16025 посетителей онлайн

Лавров об утечке разговора с Сийярто: Подслушивать - это грех

Утечка разговора Лаврова и Сийярто: реакция главы МИД РФ

Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров отреагировал на публикацию разговора с Петером Сийярто, заявив о недопустимости прослушивания.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские СМИ.

Лаврова спросили о заявлении пресс-секретаря Еврокомиссии Паулы Пиньо, которая предположила, что контакты Москвы с Будапештом могут свидетельствовать о координации действий, что ставит под угрозу интересы и безопасность ЕС.

"Конечно, еще родители должны были научить нынешних европейских ньюсмейкеров, что подслушивать – грех. А если уж подслушал что-то, что разоблачает тебя самого, – тем более лучше молчать и не позориться", – ответил российский министр.

Российский министр также утверждает, что его беседы с главой МИД Венгрии Сийярто касались преимущественно вопросов защиты прав венгерского меньшинства в Украине.

Что предшествовало?

Напомним, что на днях в СМИ появились аудиозаписи и стенограммы разговоров министра иностранных дел РФ Сергея Лаврова и главы МИД Венгрии Петера Сийярто, которые проливают свет на их контакты на фоне дискуссий в ЕС относительно санкционной политики против России.

Топ комментарии
+40
"Підслуховувати - це гріх" - заявив "годованець Луб'янки", яка на підслуховуванні побудувала більшу половину своєї діяльності...
показать весь комментарий
11.04.2026 14:44 Ответить
+25
**** праваславная ти © ...
показать весь комментарий
11.04.2026 14:41 Ответить
+25
То гріх вас не прослуховувати
показать весь комментарий
11.04.2026 14:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
**** праваславная ти © ...
показать весь комментарий
11.04.2026 14:41 Ответить
Він обрізаний хач
показать весь комментарий
11.04.2026 15:35 Ответить
Вірмени не обрізані хачі... Вони православні.
показать весь комментарий
11.04.2026 16:10 Ответить
Вірме́нська апо́стольська це́рква (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 вірм. Հայ Առաքելական Եկեղեցի, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F трансліт. Hay Aṙak'elakan Yekeghetsi) - національна церква https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8 вірменського https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4 народу, яка є частиною https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D1%96%D1%94%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%96_%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B8 орієнтального православ'я, одна з найдавніших християнських церков. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F Велика Вірменія була другою державою, яка прийняла християнство як свою офіційну релігію під владою правителя https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82_III Тірідата III з династії https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%88%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BD%D1%96_(%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96_%D0%92%D1%96%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%97) Аршакуні на початку IV століття. За традицією, церква виникла в місіях апостолів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%80%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%B9_(%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB) Варфоломія та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B9_%D0%95%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9 Тадея Едеського в I столітті.
показать весь комментарий
11.04.2026 17:17 Ответить
Бог простит...
показать весь комментарий
11.04.2026 14:42 Ответить
Лаврова - ні. І Сіярто теж ні.
показать весь комментарий
11.04.2026 15:06 Ответить
😲 о святиє нєпорочьниє скрєпи!!!
показать весь комментарий
11.04.2026 14:43 Ответить
"Підслуховувати - це гріх" - заявив "годованець Луб'янки", яка на підслуховуванні побудувала більшу половину своєї діяльності...
показать весь комментарий
11.04.2026 14:44 Ответить
То гріх вас не прослуховувати
показать весь комментарий
11.04.2026 14:45 Ответить
Дєбіл ...ля 😁
показать весь комментарий
11.04.2026 14:46 Ответить
До чого цинічна і брехлива ця рашиська істота ,коли ти вже нарешті здохнеш .
показать весь комментарий
11.04.2026 14:49 Ответить
Да щось кінь(лавруша) заржав,мабуть на пару із (******) з дня на день зустрінуться на болоті,а потім ***** обох на ковбасу пустить,да і третього (жабу)орбана прихватить.
показать весь комментарий
11.04.2026 14:50 Ответить
Прослушка - это высший уровень шпионажа,а прослушка большой московитско-нквдэшной шишки это просто невероятно для убогих евроразведчиков,калантарян обосрался.
показать весь комментарий
11.04.2026 14:52 Ответить
Сучий потрох, "безгрішний" старий мерин, та за тобою як і за Ху...лом скільки гріхів,що пекла мало буде.
показать весь комментарий
11.04.2026 14:53 Ответить
А звідки він це взяв? Коняка вже вигадує гріхи?
показать весь комментарий
11.04.2026 14:53 Ответить
показать весь комментарий
11.04.2026 14:58 Ответить
Йому ж не відома біблейська заповідь "не убий".
показать весь комментарий
11.04.2026 14:55 Ответить
А причём заповедь к грехам? Если конечно речь о христианстве
показать весь комментарий
11.04.2026 16:09 Ответить
Наскільки мені відомо то в іудаїзмі як і в християнстві порушення Божих заповідей є гріхом.
показать весь комментарий
11.04.2026 17:23 Ответить
А насколько мне известно,в иудаизме убийство (на войне) вообще не есть грех,а наооборот. Принцип подставления щек не существует. Наобоборот-тебя обидели?Въедь в рай на чужих плечах.
А в христианстве... Смертные грехи прописаны.Их 7. А остальные значит и не то что б грехи...
показать весь комментарий
12.04.2026 06:43 Ответить
Дякую, ваш рівень знання іудейського Танаху, який в християнстві називається Старим Заповітом та Нового Заповіту мені зрозумілий. Де в Біблії прописані 7 смертних гріхів, ви можете навести конкретні посилання в тексті? Про ці 7 гріхів ж лише міркування деяких католицьких монахів, які були інтерпретовані в світській літературі. Теж саме стосується і ваших тверджень про щоку та про не гріх убивств на війні. Ви виставляєте на загал свою неосвіченість і це ваше право. Дискутувати з вами не має сенсу. Можете написати мені якихось образ я не здивуюсь. Відповідати не буду, а ви своє его зможете потішите. Судячи по рівню ваших дописів років на цій землі ви прожили не багато і набиратись знань не бажаєте і це також ваш вибір на який ви маєте право. Бувайте з миром.
показать весь комментарий
12.04.2026 10:52 Ответить
Радянські дипломати дивляться на оце гівно і в могили перекруючуються. Совок звісно ще те лайно, але дипломатична школа там була на найвищому рівні.
показать весь комментарий
11.04.2026 15:00 Ответить


