5568 посетителей онлайн
7 794 52

Новый комбриг 14-й ОМБр Максимов поговорил с бойцами, оставшимися на позициях без воды и продовольствия. ВИДЕО

Новоназначенный командир 14-й ОМБр Тарас Максимов по видеосвязи пообщался с военными, удерживающими позиции на Харьковском направлении, которые систематически остаются без еды и воды. 

Как сообщает Цензор.НЕТ, он отметил, что ему можно звонить напрямую, и пообещал провести ротацию этих бойцов при первой же возможности.Разговор состоялся сегодня - 24 апреля, после того как воинам доставили на позицию все необходимое.

Накануне в соцсетях появилась информация о том, что воины 14-й отдельной механизированной бригады имени князя Романа Великого на отдельных участках фронта остались без надлежащего снабжения едой и питьевой водой. Автор публикации утверждал, что командование игнорирует запросы с передовой.

Что предшествовало?

Напомним, что в сети получила огласку ситуация вокруг военных 14-й бригады 2-го механизированного батальона ВСУ, которые служат на Харьковском направлении. Родные говорят, что бойцы уже в течение восьми месяцев находятся в крайне сложном положении - на позициях систематически нет еды и питьевой воды.

В Генштабеутром 24 апреля сообщили, что после выявления проблем в 14 ОМБр отстранен от должности командир бригады, уволен с должности и назначен с понижением командир 10 армейского корпуса.

