10915 відвідувачів онлайн
13 763 150

Ми відстояли Харків у 2014-му, якщо доведеться - відстоїмо й зараз, - Аваков

Свою позицію він висловив у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Обережніше зі словами, пане Президенте. Це не серіал і не спектакль. Не треба кидатись словами. Говоріть чесно з людьми - не про шашлики - а по дорослому - що є які загрози і що ми робимо!" - закликав Аваков Зеленського.

Він наголосив, що українці будуть готові захистити свою країну.

"І якщо я, як харків'янин, пишу цей текст слобожанською, з вільною російською орфографією – не означає, що, як і багато харків'ян прийму російський світ. Не вийде. Земля буде горіти під ногами у тих, хто тільки спробує", - підкреслив Аваков.

Ексміністр запевнив, що Харків не перетвориться на "депресивне місто бандитської влади", як це сталося з окупованим Донецьком.

"І влада, і опозиція стануть пліч-о-пліч і захистять і Харків і країну! У цьому питанні немає і не може бути опозиції. Харків був і буде українським містом!", - підсумував він.

Нагадємо, заяву про те, що Росія може окупувати Харків, Зеленський зробив в інтерв'ю газеті The Washington Post, опублікованому 21 січня. Пізніше прессекретар президента Сергій Никифоров уточнив, що йдеться лише про "гіпотетичний сценарій"

Топ коментарі
+33
Герман Аксьом


@eternalrailway

·
https://twitter.com/eternalrailway/status/1484531996370026497 2 ч



Ну хто б міг подумати що перед загрозою масштабного вторгнення ця шавка буде скавчати про шашлички на 9 мая, звинувачувати Захід в сіянні паніки, здавати Харків і не згадувати путіна і росію. Хто б міг таке передбачити в 19му? А, 73%-ва худоба?
показати весь коментар
21.01.2022 19:17 Відповісти
+31
показати весь коментар
21.01.2022 19:24 Відповісти
+24
таки пора прихлопнуть крышку рояля, нужен ПОРОХ
показати весь коментар
21.01.2022 19:18 Відповісти

Завантаження...