6867 відвідувачів онлайн

Американські ЗМІ "навмисно замовчували" вбивство українки Заруцької, доки Трамп не відреагував, - Білий дім

Убивство українки в США: Білий дім звинуватив ЗМІ у замовчуванні

Адміністрація президента США Дональда Трампа звинуватила американські ліберальні медіа в тому, що вони замовчували факт вбивства 23-річної української біженки Ірини Заруцької в штаті Північна Кароліна.

Про це речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила на пресбрифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

"Це трагедія, яка не отримала достатньої уваги ЗМІ – жорстоке вбивство Ірини Заруцької",- наголосила вона.

Посадовиця зазначила, що багато ЗМІ США "ганебно та навмисно замовчували" факти трагедії, "доки президент Трамп не звернув на це увагу".

Левітт також розкритикувала місцеву владу Північної Кароліни на чолі з демократами, діяльність якої, за її словами, призвела до вбивства українки.

"Ця прекрасна безвинна 23-річна молода жінка була українською біженкою, яка нещодавно виїхала зі своєї країни, щоб отримати шанс на безпечніше життя та багатообіцяючий новий початок тут, у Сполучених Штатах. Але, на жаль, система громадського транспорту у великому американському місті стала більш небезпечною, ніж зона активних бойових дій, яку вона покинула. Президент і весь Білий дім моляться за її родину та друзів у цей неймовірно важкий час", - зазначила речниця Трампа.

Найбільш обурливим та неприйнятним у цій історії, за словами Білого дому, є те, що смерті українки можна було запобігти, оскільки її вбивця Декарлос Браун мав бути за ґратами — маючи за собою довгу кримінальну історію, він був заарештований у січні минулого року.

"Попри всю цю задокументовану кримінальну історію, коли Брауна знову заарештували у січні минулого року, суддя-демократка, яка була ярою прихильницею ексвіцепрезидентки Камали Гарріс, знову звільнила цього божевільного злочинця без застави", - додала Левітт.

Що відомо про вбивство Ірини Заруцької?

Про вбивство Ірини Заруцької 23 серпня 2025 року повідомив департамент поліції у місті Шарлотт.

За даними правоохоронців, 23-річну дівчину смертельно поранили ножем. Також у мережі було оприлюднено відео нападу.

Було заарештовано підозрюваного у нападі - 34-річного Декарлоса Брауна-молодшого. Його доставили до лікарні з травмами, що не загрожують життю. Брауну висунули звинувачення у вбивстві першого ступеня.

На платформі GoFundMe, де збирають кошти для родини Ірини, зазначається про те, що дівчина приїхала до США через війну РФ проти України.

Згодом президент США Дональд Трамп заявив, що незабаром дізнається всі деталі справи.

Трамп також висловив співчуття родині Ірини Заруцької.

Топ коментарі
+29
У США зараз, у всьому винні "демократи"... А у нас - Порошенко...
показати весь коментар
09.09.2025 22:50 Відповісти
+12
огидний піар трампа на крові !

.
показати весь коментар
09.09.2025 23:52 Відповісти
+10
Демократы (a.k.a, глобалисты, неомарксисты) вопят в прессе только о случаях типа George Floyd, когда, упаси боже, страдают чёрные. Когда чёрные убивают белых, пресса молчит. Вы в Украине привычно во всём вините Трампа (даже в этом случае), а следовало бы понять кто наш общий истинный враг. Леваки, последние сто лет поддерживавшие Сталина и Совок, так его сегодня и поддерживают. Несмотря на проукраинскую риторику, за которой не следует реальной помощи. Трамп совсем не подарок, но если вы там надеетесь на помощь левых (которые со времён Обамы имеют для вас только морковку на удочке), то вы совсем наивные люди.
показати весь коментар
10.09.2025 00:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
винні демократи, байден і зеленський
показати весь коментар
09.09.2025 22:50 Відповісти
Чесні християни, віруючі у СПРАВЕДЛИВІСТЬ журналісти, у непідкупних ЗМІ США, чомусь раптом замовчують ОЧЕВИДНЕ убивство,!?!?
Невже вони всі, такі продажні та гешефтні?!?
Тому і в Капітолію США, терористи убивають поліцейських, які захищають парламентарів США від терористів трампа!!
показати весь коментар
09.09.2025 23:16 Відповісти
огидний піар трампа на крові !

