11336 відвідувачів онлайн

Дуже велика частина "зливів" про "мирні плани" у ЗМІ не відповідає дійсності, - МЗС

Мирні плани для України. У МЗС прокоментували

У Міністерстві закордонних справ закликали не реагувати емоційно на інформацію низки ЗМІ про "мирні плани".

Про це під час брифінгу заявив речник міністерства Георгій Тихий, передає Цензор.НЕТ.

"Щодо "мирних планів", документів тощо. Я вам можу підтвердити, що на переговорах в Лондоні українська сторона, так само як на попередніх переговорах, підтвердила свої принципові позиції в рамках ширшого довгострокового мирного врегулювання. Йдеться не про припинення вогню зараз, а загалом ширше, довше мирне врегулювання. 

Ви знаєте ці три принципові позиції, які повторював міністр закордонних справ Сибіга та інші урядовці", - сказав речник.

Так, Тихий озвучив ці три позиції:

1. Україна ніколи не визнає жодну частину своєї території як російську.

2. Україна ніколи не погодиться на будь-яке обмеження своїх Збройних Сил та Сил оборони України, оборонних спроможностей, оборонної промисловості чи військової допомоги від партнерів.

3. Жодна третя країна не має права вето на вибір України альянсів та союзів.

"Що стосується різноманітних публікацій в ЗМІ, планів, сьогодні я ще якийсь новий прочитав. Ми закликаємо всіх орієнтуватись на офіційну інформацію, що йде від МЗС, президента, Офісу Президента. Просимо не реагувати емоційно на різні зливи в медіа, бо ними займаються хто попало. Дуже велика частина цих "зливів" не відповідає дійсності", - підсумував він.

Топ коментарі
+5
Ми закликаємо всіх орієнтуватись на офіційну інформацію, що йде від МЗС, президента, Офісу Президента. Джерело: https://censor.net/ua/n3548803 - ми вже чули правдиву інформацію про шашлики і ще дуже багатого правдивого з цих джерел
показати весь коментар
25.04.2025 15:40 Відповісти
+3
Три пункти-чітко і ясно.
показати весь коментар
25.04.2025 15:32 Відповісти
+3
та які там зливи.. Он Рудий вже сам про це відкрито говорить. Крим за кацапами, а значить про те, що Штати мають намір визнати юридично окупацію Криму з огляду на усі ці заяви Рудого, то це насправді так і є. Цим кроком Рудий принижує Штати і по суті юридично відкриває двері до пекла. бо якщо окупацію кацапами територій визнають законною, то завтра хтось інший теж захоче собі щось відхапати і буде на весь світ репетувати про законність. а в нашому випадку, то через кілька років кацапи будуть виамагати юридичного визнання усіх цих 4-х областей, які вони вже записали у свою конституцію. а потім скажуть, що то не 4 області, а всі 9 областей, бо це є новососія.. таку куйню навряд чи погодиться визнати Конгрес із Сенатом. і зараз дійсно притомні і адекватні дипломати і політики у США мають пригрозити імпічментом Рудому Чубу за цю ху йню, що він творить.
показати весь коментар
25.04.2025 15:41 Відповісти

Завантаження...