Російський міністр також стверджує, що його обговорення з главою МЗС Угорщини Сійярто стосувалися переважно питань захисту прав угорської меншини в Україні. Джерело: https://censor.net/ua/n3610012
"Захист прав угорської меншини в Україні" - де тут кацапи, яким боком? 🤔
показать весь комментарий
11.04.2026 15:09 Ответить
А ******* таке шо двома руками на голову хер натягнеш - це не гріх?
показать весь комментарий
11.04.2026 15:11 Ответить
наш Лідор про прослушку квартири Міндіча приблизно те саме сказав🤔
показать весь комментарий
11.04.2026 15:13 Ответить
Безбожник та брехун .
Ти вже скоро на суд Божий підеш зі своїми гріхами, готуйся
показать весь комментарий
11.04.2026 15:15 Ответить
Про грехи заговорил, видать к Страшному Суду готовится... та оно и правда, давно пора..
показать весь комментарий
11.04.2026 15:17 Ответить
"Подслушивать это грех"- рекламный слоган мессенджера Мах!!!😂🤪🤣😆🤡
показать весь комментарий
11.04.2026 15:21 Ответить
Підслуховувати гріх. Прослуховувати необхідність. Так побудований світ.
показать весь комментарий
11.04.2026 15:24 Ответить
Тобто калантарян хоче сказати,що їбатися в очко з сійартою норма допоки це не стало надбанням громадськості. Розголос- гріх. Л-логіка. Кацапська.
показать весь комментарий
11.04.2026 15:28 Ответить
А відверто "стучать" - то скрєпна
показать весь комментарий
11.04.2026 15:32 Ответить
Викрадення технологій твоїми "развєдчікамі" до прослуховування не відноситься, коняка ти мудодзвонна?
показать весь комментарий
11.04.2026 15:52 Ответить
Це ця падаль каже про гріх, що вбили сотні тисяч нашого народу??? Здохни тварюка і бистріше, вбивці наших дітей
показать весь комментарий
11.04.2026 15:53 Ответить
А вбивати не гріх?
показать весь комментарий
11.04.2026 15:53 Ответить
Гріх - це коли ти кацап!
показать весь комментарий
11.04.2026 16:00 Ответить
1917 рік -ГРІХ РАБСЄЇ ,КОТРИЙ ЛЕЖИТЬ В МАВЗОЛЕЇ І НА КОТРОГО МОЛЯТСЯ ДО СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ." РАШИСТСЬКІ СЛУГИ АНТИХРИСТА" ,ЦЕЙ ГРІХ ЖИВИЙ І ЗНИЩУЄ ВСІХ СВОЇХ СУСІДІВ .ВБИВАЮЧИ БЕЗНЕВИННИХ..
показать весь комментарий
11.04.2026 16:00 Ответить
Коли підслуховують кацапів - це гріх. Коли підслуховують кацапи - це подвиг.
показать весь комментарий
11.04.2026 16:06 Ответить
Конячка ху...ла так і заявила, що підслуховування можуть здійснювати тільки фсбшникі.
показать весь комментарий
11.04.2026 16:14 Ответить
шо він там проржав , сивий мєрін
показать весь комментарий
11.04.2026 16:18 Ответить
Біси, яких тільки від самого слова "людяність" корчить, назвають "гріхом" те що людям Світу стало відомо про їхни нелюдськи злочини, збочення, бісову мораль та брудну спокусу зрадництва за гроші..
Пекло вас зачекалося, кремляді.
показать весь комментарий
11.04.2026 16:20 Ответить
