10700 відвідувачів онлайн
13 988 110

Отруєння семикласниць "Дротаверином" у Боярці: директорку ліцею відсторонили

Отруєння семикласниць "Дротаверином" у Боярці: директорку ліцею відсторонили

Міська рада Боярки призначила службове розслідування щодо директорки ліцею, де отруїлися двоє дівчат. Її усунули від посади.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомив мер Боярки Олександр Зарубін.

Міська рада видала розпорядження щодо проведення службового розслідування і відсторонення від виконання повноважень за посадою директорки ліцею Світлани Сушко.

"Вчора Боярську громаду сколихнула страшна звістка про трагічну подію, що відбулася у Боярському академічному ліцеї "Гармонія", та призвела до смерті дитини. Міська рада з метою надання належної правової оцінки діям адміністрації закладу щодо можливого неналежного виконання посадових обов'язків проводить низку заходів", - написав мер міста.

Як зазначається у документі, службове розслідування проводитиметься до 17 березня (з можливістю подальшого продовження).

Нагадаємо, 16 лютого в Київській ОДА повідомили, що в Боярці в академічному ліцеї "Гармонія" дві учениці сьомого класу отруїлися невідомими речовинами, унаслідок чого одна дівчинка померла.

Пізніше в поліції уточнили, що дівчата подивилися відео в одній з популярних соціальних мереж із закликом спробувати медичний препарат. На перерві учениці придбали в аптеці "Дротаверин", повернулися до школи і прийняли по 40 таблеток кожна.

За фактом отруєння школярок розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 120 Кримінального кодексу України - доведення до самогубства неповнолітніх.

Топ коментарі
+61
А директорка в чому винна? Вона що, може услідкувати за усіма, хто якусь муйню у Тік-Току дивиться?
показати весь коментар
18.02.2021 08:00 Відповісти
+37
Ви ще батьків цих двох малолітніх дуреп відстороніть від батьківства на період слідства, ідіоти. Це буде навіть логічніше.
показати весь коментар
18.02.2021 08:01 Відповісти
+34
две дуры повелись на "Отпили себе голову болгаркой и увидишь что будет" в ТикТоке, а виновата директор школы.
показати весь коментар
18.02.2021 08:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это до какой степени надо иметь сквозняк в голове, что бы за такое происшествие отстранять директора и морочить ему голову всякими обвинениями. У нас есть кибербезпека - это её обязанность следить и предупреждать подобные вещи. Увидели сразу предайте гласности и запретите отпуск подобных препаратов детям в аптеках. Это хоть как то впишется в логику и возможно кого то и спасёт. Хотя та же самая кибербезпека должна отлавливать и передавать органам киберпреступников.
показати весь коментар
18.02.2021 10:34 Відповісти
Ну раз у нас интернет, то надо наверное ввести уроки общения в нём и специальную службу контроля интернет ресурсов для несовершеннолетних.
показати весь коментар
18.02.2021 10:46 Відповісти
У програмі з інформатики є тема "Безпека в Інтернеті", де розжовується як себе вести в Інтернеті, у соц сетях, при спілкуванні. Обговорюють різні ситуації+тестування. Які ще уроки вести? Ця тема обговорюється і в початковій школ,і і середній , і у старшій. Я викладав Інформатику 16 років, знаю про що говорю. "Маючий вуха да почує..."
показати весь коментар
18.02.2021 12:21 Відповісти
Не треба зупинятися, погано значить розжовують раз відбуваються такі випадки, провести перевірки та розробити інші методики.
показати весь коментар
18.02.2021 12:34 Відповісти
Норми пожежної безпеки в школі виконувалися?
Ні?
То директора - геть!

ЗІ: сарказм, раптом що... Якщо потрібно вигнати керівника бюджетної організації - то знайдуть за що...
показати весь коментар
18.02.2021 10:49 Відповісти
Дві дебілки наковталися колес, а директор ліцею винувата? А може батьки їх так виховали, чи директорка їм ці таблетки у рота пихала?
показати весь коментар
18.02.2021 10:53 Відповісти
А при чем здесь директор лицея если у детей совсем ума в голове еще нет и родители не вставили?
показати весь коментар
18.02.2021 10:56 Відповісти
А "популярную социальную сеть" прикрыли?? Автора отстранили ?? Проверили конспекты учитилей??
показати весь коментар
18.02.2021 11:02 Відповісти
Ну да, дебіли батьки і дурні діти, а директорка винувата, стрілочника знайшли!
Не млять, може влада винувата, що вчасно не відстежує всю дурню і не працює на упередження!
показати весь коментар
18.02.2021 11:36 Відповісти
Заради лайків дурні діти жертвують своїм здоров'ям и життям, притомні батьки повинні відібрати в них смердофони та наставити лайків ременем по голій сраці.
показати весь коментар
18.02.2021 14:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2