.
показати весь коментар
09.09.2025 23:52 Відповісти
Це називається синдром ненависті до Трампа. Хворієте давно? Коли поліцейський (білий) застосував рекомендовану до затримання тактику, але затриманий наркоман, злочинець (чорний Флойд) помер, то про це говорили на всіх каналах всі демзмі на протязі року. Байден персонально зустрівся із сімєю, яку Флойд гнобив не один рік. Незадовго до цього він із ножем нападав на вагітну чорну жінку. Але це фігня. Бо білий поліцейськи вбив чорного страждальця. Експертиза довела, що Флойд помер від нарко коктейля яким він до того накачався. Поліцейського засудили на 20 років. Флойда ховали у золотій труні , сімя одержала кілька мільонів, Пілосі із своєю партією ставали навколішки. Білий студент, колишній морпіх зберіг життя пассажирам Ньюйорксьго метро від чорного нападника. Морпіх втратив рік свого життя та був повністю виправданий. Роти у змі не закривались і на день. Вбивство Ірини сталося 3 тижні тому. Тільки одна (республіканська) газета повідомила про це. Бо для продажних змі життя білих не має значення. Про це мова. Психічно хворі та кримінальні особо гуляють во вулицям міст. Про це мова. До речі, як відреагували укрблогери та укризмі? Певна, що українці дізнались про трагедію ще в серпні. А президент Зеленський виказав свої співчуття. Не чули? І ніхто не чув, бо цього не було. Зате батька вбитої не випустили з України, щоб поховати дочку.
показати весь коментар
10.09.2025 02:29 Відповісти
напомнить откуда появился синдром не нависти к трампу? или сами вспомните?
показати весь коментар
10.09.2025 04:58 Відповісти
Звісно, нагадай, а то не пам'ятаю, коли трамп був президентом України і просрав економіку і підготовку до війни
показати весь коментар
10.09.2025 08:45 Відповісти
Із задоволенням послухаю вашу версію
показати весь коментар
10.09.2025 16:12 Відповісти
Підлога макартні, перелогинься
показати весь коментар
10.09.2025 08:11 Відповісти
твоя Зе-плесень тоже виновата 100%.. на ее руках крови украинцев по локоть и больше
показати весь коментар
10.09.2025 03:56 Відповісти
У США зараз, у всьому винні "демократи"... А у нас - Порошенко...
показати весь коментар
09.09.2025 22:50 Відповісти
тільки Порошенко
показати весь коментар
09.09.2025 22:56 Відповісти
Так, у США є своя ЄС (демократи) і свій Порошенко (дурень Байден).
І "новоє литцо, парєнь іс нарота"...
показати весь коментар
09.09.2025 22:56 Відповісти
Та ти що? "ЄС" відстоює інтереси України... Демократи відстоюють інтереси США... А ЧИЇ інтереси відстоює Трамп, з сьогоднішніми "респами"? Путіна і Росії? ... А "дурень" Байден, якби йому не заважали "трампісти", давав-би більше зброї та *********** Україні... Чи це Байден, на півроку, "тормознув" поставки?
показати весь коментар
09.09.2025 23:02 Відповісти
Oleksii Tom что ты несешь чучело кацапское? не позорься онолитег диванный
показати весь коментар
10.09.2025 03:58 Відповісти
Точно? Тепер "детальніше"... А ми посміємося...
показати весь коментар
10.09.2025 08:48 Відповісти
У "нас"? На свій прапор подивися... Чи у "вас" "Омерика" - зліва від Долгопрудного?
показати весь коментар
10.09.2025 08:49 Відповісти
Та, схоже, ДЕБІЛІВ фінансувати мільярди параші НЕ ЗМЕНЬШИЛОСЬ!!!
показати весь коментар
10.09.2025 07:36 Відповісти
"если бы не трамп, не было бы никаких сми"(с)
показати весь коментар
09.09.2025 22:52 Відповісти
Ну, смі мали б бути - мусить же ж хтось славити Трампа, Величного та Жахливого. А от ніяких демократів там точно б не було.
І до слова- а як там справи у нової марсиянської партії І.Маска? Зареєстрував вже?
показати весь коментар
09.09.2025 22:59 Відповісти
Наскільки я пам'ятаю, Трамп про це дізнався саме від журналіста. Тобто від ЗМІ.
показати весь коментар
09.09.2025 22:53 Відповісти
Новину поширили консервативні блогери. Влада міста, в особі мера, демократки, дякувала корпоративним змі за те, що мовчать про цей випадок. Є документальне підтвердження.
показати весь коментар
09.09.2025 23:15 Відповісти
Ще один майстер політичного піару на будь чому в т.ч. і "на кістках", когось він мені дуже нагадує в українському політикумі.
показати весь коментар
09.09.2025 22:57 Відповісти
Та зрозуміло що без нього нікуди.
Make a dial.
показати весь коментар
09.09.2025 22:57 Відповісти
deal
показати весь коментар
10.09.2025 01:54 Відповісти
лицемерие зашкаливает
показати весь коментар
09.09.2025 22:57 Відповісти
"Попри всю цю задокументовану кримінальну історію, коли Брауна знову заарештували у січні минулого року, суддя-демократка, яка була ярою прихильницею ексвіцепрезидентки Камали Гарріс, знову звільнила цього божевільного злочинця без застави

