10357 відвідувачів онлайн

Іран двічі намагався вбити Трампа, - Нетаньягу

Трамп та Нетаньягу зустрілись у Білому домі

Іран щонайменше двічі нібито намагався ліквідувати президента США Дональда Трампа, і, за наявними даними, ці спроби тривають і нині.

Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу в інтерв'ю для NewsMax, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Іран був головним хуліганом на Близькому Сході

Під час бесіди Нетаньягу запропонував пригадати, що з себе представляв Іран до початку війни.

"Дивіться, якщо згадати, що відбувалося до війни, Іран був головним хуліганом на Близькому Сході і в світі. Він був головним спонсором державного тероризму на багатьох континентах, включно із Західною півкулею, зокрема, до речі, разом із Венесуелою та іншими", - підкреслив прем'єр.

Спроби ліквідувати Трампа

Він каже, що іранці вбили і покалічили більше американців, ніж будь-яка інша сила за останні десятиліття. Зокрема, Іран намагався ліквідувати Трампа.

Тисячі й тисячі були вбиті й покалічені в Афганістані іранськими СВУ. Вони бомбили ваші посольства. Вони двічі намагалися вбити президента Трампа. Вони досі намагаються його вбити. І найголовніше - вони скандують "смерть Америці", - резюмував Нетаньягу.

Що передувало?

