3744 відвідувача онлайн
99 444 668

Офіс Президента: Рішення Порошенка стали однією з причин повномасштабної війни

подоляк

Однією з причин повномасштабного вторгнення Росії в Україну стали ухвалені рішення політичного керівництва у 2015−2016 роках, коли президентом був Петро Порошенко, заявив радник голови ОП Михайло Подоляк.

Про це він сказав в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, відповідаючи на питання щодо оприлюднення свідчень проросійського нардепа Віктора Медведчука проти експрезидента, передає Цензор.НЕТ.

"Протягом року стосовно Порошенка відбувалися слідчі дії. І вони просто доведені до кінця. Виникло запитання – чи треба це оприлюднити? Безперечно, треба. Тому що одна з причин цієї війни – у рішеннях політичного керівництва України 2015-2016 років. Це спроба зіграти на дві сторони, всидіти на двох стільцях, обдурити власну країну, водночас торгуючи з Росією. Адже тоді в Росії і зрозуміли, що при владі в Україні барига, що з цією країною можна легко розібратися, що вона продається, що Порошенко заробляє на крові. Тоді як Медведчук все безпосередньо регулював.

Далі, ключовий підозрюваний – Медведчук називає конкретні прізвища, розповідає про конкретні схеми, показує, як працював та які дозволи отримував, які адміністративні ресурси були задіяні. Викликати на допит названі прізвища – це звичайна юридична практика.

Скажу більше: я хотів би, щоб хоча б один раз ми довели до кінця кримінальну справу, в рамках якої мають бути названі елементи війни, її причини, зокрема персональні – чому вона розпочалася у 2014 році. Пам'ятаєте дуже цікавий епізод, коли у Криму виходив один суб'єкт, якому Порошенко привласнив героя України? Який скинув зброю, по суті, зрадив країну, відмовився чинити опір – і це також є причиною війни. Добре б ще вийшов. Я розумію, різні обставини трапляються. Однак його "підняли на прапор" і дали героя.

Отже, було показано, що потрібно відмовитись від опору, принизити свою країну – і потім ти будеш героєм. І все це зробив суб'єкт, який на сьогодні є фігурантом кримінальної справи. Тож давайте вже почнемо все це розбирати? Це вже не питання політики. Порошенко дуже любить називати когось зрадником, грати у свої ігри. То йди, будь ласка, тепер відповідай", - розповів Подоляк.

"Причин війни значно більше. Це один із напрямів, який спровокував війну. Так, була спроба легалізувати їх через "Мінськ-2". Це написання тієї кількості й тієї послідовності пунктів, які були неприйнятними для України. Підписуючи їх, Порошенко наперед знав, що цей напрям буде конфліктним. Не можна реалізувати всі пункти "Мінська". Але він це зробив.

Однією з причин війни є формування гігантського проросійського конгломерату під умовною назвою "Медведчук". Він не просто якийсь корупційний менеджер. Через нього тривалий час в Україну заходили ресурси формування проросійських позицій. Причому не просто в рамках проросійської конкуренції, а з тих позицій, що Україна має стати навколішки перед Росією, визнати її право анексувати Крим, вбивати людей на Донбасі, заходити в Україну будь-якої миті, формувати свій маріонетковий уряд.

Нам пощастило, що Медведчук настільки бездарний. Нам пощастило, що його ненавиділи. А уявіть, був би він таким, що набагато більше продається суспільству? Ми б мали на сьогодні третину парламенту та уряду під егідою проросійських сил. Причому яких? Тих, які завжди страждали експансіонізмом і шовінізмом. Які завжди говорили б, що України, як у концепції Путіна, не існує.

Ми хочемо отримати відповіді на запитання: як вийшло, що Медведчук став енергетичним та медійним олігархом. Більше того, він став ще й політичним лідером. Це ж не так. Це і є одна із причин війни, але не ключова. Причин багато", - додав Подоляк.

Нагадаємо, що затриманий СБУ Медведчук розповів про схеми виведення з державної власності частини магістрального нафтопродуктопроводу для прокачування через нього дизельного палива і закупівлі вугілля на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Описуючи суть схем, Медведчук повідомив, що Порошенко не лише звернувся до нього з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

В "Європейській солідарності" спростували звинувачення на адресу лідера політсили.