Я не дуже знаю закони США... Але, на якій підставі його звільнили від відповідальності? Бо це не "толерантно" було?
показати весь коментар
09.09.2025 22:58 Відповісти
Там справа не у підставах, а у політичних поглядах судді. Та і без спальні Ґантера Байдена не обійшлося.
показати весь коментар
09.09.2025 23:03 Відповісти
Я особисто баив це відео за тиждень до публікації в смі на кацапських ресурсах.
показати весь коментар
09.09.2025 23:00 Відповісти
Блакитні медіа мовчать, бо вбивця то блм злочинець-рецидівіст, яким вони монументи встановлюють.
МАГА використовує цей випадок в політичних цілях.
Дитину шкода, непідготовлена була до життя серед дикунів, очікувати від яких завжди слід найгіршого.
показати весь коментар
09.09.2025 23:02 Відповісти
ну особисто я про цю трагедію взнав з ЛІБЕРАЛЬНОГО msn.com ще ДО ТОГО, як на це звернув увагу аж сам трампон!
показати весь коментар
10.09.2025 03:45 Відповісти
Цей кадр з відео просто рве мізки .
..
показати весь коментар
09.09.2025 23:06 Відповісти
Во Фридланде (Нижняя Саксония) 31-летний мужчина толкнул под поезд 16-летнюю беженку из Украины, она скончалась, https://www.focus.de/panorama/welt/iraker-soll-16-jaehrige-vor-zug-geschubst-haben-dna-spuren-sollen-ihn-belasten_a2776496-9353-4e28-926d-907b4548ac3e.html пишет Focus.

