8641 відвідувач онлайн
20 812 174

Польща надасть тимчасовий захист українським біженцям без паспортів. Їх ніхто не видасть Україні, - глава МВС Кєрвінський

Глава МВС Польщі Марцін Кєрвінський

Глава МВС Польщі Марцін Кєрвінський заявив, що захист для українських біженців у Польщі буде продовжено. Він поки діє до 30 червня. Ті, хто не матимуть паспортів також будуть підлягати тимчасовому захисту.

Про це він повідомив в ефірі TVN24, передає Цензор.НЕТ.

"Ми знайдемо спосіб, щоб розв'язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі, прописані в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня", - заявив Кєрвінський.

Міністр також відповідає за міграційну політику легалізацію іноземців.

Він наголосив, що Польща охоронятиме права біженців і не передасть їхні приватні дані.

"Ті, хто не матимуть паспортів, підлягатимуть тимчасовому захисту. Польща охоронятиме їхні права і нікому не передасть їхніх приватних даних, зокрема Україні", - додав глава МВС Польщі.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що військовозобов'язаним чоловікам з України можуть не подовжити право на перебування у Польщі. Він сказав, що країна допоможе Україні повернути чоловіків призивного віку у разі потреби.

Топ коментарі
+42
Зе режиму еще одна страна поводила по губам
показати весь коментар
26.04.2024 12:27 Відповісти
+36
а давай по нормальному....
що має Дуда до людей в окопах???
може дуда намалював бронь мільйону уїбанів, які в Україні але воювати не підуть???
може ти не розумієш що влада, вся, від преза до голови громади, оточення влади,
їхні діти, куми, брати, свати, водії, повара, навіть ***** двірники та гуляки собак, ****, не будуть призвані!!!!
то хто послав захисників???
Дуда чи ЗЕРМАК????
показати весь коментар
26.04.2024 12:43 Відповісти
+24
Трохи не так. Українців в окопах послала зелена влада. Одразу у 2019-му році.
показати весь коментар
26.04.2024 12:42 Відповісти

Завантаження...