7968 відвідувачів онлайн

Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль

Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль

Із 00 год. 00 хв. 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Щойно на позачерговому засіданні уряд доручив Мінінфраструктури, Державіаслужби і ДП "Украерорух" вжити для цього необхідних заходів", - уточнив він.

Крім цього, українським авіакомпаніям і літакам буде заборонено виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь.

"Держприкордонслужба також отримала доручення припинити оформлення пасажирів, які прямують з Білорусі або в Білорусь в митних пунктах аеропортів", - уточнив прем'єр.

"Ситуація з примусовою посадкою літака компанії Ryanair у Мінську є порушенням Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Рішення нашого уряду направлено на забезпечення безпеки польотів і пасажирів", - підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, 23 травня в Мінську було екстрено посаджено літак компанії Ryanair, який виконував рейс Афіни-Вільнюс, нібито через закладену на борту бомбу. Вибухового пристрою не знайшли. Серед пасажирів був опозиційний блогер, засновник телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич. Його затримали білоруські силовики.

У ЄС закликали Білорусь відпустити пасажирів рейсу з Афін до Вільнюса, включно з Протасевичем, інакше загрожують наслідки. Мінськ відправив літак ввечері 23 травня. У ньому не полетіли двоє громадян Білорусі і четверо росіян. За даними білоруської опозиції, затримано дівчину Протасевича.

В авіакомпанії Ryanair заявили, що про загрозу на борту повідомили диспетчери з Білорусі, вони ж дали вказівку перенаправити літак в аеропорт Мінська.

За даними FlightRadar, пілоти до останнього тягнули до Вільнюса, але їм довелося повернути назад під загрозою винищувача.

Глава авіакомпанії Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що на борту були співробітники КДБ Білорусі, і назвав те, що трапилося, "державним викраденням літака".

Влада Білорусі заявила, що вирішила посадити літак з Протасевичем нібито через те, що було отримано електронною поштою повідомлення про закладену на борту бомбу, підписане "солдати ХАМАС". Палестинський радикальний рух ХАМАС заявив, що не має жодного стосунку до інциденту з літаком Ryanair.

Топ коментарі
+14
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 8377
показати весь коментар
25.05.2021 10:09 Відповісти
+10
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 1164
показати весь коментар
25.05.2021 10:17 Відповісти
+9
Быстро и по гарячим следам..., последними в Европе.
показати весь коментар
25.05.2021 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А самолет мердтвердчука как частный сможет возить депутатов в москву?
показати весь коментар
25.05.2021 10:01 Відповісти
через Польшу и Литву. Вполне.
показати весь коментар
25.05.2021 10:42 Відповісти
на планёрки в кремль летает регулярно)), пока мертвечук отдыхает на даче возле мангала, отчёты сдаёт рабинович
показати весь коментар
25.05.2021 10:59 Відповісти
И никакой Озабоченности , - Быстро и по гарячих следах . И это еще не все , - Надеюсь.
показати весь коментар
25.05.2021 10:02 Відповісти
Быстро и по гарячим следам..., последними в Европе.
показати весь коментар
25.05.2021 10:04 Відповісти
Македония чтонить заявила?) хватит зраду на пустом месте делать
показати весь коментар
25.05.2021 10:06 Відповісти
Да, Македония это круто и очень важно, особенно, если учесть ее мощь, авторитет в Европе и общую границу с Белоруссией.
показати весь коментар
25.05.2021 10:10 Відповісти
Македония к концу этого года станет членом НАТО и ЕС. В отличие от Украины. Все документы подписаны, идет согласование законодательств.


А в этих союзах даже самая маленькая страна имеет право вето.


