9456 відвідувачів онлайн
17 451 65

"Інцидент, який, безумовно, викликає жаль", - МЗС Польщі про облитого посла Росії

андрєєв

Глава МЗС Польщі Збіґнев Рау заявив, що обливання російського посла в Польщі червоною фарбою 9 травня є "інцидентом, який безперечно викликає жаль".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Onet.

"Подія, яка відбулася сьогодні під час покладання послом РФ вінків до могил загиблих радянських воїнів – це інцидент, якого не повинно було статися, інцидент, який, безумовно, викликає жаль. Дипломати користуються особливим захистом, незалежно від політики, яку проводять уряди, які вони представляють", - прокоментував Рау події у Варшаві під час свого закордонного візиту в Іран.

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський також прокоментував інцидент. Він зазначив, що акція противників російської агресії проти України, де щодня відбувається злочин геноциду, була законною.

"Емоції українських жінок, які беруть участь у демонстрації, чиї чоловіки мужньо воюють на захисті рідної землі, зрозумілі", – зазначив Маріуш Камінський.

Він нагадав, що польська влада не рекомендувала послу Росії покладати квіти 9 травня у Варшаві.

"Поліція дозволила послу безпечно покинути місце події", - наголосив також очільник МВС.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, у понеділок вранці посол Росії у Варшаві Сергій Андрєєв прибув до кладовища радянських воїнів, щоб покласти вінок. Однак його оточили українські активісти, виникла сутичка, під час якої посла облили червоною фарбою під вигуки "Фашисти!"

Покласти вінок посол у результаті не зміг.

Посольство РФ висловило Польщі вимогу забезпечити покладання вінка на варшавському Меморіальному цвинтарі радянських воїнів до кінця дня 9 травня.

Топ коментарі
+52
В розумінні - "жаль, що не забили" ?
показати весь коментар
09.05.2022 17:33 Відповісти
+51
"Емоції українських жінок, які беруть участь у демонстрації, чиї чоловіки мужньо воюють на захисті рідної землі, зрозумілі", - зазначив Маріуш Камінський.

все! міг би більш нічого не додавати!!!
дякуємо за ці слова...і за розуміння емоцій і відчуттів ненависти
показати весь коментар
09.05.2022 17:36 Відповісти
+45
коментар пана Міністра внутрішніх справ Польщі Маріуша Камінського дуже виважений та толерантний

"ми не рекомендували послу туда ходити... він нас не послухав "
показати весь коментар
09.05.2022 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В розумінні - "жаль, що не забили" ?
показати весь коментар
09.05.2022 17:33 Відповісти
"Поліція дозволила послу безпечно покинути місце події", - наголосив також очільник МВС.

Джерело:

це не просто жаль, це БІЛЬ!
показати весь коментар
09.05.2022 17:39 Відповісти
Поляки пипец какие культурные. Турки российского посла просто пристрелили.
показати весь коментар
09.05.2022 18:12 Відповісти
та ні...
не "біль" і не "жаль"...
літературний переклад з польської має бути таким "Інцидент, який, безумовно, викликає сміх"
показати весь коментар
09.05.2022 21:20 Відповісти
Так, так, так, сказав кулемет, дуже жаль
показати весь коментар
09.05.2022 17:39 Відповісти
коментар пана Міністра внутрішніх справ Польщі Маріуша Камінського дуже виважений та толерантний

"ми не рекомендували послу туда ходити... він нас не послухав "
показати весь коментар
09.05.2022 17:46 Відповісти
Тому що не використали бандеро-коктейль
показати весь коментар
09.05.2022 17:46 Відповісти
От власне і у мене викликає жаль, що той фашист живим звідти пішов. Не просто живим - а навіть не понівечиним. А могли є замість фарби хоча б сірчану кислоту концентровані вилити. І вже жалю було б менше.
показати весь коментар
09.05.2022 17:53 Відповісти
Глава МВД Польши Каминьский заявил, что понимает напавших на посла РФ в Варшаве Андреева

Официальный представитель https://www.gazeta.ru/tags/organization/mid_rossii.shtml МИД РФ https://www.gazeta.ru/tags/person/mariya_zaharova.shtml Мария Захарова , комментируя произошедшее, http://www.gazeta.ru/politics/news/2022/05/09/17708672.shtml заявила , что на Западе задан курс на «реинкарнацию фашизма».

Посольство РФ в Польше было вынуждено ограничить до минимума мероприятия по случаю Дня Победы в Варшаве после призывов к протестным акциям вплоть до физического насилия. Андреев рассказывал, что дипломаты приняли решение не рисковать.