Топ коментарі
+183
А просто перестать стрелять Порошенко предлагал? Позорище зеленое!
показати весь коментар
01.06.2022 21:52 Відповісти
+168
дебильі, ***!
показати весь коментар
01.06.2022 21:51 Відповісти
+168
Мерзота зелена. Слів нема. Ця наволоч нас продає просто зараз.
показати весь коментар
01.06.2022 21:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 7 з 7
Падло подоляцьке, ти і твої корєша на чолі з боневтіком і дєрьмаком винні на 100% у цій війні! Ви, покидьки, як можете, підігруєте х@#йлу! Люди добре побачили, хто чого вартий - Україна тримається на ЗСУ, які, всупереч вашій "камандє", тримають захист. Що ви зробили за три роки для зміцнення армії? ВИ ЇЇ МАЙЖЕ ЗРУЙНУВАЛИ! Коли к а ц а п и були біля Київа, то ви, суки, нічого проти Пороха не говорили, знали, що це через його зусилля столиця була найкраще прикрита з неба. А тепер - знову обливають брудом. Манкурти!
показати весь коментар
02.06.2022 11:08 Відповісти
пля...ну накінець то...ну хто як не Порошенко!
показати весь коментар
02.06.2022 11:11 Відповісти
прокурва (В-ва): Розкажіть як вам заважав вдіяти по закону Порошенко?
Свідок (М-ук): та його ж там і не було?
прокурва (В-ва): Нагадую, ви присягались не брехати? Бо вам уже світить 15-ть років із зміною статі та конфіскацією причандалів...
Свідок (М-ук): вибачте, геть від невдалої спроби записатись на фронт, кукуха поїхала... Звісно він там був, як зараз пам'ятаю: повертаю голову, а там Порошенко... На устах матюкальні, найМоісейчукчанських борщів та конхфети "Шалена бджілка" у рекламі...
показати весь коментар
02.06.2022 14:19 Відповісти
не дает мне мысль покоя что зеленопупый с чертями-слугами тайно подписали чтото с кацапами, потпму и убрались они из под киева, юг в обмен на киев так сказать
показати весь коментар
02.06.2022 11:15 Відповісти
О! Ну це вже класика!
"Це все Порох винуватий, п*тін просто змушений був напасти!" [осёлface]
показати весь коментар
02.06.2022 11:16 Відповісти
Кто вам мешал заботиться об армии, вооружаться, выпускать боевые машины, ракеты, создавать ядерное оружие (как Израиль), покупать самолеты? Суки!
показати весь коментар
02.06.2022 11:20 Відповісти
А я думал что путин напал потомучто видел что у влласти в Украине самый слабый никчемный президент-Зеленский .Который зная подготовку парашкик вторжению и концентрацию войск на севере и югке Украины-абсолютно ничего не делал. Как будто специально приглашая путина к нападению. И ***** знало что другого такого шанса как при власти Зеленых-у него не будет
показати весь коментар
02.06.2022 11:24 Відповісти
Совершенно верно, именно с этой целью он и привёл Вувика на трон. Не сомневайтесь, что технология "Слуга народа" и построенная на ней операция проведены за деньги России.
показати весь коментар
02.06.2022 11:45 Відповісти
Зелені - ви тварюки, які тримали в Раді відвертих російських диверсантів і довели країну до війни й до масових смертей на півдні на сході. Тепер переводите стрілки на того, хто реально втримав країну в 2014-15 та відновив армію своїм коштом. СВОЇМ!!! Ви ж тільки дерибанили все і розвалювали. Тільки через вас ця війна стала можливою. Доберемося до вас після перемоги.
показати весь коментар
02.06.2022 11:31 Відповісти
Пусть Подаляк начнёт того,что Зеленский делал и сделал в Омане,а также обратил внимание на действия Зелеенского,его офиса,депутатов в первые два с половиной года правления Зеленским и закончит тем.кто разменировал Чангар кто сдачл в плен наших азовцев Мариуполя.И почему о них сейчас молчат.Может это связано и с отставкой Денисовой?
показати весь коментар
02.06.2022 11:33 Відповісти
Подоляк пойдет под суд. Брехло!
показати весь коментар
02.06.2022 11:33 Відповісти
Притянуто за уши. Этот ЗаПодляко здал операцию по вагнеровцам. И потом, что медведчука когда идёт война, больше не о чем спрашивать? Всем этим крысам зелёным придётся ответить.
СВОЛОЧИ, ищут причины войны там где их нет и быть не может, лишь бы отвести от себя подозрение. Вор всегда громче других кричит: "Держи вора!"
показати весь коментар
02.06.2022 11:39 Відповісти
зелена мразото бреше та вносить розбрат в громаду під час війни.....зрадницьки дії
показати весь коментар
02.06.2022 11:49 Відповісти
Тіпа ... заходи на випередження, щоб прикрити події на кордонах на початку війни.
Хто не знає, напередодні війни Залужний писав заяву на звільнення. Рєзніков його вмовив.
показати весь коментар
02.06.2022 11:51 Відповісти