Так что да - мнение Северной Македонии много значит.
показати весь коментар
25.05.2021 10:45 Відповісти
Да, будет что-то значить в конце года. А пока в небе над Македонией один легкомоторный самолет, да и тот из Скопье.
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 5418Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 5418
показати весь коментар
25.05.2021 11:33 Відповісти
Но первее США. И последними это враньё, что там венгры, сербы и тд?
показати весь коментар
25.05.2021 10:13 Відповісти
Не останніми, а одними з перших. Зверніть увагу, в Україні уряд прийняв рішення про припинення авіасполучення з Білоруссю, а Німеччина, Франція, Фінляндія, Великобританія, Польща там авіакомпанії відмінили рейси. Естонія рекомендує своїм авіакомпаніям облітати Білорусь, а "Решение о запрете полетов между Таллинном и Минском и о закрытии воздушного пространства Эстонии для белорусских авиаперевозчиков будет принято совместно с другими странами-членами ЕС в соответствии с решением Совета Европейского союза. "Белавиа" сможет летать до тех пор, пока не будет достигнуто решение по ожидаемому плану санкций в отношении Беларуси", https://censor.net/ru/n3267308
показати весь коментар
25.05.2021 12:00 Відповісти
А знаете почему такая оперативность?
Ссыкотно! Например летя в Италлию на недельку, может оказаться, что летишь через Беларусь, а по какой то причине у ФСБ РФ на тебя планы, например уже давно лежит уголовное дело в котором ты проходишь как каратель и фашист, а так уж получилось, что рейтинг у Путина падает и ему не помещает пара громких процессов над врагами расейскага народа....
показати весь коментар
25.05.2021 10:06 Відповісти
Это называется Государственный Терроризм , - и нет ему Оправдания .
показати весь коментар
25.05.2021 10:12 Відповісти
Летя в Турцию на недельку, тоже можно оказаться в СИЗО Симферополя, если самолет над морем перехватят. Да и самолет из Литвы в Грузию над рф теперь летит.
показати весь коментар
25.05.2021 10:14 Відповісти
Не думаю!
1. Для того чтобы самолет из Украины летел через Крым, он должен вестись крымскими диспетчерскими. А они сейчас фактически выключены из системы IKAO. Кроме того, с ними нужны были бы договора, что означает признание расейской юрисдикции
2. Формальным поводом посадки в Беларуси послужило сообщение в диспетчерскую о минировании...а мы помним, что их диспетчерские (см. п.1.) и не получают информации о данных рейсах
3. Поскольку их диспетчерские (см п1.) то они не имеют информации о пассажирах (ее конечно можно получить и из других источником, но это уже высшая математика для ФСБ)
4. Рашка пока не будет действовать так открыто (ей еще СП2 достроить нужно) им проще действовать через Лукашенко - он уже в дерьме вымазан...
показати весь коментар
25.05.2021 10:22 Відповісти
На сайте КМУ вообще ни слова об єтом решении. Шмигаль как всегда наполовину *******
показати весь коментар
25.05.2021 10:20 Відповісти
Ну , - Не та ситуация , чтобы Звиздеть .Гарант уже заявил и лед Тронулся.
показати весь коментар
25.05.2021 10:23 Відповісти
решения КМУ публикуются не в момент их принятия, а когда канцелярия оформит документы, потом их перешлют на сайт, а потом админ на сайте ручками их поставит.

Потому все кого касаются постановы и распорядження КМУ постоянно мониторят сайт с обновлениями постанов.

