10760 відвідувачів онлайн
2 524 27

На домашній арешт Стерненка подали апеляцію

Про це захисник Стерненко Масі Найєм повідомив виданню УНІАН, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, захист Стерненка вже подав апеляційну скаргу на рішення Шевченківського районного суду Києва про застосування до Стерненка запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту до Київського апеляційного суду.

Найєм також додав, що дата засідання суду ще не призначена. Проте, він припускає, що, можливо, засідання відбудеться наступного тижня.

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт з участю колишнього керівника одеського "Правого сектора" і двох чоловіків. Стерненко заявив, що на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка й у його іншого опонента, якого потім затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, який проходить як свідок.

Цей замах був уже третім за рахунком: 7 лютого 2018 року він заявляв, що на нього вже здійснювали напад. Вранці 1 травня того ж року в Стерненка стріляли. Обох нападників було затримано. Поліція відкрила справу за статтею "умисне вбивство".

У жовтні кримінальні справи щодо нападів на ексглаву одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка передано в Головне слідче управління Служби безпеки України.

11 червня 2020 року Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві і незаконному носінні холодної зброї.

Увечері 15 червня суд відправив Стерненка під цілодобовий домашній арешт.

Топ коментарі
+11
"Зеленський,ти програв…Перший раз ти програв,ще коли став балотуватися на посаду президента!!!Це було величезною помилкою…Потім ти програв,коли був парад до Дня Незалежності,парад…окремий від тебе!!!Десятки тисяч вийшли на Народний Парад,щоб показати тобі,що ти ніхто!!!Ти злякався і задніми дворами втік з Майдану…Тоді це тобі було попередження,що може бути…якщо ти не будеш за Україну!!!…не дійшло…
Випадкові люди у Владі,випадкові міністри,корупція,свої прокурори…в результаті,Україна жебрачка…Україна голодна й безробітна!!!Набридло слухати і дивитися твої видосики,твою брехню,спостерігати за твоєю бездіяльністю!!!Зеленський,ти вирішив ще більше затягнути на собі петлю,коли в ім'я своїх амбіцій-почати переслідувати у всіх своїх проколах Пороха!!!Ось тут було все ясно-виконував прохання Путьки…у що б то не стало-посадити Пороха!!!
показати весь коментар
20.06.2020 17:20 Відповісти
+10
Никогда не следил за судебным делом Стерненко и не был его фаном, но после того как начал замечать, что кацапы и шариесосы дрыщут кровью от любого упоминания одесского "правосека" полностью помненял свое мнение о нем. Потому что враг моего врага - мне не враг.
показати весь коментар
20.06.2020 17:51 Відповісти
+5
Когда судить будут не именем государства, а именем народа, когда громада сможет выбирать и отзывать судей - тогда можно надеяться на правосудие.
показати весь коментар
20.06.2020 17:30 Відповісти

Завантаження...