10018 відвідувачів онлайн
1 123 10

Німеччина залучить своїх фахівців для розслідування кібератаки на Україну, - Бербок

Про це міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила на спільному брифінгу з головою МЗС Дмитром Кулебою, інформує Цензор.НЕТ.

"Кібератака (на Україну - ред.), яка сталася днями є центральною темою не тільки зараз, але й в майбутньому. Ми запропонували направити експерта із безпеки технологій для підтримки та для розслідування з німецької сторони, щоб на місці підтримати кібербезпеку України", - розповіла Бербок.

Нагадаємо, що в ніч із 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, Міносвіти та інші.

На головній сторінці цих сайтів було розміщено повідомлення провокаційного характеру.

При цьому, як зазначає СБУ, контент сайтів не був змінений, а витоку персональних даних, за наявною інформацією, не сталося.

У Держспецзв'язку назвали назвали атаку найпотужнішою за останні чотири роки.

Топ коментарі
+2
Насмешили) давайте еще поддельников Германии - Московию попросим расследоваеие провести.
показати весь коментар
17.01.2022 15:13 Відповісти
+1
А хіба іхня історія не вимагає протидіяти методам їхньої ж геблсовоім методи війни?
показати весь коментар
17.01.2022 14:20 Відповісти
+1
На коментах лаптями засмерділо, ну як завжди.
показати весь коментар
17.01.2022 15:12 Відповісти

Завантаження...