16821 посетитель онлайн

Израиль принял еще одно судно с украденным украинским зерном, - Axios

В Израиль прибыло еще одно судно с украинским зерном

В израильский порт Хайфа прибыло судно, которое, по данным украинской стороны, может перевозить зерно с временно оккупированных территорий Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Axios со ссылкой на украинский дипломатический источник.

Что известно о судне

Речь идет о судне PANORAMITIS, которому Израиль разрешил зайти в порт Хайфы.

По информации источника, груз может содержать украинскую пшеницу, вывезенную с оккупированных территорий.

Реакция Украины

Украина отслеживает перемещение судна и предупреждает о возможных последствиях в случае его разгрузки.

В Киеве заявляют о готовности применить дипломатические и международно-правовые механизмы.

Предыдущие инциденты

Украинская сторона также напомнила, что ранее Израиль уже разрешил разгрузку аналогичного судна 14 апреля.

Эти действия в Украине расценивают как недружественный шаг.

Контекст отношений

В Киеве отмечают, что такие решения выглядят противоречивыми на фоне поддержки, которую Украина ранее оказывала Израилю в сфере международной политики и безопасности.

Топ комментарии
+26
Баригам сподобалося українске зерно. Хай вона вам поперек горла стане.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:41 Ответить
+17
Гнида зелена цим законом зганьбив Україну. Але то ж таке... йому не звикати. Головне щоб мудрий народ радувався.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:46 Ответить
+13
У Києві заявляють про готовність застосувати дипломатичні та міжнародно-правові механізми. Джерело: https://censor.net/ua/n4000198
Ну чисто антисеміти якісь! Їм 8 років за то світить!
А якщо серйозно, то пархатим плювати на якесь там право, закон і т.п. херню, якщо то стоюється їхнього зиску.
А потім всі дивуються, а чого ж то вони вай, вай в черговий раз верещать...
показать весь комментарий
27.04.2026 16:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Баригам сподобалося українске зерно. Хай вона вам поперек горла стане.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:41 Ответить
Жиды (абсолютно литературно) как стервятники. В Три горла глотают украинское всё-начиная от сотен миллионов долларов Мендичей, и заканчивая ворованным украинским зерном. Впрочем ничего не изменилось. Именно они организовали голодомор в тридцатых годах в Украине. Когда просто грабили крестьянство, отбирали последние крошки зерна. Вывозили за бугор, заливая свои глотки золотом. И сейчас они в кайф ведут эту кровавую войну в Украине. Разъезжая сами по миру, срывая аплодисменты и овации. Кстати, премьер-министр ублюдочной России, которая пятый год разрушает Украину-Вы не поверите-такой же жид Мишустин. Постскриптум -это тянет на 8 лет или обойдется пятёрочкой?
показать весь комментарий
27.04.2026 18:12 Ответить
Зеля через карлсона подякує, дуже потужно та незламно.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:45 Ответить
патаму шо ото нєхєр памагать арабам сбівать дрони.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:45 Ответить
краще допомагати арабам ніж Ізраїлю Нітаньяху. З друзями ***** та рудого гандона нам не по дорозі
показать весь комментарий
27.04.2026 17:05 Ответить
Ну, принаймні хоч більше зиску буде.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:12 Ответить
Так а жиди відмовилялися приймати українців заберають зерно помочі не дають то араще хай араби знищать той розсадник
показать весь комментарий
27.04.2026 18:11 Ответить
Попереднє судно ізраільтяни сказали що не встигли піймати на гарячому. За два тижні після попередження. Яка відмазка фігуруватиме зараз?
показать весь комментарий
27.04.2026 16:45 Ответить
"вчасно не попередили, за пів року хоча б" (хоча ми знаємо істинну причину: замала менора на Хрещатику)
показать весь комментарий
27.04.2026 16:46 Ответить
Раніше казали, якщо в країні немає води, значит випили, ті про кого казати неможливо. А зараз ще і зерна нас лишають.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:46 Ответить
Гнида зелена цим законом зганьбив Україну. Але то ж таке... йому не звикати. Головне щоб мудрий народ радувався.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:46 Ответить
А саме яким законом?
показать весь комментарий
27.04.2026 17:16 Ответить
