9788 відвідувачів онлайн

Саакашвілі відмовився від будь-якої медичної підтримки. Це загроза його життю, - Денісова

Саакашвілі відмовився від будь-якої медичної підтримки. Це загроза його життю, - Денісова

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого зараз утримують в Руставській в'язниці, відмовився від будь-якої медичної підтримки.

Про це повідомила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.

"Щойно мені стало відомо, що громадянин України Міхеіл Саакашвілі, який перебуває в пенітенціарній установі №12 м. Руставі та голодує 27-й день, відмовився від будь-якої медичної підтримки", - зазначила Денісова.

"Це є загрозою його життю. У разі погіршення стану здоров'я Міхеіла, прошу негайного реагування та надання професійної медичної підтримки у цивільній установі", - додала омбудсмен.

Як повідомлялося, 1 жовтня Міхеіл Саакашвілі заявив, що таємно прибув до Грузії і опублікував відеозвернення з Батумі. Влада Грузії спочатку заявляла, що він не перетинав кордону країни і перебуває в Україні, але ввечері заявила про затримання Саакашвілі. МЗС України викликало у зв'язку із затриманням посла Грузії.

Президент України Володимир Зеленський має намір домагатися повернення арештованого в Грузії Саакашвілі в Україну, оскільки в грузинського експрезидента є українське громадянство.

Після затримання Саакашвілі оголосив голодування і, за даними адвоката, за вісім днів схуд на 12 кілограмів. Консиліум лікарів вважає, що його потрібно госпіталізувати.

Топ коментарі
+14
Сам незаконно пересек 2 границы. Сам прекрасно знал, шо его в Грузии ждет цугундер. Сам отказывается от мед. поддержки. Так кто, курва, ему доктор?????
показати весь коментар
27.10.2021 17:06 Відповісти
+12
Та и хер с ним, Госпаде...
показати весь коментар
27.10.2021 17:01 Відповісти
+11
а если подойти к вопросу кормления с другой стороны ?
показати весь коментар
27.10.2021 17:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та и хер с ним, Госпаде...
показати весь коментар
27.10.2021 17:01 Відповісти
А шо там с клетчатым одеялом, еще на привезли? Говорят, сильно помогает таким клоунам, проверено в Украине.
показати весь коментар
27.10.2021 17:02 Відповісти
Но не в Грузии!
показати весь коментар
27.10.2021 22:27 Відповісти
Сам незаконно пересек 2 границы. Сам прекрасно знал, шо его в Грузии ждет цугундер. Сам отказывается от мед. поддержки. Так кто, курва, ему доктор?????
показати весь коментар
27.10.2021 17:06 Відповісти
а если подойти к вопросу кормления с другой стороны ?
показати весь коментар
27.10.2021 17:07 Відповісти
Та не переймайся! Він не самогубець.
показати весь коментар
27.10.2021 17:08 Відповісти
Міхо, ти б щє пірнув у вигрєбну яму, бо тобі так захотілося!) Саме пірнуло -саме й вигрібай! Ясько тобі в поміч! Ти ще й пєдофілом виявився! Діма Гондон нєіствуствуєт! Його до тебе не пустили!
показати весь коментар
27.10.2021 17:12 Відповісти
По закону в случае угрозы жизни в результате голодовки разрешено принудительное кормление.
показати весь коментар
27.10.2021 17:16 Відповісти
Б*ть.Кожен пердь жирної і тупої кокаїнової свинюки показують, яка лише купу проблем та ганьби Україні принесла.-(
показати весь коментар
27.10.2021 17:20 Відповісти
Цитуючи Лія Ахеджакову із "Службового роману" : "Да на нем пахать нужно"!
показати весь коментар
27.10.2021 17:28 Відповісти
А он уже недееспособен? Это его решение
показати весь коментар
27.10.2021 17:33 Відповісти
Священное право патриота хотеть умереть на Родине.
показати весь коментар
27.10.2021 17:48 Відповісти
Это его выбор.
показати весь коментар
27.10.2021 18:04 Відповісти
Собаке......
показати весь коментар
27.10.2021 18:19 Відповісти
Саакашвили ничего не угрожает, странно, что Денисова не знает, если, действительно, голодание будет угрожать жизни человека, его начинают, принудительно кормить.
Если мне не изменяет память, так ,,кормили,, академика Сахарова....
показати весь коментар
27.10.2021 18:40 Відповісти
Шлепер. Кого це повинно цікавити?
показати весь коментар
27.10.2021 18:54 Відповісти
Карлсон забил на малыша,выплеснув на него остатки зацвевшего варенья,нервно курит самокрутку,пытаясь запустить спинной движок,чтоб ....... от фаворита-конкурента...
показати весь коментар
27.10.2021 19:07 Відповісти
Саакашвили необходимо спасать , не нужно действовать по сценарию Кремля , цель которого - физически уничтожить личного врага Путина .
показати весь коментар
27.10.2021 19:19 Відповісти
я поддерживаю эвтаназию. Мужчина принял решение, мужчина сделает
показати весь коментар
27.10.2021 20:25 Відповісти
Денісова, поїдь на раху і в Крим, пдивись як там москалі знущаються над громадянами України !!!!!!
показати весь коментар
27.10.2021 20:29 Відповісти
Хоч би як би ми, не відносились до Міхеіла Саакашвілі, з розумінням/повагою чи з невагою! Але! Не розумію! Як можна, прийнявши повністю громадянство іншої країни (в даному випадку - нашої України!)- паралельно, прагнути щось досягти, в політичному напрямку іншої країни?! Це - що, "сиджу на двох стільцях"?! Я розумію занепокоєння пана Саакашвілі рідною Грузією, але тоді не потрібно, було б приймати посаду держслужбовця іншої держави -України! Бо тепер є колізія, між дипломатичними секторами України та дружньої Грузії!
показати весь коментар
27.10.2021 20:47 Відповісти
Своєю жирною дупою він намагається сидіти на кількох стільцях відразу. Так зрозуміло?

У нього там ще й паспорт Ізраїлю, Кіпру, Мальти десь у загашнику є
показати весь коментар
27.10.2021 21:24 Відповісти
Осталось дождаться,когда карлсона будут *кормить*,трубочкой в рот или в попу.Предполагаю,что обеими способами,не чистя трубочку.Заслужил.
показати весь коментар
27.10.2021 22:23 Відповісти
какая радость местной подбарыжной ботве.
показати весь коментар
28.10.2021 04:02 Відповісти
денисова занималась бы лучше нашими патриотами в раше