Якщо це так, то велике щастя, що Залужний залишився Головнокомандувачем. Інакше у нас була б Буча розміром з половину України.
показати весь коментар
02.06.2022 12:13 Відповісти
Нет мадам Залужная это не радость Украины это такое же г...но как и бывший хомченко.
показати весь коментар
10.06.2022 15:23 Відповісти
Подоляк - кончене брехло і ворог Украіни !!
показати весь коментар
02.06.2022 11:56 Відповісти
Т/К Путч:
Робота російського крота в Офісі президента - кожен місяць відмазувати Путіна від війни. Виявляється війна почалася через Порошенка, а Путін не хотів - його «заставілі». Про це говорив Арестович 19.03.22, про це заявив Подоляк 01.06.22.
Начальник у них один і Путч його знає…
показати весь коментар
02.06.2022 12:05 Відповісти
Вы правы.А нести сейчас друг на друга это только на пользу путина.После войны разберемся...
показати весь коментар
02.06.2022 12:42 Відповісти
Закрити обох до перемоги - і подоляка і порошенка. Меньше галасу буде.
показати весь коментар
05.06.2022 20:16 Відповісти
на Западе хорошо известны имена тех кто утопил Украину во лжи, воровстве и тотальной коррупции
это и есть главная причина всех бед и несчастий
показати весь коментар
02.06.2022 12:02 Відповісти
Зеленые виновны в войне 100% кто раминировал на донбасе
кто построил мосты для россиских танков,а кто бегал и визжал
не подымайте панику моя розвидка докладуе вийны не буде,
когда надо было готовиться,акто поставил Тарана и преступника генерала Хомченко и вместо хоть одной ракеты выпустить они 3 года воровали а теперь таран за заслуги послан в Хорватию послом браво зеленая с..чь
показати весь коментар
02.06.2022 12:05 Відповісти
Ну шо, зелебобы, теперь видите кто у нас тут "раскачивает лодку" и "ламає єдність" українського народу? Хавай. те.
показати весь коментар
02.06.2022 12:16 Відповісти
интересно, а кто-то кроме меня помнит, где был зеленский во время майдана?
показати весь коментар
02.06.2022 12:22 Відповісти
Какие же зелёные негодяи...
показати весь коментар
02.06.2022 12:32 Відповісти
Не розумію!Воно дурнувате чи покидьок!
показати весь коментар
02.06.2022 12:36 Відповісти
е ще третій варіант - він дурнуватий покидьок.
показати весь коментар
02.06.2022 12:52 Відповісти
Баканов заробляє прощення за те, що в перший день війни втік за кордон?
показати весь коментар
02.06.2022 12:39 Відповісти
Бакланов, попрошу не принижувати Зе!ленкіну попку-дурня.
показати весь коментар
02.06.2022 14:37 Відповісти
ще коротше - винні всі, крім сяючого неповторного найвеличнішого лідера і його партії. Скоро почне собі пам'ятники ставити.
показати весь коментар
02.06.2022 12:54 Відповісти
На самом деле виноваты в войне все 6-президентов, но от четырех что то еще зависело. К примеру Кравчук, который мог пойти по пути Польши, и Украина была бы в ЄС и в НАТО уже к 2000 или 2005годам, но президенты это зеркало народа, а народ у нас мудрый, поэтому виноваты в войне вы уже догадались кто.
показати весь коментар
02.06.2022 12:47 Відповісти
да не мог он пойти по пути Польши, тогдашний мудрый народ бы не простил шоковой терапии. Снесли бы Кравчука, а на его место поставили бы еще более закостенелого комуняку и было бы еще хуже. Было бы как в Беларуси.
показати весь коментар
02.06.2022 12:57 Відповісти
Ау, Хунта, ты где!!! Мы тебя уже заждались...
показати весь коментар
02.06.2022 12:55 Відповісти
Яка гидота, це вже точно - повний подоляк. А насправді просто Перевод стрілок зі своїх дебільних і провальних рішень зеленої влади на інші питання. Путівці просто протирають руки, Медведчук у захваті - косить під дурника і йому справжні дурники вірять, аж зі штанів вискакують
показати весь коментар
02.06.2022 13:19 Відповісти
---Головне: дуже вчасні розбірки. коли держиРОСмордівські скотиняки поперли у психічну атаку на південно--східному фронті... Проте все закономірно :така буза завжди буває. коли тумаки оберають чужинську владу. із сторонніх зайд. а тим більше срулят з їх гешефтами : купи-- продай .../воно їм НЕ болить.../ У цій суматохі мало хто помічає : в Україні точиться іще й внутрішня війна-- гризота . яку успішно ведуть проти народу зкорумповані. манкурти-- риги. /яких повернув на ключові посади ЗЕ--хрипло...
показати весь коментар
02.06.2022 13:33 Відповісти
Опять попередники,от суки.https://youtu.be/r3kntO23a8U
показати весь коментар
02.06.2022 14:28 Відповісти
Сьогодні праздник у ОПи,
Нарешті, винен Порошенко!
Знайшли карманні прокурви?
У всьому винен Порошенко!
Скрутили ката Стуса ви?
Нарешті, винен Порошенко!
Що кумом є у сатани.
Нарешті, винен Порошенко!