Цей закон буде генератором антисемітизму. Хоч одна єврейська громада чи організація висловила думку, що їм цього закону не треба?
показать весь комментарий
27.04.2026 17:51 Ответить
Мабуть кошерне крадене та кроваве збіжжя. Кошрут дозволяє. Да і то, як шо згадати хто комісаріл в Україні при її окупації москалями та хто Голодомор у нас створював.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:48 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2026 16:50 Ответить
Саме тому, коли через суд в..бать покупців, то це одразу зупиниться. Але є велика вірогідність що покупці це червоний хрест або якісь інші європейські гуманітарні організації захисту палестинців.
показать весь комментарий
27.04.2026 19:24 Ответить
«Отримання прибутку від вкраденого вантажу має бути нижче гідності Ізраїлю», - повідомило джерело в українському дипломатичному середовищі.
Подивимось, чи є у Ізраїля гідність.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:50 Ответить
і хто його зерно з тимчасово окупованих територій України грузить і де, чи про цих аграріїв нічого і нікому тут невідомо, а лише тоді коли вже десь ХЗ де?🤓
показать весь комментарий
27.04.2026 16:51 Ответить
вантажать кацапи. Вантажать і у Бердянську, і в Маріупол, і в Таганрозі, а везуть з вимкненими транспондерами.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:24 Ответить
, ключове було Хто ті Аграрії , бо Кассапи не сіяли і не збирали те зерно.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:58 Ответить
громадни, які залишилиь на ТОТ. Вони сіяли і збирали врожай. Прізвищ на збіжжі не було.
показать весь комментарий
27.04.2026 19:02 Ответить
мабуть кошерно
показать весь комментарий
27.04.2026 16:52 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2026 19:09 Ответить
Там земельки прихопили, в України зерно крадене. Ай да молодці... Уміють жити. Головне щоб каса знову не замаячила попереду.
показать весь комментарий
27.04.2026 16:54 Ответить
а що наші іудеї можут застосувати проти ізраїльських іудеїв? може для початку ці підсвічники з наших міст преберемо а далі буде видно?
показать весь комментарий
27.04.2026 16:55 Ответить
Ну, наприклад, для розігріву, закрити могилу цадика Нахмана на реставрацію.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:50 Ответить
На додачу до звичайної схеми коли Ізраіль переховує мародерів з України додали скупку краденого зерна ?
За те що робить уряд Натаньяху доведеться розплачуватися наступним .
показать весь комментарий
27.04.2026 16:57 Ответить
не доведеться))
показать весь комментарий
27.04.2026 17:29 Ответить
показать весь комментарий
27.04.2026 17:00 Ответить
Мені вже хочеться дати в пику тим, хто каже "нам треба брати приклад з ізраїлю...". Ну, давайте, беріть: крадіть, вбивайте, товаришуйте з такими ж злодіями. Чудовий приклад, і хто ж нам його нав'язує? Та самі ж семіти (це ті, хто не антисеміти, а простіше кажучи, #иди)
показать весь комментарий
27.04.2026 17:01 Ответить
Де відкрите кримінальне провадження проти резидентів Ізраїлю у пособництві вчинення злодіянь на тимчасово окупованій території Україні?
показать весь комментарий
27.04.2026 17:01 Ответить
А наші хлопці захищають Ізраїль від Ірану, на який напав Ізраїль?
показать весь комментарий
27.04.2026 17:02 Ответить
Мерзотники А українськи блогери повинні не сраку лизати Ауслендеру а задавати йому гострі питання і чому у нас нарешті не займуть проєвропейську позицію що до Ізраілю ? Багато євреїв у владі Але народ Ізраілю і кримінальна влада це різне .
показать весь комментарий
27.04.2026 17:09 Ответить
Ізраіль ніколи не був нашим партнером ,офіційна влада швидше на стороні терориста путіна ,а в нас так стараются догодити нетаньяху і його кліці ,навіть придумали закон про антисимітизм ,хоч Ізраіль не підтоимував Україну ,не визнав голодомор ,єдини що повязує що президент України єврей як і значна частина олігархів.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:11 Ответить
Зе той закон підписав щоб його корєфанів-міндіча з цукерманом не хейтили
показать весь комментарий
27.04.2026 18:50 Ответить
....................................................., після підписання закону лячно коментувати.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:13 Ответить
Шевченко в наші часи при Zельоной владі отримав би 8 років як антисеміт )

