17776 відвідувачів онлайн
4 511 19

Разумков просить два комітети Ради невідкладно розглянути кадрові питання

Про це він заявив під час засідання Верховної Ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Зокрема, Разумков звернувся до Комітету з питань фінансової і митної політики та Комітету з питань економічного розвитку з проханням невідкладно 2 липня 2020 р. "розглянути кадрові питання, які належать до конституційних обов'язків Верховної Ради України та у встановленому порядку подати пропозицію для розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради".

Нагадаємо, 1 липня голова Національного банку України Яків Смолій написав і подав Президенту України заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням.

Члени правління НБУ поділяють позицію глави НБУ Якова Смолія, який подав у відставку, але продовжують працювати для збереження макрофінансової стабільності.

2 липня Зеленський вніс у Раду постанову про звільнення Смолія з посади голови НБУ. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики визначено як головний для розгляду цього проєкту постанови.

Топ коментарі
+6
Да все же хорошо!
Разумков просит два комитета Рады безотлагательно рассмотреть кадровые вопросы - Цензор.НЕТ 8526
показати весь коментар
02.07.2020 14:19 Відповісти
+4
Кожному зебілу по ордену. З закруткою на спині.
Разумков просит два комитета Рады безотлагательно рассмотреть кадровые вопросы - Цензор.НЕТ 3988
показати весь коментар
02.07.2020 14:19 Відповісти
+3
У зелені аврал, квартальщики закінчились.
показати весь коментар
02.07.2020 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Взагалі то голова ВР не просить, то ти свою бабу проси, а тут треба негайно діяти!!! Ще один ІДІОТ!!!
показати весь коментар
02.07.2020 14:14 Відповісти
ЦЕ ПРОСТО https://www.youtube.com/watch?v=Zn9LHIOi7zY ЖОПА!
показати весь коментар
02.07.2020 14:15 Відповісти
Кожному зебілу по ордену. З закруткою на спині.
Разумков просит два комитета Рады безотлагательно рассмотреть кадровые вопросы - Цензор.НЕТ 3988
показати весь коментар
02.07.2020 14:19 Відповісти
У зелені аврал, квартальщики закінчились.
показати весь коментар
02.07.2020 14:16 Відповісти
А вже знайшли?
показати весь коментар
02.07.2020 14:21 Відповісти
тИ явно монголоїд,якщо не бачиш що було при Порохи, і що ми маємо зараз!!! Всі обвинувачення проти Пороха то ПШИК!!!
показати весь коментар
02.07.2020 14:23 Відповісти
Так они у власти

Разумков просить два комітети Ради невідкладно розглянути кадрові питання - Цензор.НЕТ 4013
показати весь коментар
02.07.2020 14:40 Відповісти
Да все же хорошо!
Разумков просит два комитета Рады безотлагательно рассмотреть кадровые вопросы - Цензор.НЕТ 8526
показати весь коментар
02.07.2020 14:19 Відповісти
заслухався....
аж сльозу пустив..
показати весь коментар
02.07.2020 14:47 Відповісти
зеленые переставляют фишки? - недонашли прикацапленаю аленю?
а шо шукали то среди бровисток?
показати весь коментар
02.07.2020 14:25 Відповісти
Разумков просит два комитета Рады безотлагательно рассмотреть кадровые вопросы - Цензор.НЕТ 6203
показати весь коментар
02.07.2020 14:30 Відповісти
носяра у пионера не закрыта, та и хлебальник наполовину - зачем ему маска, он ее на задницу не пробовал нацепить?
показати весь коментар
02.07.2020 14:33 Відповісти
Разумков просить два комітети Ради невідкладно розглянути кадрові питання - Цензор.НЕТ 2488
показати весь коментар
02.07.2020 14:39 Відповісти
Странное совпадение.... или нет?
т.е. меняем главу НБУ, потом прокручиваем через площадки Ермака бабло:
https://censor.net/news/3205074/***************************************************************************************************

быстро меняем таможню на свою...
и потом грузим все в фуры... и на Ростов... хотя с такими деньгами, в любую другую страну, с удовольствием примут, даже гражданство нарисуют
показати весь коментар
02.07.2020 14:42 Відповісти
одного понять не могу...при чем тут комитеты верховнойзрады? )))
не у того просите... совсем не у того )))))
там же все налажено - любой каприз за ваши гроши ))))

Разумков просить два комітети Ради невідкладно розглянути кадрові питання - Цензор.НЕТ 6547

...
показати весь коментар
02.07.2020 14:50 Відповісти
кудаспешить
Деньги МВФ скиздили
Председателем Нацбанка можно поставить
мастера по обслуживанию печатных машин
из какой-либо типографии-будем КУПОНЫ зеленого цвета печатать..
Народу скажем что это мини- долЯры