темные вы, кацапы, не знаете наших реалий.
показати весь коментар
25.05.2021 10:47 Відповісти
. По данным консалтинговой группы А-95, в 2020 году потребление дизтоплива в стране выросло до рекордных 7,4 млн т., из них 1,1 млн Украина произвела сама, 2,6 млн импортировала из России, еще 2,2 млн - из Белоруссии и 0,6 млн - из Литвы.
. Белорусский бензин, который тоже входит в список товаров двойного назначения и может использоваться в военных целях, в 2019-2020 годах занимал на местном рынке доминирующую долю: 67,7% в первой половине 2019 года и 76% - за аналогичный период в 2020 году.
показати весь коментар
25.05.2021 20:21 Відповісти
Зрада! Чому не з сьогоднішнього дня? )))
показати весь коментар
25.05.2021 10:04 Відповісти
потому что это невозможно.
показати весь коментар
25.05.2021 10:47 Відповісти
А поезд через минск уже не ездит? Автобусы в рф и беларусь?
показати весь коментар
25.05.2021 10:06 Відповісти
зрада зрадная! как так, почему не отреклись от матерей и отцов, если они не хотят бросать родной дом и уезжать из Беларуси или РФ?
показати весь коментар
25.05.2021 10:48 Відповісти
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 8377
показати весь коментар
25.05.2021 10:09 Відповісти
Кто знает у нас сейчас с Рашкой есть авиасообщение?
А то вроде раньше рашкодрочеры через Беларусь мотались. А то ввели запрет, не подумали, а сейчас "Ой, а как же мы будем в Москву добираться?"
показати весь коментар
25.05.2021 10:10 Відповісти
Нет и уже давно. Яценюк ещё эту лавочку прикрыл, в 2016, вроде. Через Минск в московию летали.
показати весь коментар
25.05.2021 10:27 Відповісти
Да я помню, но поди знай может пропустил момент или любители смотреть в глаза Путину могли втихоря открыть.
Кстати, вполне могут открыть сейчас, мотивируя это тем, что маршруты в какие-то страны через Беларусь, закрылись и теперь только через Рашку
показати весь коментар
25.05.2021 10:37 Відповісти
хватит нести ахинею, Россия летает в облет Украины, посмотри на карту. Абы зраду и недоверие посеять, козлина тупая.
показати весь коментар
25.05.2021 10:49 Відповісти
Чего у тебя козломордый так подгорело!? Про твоя Рашку, я вообще ничего не говорил, мне вообще пох как, на чем и через какое место, вы летаете!!!!
показати весь коментар
25.05.2021 10:53 Відповісти
Нет у нас авиасообщения с паРашей...и уже очень давно его нет...
показати весь коментар
25.05.2021 10:27 Відповісти
от этого пострадают только обычные люди. Настоящие санкции должны были бы бить по лукашенку точечно (придумать их сложно.)
показати весь коментар
25.05.2021 10:13 Відповісти
обычные искатели приключений, если точнее. Вроде Гриба. Или обычные депутаты, вроде Шевченко, хотя они и так на частных самолетах летали, как я понимаю.
показати весь коментар
25.05.2021 10:20 Відповісти
Точно, в Москву через Минск длетали совсем не обычные люди, а точнее совсем не люди )))
показати весь коментар
25.05.2021 10:26 Відповісти
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 1164
показати весь коментар
25.05.2021 10:17 Відповісти
Китайцы прямо сейчас, эшелонами летят через рб. Желтоглазым всё похрен.
показати весь коментар
25.05.2021 10:46 Відповісти
Так они скупили пол Беларуси за своим имуществом летят.
показати весь коментар
25.05.2021 23:37 Відповісти
А рельсы разобрать слабо!
показати весь коментар
25.05.2021 10:57 Відповісти
Відкрив карту авіарейсів і здивувався, зараз літак московської Ямал летить з домодєдова через Мелітополь в окупований фашистами Сімферополь, і чому його не посадити і конфіскувати, там і колоборантів, і окупантів для обміну безліч?
показати весь коментар
25.05.2021 11:41 Відповісти
Доведеться ватним недобиткам летіти в засрані мокшанські ***** транзитом через Астану.
показати весь коментар
25.05.2021 12:08 Відповісти
Любить по-русски -https://ibigdan.livejournal.com/26751954.html - значит страдать (c) ,

Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 5832
показати весь коментар
25.05.2021 12:33 Відповісти
Гарного вчителя "бацька" має, ох і гарного! Він, як вбачається, незабаром, перед В.Путіним буде публічно танцювати "лявоніху". Як колись М. Хрущов, перед Й. Сталіном, вибивав гопака у вишиванці та шароварах.
показати весь коментар
25.05.2021 12:44 Відповісти
Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю, - Шмигаль - Цензор.НЕТ 7282
показати весь коментар
25.05.2021 12:52 Відповісти
Пуйло довоювався, Зєля довийобувався, Бацька долітався... добре травень проходить!
показати весь коментар
25.05.2021 13:25 Відповісти
Нарешті Україна діє ,як нормальна цивілізована європейська країна , а не роздупляється тижнями , пристати на бік людяності і цивілізації чи на бік різного роду псячих режимів , убивць , комуністів , гвалтівників , терористів і мародерів , яких фінансує уряд русні . Можна гордитися своєю країною . Дякую тобі Боже , що я не москаль .
показати весь коментар
25.05.2021 13:28 Відповісти
Москалі дивляться на українский курвятник і самі чєлом Богові бьють, що братушки за парканом.
показати весь коментар
25.05.2021 13:53 Відповісти
Хлопці, так ви мені скажіть, в кінці кінців це буде справжньа перемога, чи знову як завжди, зрада зрадная?
показати весь коментар
25.05.2021 13:51 Відповісти
Найцікавіше, що ***** ізоляція таракана тільки на користь. Чим далі від Європи ти ближче до БССР.
показати весь коментар
25.05.2021 14:01 Відповісти
Дуже непродумане упереджене і тенденційне рішення. І шкідливе для двох братніх народів : народу ріднішого за білоруський для українців немає у всьому всесвіті. бацьки і клоун згинуть, "як роса на сонці", а українці-русичі і білоруси-литвини залишаться навіки-вічні.
показати весь коментар
25.05.2021 15:19 Відповісти
Зате ситуація із захоплення білорусами літака на 100% підтверджує, що операція "вагнер" існувала. Тому, що її планували західні спецслужби, а захоплення літака Лукашенком це, як вони ******* казати, семерична відповідь західним спецслужбам від російських спецслужб. Таке собі знущання, мол ви не змогли, а ми змогли, вашою зброєю по вас. Тобто якби операція по вагнерівцям була вигадкою, як на тому наголошують в ОП, то росіяни не пішли б на захоплення літака. Десь на банковій нервово курить один клоун. Суди близько
показати весь коментар
25.05.2021 15:21 Відповісти
Тараканы полетели самолетом что бы схватить блогера. Ха! Теперь будут убивать блогера, молодого хлопца, "за государственный переворот" А-Б-А-Л-Д-Е-Т-Ь-!
Бешенные тараканы.
показати весь коментар
25.05.2021 17:12 Відповісти
А тем временем восточные спецслужбы планируют устроить всемирный ГУЛАГ. Будут пользователей интернета, а как известно интернет это придумано в ЦРУ, поэтому все кто там крутится теперь будут направлены на перевоспитание в ГУЛАГ, кирку в руки и на Магадан....
показати весь коментар
25.05.2021 17:28 Відповісти
Совок 2.0 понемногу обретает более четкие очертания. Мы могли бы быть в этой компании.
показати весь коментар
25.05.2021 17:40 Відповісти
Запретить авиасообщение дело не хитрое,а кто оплатит банкет? Прибалтийские дальнобои к примеру послали свои власти и сказали что будут ездить через Беларусь,себе в убыток работать отказались.
показати весь коментар
25.05.2021 20:14 Відповісти
Окрестности в пожаре Пылают за окном. Король наш старый Гарри Подвинулся умом. На нивах опаленных Зерна не соберешь - Летят отряды конных, Вытаптывая рожь. К чему страдать - трудиться, - Все пущено на слом. Не дай вам Бог родиться При Генрихе Шестом! Чье над полками знамя? За что ведется торг? Кто править будет нами - Ланкастер или Йорк? Какого нам вельможи Ни прочат короля, Для нас одно и то же - Неволя и петля. Милорд наш веселится, Да мало толку в том. Не дай вам Бог родиться При Генрихе Шестом!
показати весь коментар
25.05.2021 20:37 Відповісти
верное решение.
показати весь коментар
25.05.2021 22:45 Відповісти
Turkish Airlines:
Пасіба, мерсі, данке шон!
показати весь коментар
25.05.2021 22:55 Відповісти
Транзитные рейсы Белавиа как летали над Украиной так и продолжают летать: в Турцию, Египет, Молдову. Вата как тараканы расползается через другие щели. А лаптестан предлагает бульбафюреру летать в Крым. Их тоже будем пропускать? На кого рассчитаны такие запреты?
показати весь коментар
26.05.2021 08:29 Відповісти