13506 посетителей онлайн

Ермак убеждал меня прекратить сотрудничество с лоббистами в США, которые боролись против "Северного потока-2", потому что "это не фэншуй", - Коболев

Ермак просил прекратить борьбу против "Северного потока-2"

Бывший председатель правления НАК "Нафтогаз Украины" Андрей Коболев заявил, что в 2021 году глава Офиса президента Андрей Ермак якобы убеждал его прекратить сотрудничество с администрацией США и Конгрессом, которые выступали против запуска российского газопровода "Северный поток-2".

Об этом Коболев написал в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

По словам экс-руководителя "Нафтогаза", незадолго до его увольнения Ермак просил свернуть работу с лоббистами в США, которые тогда "эффективно боролись" против строительства газопровода.

"Когда в 2021 году, незадолго до моего увольнения, Ермак пытался убедить меня прекратить сотрудничество с нашими лоббистами в США, он активно использовал фразу "это не фэншуй", – написал Коболев.

Еще в 2017 году Коболев во время визита в Вашингтон призвал администрацию США и Конгресс активнее противодействовать "Северному потоку-2".

Тогда он заявлял, что запуск российского газопровода усилит энергетическую зависимость Европы от РФ и создаст дополнительные риски для Украины.

Коболев также предупреждал, что после запуска "Северного потока-2" Россия сможет усилить агрессию против Украины, поскольку перестанет зависеть от украинской газотранспортной системы.

Почему упоминание о "фэншуй" вызвало резонанс

Заявление Коболева вызвало активное обсуждение в соцсетях на фоне публичных упоминаний о возможном увлечении Андрея Ермака эзотерикой и астрологией.

Ранее в СМИ и Telegram-каналах уже появлялись сообщения о якобы использовании в окружении главы ОП астрологических консультаций и "фэншуй"-практик при принятии кадровых решений.

Сам Ермак эти заявления публично не комментировал.

Топ комментарии
+24
Тут нема чого коментувати. Тут треба коментувати як так вийшло що 3/4 країни божевільні що вибрали це. Чому психіатри працюють погано? Чому людей масово не кидають у клініки?
показать весь комментарий
13.05.2026 13:36 Ответить
+21
Ганьбища , всим ,хто мовчав ,ДИПЛОМАТИЧНОМУ КОРПУСУ , як ви ,принижувались перед подай-принеси- -почеши Миндичем , ларечником ЗЕ ВЕДЬМАКА !!! Вони-- РАШИСТСЬКИ АГЕНТИ , а не дурачки якись ! ЦЕ ТАКА ШИФРОВКА фен-х. Й ПОДАРУВАЛИ Украину в Омани , коли не вийшло САБОТАЖЕМ-МАРОДЕРСТВОМ ЗНИЩУЮТЬ з середени!
показать весь комментарий
13.05.2026 13:53 Ответить
+18
Це ще одне підтвердження, що воно діяло на користь ворога.
показать весь комментарий
13.05.2026 13:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тут нема чого коментувати. Тут треба коментувати як так вийшло що 3/4 країни божевільні що вибрали це. Чому психіатри працюють погано? Чому людей масово не кидають у клініки?
показать весь комментарий
13.05.2026 13:36 Ответить
Для тих 73%, одне лікування - Евтаназія.
показать весь комментарий
13.05.2026 14:15 Ответить
Немає там, що досліджувати.
Кацапи провели унікальну і успішну спецоперацію по впливу на мізки неляканих ідіотів в Україні, використавши, при по…уізмі попередньої влади, всі доступні інструменти: від агентів впливу в органах влади до агентів в ЗМІ, від інтернет ботів до прокацапських телеканалів.
Це ще колись потрапить в підручники спецслужб.
показать весь комментарий
13.05.2026 15:00 Ответить
не все так погано як ви думаєте. з тих 75% половина це зрадники і ждуни (які між іншим і досі спокійно, без наслідків захищають кацапську мову і церкву).
показать весь комментарий
13.05.2026 15:03 Ответить
Колишній посол США в Україні Гербст просить НАБУ дозволити Коболєву їздити в Штати
"Звертаюсь до вас з цим листом, аби підтвердити, що з початку російського вторгнення 24 лютого 2022 року Андрій Коболєв неодноразово відвідував Вашингтон (округ Колумбія), аби мобілізувати політику США на підтримку України. Він був одним з перших українців, які приїхали до Вашингтону всього через чотири дні після початку російського вторгнення…
"На мою думку, Коболєв зробив унікальний внесок в енергетичну політику США, спрямовану на протидію російській агресії. Інформація, аналіз та рекомендації щодо політики, які пан Коболєв надав уряду США та іншим зацікавленим сторонам у Вашингтоні, призвели до посилення санкцій щодо російського енергетичного сектору й збільшення технічної та фінансової допомоги енергетичній галузі України з боку США.", - наголосив Гербст.
Джерело: https://censor.net/ua/n3404285
показать весь комментарий
13.05.2026 13:38 Ответить
Ганьбища , всим ,хто мовчав ,ДИПЛОМАТИЧНОМУ КОРПУСУ , як ви ,принижувались перед подай-принеси- -почеши Миндичем , ларечником ЗЕ ВЕДЬМАКА !!! Вони-- РАШИСТСЬКИ АГЕНТИ , а не дурачки якись ! ЦЕ ТАКА ШИФРОВКА фен-х. Й ПОДАРУВАЛИ Украину в Омани , коли не вийшло САБОТАЖЕМ-МАРОДЕРСТВОМ ЗНИЩУЮТЬ з середени!
показать весь комментарий
13.05.2026 13:53 Ответить
Це ще одне підтвердження, що воно діяло на користь ворога.
показать весь комментарий
13.05.2026 13:58 Ответить
Усим безладом в Україні керує Зеленськийй !!!!!! , Ухилянт - боневтік - Зеленський,, це лихо не про Україну..... Боневтік та його потужні 5-6 крадіїв , мародерят Україну під час війни....
показать весь комментарий
13.05.2026 14:59 Ответить
А що там папа_єрмака? Де він? І найголовніше -- хто він?

