11265 відвідувачів онлайн
8 667 91

Ексдиректора "Нафтогазу" Вітренка призначено в.о. міністра енергетики (оновлено)

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, передає Цензор.НЕТ.

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду в понеділок увечері.

Зокрема, Вітренка призначено першим заступником міністра енергетики, а також на нього покладено обов'язки міністра.

Цю інформацію підтвердив у своєму Telegram-каналі Сергій Лещенко, а також нардеп "Європейської Солідарності" - у своєму.

Ексдиректора Нафтогазу Вітренка призначено в.о. міністра енергетики 01
Ексдиректора Нафтогазу Вітренка призначено в.о. міністра енергетики 02

Крім того, Кабмін звільнив Ольгу Буславець з посади першої заступниці міністра енергетики за її заявою.

Пізніше пресслужба Кабміну повідомила про звільнення Буславець і призначення Вітренка.

"Юрія Вітренка призначено першим заступником міністра енергетики. Крім того, на нього покладено тимчасове виконання обов'язків міністра енергетики України. Розпорядження про тимчасове покладення виконання обов'язків міністра енергетики на Юрія Бойка визнано таким, що втратило силу", - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада не змогла призначити Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем'єр-міністра - міністра енергетики України. Відповідну постанову на засіданні в четвер підтримали 186 народних депутатів за необхідного мінімуму 226 голосів. Однак він заявив, що має намір повторно поборотися за крісло в Кабміні.

Топ коментарі
+20
е мытьем так катаньем
"карточный долг это святое"
показати весь коментар
21.12.2020 20:36 Відповісти
+16
Ну всё, пипец, пошло выгребание бабла у населения. Кабмин чувствует близкий конец и отымает по максимуму. Или диктатура?
показати весь коментар
21.12.2020 20:40 Відповісти
+14
Вітренко є чудовим фахівцем в енергетичній сфері. На мою думку це призначення є вірним кроком, хоч і запізнілим.
показати весь коментар
21.12.2020 20:41 Відповісти

Завантаження...