8188 відвідувачів онлайн
6 254 39

Києво-Могилянська академія закликає депутатів не призначати Шкарлета міністром освіти

Відкриту заяву спільноти НаУКМА розміщено на офіційному сайті університету, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Призначення на вищу посаду людини, чия репутація як вченого є небездоганною, а факти використання плагіату в наукових роботах загальновідомі, може завдати великої шкоди всій сфері освіти, від якої залежить розвиток нашої країни", - сказано в заяві.

Спільнота НаУКМА закликала депутатів не голосувати за кандидатуру Шкарлета.

"Ми вважаємо, що Міністром освіти і науки України має бути тільки людина з бездоганною академічною репутацією і патріотичною громадянською позицією", - зазначили автори заяви.

Нагадаємо, 25 червня Кабінет Міністрів України призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти та науки і одночасно поклало на нього обов'язки в.о. міністра. Рішення було прийнято всупереч громадській критиці, яка звучала з приводу його можливого призначення. Тим часом Верховна рада так і не проголосувала за його затвердження на посаді міністра.

За даними сайту "Помилки і фальсифікації в наукових дослідженнях", стаття для докторської дисертації в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета суцільний плагіат - збіги з роботами інших вчених становлять 87,4%. Сам Шкарлет заперечує звинувачення в плагіаті.

Також про виявлення плагіату в трьох роботах Шкарлета заявляв комітет з етики Нацагентстваякості вищої освіти.

Топ коментарі
+27
Киево-Могилянская академия призывает депутатов не назначать Шкарлета министром образования - Цензор.НЕТ 1473
показати весь коментар
17.12.2020 02:21 Відповісти
+13
Если Шкарлету не хватило ума просто поменять порядок слов, не искажая смысла - то он идиот. А зачем нам министр-идиот? Только для того, чтобы през-идиот лучше смотрелся на его фоне? Хотя, для большей части 73% какихразниц они, похоже, близки к гениям...
показати весь коментар
17.12.2020 07:10 Відповісти
+11
Национальный университет "Киево-могилянская академия" , наївні як діти... Ви, дійсно вважаєте, що главЗе!біл та дЄрмак, розшукують кращих з кращих? Хіба, що в сенсі розвалу та доведення до абсурду.
показати весь коментар
17.12.2020 05:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черговий піпець...
показати весь коментар
17.12.2020 02:17 Відповісти
Киево-Могилянская академия призывает депутатов не назначать Шкарлета министром образования - Цензор.НЕТ 1473
показати весь коментар
17.12.2020 02:21 Відповісти
Можна подумати, зелена влада така ідеальна, от тільки цей міністр-плагіатор єдиний недолік.
показати весь коментар
17.12.2020 03:00 Відповісти
Шкарлет лучший среди худших, а кроме худших сейчас вообще никого нет. Может Супрун назначить и о министра МОН?
показати весь коментар
17.12.2020 03:13 Відповісти
зебланпля.
показати весь коментар
17.12.2020 06:46 Відповісти
А чем Супрун хуже?
показати весь коментар
17.12.2020 07:23 Відповісти
те хто не писал диссертации - не знают как они пишутся....
конечно воровать чужие мысли и идеи - ето плохо от слова, совсем.
но те хто их писал - знают - все переписывается и перефразовыется....
поетому, если тебе уже повезло "проскочить" защиту стыреной диссертации - размахивать ей не надо как минимум....

проверьте бубину - юрыст же - не куском шаурмы неопрятный рот обляпаный - вченый!
показати весь коментар
17.12.2020 03:22 Відповісти
Если Шкарлету не хватило ума просто поменять порядок слов, не искажая смысла - то он идиот. А зачем нам министр-идиот? Только для того, чтобы през-идиот лучше смотрелся на его фоне? Хотя, для большей части 73% какихразниц они, похоже, близки к гениям...
показати весь коментар
17.12.2020 07:10 Відповісти
та согласен с вами сразу и навсегда - шо уже тут...
мозгов не хватает шо свое сделать, придумать, построить? - очень плохо.
спизженым размахивать? - та вообще никуда.
показати весь коментар
17.12.2020 07:19 Відповісти
Для того, щоб ніхто не здогадався, що Вова тупий, папа Саша зробив йому диплом юриста... Але Вова се одно ТУПИМ залишився...
показати весь коментар
17.12.2020 07:15 Відповісти
диплом строителя у меня - КИСИ.
нормальный институт - (ну тогда был, сейчас не знаю).
но я с самого начала понимал, шо из меня строитель - как из говна пуля,
ну могу вердра с цементом подносить и ето примерно все.
поетому - получил, спрятал и забыл.....
показати весь коментар
17.12.2020 07:25 Відповісти
Ну по первому образованию я инженер - радиоэлектроник....
показати весь коментар
17.12.2020 07:56 Відповісти
position - data base administrator.

