицемерие зашкаливает
показать весь комментарий
09.09.2025 22:57 Ответить
"Попри всю цю задокументовану кримінальну історію, коли Брауна знову заарештували у січні минулого року, суддя-демократка, яка була ярою прихильницею ексвіцепрезидентки Камали Гарріс, знову звільнила цього божевільного злочинця без застави

Я не дуже знаю закони США... Але, на якій підставі його звільнили від відповідальності? Бо це не "толерантно" було?
показать весь комментарий
09.09.2025 22:58 Ответить
Там справа не у підставах, а у політичних поглядах судді. Та і без спальні Ґантера Байдена не обійшлося.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:03 Ответить
Я особисто баив це відео за тиждень до публікації в смі на кацапських ресурсах.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:00 Ответить
Блакитні медіа мовчать, бо вбивця то блм злочинець-рецидівіст, яким вони монументи встановлюють.
МАГА використовує цей випадок в політичних цілях.
Дитину шкода, непідготовлена була до життя серед дикунів, очікувати від яких завжди слід найгіршого.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:02 Ответить
ну особисто я про цю трагедію взнав з ЛІБЕРАЛЬНОГО msn.com ще ДО ТОГО, як на це звернув увагу аж сам трампон!
показать весь комментарий
10.09.2025 03:45 Ответить
Цей кадр з відео просто рве мізки .
..
показать весь комментарий
09.09.2025 23:06 Ответить
Во Фридланде (Нижняя Саксония) 31-летний мужчина толкнул под поезд 16-летнюю беженку из Украины, она скончалась, https://www.focus.de/panorama/welt/iraker-soll-16-jaehrige-vor-zug-geschubst-haben-dna-spuren-sollen-ihn-belasten_a2776496-9353-4e28-926d-907b4548ac3e.html пишет Focus.

Инцидент произошел 11 августа на железнодорожном вокзале. Как пишет Focus, 16-летняя Лиана К. возвращалась домой, в то время как 31-летний Мухаммад А. из Ирака с полной силой толкнул девушку под проезжающий товарный поезд.
показать весь комментарий
09.09.2025 23:12 Ответить
А ще більше вразила реакція тих кінчених інфузорій , які сиділи поряд . Через кілька секунд їх як корова язиком злизала . Навіть і пальцем не поворухнули щоб допомогти дівчині .
Найпромовистіший коментар під цією ілюстрацією залишив один американець . Він написав - дівчина це Україна , той чорномазий ***** - росія , а пасажири у вагоні то байдужий - світ .
..
показать весь комментарий
09.09.2025 23:16 Ответить
5 чорних сиділо, не заступивсь ніхто
показать весь комментарий
10.09.2025 00:38 Ответить
Демократы (a.k.a, глобалисты, неомарксисты) вопят в прессе только о случаях типа George Floyd, когда, упаси боже, страдают чёрные. Когда чёрные убивают белых, пресса молчит. Вы в Украине привычно во всём вините Трампа (даже в этом случае), а следовало бы понять кто наш общий истинный враг. Леваки, последние сто лет поддерживавшие Сталина и Совок, так его сегодня и поддерживают. Несмотря на проукраинскую риторику, за которой не следует реальной помощи. Трамп совсем не подарок, но если вы там надеетесь на помощь левых (которые со времён Обамы имеют для вас только морковку на удочке), то вы совсем наивные люди.
показать весь комментарий
10.09.2025 00:25 Ответить
нет кацап - наш(украинский) общий враг - это такие кремляди и мага УБЛЮДКИ как ты
показать весь комментарий
10.09.2025 04:03 Ответить
Да що тут незрозумілого? Вороги України: РФ , Иран, Китай, Північна Корея. Зеленський і його шобла, які розкрадають більше 60% грошей і постачають зіпсовані ресурси до ЗСУ. Трамп (агент Краснов) і його шобла, які з 24 року допомагають русні виснажувати ЗСУ спочатку блокуванням допомоги до України, з січня 2025 року намагаються зломати НАТО, постійно надають дедлайни *****, легалізують ***** на Алясці, стелять йому червоні дорожки. До речі, Міністерство оборони США потрібно було перейменувати у Міністерство по червоних доріжок. Підкажіть Донні, йому сподобається.
показать весь комментарий
10.09.2025 07:40 Ответить
Твій Донні заблокував на тривалий час навіть те, що давали так названі тобою ліваки. Що дозволило оркам взяти найбільш укріплену з 14-го року фортецю Донеччини - Авдіївку. Потім повторював це неодноразово.
А морква на вудочці, це хіба не чергові "два тижні" від сам знаєш кого?
показать весь комментарий
10.09.2025 07:56 Ответить
Авдос взяли, бо по трубі пролізли, як й в суджі. Чомусь командування ЗСУ не допетрало першими в обох випадках зробити навпаки - тією ж трубою закинути у ворожий тил диверсантів або наземного робота з вибухівкою.
показать весь комментарий
10.09.2025 16:17 Ответить
показать весь комментарий
10.09.2025 17:27 Ответить
Щиро чи ні , а респи оце так не залишать. І , звісно, політика є цинічною штукою...а дівча шкода неймовірно.
показать весь комментарий
10.09.2025 00:26 Ответить
лицемірний педофіл трампон лицемірно використовує вбивство українка у своїх власних політичних цілях проти демонократів, які знову почали форсити його педофільські вояжі на острів педофіла-єврея епштейна.....
показать весь комментарий
10.09.2025 03:41 Ответить
Ещу раз для бестолковых. у нас сумасшедшии спокойно ходят по улицам. Иногда они убивают людей. В этот раз убитая оказалась украинка. Период.
показать весь комментарий
10.09.2025 04:51 Ответить
Не нравится, никто Вас в Америку не тащит.
показать весь комментарий
10.09.2025 04:53 Ответить
Не поспориш
показать весь комментарий
10.09.2025 05:38 Ответить
а що за подвійні стандарти, де коментарі працювала би медсестрею в зсу чи санітаркою в шпиталі жива би була, дітей нема, чи обов'язки за конституцією тільки чоловіків стосуються
показать весь комментарий
10.09.2025 06:37 Ответить
Трамп цинічно використовує трегедію на свою користь.
показать весь комментарий
10.09.2025 08:57 Ответить
Трамп цинічно виконує обіцяне своїм виборцям. Одна із обіцянок-зробити США безпечною країною. А Ніколай Нагорняк може розповідати про цинічного Зеленського, бо відчуває його цинізм на власній шкірі.
показать весь комментарий
10.09.2025 16:21 Ответить

БУДЬ ТИ ПРОКЛЯТА, МАВПА!!!!!!!!
показать весь комментарий
11.09.2025 17:17 Ответить