9562 відвідувача онлайн

Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ

Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ

Росіянку Софію Сапегу і білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича, затриманих у Мінську в травні після посадки літака Ryanair, перевели під домашній арешт.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це російській службі BBC News заявили родичі Сапеги і Протасевича.

Зараз Софія живе одна в орендованій квартирі в Мінську, розповіли її батьки.

"Ми в шоці", - сказав вітчим Софії Сергій Дудич. Для батьків Софії це стало несподіванкою.

Чи зняті з Софії звинувачення, Дудич сказати не може, "щоб не нашкодити дочці", але сім'я сподівається на це.

Роман Протасевич також був переведений під домашній арешт, розповів виданню його батько Дмитро.

"Мені складно коментувати дії влади, які у них цілі, - сказав Дмитро Протасевич. - Може, він втягнутий в якусь політичну гру".

Як повідомлялося, 23 травня в Мінську було екстрено посаджено літак компанії Ryanair, який виконував рейс Афіни-Вільнюс, нібито через закладену на борту бомбу. Вибухового пристрою не знайшли. Серед пасажирів був опозиційний блогер, засновник телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Його затримали білоруські силовики.

В авіакомпанії Ryanair заявили, що про загрозу на борту повідомили диспетчери з Білорусі, вони ж дали вказівку перенаправити літак в аеропорт Мінська.

За даними FlightRadar, пілоти до останнього тягнули до Вільнюса, але їм довелося повернути назад під загрозою винищувача.

Читайте також: У терористів із "ЛНР" заявили, що виїхали до Мінська для допиту Протасевича

У зв'язку з цим інцидентом із 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю.

3 червня ВР ухвалила постанову щодо ситуації в Білорусі.

Топ коментарі
+7
Західним спецслужбам зараз було б дуже в тему провернути евакуацію Романа та Софійки з країни. Причому зробити це з особливим цинізмом - як відповідь на "операцію" з літаком )))
показати весь коментар
25.06.2021 09:34 Відповісти
+6
Больно прищемили "стальные" фаберже колхознику... Фраер сдал назад)
показати весь коментар
25.06.2021 09:24 Відповісти
+5
Вот что санкции животворящие делают
показати весь коментар
25.06.2021 09:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Больно прищемили "стальные" фаберже колхознику... Фраер сдал назад)
показати весь коментар
25.06.2021 09:24 Відповісти
Да нет, "фраер" как раз разрушил всё по своему. Протасевич теперь будет служить ему как верный пёс.
показати весь коментар
25.06.2021 09:27 Відповісти
Фраер таки сдал назад, - в глупой надежде сбить секторальные санкции по Белкалию и нефтянке. А Протасевич, - Да, уже все...
показати весь коментар
25.06.2021 09:32 Відповісти
Вот что санкции животворящие делают
показати весь коментар
25.06.2021 09:35 Відповісти
Протасевич выполняет команды бандитов,
но бандиты сами обосрались ....
показати весь коментар
25.06.2021 09:37 Відповісти
да, но что он расскажет, когда его освободят,
ябацько получит новых оплеух
показати весь коментар
25.06.2021 09:36 Відповісти
Ну конечно, во влажных фсбешных мечтах, так сотрудничает, что Европа кислород бульбофюреру перекрыла
показати весь коментар
25.06.2021 09:37 Відповісти
Начнем с того, что Лука Мудищев, - глупый совок (такой же как путин и Зеленский). Колхан не понял за что ввели санкции, точнее он думает, что за Протасевича, а не за воздушное пиратство. И в его шизофренической картине мира достаточно выпустить блогера (который уже и так подцепил стокгольмский синдром) и все наладиться, - санкции снимут и все вернется как было... Колхан ничего не понял. Фраер сдал назад, но это уже не имеет никакого значения.
показати весь коментар
25.06.2021 09:39 Відповісти
В курсі, що підсудний може у суді відмовитися від своїх свідчень і зізнань, заявивши, що дав їх під тиском?
Протасевич зараз у такій ситуації, коли треба банально рятувати життя. Причому не лише своє: коли твоя дівчина теж заручниця, якось не до геройства, трясця...
показати весь коментар
25.06.2021 10:10 Відповісти
а може фраер все из них вьіжал, что мог и тепер они ему не нужньі.
показати весь коментар
25.06.2021 10:47 Відповісти
Например? Что он мог "выжать" из блоггера и его девушки?!

