Топгенерал КНДР зазнав поранення під час нещодавнього удару ЗСУ на Курщині, - WSJ

Високопоставлений північнокорейський генерал був поранений під час нещодавнього удару українських військ в районі Курської області.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Wall Street Journal.
Західний чиновник повідомив виданню, що високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення під час нещодавнього українського удару в районі Курська.
Це вперше, коли західні офіційні особи підтвердили, що високопоставлений північнокорейський військовий став "жертвою ескалації російсько-українського конфлікту".
Білий дім попередив, що північнокорейські війська в Курську будуть "чесною грою" для українських військ. додає видання.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що військами КНДР, які прибули на допомогу рашистам, командує бригадний генерал Кім Йонг Бок. Це один з десяти найбільш високопоставлених військових у його країні.
У Пентагоні підтвердили присутність близько 11 тисяч північнокорейських військових в Курській області РФ станом на 19 листопада.
Раніше ми повідомляли, що Збройні Сили України вперше вдарили по військових об'єктах на території Росії британськими ракетами Storm Shadow.
Хто це перекладав??? Яка ще "чесна гра"??? FAIR GAME - це сталий вираз, що у даному контексті означає "законна ціль".