Топ комментарии
+20
Що за запитання про як здоров'я. Та ніяк. Його немає. Бронік ваше важить ніж ті солдати. Яка може бути боєздатність? Роби заміни. І напівроку кожного на лікування як мінімум. Немає як замінити. Добре що штаби ніколи замін не потребують. Вся Харківська область в кафешках штабістами заповнена. Для чого взагалі такі позиції, до яких не можна нічим дістатися? Тобто ніякого контролю над обставинами. Проте премії собі справно малюють. І не знають який ще позашляховик придбати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:59 Ответить
+12
Поговорив і пообіцяв пришвидшити надання допомоги?🤦 Це якийсь кринж
показать весь комментарий
24.04.2026 15:19 Ответить
+9
Тарас Максімов "пообіцяв провести ротацію цих бійців за першої ж нагоди" - на своїх попередників, тільки так.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тарас Максімов "пообіцяв провести ротацію цих бійців за першої ж нагоди" - на своїх попередників, тільки так.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:16 Ответить
Поговорив і пообіцяв пришвидшити надання допомоги?🤦 Це якийсь кринж
показать весь комментарий
24.04.2026 15:19 Ответить
швидче пообіцяв що як ше раз відкриют пельку то взагалі звідти не вийдут!
показать весь комментарий
24.04.2026 17:18 Ответить
Так можна доставити їжу і воду а впродовж 8 міс їх шо викреслили з життя?
показать весь комментарий
24.04.2026 15:22 Ответить
Бутусова останній стрім подивіться. Він там дещо пояснює, хоча, звісно, не виправдовує.
Коротко - є позиції, до яких НРК взагалі не можуть доїхати, бо всі знищуються, а з важких транспортних коптерів ворог знищує 2 з трьох.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:25 Ответить
Потрібно шось робити - кацапи вже для логістики риють підземні тунелі
показать весь комментарий
24.04.2026 15:31 Ответить
Потрібно міняти зелену,гнилу владу,бо буде тільки гірше.Шльондра бутусовська такого ніколи не скаже,це не на Порошенка писдіти 24/7,я було до 2019р
показать весь комментарий
24.04.2026 16:07 Ответить
Це називається оточенням.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:50 Ответить
Це називаєтсья кілзоною. Дрони знищуються дронами, а не людьми.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:08 Ответить
Того експерда дивляться кантужені
показать весь комментарий
24.04.2026 16:05 Ответить
Просте питання - нахіба продовжувати утримувати такі позиції, для переможних реляцій із зомбімарафону та потужно-незламних відосиків обдовбаного торчка???
показать весь комментарий
24.04.2026 16:43 Ответить
А якi позицiI можно утримати? За Днiпром чi у Карпатах?
показать весь комментарий
24.04.2026 16:53 Ответить
Потрібно утримувати ті позиції, утримання яких, по перше, має хоча б якийсь сенс, по друге, ті, які є ким утримувати. На жаль, в ЗСУ панує тотальна жуковщина, яка є основним методом керування совкового м'ясника просирського, основне життєве кредо якого - "солдатів не жаліти, тцк ще наловлять".
показать весь комментарий
24.04.2026 16:59 Ответить
Для порівняння...
показать весь комментарий
24.04.2026 15:27 Ответить
Це ті командири з нагородами з 14 омбр?
показать весь комментарий
24.04.2026 15:34 Ответить
Ні. Це ті у кого вистачає часу і сил на тренування та на участь в спортивних змаганнях. Наші герої.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:47 Ответить
ПОГОВОРИВ, не напоїв і не накормив..."нам хліба не требі і масла не треба,нам треба, щоб він "поговорив"
показать весь комментарий
24.04.2026 15:31 Ответить
Так а як далі будуть діяти, їх рятувати чи як?
показать весь комментарий
24.04.2026 15:45 Ответить
Яким чином? з пташки жрачку скинув з запискою?
показать весь комментарий
24.04.2026 15:48 Ответить
Що за запитання про як здоров'я. Та ніяк. Його немає. Бронік ваше важить ніж ті солдати. Яка може бути боєздатність? Роби заміни. І напівроку кожного на лікування як мінімум. Немає як замінити. Добре що штаби ніколи замін не потребують. Вся Харківська область в кафешках штабістами заповнена. Для чого взагалі такі позиції, до яких не можна нічим дістатися? Тобто ніякого контролю над обставинами. Проте премії собі справно малюють. І не знають який ще позашляховик придбати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 15:59 Ответить
Тили забиті (600 тисяч всякими штабістами, заступниками, діловодами) а на нулі бідні і хворі, ну нормально!
показать весь комментарий
24.04.2026 16:06 Ответить
Треба родичам частіше оприлюднювати оці бухенвальди. Закидувати міністерства позовами до суду. Позовами до дбр і іншими зверненнями. Кожен гівнячий комбриг має знати кожного солдата в лице на нулі. Не бухати по курортах з кримінальними дружбанами по ресторанах як содоль, в бути цілодобово на стрімах з позиціями і кожен день звітувати їм що відправлено, що буде відправлено, коли ротація, коли відпустка і т.д. Якщо не може організувати своїх грьобаних офіцерчиків, то нехай сам особисто розвозить продукти. Я вже не кажу, що в 21 віці можна організовувати доставку навіть гарячої їжі. А не купу консерв та на тому й все. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:28 Ответить
Там пани і кріпаки , пани це комбриги (вони так і кажуть "до мене звертатися тільки через приставку "пан") а всі інші які сидять в окопах то його власність (кріпаки) і як він скаже так і буде, жахлива реальність 21 століття (( що це за байдуже відношення до солдатів?! Я думаю до свого кота чи собаку у нього більш людяніше відношення (
показать весь комментарий
24.04.2026 16:34 Ответить
Це звичайні гопники. Які думають, що навчені мистецтву війни. Просто тупа гопота. І таких самих замзамичей собі на відбирали. По барабану статути, законодавство, конституції. Греби бабло лопатою, війна все спише. В головне щоб не забули казати про них що тіпа бойові комбриги. Тіпа воювали. Шиї у футболки вже не влазять. Кліматконтроль собі включив. Даю сто відсотків, що сидів у шортах і капцях коли стрім записував. І так всю війну пройде у шортах і капцях. Певно шкодує що не під пальмами. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:51 Ответить
Ну ти й згустив фарби. Тобі Пуйло скажений за твою пургу платить?
показать весь комментарий
24.04.2026 19:07 Ответить
Пентагон платить. А тепер ЄС буде платити. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 19:59 Ответить
І відпустки по 45 днів відгулюють на відміну від.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:48 Ответить
На своїх віллах на берегах морів. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 20:00 Ответить
показуха!!! бо люди, дивлячись на фотки, подумали, що то полонені, то треба швтдка реакція, що все під контролем. Штабістів на передок слабо відправити? того камандіра- папєрєдніка і його замів, т.д.? 8 місяців жахливих умов служби і нуль реакції командирів, поки все не вилізло наверх через соцмережі.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:06 Ответить
Новопризначений командир 14-ї ОМБр Тарас Максімов через відеозв'язок поговорив із військовими, які тримають позиції на Харківському напрямку, систематично залишаючись без їжі і води. Джерело: https://censor.net/ua/v3612217, й напоїв та нагодував теж по відеозв'язку?
показать весь комментарий
24.04.2026 16:08 Ответить
Хлопці говорити не можуть, як вони будуть воювати?!?! Який сенс тримати в такому стані там наших бійців?!😳
показать весь комментарий
24.04.2026 16:24 Ответить
В тому то і річ. Що оті штаби повністю відірвані від реальності. Вони не знають жодної з місцевостей де перебувають. Ні як туди доїхати і що саме там за складки, грунти, рослинність. Які є особливості. Вони добре знають в якому магазині що продається. Що де в яких торгових центрах. Де можна що кому загнати. Як волонтерів надурити. Як підробити документацію. Оце таке. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:34 Ответить
Послухай, чому в тебе після кожного коменту ха ха ха. Сміх без причини - признак дурачини?
показать весь комментарий
24.04.2026 19:10 Ответить
Ха ха ха це амплуа. В дитячими приказками ******** путін спілкуватися. Коли немає що сказати. Совпадєніє? Нє думаю. Так зрозуміліше? Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 20:03 Ответить
Я спочатку подумав що то з полону їх вивезли, а ніт! Наші "командири" до такого стану довели! Що це за скотське відношення до особового складу?!!
показать весь комментарий
24.04.2026 16:36 Ответить
Проте ряхи у бригадних штабів які. Я скажу більше. Оце те що передали на відео продукти. То оту туфту що передали дають навіть не на другій лінії, а у глибокому тилу. На передку колись було і зараз є більш якіснішими продуктами. Тобто що виходить? Те що мали би передати на передок просто крадуть оті харі комбригів. Той комбриг хоч сам особисто бачив що передав? Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:41 Ответить
Ви всьо врьотє! Ось пазітівниє на захист прилетіли.

