6867 відвідувачів онлайн

Єрмак переконував мене зупинити співпрацю з лобістами в США, які боролися проти "Північного потоку-2", бо "це не феншуй", - Коболєв

Єрмак просив зупинити боротьбу проти "Північного потоку-2"

Колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що у 2021 році керівник Офісу президента Андрій Єрмак нібито переконував його припинити співпрацю з адміністрацією США та Конгресом, які працювали проти запуску російського газопроводу "Північний потік-2".

Про це Коболєв написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

За словами екскерівника "Нафтогазу", незадовго до його звільнення Єрмак просив згорнути роботу з лобістами у США, які тоді "ефективно боролися" проти будівництва газопроводу.

"Коли в 2021, незадовго до мого звільнення, Єрмак пробував переконати мене зупинити співпрацю з нашими лобістами в США, він активно використовував фразу "це не феншуй", – написав Коболєв.

Ще у 2017 році Коболєв під час візиту до Вашингтона закликав адміністрацію США та Конгрес активніше протидіяти "Північному потоку-2".

Тоді він заявляв, що запуск російського газопроводу посилить енергетичну залежність Європи від РФ та створить додаткові ризики для України.

Коболєв також попереджав, що після запуску "Північного потоку-2" Росія зможе посилити агресію проти України, оскільки перестане залежати від української газотранспортної системи.

Чому згадка про "феншуй" викликала резонанс

Заява Коболєва викликала активне обговорення у соцмережах на тлі публічних згадок про можливе захоплення Андрія Єрмака езотерикою та астрологією.

Раніше у медіа та Telegram-каналах уже з’являлися повідомлення про нібито використання в оточенні керівника ОП астрологічних консультацій та "феншуй"-практик під час кадрових рішень.

Сам Єрмак ці заяви публічно не коментував.

Топ коментарі
+26
Тут нема чого коментувати. Тут треба коментувати як так вийшло що 3/4 країни божевільні що вибрали це. Чому психіатри працюють погано? Чому людей масово не кидають у клініки?
показати весь коментар
13.05.2026 13:36 Відповісти
+23
Ганьбища , всим ,хто мовчав ,ДИПЛОМАТИЧНОМУ КОРПУСУ , як ви ,принижувались перед подай-принеси- -почеши Миндичем , ларечником ЗЕ ВЕДЬМАКА !!! Вони-- РАШИСТСЬКИ АГЕНТИ , а не дурачки якись ! ЦЕ ТАКА ШИФРОВКА фен-х. Й ПОДАРУВАЛИ Украину в Омани , коли не вийшло САБОТАЖЕМ-МАРОДЕРСТВОМ ЗНИЩУЮТЬ з середени!
показати весь коментар
13.05.2026 13:53 Відповісти
+20
Це ще одне підтвердження, що воно діяло на користь ворога.
показати весь коментар
13.05.2026 13:58 Відповісти

Завантаження...