В то же время МИД Польши и мэрия Варшавы http://www.gazeta.ru/social/news/2022/05/07/17700722.shtml выступили против проведения памятных мероприятий по случаю 77-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне.

https://www.gazeta.ru/politics/news/2022/05/09/17709572.shtml
показати весь коментар
09.05.2022 18:05 Відповісти
Maška-s-Buduna sliškom tupa poniatj aksiomu, - na Zapade kurs zadan ne na reinkarnaciju fašizma,
a, naoborot, - na istreblenie kacapskogo fašizma.
показати весь коментар
09.05.2022 20:33 Відповісти
Який жаль... що не сірчана кислота
показати весь коментар
09.05.2022 23:18 Відповісти
Какая боль! Какая боль!
УКРАИНА-орки - 5-0
Какая боль! Какая боль!
УКРАИНА-орки - 5-0
показати весь коментар
10.05.2022 05:09 Відповісти
Этому уроду ещё повезло:
показати весь коментар
09.05.2022 17:33 Відповісти
Мав сказати: "Інцидент, який, безумовно, викликає добре, дуже добре, ..... жаль", - МЗС Польщі про ******** посла Росії
показати весь коментар
09.05.2022 17:43 Відповісти
Действительно. В той же Турции рашистского посла просто грохнули на камеру за резню в Алеппо.
показати весь коментар
09.05.2022 17:44 Відповісти
Ну что же, коллеги нынешнего геббельса Лаврова, должны понимать всю степень своей ответственности и принимать на себя народную "любовь" за свою войну с Украиной. Просто так безнаказанным не удасться пропетлять, поэтому всё норм. Вот в Турции когда-то вообще посла застрелили в прямом эфире и ничего, заткнулись и дальше пытаются в сотрудничество с турками
показати весь коментар
09.05.2022 17:35 Відповісти
Дипломати користуються особливим захистом, незалежно від політики, яку проводять уряди, які вони представляють?! Тобто Ріббетропа невірно підвісили?
показати весь коментар
09.05.2022 17:36 Відповісти
Краще б тоді молотова і сраліна повісили .
показати весь коментар
09.05.2022 17:50 Відповісти
Переможців не судять. На жаль.
показати весь коментар
09.05.2022 18:24 Відповісти
"Емоції українських жінок, які беруть участь у демонстрації, чиї чоловіки мужньо воюють на захисті рідної землі, зрозумілі", - зазначив Маріуш Камінський.

все! міг би більш нічого не додавати!!!
дякуємо за ці слова...і за розуміння емоцій і відчуттів ненависти
показати весь коментар
09.05.2022 17:36 Відповісти
троллинг на высоком уровне
показати весь коментар
09.05.2022 17:36 Відповісти
Це дійсно викликає жаль . Треба було того кацапа закопати ногами і посадити на пляшку . Тоді би це було по фен-шую.
показати весь коментар
09.05.2022 17:36 Відповісти
Або зробити із нього воїна і йоги квітки йому ж і покласти.
показати весь коментар
09.05.2022 17:44 Відповісти
Як то зробити з гівна воїна?
показати весь коментар
09.05.2022 18:17 Відповісти
А як добрива з "воїнів" роблять?
показати весь коментар
09.05.2022 18:31 Відповісти
Нема,чого жаліти недорозвинених людожерів
показати весь коментар
09.05.2022 17:38 Відповісти
выражаем глубокую обеспокоенность
показати весь коментар
09.05.2022 17:39 Відповісти
... po pričine togo, čto riuzzge passly daže posle polučennogo predupreždenija s krovavymi mordami rvutsia tuda, gde obyčno toljko liudi xodiut.
показати весь коментар
09.05.2022 20:36 Відповісти
Та наче нє...
показати весь коментар
09.05.2022 17:40 Відповісти
Послу РФ треба порекомендувати, додому в рашу повернутися, нехай подякує путлеру особисто, за "теплий прийом" і за відношення. З кожним рашистом, тепер так буде, по всьому світу! Дякуйте собі і путлеру, стадо баранів, яких ведуть на убой!
показати весь коментар
09.05.2022 17:41 Відповісти
Та нормас!
показати весь коментар
09.05.2022 17:42 Відповісти
Подумаешь немного покраснел,зато трусняки на халяву заработал.
показати весь коментар
09.05.2022 17:42 Відповісти
Інцидент, який, безумовно, викликає жаль...частина 2

ломаченко (з відбитими місками виклав фото і чудовий (за своїм цинізмом і блюзнірством) підпис - "спасиба деду за пабеду! с днем пабеды"



