Ми відстояли Харків у 2014-му, якщо доведеться - відстоїмо й зараз, - Аваков

Свою позицію він висловив у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Обережніше зі словами, пане Президенте. Це не серіал і не спектакль. Не треба кидатись словами. Говоріть чесно з людьми - не про шашлики - а по дорослому - що є які загрози і що ми робимо!" - закликав Аваков Зеленського.
Він наголосив, що українці будуть готові захистити свою країну.
"І якщо я, як харків'янин, пишу цей текст слобожанською, з вільною російською орфографією – не означає, що, як і багато харків'ян прийму російський світ. Не вийде. Земля буде горіти під ногами у тих, хто тільки спробує", - підкреслив Аваков.
Ексміністр запевнив, що Харків не перетвориться на "депресивне місто бандитської влади", як це сталося з окупованим Донецьком.
"І влада, і опозиція стануть пліч-о-пліч і захистять і Харків і країну! У цьому питанні немає і не може бути опозиції. Харків був і буде українським містом!", - підсумував він.
Нагадємо, заяву про те, що Росія може окупувати Харків, Зеленський зробив в інтерв'ю газеті The Washington Post, опублікованому 21 січня. Пізніше прессекретар президента Сергій Никифоров уточнив, що йдеться лише про "гіпотетичний сценарій".
@eternalrailway
·
https://twitter.com/eternalrailway/status/1484531996370026497 2 ч
Ну хто б міг подумати що перед загрозою масштабного вторгнення ця шавка буде скавчати про шашлички на 9 мая, звинувачувати Захід в сіянні паніки, здавати Харків і не згадувати путіна і росію. Хто б міг таке передбачити в 19му? А, 73%-ва худоба?