навибирались зебіли
показать весь комментарий
27.04.2026 17:23 Ответить
Сподіваюсь, той, кого ви коментуєте, запостив ту картинку з "віршами" ненавмисно.
Завдяки Пророку існує наразі Україна і український народ.
І це істина навіть для тих українців, хто не дуже любить читати.
Приписування йому таких недолугих "віршів" працює на дискредитацію одного з наріжних каменів існування України.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:40 Ответить
Перечитай собі "Розриту могилу".
показать весь комментарий
27.04.2026 18:10 Ответить
"Розрита могила" - геніальний твір, і він не містить недолугих рядків, що запостив автор допису, приписавши їх Пророку.
Різницю між одним словом зі словника і фальсифікованим віршованим рядком Поета, сподіваюсь, розумієте?
показать весь комментарий
27.04.2026 18:31 Ответить
Ага, та і взагалі. З українського алфавіту треба вилучити букву "Ж". Ну так, про всяк випадок...
показать весь комментарий
27.04.2026 18:39 Ответить
думка упоротого є. мене не цікавить
показать весь комментарий
27.04.2026 18:11 Ответить
Я оце все ждю ждю ...ждю ждю.. а коли Ізраїль Голодомор Геноцидом українців визнає ? (риторичне)
показать весь комментарий
27.04.2026 17:24 Ответить
петиція про Встановлення кримінальної відповідальності за українофобію.

https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9688
показать весь комментарий
27.04.2026 17:26 Ответить
Таки не зря новый закон подписал,приняли зерно,приняли Миндича,приняли Цукермана,приняли ворованные грошики - а кто что то напишет,тому впаяют восьмерочку строгача.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:27 Ответить
Єдиний закон у світі, котрий в багатонаціональній державі захищає виключно одну націю.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:45 Ответить
Нагадайте, як звуть співучасника.
показать весь комментарий
27.04.2026 17:40 Ответить
евреї і купівля краденого

хіба це новина ? ) ..не дивує
показать весь комментарий
27.04.2026 17:43 Ответить
У Києві заявляють про готовність застосувати дипломатичні та міжнародно-правові механізми.

Ну це просто махровий АНТИСЕМІТИЗМ!!!
показать весь комментарий
27.04.2026 17:45 Ответить
Сибіга ну де твої коментарі?
Ти ж попереду паротяга завжди , а тут затих ...
Знаєм знаєм не напружуйся
показать весь комментарий
27.04.2026 17:48 Ответить
Израиль принял не одного преступника с краденым,с "заработками" из Украины,на сотни миллионов баксов..если не миллиарды за всю историю...Выдал им паспорта,пригрел и ничего...никого не выдали.Шо там то зерно теперь...Так,мелочь по карманам...Но...не удивительно.Копейка-губль бегежет. Забудьте...антисемиты ненавистные Вся ветка антисемитская..Набежало тут...Всех посадить...По 5 лет всем раздать...Обижают тут понимаешь ли бедных евреев,наговаривают гадостей...Это не краденое зерно..Выдано во временное пользование другом володьей..Это разные вещи.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:09 Ответить
І дійсно - рівень антисемітизму у коментах просто зашкалює. Як можна взагалі вимагати щось у ісраєля??? Тим більше вельмишановних добродіїв, які вірою та правдою служили народу України??? Невтомно збагачуючи його духовно, а себе матеріально??? І які любов до неньки разом з усім іншим нефізичним (і не лище) скарбом продовжують плекати у своєму серці на чужбині??? Вони є послами доброї волі, які невтомно працюють заради набуття неї статусу "найкращої країни за легкістю ввиведення зароблених важкою працею коштів на закордонні рахунки".

Вас всім має бути соромно!!! На коліна і каятися, каятися, каятися!!!
показать весь комментарий
27.04.2026 18:25 Ответить
Жиди підорасти
показать весь комментарий
27.04.2026 18:11 Ответить
А ми їм по менорі на кожній площі, закон прийняли про заперечення семітизму, мільярди вкрадених грошей в Ізраїль повиводили а вони ось так...
показать весь комментарий
27.04.2026 18:12 Ответить
а що вас дивує ?

це ж "недоторкані"..
показать весь комментарий
27.04.2026 18:23 Ответить
Після 2 світрвої били іуд фронтовики а ці що думають прийняли закон і сховалися за нього ?
показать весь комментарий
27.04.2026 18:21 Ответить
Ні про який "антисемитизм" не може бути і речі, ви що..
показать весь комментарий
27.04.2026 18:23 Ответить
Мразі!! Нічого, заробляють собі на другий голокост!
показать весь комментарий
27.04.2026 18:28 Ответить
друзі пуцина, фото нетаняху в обнимку з ****** по всіх домах висіло, що чекати було, трамп разом з другом почали в ірані війну щоб підтримати пуцина, тепер тому за що воювати.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:32 Ответить
Одні гешефтники відправляють, інші отримують. Хуцпа і гешефт.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:49 Ответить
Їзраіль НІКОЛИ не був прихильний до України і тільки шкодив.
показать весь комментарий
27.04.2026 18:50 Ответить
Це ж не антисемітизм?
показать весь комментарий
27.04.2026 19:06 Ответить
та шо з них взять ,з того Ізраелю ? Одні міндічі а інші гої...вже задовбали своєю супербожественностю ...