7301 відвідувач онлайн

Нетаньягу доручив якомога швидше почати переговори з Ліваном

Нетаньягу доручив почати переговори з Ліваном

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив про готовність до початку прямих переговорів із Ліваном.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише The Times of Israel.

За словами глави уряду, відповідне доручення вже отримав Кабінет міністрів, і процес має стартувати найближчим часом. 

Переговори між Ізраїлем і Ліваном

Нетаньягу пояснив, що рішення ухвалене з урахуванням неодноразових сигналів з боку Лівану про готовність до діалогу.

"З огляду на неодноразові заклики Лівану розпочати прямі переговори з Ізраїлем, я доручив Кабінету міністрів якомога швидше розпочати цей процес", — заявив він.

Очікується, що переговори будуть спрямовані на ключові питання безпеки та стабільності в регіоні.

Основні теми діалогу

За словами прем’єра, сторони планують обговорити роззброєння угруповання Хезболла, а також можливість встановлення мирних відносин між країнами.

Нетаньягу також позитивно оцінив заяви ліванського керівництва щодо демілітаризації столиці. Водночас він наголосив, що підтримка Ізраїлем рішення Дональда Трампа про призупинення ударів по Ірану не стосується ситуації з Ліваном.

Топ коментарі
+5
Ну так. Кацапи теж говорять що вони ніби проти "нацистського режиму" в Україні, в не проти українців..
За Нетанякою плаче Гаага .
показати весь коментар
09.04.2026 20:38 Відповісти
+3
Трамп хвоста накрутив
показати весь коментар
09.04.2026 20:07 Відповісти
+2
А чого це "вухатий" "заварив"? Наскільки мені відомо - обстріли території Лівану (насправді - об'єкти "Хезболли"), Ізраїль почав у відповідь на обстріли його території, з території Лівану...
показати весь коментар
09.04.2026 20:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заварив вухастий кашу - розгрібай тепер!
показати весь коментар
09.04.2026 20:02 Відповісти
А чого це "вухатий" "заварив"? Наскільки мені відомо - обстріли території Лівану (насправді - об'єкти "Хезболли"), Ізраїль почав у відповідь на обстріли його території, з території Лівану...
показати весь коментар
09.04.2026 20:09 Відповісти
Там обоє рябоє!
показати весь коментар
09.04.2026 20:11 Відповісти
"Обоє рябоє" - це ти про КОГО САМЕ?
показати весь коментар
09.04.2026 20:14 Відповісти
А по Ірану хто в'їбав 28.02.2026??? І понеслось...
показати весь коментар
09.04.2026 20:23 Відповісти
А Іран який має стосунок до Лівану? Це РІЗНІ воєнні конфлікти... З різними причинами, цілями та методами... І зовсім у різних частинах регіону...
показати весь коментар
09.04.2026 20:28 Відповісти
У Ірану з Ліваном про це, гадаю, інша думка.
показати весь коментар
09.04.2026 20:30 Відповісти
Я не Ірану, з Ліваном, питання поставив... А ТОБІ!... Чекаю... Це тобі, як студенту ІІІ курсу юрвузу, "учбова задача" по курсу "Міжнародне публічне право"...
показати весь коментар
09.04.2026 20:44 Відповісти
Слухай, препод, засунь своє міжнародне право собі сам знаєш куди. Від 2014 року воно не працює.
показати весь коментар
09.04.2026 21:02 Відповісти
"Засовую"... Але ТОБІ... Цілий підручник "Міжнародне публічне право", у твердій обкладинці... Бо нема нічого смішнішого, як НЕУК, який береться сперечаться з фахівцем...
показати весь коментар
09.04.2026 21:15 Відповісти
Я з тобою не сперечаюсь. Я висловив свою думку. Думка фахівця з приводу моєї думки мене не цікавить. Став свої фахові питання комусь іншому.
показати весь коментар
09.04.2026 21:22 Відповісти
два лоха-натаньяху та руде пуйло,з такими арміями і так обісратися
показати весь коментар
09.04.2026 20:03 Відповісти
Трамп хвоста накрутив
показати весь коментар
09.04.2026 20:07 Відповісти
Переговори ні до чого не приведуть. Потрібне тотальне знищення структури Хесболи спочатку. Це як і з сектором Газа. Допоки там фізично не винищать бойовиків ніякі моделі співіснування не спрацюють.
показати весь коментар
09.04.2026 20:12 Відповісти
Поголовний геноцид всяких арабів та унтерменшей врятує Ізраїль. Ну і персів винищити разом з дітьми.
показати весь коментар
09.04.2026 20:21 Відповісти
Ні. Достатньо чалмоголових бороданів зашити в свинячі шкури.
показати весь коментар
09.04.2026 20:33 Відповісти
Поїздив по вухам недалекому рудому старому, а тепер весь світ вигрібає наслідки. Та оголошуйте вже перемогу, про заблоковану протоку скажете, що так буває.
показати весь коментар
09.04.2026 20:35 Відповісти
Ну так. Кацапи теж говорять що вони ніби проти "нацистського режиму" в Україні, в не проти українців..
За Нетанякою плаче Гаага .
показати весь коментар
09.04.2026 20:38 Відповісти
За усякими аятолами Гаага теж плакала але ніх..я не робила, аж поки до них завітали ізраїльські ракети. Бути пацифістом та гуманістом дуже легко, поки війна не опиняється у тебе на порозі.
У першу ліванську Цахал діяв у союзі з місцевими християнами-фалангістами, але після вбивства Хізболою лідера християн в них геть зірвало різьбу, й вони почали тупо вирізати палестинців. Після цього втрутилася ООН, й у результаті ліванці фактично втратили керування своєю країною опинившись під впливом Сирії, Ірану та їх проксі - Хізболи. Тому перемовини з Ліванським урядом не мають особливого сенсу, бо він має слабкий вплив на країну.
показати весь коментар
10.04.2026 00:12 Відповісти
Оце трампон молодець, підставив бібу, Іран виходить натягнув всіх на свій хєр і показав, що терроризмом можна вїбати усіх, США просрала все