свой строительный диплом даже никому не показывал.

тупо пошел учиться снова, но уже по тому, шо мне нравится - те же 4 года..
не думаю шо 2й раз я бы смог сделать тоже самое.....
показати весь коментар
17.12.2020 08:04 Відповісти
Я теж, за першою освітою, працював лише перші десять років... Потім зрозумів, що "не моє", поступив у юрВУЗ. Ну, а кулінарної освіти взагалі не отримував...
показати весь коментар
17.12.2020 07:58 Відповісти
(До "Ватри" заглянь... Там "свіженьке", якраз для тебе...).
показати весь коментар
17.12.2020 08:00 Відповісти
та я вже жінці всі твоі рецепти показав - щось переписувала,
а за тему - навіть не в рецептах діло - спилкування - от за це дякую.
показати весь коментар
17.12.2020 08:14 Відповісти
Рибка маринована, на Новий рік, під чарочку - "пісня"!...
показати весь коментар
17.12.2020 08:28 Відповісти
та шо б тільки йшло....
і да, я сдався, - в нас густий лед посипався - мабуть взавтра будуть якись перемовини.....
показати весь коментар
17.12.2020 08:40 Відповісти
Ну, раз так - то й добре... Сиди дома... Менше будеш нерви тіпать за кермом... Головне - підстрахуйся якимсь розпорядженням дорожньої поліції, про обмеження руху на дорогах, в зв"язку з з погодними умовами... "Дуроломи" ж, не тільки в Україні, у владних кабінетах, бувають...
показати весь коментар
17.12.2020 08:49 Відповісти
подивимося....
хлопци вже "пикають" - розчищають, як на мене - дзвинькае (розчищалки дзинькають)
- то як би и мона було б....
показати весь коментар
17.12.2020 08:57 Відповісти
ТИ будеш сміяться - коли були місцеві вибори, харків"яни вибрали мером Кернеса - "суперворюгу", що мало в чому поступався Коломойському. А його "кондрат ухопив" - захворів коронавірусом. Відвезли в Німеччину. Вибори йшли, коли він хворів. Вибрали... Так спішили його прихвостні, що, без прийняття ним присяги, вже і сесію розпочали... А вчора "траур оголосили" - Кернес "ласти склеїв"...
показати весь коментар
17.12.2020 09:54 Відповісти
Национальный университет "Киево-могилянская академия" , наївні як діти... Ви, дійсно вважаєте, що главЗе!біл та дЄрмак, розшукують кращих з кращих? Хіба, що в сенсі розвалу та доведення до абсурду.
показати весь коментар
17.12.2020 05:14 Відповісти
Знову поставить якогось досвідченого мажора, і дасть йому зарплату в 200 000 відповідно до його апетитів.
показати весь коментар
17.12.2020 08:15 Відповісти
Володимир, з освітою біда і я не заперечував би й 200тисяч, оскільки, батьки прихованих "вундеркіндів" по 1500$ дають (на лапу) за вступ на державну форму навчання... Це у районному центрі та за еквівалент середньої-спеціальної... І це дешевше, чим платна форма навчання.
показати весь коментар
17.12.2020 11:34 Відповісти
🙄🤔☹️ А потом столбы падают ,потому что считать не кому и кафедры закрываются 😡 А вообще вы пляти зелёные дискредитируете науку и образование 😠😠😠
показати весь коментар
17.12.2020 06:51 Відповісти
- Ты сильный, ты справишься!...
- Я умный... Я даже не возьмусь!...
показати весь коментар
17.12.2020 07:17 Відповісти
В дурного сумнівів не буває, тому ідіотів так часто ставлять на керівні посади.
показати весь коментар
17.12.2020 08:33 Відповісти
У нас, в армії, казали: "Хто вміє працювать - працює... Хто не вміє працювать - вчить... Хто не вміє вчить - командує...". Мене один НШ вчив, як "правильно" юридичні документи складать... Пішов я у відпустку. Він "наскладав"... Отримав "неповну службову відповідність"... Потім звинувачував мене, бо я "невчасно пішов у відпустку, покинувши роботу напризволяще...".
"- Чи може вся в/ч відпочить на одну путівку в санаторій?
- Може. Якщо цю путівку дать начальнику штабу і відправить його у відпустку..."
показати весь коментар
17.12.2020 08:41 Відповісти
Странные эти ученые с Киево-Могилянской академии, да ведь назначат вопреки их просьбе. Если посмотреть так и президент без образования, за него учился папа профессор и мама Рима, а ведь управляет стадом баранов 73%, депутаты так половина из ник купили себе диплом, а проверь их диплома на оригинальность так плагиат там будет не 90% а все 95% одна фамилия останется оригинальна
показати весь коментар
17.12.2020 07:28 Відповісти
Могилянке 400 лет - Зебилам 40 --"...жираф умней!"
показати весь коментар
