11514 посетителей онлайн

Зеленский о визите Уиткоффа и Кушнера в Украину: После пасхальных праздников найдем дату

Зеленский прокомментировал визит Виткоффа и Кушнера в Украину

Президент Владимир Зеленский заявил, что дата возможного визита специальных посланников Стива Уиткоффа и Джареда Кушнера в Украину будет определена после пасхальных праздников.

Об этом глава государства сообщил журналистам, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

"Мы открыты. После пасхальных праздников найдем ту или иную дату, и наверняка они приедут. Я не знаю, у них, насколько я понимаю, сейчас в субботу-воскресенье у них переговоры относительно Ирана. Посмотрим", - отметил президент.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+12
Ой два євреї шахраї ,з проросійськими поглядами в яких одне в голові жадоба збагачення ,нафіга вони тут потрібні ,що ти хочеш від них почути ?
показать весь комментарий
09.04.2026 16:33 Ответить
+11
Вони вже з Іраном порішали - можна і в Україну - світ їбанатів і клоунів
показать весь комментарий
09.04.2026 16:37 Ответить
+10
Два покидька приїдуть, щоб що?
показать весь комментарий
09.04.2026 16:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ой два євреї шахраї ,з проросійськими поглядами в яких одне в голові жадоба збагачення ,нафіга вони тут потрібні ,що ти хочеш від них почути ?
показать весь комментарий
09.04.2026 16:33 Ответить
Ой знайдемо дату. Ну клоунесса. Да як вони скажуть така і буде дата.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:33 Ответить
Вони вже з Іраном порішали - можна і в Україну - світ їбанатів і клоунів
показать весь комментарий
09.04.2026 16:37 Ответить
Як би з ними по дорозі нічого не трапилося....дай Боже! До Тебе!
показать весь комментарий
09.04.2026 16:38 Ответить
Дай, Боже, щоб трапилося.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:48 Ответить
Правильно! Не ... цю нечисть на Великдень пускати!
показать весь комментарий
09.04.2026 16:42 Ответить
Толку з них...
показать весь комментарий
09.04.2026 16:43 Ответить
Два покидька приїдуть, щоб що?
показать весь комментарий
09.04.2026 16:45 Ответить
Цих поців потрібно якось відвадити від України.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:50 Ответить
Треба як Іран сказати що ми їм не довіряємо. Хто вони такі і який їхній офіційний статус? Вони вже з рушникоголовими надомовлялися. Весь світ раком стоїть після їх перемовин.
показать весь комментарий
09.04.2026 21:41 Ответить
будуть вимагати перестати бомбити підарські нпз, і особливо мавзолєй на 9 мая?
але, наше гундосе зе!чмо буде непохитний?
ну, от і подивимось, буде "парад" з ділдами на палках чи нє.
хочааа....
не уявляю, що може спасти зелену гнилу зе!гніду, від народної "любові" і особливо від ветеранської "вдячності".
показать весь комментарий
09.04.2026 16:51 Ответить
На прикладі Ірану бачимо, що переговори з Вітьковим ні до чого доброго не доведуть
показать весь комментарий
09.04.2026 16:53 Ответить
Тіпа всі троє святкують Пасху.
показать весь комментарий
09.04.2026 16:54 Ответить
дивлячись на заглавне фото до новини, зразу приходить на думку: "Біба і Боба - два довбойоба".
показать весь комментарий
09.04.2026 17:49 Ответить
Українці масово гинуть щогодини від їхньої бездіяльності, а в них Великодні свята
показать весь комментарий
09.04.2026 18:41 Ответить
а толку от этих жи2ов???????
Гнать их надо и на порог не пускать, паскууд продажных
показать весь комментарий
09.04.2026 19:25 Ответить
Таак, десь блище доооо... 8го березня...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:19 Ответить
Як кажуть: "два дебіла - ето сіла". Їдуть до третього.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:57 Ответить