"батько -- етнічний єврей з Києва, мати -- етнічна 'росіянка' з петербурга". Яким чином це створіння опинилося було на найвищих щаблях українського державного апарату?

І що про це все прокоментує Зеленський?
показать весь комментарий
13.05.2026 15:01 Ответить
таким самим чином як і більшість топів країни з таким же родоводом
показать весь комментарий
13.05.2026 15:05 Ответить
Чи знайдеться хтось, хто розкаже всю правду про лютий 2025р., коли саме це погане дермачило, просто заради того, щоби особисто покрасуватися біля трампона, відкинуло гарну пропозицію Келлога про підписання умовної ресурсної угоди в Києві. Наслідок - скандал у Овальному, зіпсовані стосунки, втрачені місяці без зброї, набагато гірша угода про мінерали...
показать весь комментарий
13.05.2026 15:06 Ответить
Проблема в тому що у нас відсутня еліта, як арбітр. Десь хтось з'являється на обрії і його одразу підбирають, корумповують. Люди вже почали слухати акторів і артистів, спортсменів, блогерів, ніби вони знають як розвивати державу. І прикро що офіцерів у нас обмаль. Честь - це просто слово без сенсу. Всі дивились як гниди грабують і здають державу на погибель і мовчали, бо їм же гроші платили.
показать весь комментарий
13.05.2026 15:27 Ответить
Саме це саме казала за Єрмака Мендель.Євреї у владі як пауки в банці гризуться.
показать весь комментарий
13.05.2026 16:30 Ответить
Не треба тягнути цю кацапську шалаву!Ви хоч усвідомлюєте кому вона дає інтерв'ю і для чього?Т.Карлсон не просто рупор МАГА,а ще і кацапська агентура.Це теж саме,що мусійчучка буде розповідати проблеми в ОПг презідента скарабєєвой чи соловьову.
показать весь комментарий
13.05.2026 17:12 Ответить