Він опублікував у Instagram фото, на яких він з батьком і сином поклав квіти до Меморіального комплексу в Білгород-Дністровському до могили свого родича
показати весь коментар
09.05.2022 17:43 Відповісти
А хтось ще мав сумніви у його розуму !?
показати весь коментар
09.05.2022 17:49 Відповісти
посол,тебя ПОСЛАЛИ!
показати весь коментар
09.05.2022 17:44 Відповісти
РЕСПЕКТ МИНИСТРУ МВС КАМИНСКОМУ
показати весь коментар
09.05.2022 17:44 Відповісти
ТА ТО В РОСІСЬКОГО ПОСЛА" МЄСЯЧНІ"
показати весь коментар
09.05.2022 17:45 Відповісти
Якби знав про цю акцію - ще й гівном облив би ! А так - браво ! На них не поширюються ніякі дипломатичні правила , вони їх самі не виконують . Жодна руская падаль не повинна ходити в будь-якій країні .
показати весь коментар
09.05.2022 17:45 Відповісти
Таки да! Всем очень жаль, что не прибили этого долбоящера.))
показати весь коментар
09.05.2022 17:46 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2022 17:46 Відповісти
То пам'ятник всіх народів колишнього СРСР і поляків, а не московитів клятих. А російські дипломати за кордоном знають реальну загарбницьку війну російських фашистів, і що їм заважає публічно виступити і засудити агресію ?
показати весь коментар
09.05.2022 17:47 Відповісти
І це тільки початок.
Москалів будуть пиз...по всьому світу
показати весь коментар
09.05.2022 17:47 Відповісти
От тільки до нас ці уроди їдуть без віз, а то і на танках. І поки їх свинцем не нагодуєш, не втікають.
показати весь коментар
09.05.2022 19:18 Відповісти
Сльозы мешают мне гаварить.
показати весь коментар
09.05.2022 17:48 Відповісти
А почему его не арестовали? Он что не в курсе,что ходить в людных местах с такой руской рожей в краске недопустимо?! Хоть штраф выписали?
показати весь коментар
09.05.2022 17:49 Відповісти
Він "недоторканий". Це як у індусів є каста недоторканих, до яких не можна торкатись, бо забруднишся на все життя. Вони зазвичай працюють двірниками, прачками, etc.
показати весь коментар
09.05.2022 18:07 Відповісти
Інцидент, який, безумовно, викликає жаль - повідомило МЗС Польщі А в душі----- РАДІЮТЬ)))
показати весь коментар
09.05.2022 17:53 Відповісти
Чомусь я думаю, що польській міністр подумки каже собі :"На місці цієї жінки повинен був бути я!"
показати весь коментар
09.05.2022 17:59 Відповісти
Зигующие дети Читы готовы идти в последний бой за "дядей Вовой"

https://youtu.be/9_qfyxYDW2g
показати весь коментар
09.05.2022 17:59 Відповісти
Это он хотел коктейлем Молотова угостить крысеныша путлера...,
показати весь коментар
09.05.2022 18:00 Відповісти
a diadia vova užo na tom korable, ne?...
показати весь коментар
09.05.2022 20:42 Відповісти
Це інцидент, який обов'язково повинен був статися і він стався. Смерть всім москалям!.✌️
показати весь коментар
09.05.2022 18:00 Відповісти
У меня вопрос - а женские труселя посол скрепохромосомной территории вернул или положил к себе в карман? ❓❓❓
показати весь коментар
09.05.2022 18:04 Відповісти
Ага... повернув... "держи карман ширє"
показати весь коментар
09.05.2022 19:15 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2022 18:04 Відповісти
Посол россии в Польше может учитывать риски и особенности конкретных обстоятельств сего дня. Но он так не делает. Он игнорирует риски и особенности конкретных обстоятельств. Польским властям трудно делать предположения о мотивах такого поведения, поэтому мотивы российского посла неизвестны.
показати весь коментар
09.05.2022 18:31 Відповісти
"Інцидент, який, безумовно, викликає жаль" - в перекладі з дипломатичної мови означає: так тобі й треба руска курва!
показати весь коментар
09.05.2022 18:33 Відповісти
"Викликає жаль", але не дуже...Жаль, що тільки так і закінчилось...
показати весь коментар
09.05.2022 18:56 Відповісти
Жаль..., жаль що цю кацапську паскуду не задвухсотили там , на місці.
показати весь коментар
09.05.2022 19:02 Відповісти
Мабуть поляки забули якого віршика розказували кацапи вже багато років тому.
"Летела ТУшка в облаках...."
Гоніть москальських покидьків звідусіль.То зараза .
показати весь коментар
09.05.2022 19:04 Відповісти
Як буде по польські "сльози мєшают мне гаваріть"?
показати весь коментар
09.05.2022 19:14 Відповісти
Łzy przeszkadzają mi gadać 😭