Ні, ну це якесь просто свято дипломатичного сюрреалізму! Цей ,,хранитель моралі'' лавров знову вирішив повчити Європу манерам і заявив, що ,,підслуховувати -гріх'', а батьки мали б навчити етикету нинішніх ньюсмейкерів? Серйозно? І це каже представник контори, яка десятиліттями годує хакерів, шпигунів і отруйників, і яка перетворила іх діяльність на державний вид спорту? ,Божечки, це ж так само зворушливо звучить ,якби вбивця і серійний маніяк почав би читати лекцію про шкоду подряпин. Виявляється, коли росія зламує пошти чи втручається у вибори - це ,,геополітика'', а коли Сійярто так невміло ,,зливає'' інфу, що це стає надбанням громадськості - то це вже ,,порушення біблійних заповідей'''? Логіка лаврова - це звичайний такий собі ,,пацанський цитатник'' із підворітні: злочин не в тому, що ти з Сійярто нишком зливаєш інтереси ЄС, а в тому, що вас застукали. Класичне перекладання відповідальності: ,,Ми тут крисимо, але винні ви, бо ви підглядали!''. Ця заява -черговий доказ того, що російська дипломатія остаточно деградувала до рівня цитат із цих ,,цитатників'' . Посилання на ,,батьків, які мали навчити'' -це дешева маніпуляція, розрахована на внутрішнього росіянського споживача, який ой як любить і верещить від радощів , коли їхній міністр ,, знову красиво осадив цих клятих капіталістів''. Насправді ж це виглядає як істерика: коли аргументи закінчуються, російська дипломатія завжди з'їжджає на особисті образи про ,,виховання'', та переходять на моралізаторство, намагаючись прикрити сором'язливим фіговим листком моралі свої провалені спецоперації. У підсумку маємо картину маслом: лавров намагається виставити росію та угорщину жертвами ,,невихованих'' європейців, хоча насправді вони виглядають як два змовники які забилися в куток, щоб з'їсти чужий обід, а коли їх висвітили ліхтариком, вони з набитими ротами кричать, що світити в обличчя - некультурно.,а підглядати в шпарину - взагалі гріх .Сумна конячка знову намагається вчити нас етикету, хоча сама вже давно забула, як виглядає дно, бо щодня його бодро пробиває......
показать весь комментарий
11.04.2026 16:25 Ответить
От підарюга
показать весь комментарий
11.04.2026 16:47 Ответить
Теж саме казали твоїм батькам у пологовому будигку, коли їм тебе, п*дараса, на лопаті винесли...
показать весь комментарий
11.04.2026 17:24 Ответить
Ця кобила ще й розмовляє про гріх. Сам-посланець пекла.
показать весь комментарий
11.04.2026 17:34 Ответить
Лавров--цинічна мерзенна істота .
показать весь комментарий
11.04.2026 17:47 Ответить
Перечитав 10 божих заповідей и 7 смертных грехів про підслуховання не знайшов нема такого греха за то що е то все вісит на Лаврові і всей іхней банде
показать весь комментарий
11.04.2026 18:17 Ответить
Подслушивать - это грех, сказал д@бил, которому венгерская крыса сливала информацию.
А если уж так побиблейски п#здаболить, то это выглядит следующим образом: глава синедриона поучает Иисуса, который благодаря божественному дару (спецслужбам стран ЕС) знал, что Иуда Искариот его предал (продал), что подслушивать - это грех.
Сюрреализм!!! - скажете Вы
Он самый! - отвечу я.
показать весь комментарий
11.04.2026 18:21 Ответить
дивлячись на конячу пику лиш одне баження щоб кацапи пощезли навіки
показать весь комментарий
11.04.2026 19:01 Ответить
Голуб миру, кришталево чиста людина...
показать весь комментарий
11.04.2026 19:17 Ответить
Проповіді "святої" коняки . Мабуть методичку гундяй складав
показать весь комментарий
11.04.2026 19:26 Ответить
Ти диви' яка коняка. Звинувачує Європу у своїх грішках.
показать весь комментарий
11.04.2026 21:11 Ответить
Ніт, мужеложство з Сіяртою це гріх.
показать весь комментарий
11.04.2026 21:41 Ответить