Инцидент произошел 11 августа на железнодорожном вокзале. Как пишет Focus, 16-летняя Лиана К. возвращалась домой, в то время как 31-летний Мухаммад А. из Ирака с полной силой толкнул девушку под проезжающий товарный поезд.
показати весь коментар
09.09.2025 23:12 Відповісти
А ще більше вразила реакція тих кінчених інфузорій , які сиділи поряд . Через кілька секунд їх як корова язиком злизала . Навіть і пальцем не поворухнули щоб допомогти дівчині .
Найпромовистіший коментар під цією ілюстрацією залишив один американець . Він написав - дівчина це Україна , той чорномазий ***** - росія , а пасажири у вагоні то байдужий - світ .
..
показати весь коментар
09.09.2025 23:16 Відповісти
5 чорних сиділо, не заступивсь ніхто
показати весь коментар
10.09.2025 00:38 Відповісти
Демократы (a.k.a, глобалисты, неомарксисты) вопят в прессе только о случаях типа George Floyd, когда, упаси боже, страдают чёрные. Когда чёрные убивают белых, пресса молчит. Вы в Украине привычно во всём вините Трампа (даже в этом случае), а следовало бы понять кто наш общий истинный враг. Леваки, последние сто лет поддерживавшие Сталина и Совок, так его сегодня и поддерживают. Несмотря на проукраинскую риторику, за которой не следует реальной помощи. Трамп совсем не подарок, но если вы там надеетесь на помощь левых (которые со времён Обамы имеют для вас только морковку на удочке), то вы совсем наивные люди.
показати весь коментар
10.09.2025 00:25 Відповісти
нет кацап - наш(украинский) общий враг - это такие кремляди и мага УБЛЮДКИ как ты
показати весь коментар
10.09.2025 04:03 Відповісти
Да що тут незрозумілого? Вороги України: РФ , Иран, Китай, Північна Корея. Зеленський і його шобла, які розкрадають більше 60% грошей і постачають зіпсовані ресурси до ЗСУ. Трамп (агент Краснов) і його шобла, які з 24 року допомагають русні виснажувати ЗСУ спочатку блокуванням допомоги до України, з січня 2025 року намагаються зломати НАТО, постійно надають дедлайни *****, легалізують ***** на Алясці, стелять йому червоні дорожки. До речі, Міністерство оборони США потрібно було перейменувати у Міністерство по червоних доріжок. Підкажіть Донні, йому сподобається.
показати весь коментар
10.09.2025 07:40 Відповісти
Твій Донні заблокував на тривалий час навіть те, що давали так названі тобою ліваки. Що дозволило оркам взяти найбільш укріплену з 14-го року фортецю Донеччини - Авдіївку. Потім повторював це неодноразово.
А морква на вудочці, це хіба не чергові "два тижні" від сам знаєш кого?
показати весь коментар
10.09.2025 07:56 Відповісти
Авдос взяли, бо по трубі пролізли, як й в суджі. Чомусь командування ЗСУ не допетрало першими в обох випадках зробити навпаки - тією ж трубою закинути у ворожий тил диверсантів або наземного робота з вибухівкою.
показати весь коментар
10.09.2025 16:17 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2025 17:27 Відповісти
Щиро чи ні , а респи оце так не залишать. І , звісно, політика є цинічною штукою...а дівча шкода неймовірно.
показати весь коментар
10.09.2025 00:26 Відповісти
лицемірний педофіл трампон лицемірно використовує вбивство українка у своїх власних політичних цілях проти демонократів, які знову почали форсити його педофільські вояжі на острів педофіла-єврея епштейна.....
показати весь коментар
10.09.2025 03:41 Відповісти
Ещу раз для бестолковых. у нас сумасшедшии спокойно ходят по улицам. Иногда они убивают людей. В этот раз убитая оказалась украинка. Период.
показати весь коментар
10.09.2025 04:51 Відповісти
Не нравится, никто Вас в Америку не тащит.
показати весь коментар
10.09.2025 04:53 Відповісти
Не поспориш
показати весь коментар
10.09.2025 05:38 Відповісти
а що за подвійні стандарти, де коментарі працювала би медсестрею в зсу чи санітаркою в шпиталі жива би була, дітей нема, чи обов'язки за конституцією тільки чоловіків стосуються
показати весь коментар
10.09.2025 06:37 Відповісти
Трамп цинічно використовує трегедію на свою користь.
показати весь коментар
10.09.2025 08:57 Відповісти
Трамп цинічно виконує обіцяне своїм виборцям. Одна із обіцянок-зробити США безпечною країною. А Ніколай Нагорняк може розповідати про цинічного Зеленського, бо відчуває його цинізм на власній шкірі.
показати весь коментар
10.09.2025 16:21 Відповісти

БУДЬ ТИ ПРОКЛЯТА, МАВПА!!!!!!!!
показати весь коментар
11.09.2025 17:17 Відповісти