7592 посетителя онлайн

Нетаньяху поручил как можно скорее начать переговоры с Ливаном

Нетаньяху поручил начать переговоры с Ливаном

Премьер-министр Израиля Биньямин Нетаньяху заявил о готовности к началу прямых переговоров с Ливаном.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет The Times of Israel.

По словам главы правительства, соответствующее поручение уже получено Кабинетом министров, и процесс должен стартовать в ближайшее время. 

Переговоры между Израилем и Ливаном

Нетаньяху пояснил, что решение принято с учетом неоднократных сигналов со стороны Ливана о готовности к диалогу.

"Учитывая неоднократные призывы Ливана начать прямые переговоры с Израилем, я поручил Кабинету министров как можно скорее начать этот процесс", — заявил он.

Ожидается, что переговоры будут направлены на ключевые вопросы безопасности и стабильности в регионе.

Основные темы диалога

По словам премьера, стороны планируют обсудить разоружение группировки "Хезболла", а также возможность установления мирных отношений между странами.

Нетаньяху также положительно оценил заявления ливанского руководства о демилитаризации столицы. В то же время он подчеркнул, что поддержка Израилем решения Дональда Трампа о приостановке ударов по Ирану не касается ситуации с Ливаном.

Топ комментарии
+5
Ну так. Кацапи теж говорять що вони ніби проти "нацистського режиму" в Україні, в не проти українців..
За Нетанякою плаче Гаага .
показать весь комментарий
09.04.2026 20:38 Ответить
+3
Трамп хвоста накрутив
показать весь комментарий
09.04.2026 20:07 Ответить
+2
А чого це "вухатий" "заварив"? Наскільки мені відомо - обстріли території Лівану (насправді - об'єкти "Хезболли"), Ізраїль почав у відповідь на обстріли його території, з території Лівану...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Заварив вухастий кашу - розгрібай тепер!
показать весь комментарий
09.04.2026 20:02 Ответить
А чого це "вухатий" "заварив"? Наскільки мені відомо - обстріли території Лівану (насправді - об'єкти "Хезболли"), Ізраїль почав у відповідь на обстріли його території, з території Лівану...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:09 Ответить
Там обоє рябоє!
показать весь комментарий
09.04.2026 20:11 Ответить
"Обоє рябоє" - це ти про КОГО САМЕ?
показать весь комментарий
09.04.2026 20:14 Ответить
А по Ірану хто в'їбав 28.02.2026??? І понеслось...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:23 Ответить
А Іран який має стосунок до Лівану? Це РІЗНІ воєнні конфлікти... З різними причинами, цілями та методами... І зовсім у різних частинах регіону...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:28 Ответить
У Ірану з Ліваном про це, гадаю, інша думка.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:30 Ответить
Я не Ірану, з Ліваном, питання поставив... А ТОБІ!... Чекаю... Це тобі, як студенту ІІІ курсу юрвузу, "учбова задача" по курсу "Міжнародне публічне право"...
показать весь комментарий
09.04.2026 20:44 Ответить
Слухай, препод, засунь своє міжнародне право собі сам знаєш куди. Від 2014 року воно не працює.
показать весь комментарий
09.04.2026 21:02 Ответить
"Засовую"... Але ТОБІ... Цілий підручник "Міжнародне публічне право", у твердій обкладинці... Бо нема нічого смішнішого, як НЕУК, який береться сперечаться з фахівцем...
показать весь комментарий
09.04.2026 21:15 Ответить
Я з тобою не сперечаюсь. Я висловив свою думку. Думка фахівця з приводу моєї думки мене не цікавить. Став свої фахові питання комусь іншому.
показать весь комментарий
09.04.2026 21:22 Ответить
два лоха-натаньяху та руде пуйло,з такими арміями і так обісратися
показать весь комментарий
09.04.2026 20:03 Ответить
Трамп хвоста накрутив
показать весь комментарий
09.04.2026 20:07 Ответить
Переговори ні до чого не приведуть. Потрібне тотальне знищення структури Хесболи спочатку. Це як і з сектором Газа. Допоки там фізично не винищать бойовиків ніякі моделі співіснування не спрацюють.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:12 Ответить
Поголовний геноцид всяких арабів та унтерменшей врятує Ізраїль. Ну і персів винищити разом з дітьми.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:21 Ответить
Ні. Достатньо чалмоголових бороданів зашити в свинячі шкури.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:33 Ответить
Поїздив по вухам недалекому рудому старому, а тепер весь світ вигрібає наслідки. Та оголошуйте вже перемогу, про заблоковану протоку скажете, що так буває.
показать весь комментарий
09.04.2026 20:35 Ответить
Ну так. Кацапи теж говорять що вони ніби проти "нацистського режиму" в Україні, в не проти українців..
За Нетанякою плаче Гаага .
показать весь комментарий
09.04.2026 20:38 Ответить
За усякими аятолами Гаага теж плакала але ніх..я не робила, аж поки до них завітали ізраїльські ракети. Бути пацифістом та гуманістом дуже легко, поки війна не опиняється у тебе на порозі.
У першу ліванську Цахал діяв у союзі з місцевими християнами-фалангістами, але після вбивства Хізболою лідера християн в них геть зірвало різьбу, й вони почали тупо вирізати палестинців. Після цього втрутилася ООН, й у результаті ліванці фактично втратили керування своєю країною опинившись під впливом Сирії, Ірану та їх проксі - Хізболи. Тому перемовини з Ліванським урядом не мають особливого сенсу, бо він має слабкий вплив на країну.
показать весь комментарий
10.04.2026 00:12 Ответить
Оце трампон молодець, підставив бібу, Іран виходить натягнув всіх на свій хєр і показав, що терроризмом можна вїбати усіх, США просрала все