  • Раніше президент США Дональд Трамп пригрозив "цілковито знищити" енергооб’єкти Ірану, якщо там не захочуть домовлятись. Також за його словами, Сполучені Штати "ведуть серйозні дискусії" з теперішнім керівництвом Ірану щодо припинення війни, та назвав його "більш поміркованим".
Топ коментарі
+13
терміново вводити в сша надзвичайний стан, ставити конституцію на паузу, відміняти всі вибори, та красти красти красти!!!
красти, пережовуючи майскій шашлик....
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
+12
Тю, а голобородька вже раз 100. Рудому ще повезло
показати весь коментар
31.03.2026 09:15 Відповісти
+11
Прийшов час "*********** историй".
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І зараз відправив шість груп вбивць у США - але Трампу пох - йому ці замахи до одного місця
показати весь коментар
31.03.2026 09:10 Відповісти
Мы аятолу убили, ви два раза на Трампа покусились, счітай краямі разошлісь, нам ділить нєчєго, ми тєпєрь будем бізнес дєлать
показати весь коментар
31.03.2026 09:15 Відповісти
Якось так - але це не Венесуела - фанатиків там дофуя розплодилось
показати весь коментар
31.03.2026 09:17 Відповісти
Нетаньягу може казати неправду, він вже втягнув США в можливо найгіршу війну в історії США, обіцяючи швидку перемогу та зміну владу в Ірані. Тепер словам Нетаньягу не можна вірити.
показати весь коментар
31.03.2026 11:37 Відповісти
Ізраїльський Масад дав маху
показати весь коментар
31.03.2026 12:01 Відповісти
Трампу ті замахи іранців як слону драбіна, бо він наш Слоняра 🐘🐘🐘
показати весь коментар
31.03.2026 09:11 Відповісти
Можливо , що два рази і мочканули - перший - раз Трампа, другий раз - двійника.
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
терміново вводити в сша надзвичайний стан, ставити конституцію на паузу, відміняти всі вибори, та красти красти красти!!!
красти, пережовуючи майскій шашлик....
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
Майже як з рупора Кремля!!!! Ждун??? Бо тобі кортить виборів як х..йлу.. Ті вибори, на які окупант не дає "тиші".. тільки як ******* - на день голосуваня.
показати весь коментар
31.03.2026 10:07 Відповісти
тобі, не треба було бухати зранку.
лягай проспись, і все пройде.
показати весь коментар
31.03.2026 10:10 Відповісти
ви алкоголік???ги-ги
показати весь коментар
31.03.2026 11:14 Відповісти
А лапті забув скинути. Сморід неймовіриний !
показати весь коментар
31.03.2026 11:39 Відповісти
ги-ги ти сам будьонівку не знімаєш чому??? дідуля-нквдіст цвяхами присобачив... х..йла не дочекався???
показати весь коментар
31.03.2026 12:01 Відповісти
В США вже ввели надзвичайний стан. Ще в січні. І конституція на паузі Думаєте, конгрес дозволив би лізти в Іран без будь-якого плану?
Відміняти вибори? До осені далеко, ще встигнуть відмінити.
показати весь коментар
31.03.2026 11:21 Відповісти
Прийшов час "*********** историй".
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
старовіри розказували, шо недавно почивший Чак Норріс двічі порахував до бескінечності
показати весь коментар
31.03.2026 09:25 Відповісти
Ну і яка сволота цьому заважила ?
показати весь коментар
31.03.2026 09:14 Відповісти
Коли стріляв, рушник на очі сповз
показати весь коментар
31.03.2026 09:31 Відповісти
Тю, а голобородька вже раз 100. Рудому ще повезло
показати весь коментар
31.03.2026 09:15 Відповісти
через два тижні будуть ще намагатись
показати весь коментар
31.03.2026 09:15 Відповісти
Все як у нас, тільки десь пройоб, так зразу розкажуть про 101-й напад на зюзю чи лисого жида.
показати весь коментар
31.03.2026 09:18 Відповісти
Ідіотизм на марші.
Старе мудачьйо лякають один одного?
Ні. Бо це їх вигадки заради виправдовування своїх нікчемних дій.
Відносно молодші ублюдки, яки пізнали смак влади, роблять те саме.
Народ слухає і блює від цієї наволочі і намагається їх пережити всіх.
Справа в тому, що зараз велика концентрація у владі соціопатів і садистів ідейних, яким до сраки будь яка мораль, тим більше їм до сраки Біблія і заповіді Божі. І саме це страшо, бо деградовані, дездушні, дебіли захоплюють все більше влади срізь, і в світі більше немає ні одного дорослого хтоб серьозно поставив їх на місце.
показати весь коментар
31.03.2026 09:18 Відповісти
Це мабуть з тієї ж серії коміксів, як Єрмак з Татаровім чеченців у Київі знищували, які полювали на Зеленського.
Взагалі то, хитрий Нетаньяху, щоб зробити життя в Ізраїлі трохи безпечнішим без вагань запалив на Близькому Сході таке багаття, що весь світ від нього обсмажиться. А зараз це намагається хочь якось підсолодити...
показати весь коментар
31.03.2026 09:25 Відповісти
Вбити - це не найкраще рішення. Трба послати групу захоплення з декількох санітарів з гамівною сорочкою, а як приманку застосувати угоду про нафту.
показати весь коментар
31.03.2026 09:27 Відповісти
Ну якже виправдати свої злочини в Палестині і теперішню авантюру в Перській затоці що привела до світової економічної кризи ,як не лякати недоумковатого Трампа про замахи.
показати весь коментар
31.03.2026 09:28 Відповісти
Ізраїль переможе а нетаньяху ні при чому тут, читайте Біблію
показати весь коментар
31.03.2026 11:04 Відповісти
"Іран - *******, а паРашка - няшка, бо з Пуйлом в нас ґешефт" Фарисей Бібі
показати весь коментар
31.03.2026 09:30 Відповісти
З паРашою у бібі гешефт бо там хабадніки керують
показати весь коментар
31.03.2026 10:20 Відповісти
Один такий був,що обіцяв показати звідки з чотирьох сторін Україна нападе на кацапостан. Тут єврея попросили не перегинати палицю. У підсумку двічі.
показати весь коментар
31.03.2026 09:32 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2026 09:37 Відповісти
Вот как нужно управлять Трампом,учитесь квартальные шуты,карты нужно доставать из рукава,а не делать глупую рожу,когда вас спрашивают "где ваши карты".
показати весь коментар
31.03.2026 09:40 Відповісти
Рукожопи.
показати весь коментар
31.03.2026 09:41 Відповісти
То нехай трамп їде до пуйла, в того є кілька бункерів, будуть сидіти і один одного лякати!
показати весь коментар
31.03.2026 09:42 Відповісти
****** намагався.
показати весь коментар
31.03.2026 09:49 Відповісти
Всього 2 раза , геть не потужно ахахах. от на ЗЕбіла замахи кожного тижня
показати весь коментар
31.03.2026 09:55 Відповісти
Вітамін Нета-срака дружить дуже з "різником" 21 століття х..йлом кремлівським... Ізраїль в 14 р. допомогав Кремлі в окупації Донбасу, подарувавши БПЛА.... У Білому домі вмсить фотопортрет х..йло-"різник" українців і президент США Трамплін..загадив Білий дім за всі часи існування США. Це кажуть його політики для миру в Україні..але у них мир, коли Донбас Київ подарує окупантам. За кого вболівати українцю?? Зрозуміло що не за Іран, бо це ті самі кцп пдр.. За трампа, який готовий танго плясати з Адольфом гітлером-х..йлом 21 століття..танцює на сьогодні..вже....Ось так Київу потрібно балансувати і терпіти приниження незрозуміло трампа і його диб.команди..
показати весь коментар
31.03.2026 10:17 Відповісти
Докази авжеж у Епштейна.....
От уже ці докази....
показати весь коментар
31.03.2026 10:26 Відповісти
двічи по-тричі
за допомогою чеченців
але татаров усіх постріляв
показати весь коментар
31.03.2026 10:49 Відповісти
я думаю рудого давно травмовано і йому треба терміново на довготривале та якісне лікування
показати весь коментар
31.03.2026 11:02 Відповісти
а биби про себя не задумывался???мохнаторылые и его могут угандошить..за компанию или даже отдельно!
показати весь коментар
31.03.2026 11:31 Відповісти
Ааа. Ойойрй. Все пропало. Іран, іран. Та цього мудила вже більше людей хоче вбити, чим не вбити.
показати весь коментар
31.03.2026 17:22 Відповісти