Киношку для внутреннего потребления?!
показати весь коментар
25.06.2021 11:02 Відповісти
саме так! шоу знято, клоуни відпущені. глядачі з повними штанами і закритими ротами.
показати весь коментар
25.06.2021 12:44 Відповісти
Єдине, що євро-спільнота своїми глибокими занепокоєннями робить, так то, що у нього життя не заберуть.
показати весь коментар
25.06.2021 13:06 Відповісти
У них отрубили руки и ноги, а говорят, что домашний арест!
Изверги!
показати весь коментар
25.06.2021 09:26 Відповісти
Гарний хлопчик… скільки разів ми ще здивуємось )
показати весь коментар
25.06.2021 09:31 Відповісти
Західним спецслужбам зараз було б дуже в тему провернути евакуацію Романа та Софійки з країни. Причому зробити це з особливим цинізмом - як відповідь на "операцію" з літаком )))
показати весь коментар
25.06.2021 09:34 Відповісти
Однозначно поддерживаю
показати весь коментар
25.06.2021 09:37 Відповісти
Хто знає, які страшні борошна він зазнав у бульбо-КГБ. Особливо якщо загрожували катуванням/зґвалтуванням його дівчини.
показати весь коментар
25.06.2021 09:57 Відповісти
Нахрєн вони там потрібні?! "Гадя Сявченко №2", Та ще й подвійній кількості! Що з того, що Тіхановська на свободі? Білорусам від того легше стало? їх "псевдоопозиція" підгодована Луб"янкою і діє не на користь білорусів, а на користь Кремлю - щоб Луку лякать і він став поступливішим в питанні перетворення Білорусі у "федеральний округ"!
У білорусів своїх Тарасів Шевченків, Романів Шухевичів і Ярошів не було і не буде! Цей народ - "безхребетний"!!!
показати весь коментар
25.06.2021 10:20 Відповісти
Це не точно, але на Заході вони можуть дати цікаві свідчення. А санкцій багато не буває ))
показати весь коментар
25.06.2021 10:30 Відповісти
Що саме? Те що їм накажуть сказать "лубянские таварищи"? Ти ж розумна людина - повинен розуміть: "Кто девушк кормит тот ее и танцует!" "Некста" утримувалася за кацапські гроші! Давала їх людина зв"язана з російськими спецслужбами! От і ВСЕЁЁЁ!!!!
А санкції ніхто знімать не буде! Протасевич - лише привід Основна причина - узурпація влади Лукою!
показати весь коментар
25.06.2021 10:36 Відповісти
Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 5362
показати весь коментар
25.06.2021 09:37 Відповісти
Может так?
Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 944
показати весь коментар
25.06.2021 09:42 Відповісти
Совсем другой подтекст... о судьбе оппозиции.

Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 74
показати весь коментар
25.06.2021 09:46 Відповісти
Нормально.
показати весь коментар
25.06.2021 09:59 Відповісти
лукашенко со своим калюнькой обделались
показати весь коментар
25.06.2021 09:39 Відповісти
Ха ха ха ,у Батьки очко то не железное....хахаха. Вот так бы Европа настойчиво действовала с Россией то наверное вопрос по Донбассу уже давно решился
показати весь коментар
25.06.2021 09:40 Відповісти
А що, є залізне спростування факту тортур?
Протасевич і досі у капкані - і буде говорити лише те, що накажуть говорити. Чи він зараз буде рубати правду, знаючи, що постраждає не тільки він, а ще й кохана? (тут вже важко геройствувати...)
показати весь коментар
25.06.2021 10:05 Відповісти
Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 7827
показати весь коментар
25.06.2021 09:53 Відповісти
Uze pozno sankciji vedeni i nikto nebudet ix uberat.Teper izmenilis i trebovanija dlia rezima,nado vsex politzakliucionix otpustit i novyje vybori,togda sankciji snimut
показати весь коментар
25.06.2021 10:06 Відповісти
Протасевича і Сапегу перевели під домашній арешт, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 5087
показати весь коментар
25.06.2021 10:10 Відповісти
Ті герої, які не прогнулись перед Лукашенко пішли до тюрми, при цьому не втративши своїх поглядів. А це портасевич зі своєю дівулею - всрались, вилизали всю дупу і тому - їм домашній арешт. Це не людина-стр день, це - людина-пластелін.
показати весь коментар
25.06.2021 10:50 Відповісти
І заради цього треба було вчиняти акт повітряного піратства?
показати весь коментар
25.06.2021 11:26 Відповісти