показать весь комментарий
24.04.2026 16:33 Ответить
Ну от і вся логістика. Ніхто ні за що не відповідає. А продукти просто крадуть раз на тиждень та й усе. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:37 Ответить
Це якийсь киздець! Вони в штабах своїх хоч розуміють там у них хто конкретно до кого прикомандирований??! Я не здивуюся що в них в цих прикомандированих взагалі нема ніякого командиру і вони самі по собі .
показать весь комментарий
24.04.2026 16:38 Ответить
Навести лад у війську можливо лише за умови повної зміни військово-політичного керівництва країни та після одноденного трибуналу декорування їхніми тушками більшість київських каштанів
показать весь комментарий
24.04.2026 16:51 Ответить
Мені цікаво а в третій штурмовій (яку активно зовсім недавно піарили всюди) є такі випадки? До речі, чогось піар про них затих .
показать весь комментарий
24.04.2026 16:41 Ответить
Бо затихла возня з виборами, то й затих піар про них.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:56 Ответить
Новий комбриг поговорив через відеозв"язок? З кабінету? І поообіцяв при нагоді поміняти бійців з позиції. То чим він відрізняється від попереднього - той теж нагоди ждав. Чи ждав поки загинуть?
показать весь комментарий
24.04.2026 16:41 Ответить
Певно що нічим. Ха ха ха.
показать весь комментарий
24.04.2026 16:56 Ответить
Простіше описати це отак "проблеми індейців шерифа не хвилюють" якось так.
показать весь комментарий
24.04.2026 17:51 Ответить
а сам кобриг виглядає вгодованішим за бійців
показать весь комментарий
24.04.2026 16:48 Ответить
Комбриг не голодає. Це має надихати
показать весь комментарий
24.04.2026 16:50 Ответить
Казав пан, - Кожух дам! -
Та й слово його тепле.
(Народне прислів'я).
показать весь комментарий
24.04.2026 16:59 Ответить
А як людей рятувати?
Чи є якийсь механізм, щоб після оприлюднення можно було витребувати через суд направлення їх в Європу, на реабілітацію, як постраждалих внаслідок зєлі..
показать весь комментарий
24.04.2026 17:36 Ответить
Чи зможуть вони виїхати лікуватися реабілітуватися, так щоб міжнародний Суд звільних їх від "відповідальності" пепед зельц-системою