Дружина президента Зеленського вилікувалася від COVID-19, - ОП

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.
"Вона почувається добре і щаслива знову бути з родиною. Поборовши COVID-19, Олена Зеленська все ж потребує продовження лікування від викликаної ним двосторонньої пневмонії і буде проходити його вдома", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, 12 червня повідомлялося, що дружина президента Олена Зеленська отримала позитивний тест на коронавірус.
16 червня Олену Зеленську госпіталізували до столичної лікарні.
Топ коментарі
+53 oleg1966
показати весь коментар
03.07.2020 17:58 Відповісти Посилання +27 wake up-UA
показати весь коментар
03.07.2020 18:01 Відповісти Посилання +26 peremoga ua
показати весь коментар
03.07.2020 18:10 Відповісти Посилання 