17.12.2020 07:55 Відповісти
Это самая важная должность в стране. На ней должен быть человек, который сможет вывести науку на новый уровень. Важно создать орган, который будет добывать знания со всего мира и важно в каждой стране мира иметь людей получающих новые знания и доставляющих их в Украину. А в Украине академия наук должна работать с ними и выводить новые знания и делать их компактнее с самым важным и без повторных идей из разных трудов. и нужно выстраивать систему образования по природе детей, то бишь делать тесты детей и если ребенок расположен к наукам, то вести его образование по наукам, к которым у него предрасположенность, а если ребенок расположен к спорту, то обучать его спорту к которому его природа располагает, а если к труду предрасположен, то обучать его по данному направлению. Нужно раскрывать природу детей тестами и вести их обучение по их данным. И человек занимающий такой пост должен обладать полнотой морали и лишен власти над собой пороками и он должен быть мудрецом. Он должен создавать систему науки - создавать научные города, силиконовые долины, создавать аналоги DARPA, создавать филиалы лучших институтов мира с сотрудничеством с ними. Привлекать средства также для постройки инфраструктуры научной. Это должность, которая создает образование народа и его воспитание и менталитет и люди воспитанные в этой системе делают страну должны делать страну великой и не только страну, а и двигать человечество вперед. Эта должность важна для всего человеческого развития ибо люди воспитанные в этой системе будут создавать новое что то для мира и мир будет также отталкиваться от этих достижений. Потому эту должность должен занимать действительно человек, который свой разум заострял всю жизнь и не тратил время на пороки - развлечения и то что отравляет дух и приводит разум к упадку. Это важнейшая должность и ее занимать могут только те, кто достоин по развитию разума ее занимать - это должен быть человек развит во всех ответвлениях и его мозг должен светиться лучами знаний.
показати весь коментар
17.12.2020 07:58 Відповісти
Могилянке неучи не нужны в министрах. Это уже хороший признак !
показати весь коментар
17.12.2020 08:01 Відповісти
Шкарлет такой же "вчёный", как и ростовский зек Януковощ.... Хоть пока и не отрывает дамам уши вместе с серёжками и не сбивает норковые и пыжиковые шапки с несчастных голов прохожих....Но, он молод, и у него ещё все подвиги впереди....
показати весь коментар
17.12.2020 08:20 Відповісти
у ЗеБілів немає нормальных кандидатур, бо з ЗеБільною шушваллю ніхто з нормальных та порядних спеціалістів працювати не буде.
показати весь коментар
17.12.2020 08:22 Відповісти
Могилянское сообщество напоминает мне НКВД.Такое же напыщенное и обременённое непомерным самомнением и незаменимостью.Я спросил образцового студента ХПИ,которого хотят оставить при институте о его дальнейших планах.Он ответил,что не идиот получать 6000,он найдёт более оплачиваемую работу.Таковы наши научные кадры в вышах,где профессор получает 15 тыс от силы.У нас в почёте Гепы и Дупы,Хряки всевозможные,т.н. прохвесоры.
показати весь коментар
17.12.2020 08:34 Відповісти
Сама система образования такая же.Совковое ее продолжение. Попробуйте поспорить с таким вот прохфэсором.
показати весь коментар
17.12.2020 08:39 Відповісти
Києво-Могилянська академія закликає депутатів не призначати Шкарлета міністром освіти - Цензор.НЕТ 1605
Так проканає і цей українофоб головне що він ЗЕбіл напів-сепаратист - капітулянт, які потрібні нашому продажному ....резиденту ЗЕ капітулянту.. Так навіть втікач в паРашу кривавий ЗЕК - проффессор теж написав силу-силенну всяких "розумних" книжок, і за них отримував некволі премії, гонорари... І це незважаючи на те що навіть при написанні свого прізвища він кремлівський яничар іуда робив купу помилок..
показати весь коментар
17.12.2020 08:42 Відповісти
шкарлет не только плагиатор, но и вор.
https://censor.net/ru/blogs/3225499/deriban_dlya_svoih_shkarlet_vovraschaet_v_mon_ukrainy_tendernye_shemy_tabachnika

https://www.bbc.com/ukrainian/features-53109550 Шкарлет купив службовий автомобіль за 60 тисяч доларів, які мали піти на платню викладачам.
показати весь коментар
17.12.2020 08:52 Відповісти