10505 відвідувачів онлайн
5 579 26

Очільник ДФС Мельник: Лебедка на роботу брав мій попередник Солодченко

Очільник ДФС Мельник: Лебедка на роботу брав мій попередник Солодченко

Колишній в.о. голови Державної фіскальної служби Сергій Солодченко у вересні 2020 року призначив підсудного Сергія Лебедка начальником Офісу великих платників податків, а в листопаді його самого звільнили.

Про це заявив у відеозверненні теперішній очільник ДФС Вадим Мельник, інформує Цензор.НЕТ.

"Лебедко був призначений на посаду наказом колишнього в.о. голови ДФС України Сергія Солодченка у вересні 2020 року. Внаслідок певних прорахунків в організації роботи, зокрема і в кадровій політиці, згідно з рішенням КМУ з Солодченка було знято виконання обов'язків голови ДФС", - сказав Мельник.

Він уточнив, що Солодченка було звільнено в листопаді минулого року, через 2 місяці після того, як він призначив Лебедка.

"Що стосується Лебедка. Після проведеної з ним співбесіди останній особисто подав рапорт на звільнення за власним бажанням. Я рапорт задовольнив, і сьогодні його звільнено з органів Державної фіскальної служби", - додав Мельник.

Нагадаємо, 12 січня стало відомо, що в.о. начальника Офісу великих платників податків ДФС призначено Сергія Лебедка, затриманого на місці злочину під час одержання хабаря в 66 млн гривень і звільненого в 2017 році. Наступного дня після публікації про це на Цензор.НЕТ Лебедка було звільнено з ДФС.

Топ коментарі
+8
Вінават папєрєднік!
показати весь коментар
13.01.2021 19:17 Відповісти
+7
Хлопці, закругляйтесь - - вам повний Байден прийшов.
показати весь коментар
13.01.2021 19:10 Відповісти
+7
Этот дебил, что пытается из нас идиотов сделать?
показати весь коментар
13.01.2021 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хлопці, закругляйтесь - - вам повний Байден прийшов.
показати весь коментар
13.01.2021 19:10 Відповісти
Біленький такий и тихенький... ЙДЕ!
З Новим роком зелені... з новим останнім для вас роком.
показати весь коментар
13.01.2021 19:14 Відповісти
Глава ДФС Мельник:- Я не я и хата не моя !!! А без подсрачника не чесался ГЛАВА
показати весь коментар
13.01.2021 19:24 Відповісти
Какая нам разница ? Вы 🤢🤡 все в доле !
показати весь коментар
13.01.2021 19:29 Відповісти
Этот дебил, что пытается из нас идиотов сделать?
показати весь коментар
13.01.2021 19:11 Відповісти
Вовки фіскальні завжди намагаються прати свої шкури добіла, але майже ніколи їм це зробити не вдається. Білий вовк це велика рідкість, як і біла ворона
показати весь коментар
13.01.2021 19:12 Відповісти
Оскандалились....
От ніби ви не знали ХТО він такий.
показати весь коментар
13.01.2021 19:13 Відповісти
Это как? Пацан пришел, написал заяву типа, прошу принять меня в ГФС начальником отдела крупных налогоплательщиков? А солодченко взял и подмахнул заяву не глядя?
показати весь коментар
13.01.2021 19:16 Відповісти
Вінават папєрєднік!
показати весь коментар
13.01.2021 19:17 Відповісти
Ну хоть не Порошенко !🧐😂
показати весь коментар
13.01.2021 19:31 Відповісти
Дама з бездонними очима, крізь які потилицю видно, що сталося, ти емігрувала?
показати весь коментар
13.01.2021 19:38 Відповісти
Характерная черта политиков нашего времени это отсутствие яиц. Чуть что включается режим ответственного за свои поступки деятеля: « это не я, он первый начал!»
показати весь коментар
13.01.2021 19:27 Відповісти
Что-что?? Концы в воду!!!
показати весь коментар
13.01.2021 19:29 Відповісти
Ваші склоки мене не цікавлять.
показати весь коментар
13.01.2021 19:31 Відповісти
видать анекдот читал этот чинуша! Три конверта, в первом вали все на попередника................... ублюдки одним словом
показати весь коментар
13.01.2021 19:40 Відповісти
Может пьяный Луцик пояснить как чиновник , получивший взятку в два лимона зелени, вообще на свободе ходил ????
показати весь коментар
13.01.2021 19:47 Відповісти
Глава ДФС Мельник: Лебедко на работу принимал мой предшественник Солодченко - Цензор.НЕТ 1649
показати весь коментар
13.01.2021 19:49 Відповісти
Разве это случайность, у этой шоблы из ОП, в том числе у ихнего вожака шоумена, такой почерк работы, 90% назначенце# прокремлевские, антиукраинские негодяи, начинать чистить авгиевы конюшни надо с ОП и выше.
показати весь коментар
13.01.2021 20:09 Відповісти
Опять я, не я.У народа уже
выражения закончились...
Руки опускаются, и медленно
тянутся к автомату...
показати весь коментар
13.01.2021 20:21 Відповісти
стрелочники ...
показати весь коментар
13.01.2021 20:37 Відповісти
Ясно - знову винні "папередники". Може й татарова в офіс президента неЛоху теж призначав порошенко? І бєнядіктову?
показати весь коментар
13.01.2021 21:26 Відповісти
Ото свіжа кров, нова людина! ЗЕ вітання. нехай росте!
показати весь коментар
13.01.2021 21:52 Відповісти
О, так! "Папєрєднікі" фор евер! В найкращих традиціях "бімби у вагіні" та "ялинковича"! Зєлєнь, жгі істчіо!
От тільки вигадать щось своє ні у пісюніста, ні у дубінських-шкар(п)летних не виходить. Все, що вони роблять - жалюгідна пародія на завгара, але крадуть так, що той покровитель страусів себе за куприк в Ростові кусає.
Але ж для "я за нєго нє голосовал" все одно - "хужє нє будєт"
показати весь коментар
13.01.2021 22:26 Відповісти