В ОПі й у ОПі,
Подляки та дЄрьмакі.
В ОПі, бо ОПа-
Крайня плоть Зе!Беніна.

За "здачу" Криму й сеперню
У всьому винен Порошенко!
За янукОвоча й ригню?
Постійно винен Порошенко.
Що зміг утримати межу?
Це не заслуга Порошенко.
Кордон без пострілів в миру?
Це не заслуга Порошенко.

В ОПі й у ОПі,
Подляки та дЄрьмакі.
В ОПі, бо ОПа-
Крайня плоть Зе!Беніна.
В ОПі й у ОПі,
дЄрьмаки та Подлякі.
В ОПі, бо ОПа-
Крайня плоть Зе!Беніна.

В ОПі, бо ОПа,
Обирала вся страна?
В ОПі, бо ОПа-
Блювотіння й "Слугів На..."

(під муз. супровід пісні, скомунідженої у "Братів Гадюкіних" (роялті, Зе!білам за нерви)).
показати весь коментар
02.06.2022 14:34 Відповісти
какой же мерзавец и подлец этот зе!
показати весь коментар
02.06.2022 14:36 Відповісти
Це той подоляк,який на переговорах з рашистами обіймався,щось ніжно шепотів на вухо.І весь час їм посміхався.А в цей час на фронті гинули наші воїни,на захоплених територіях рашисти катували і вбивали мирних українців.І цей кадр ще щось говорить про зраду.Влада Зе хвалилась розмінуванням 20 ділянок(куди входив Чонгар).Знаючи про напад,не виділяли гроші на армію і озброєння,а заробляли на дорогах.Здали Херсон,Мелітополь,Бердянськ.Не укріпили Північ України,через що загинуло стільки людей в Гостомелі,Бучі,Ірпені,Бородянці і інш.містах.А десятки тисяч загиблих маріупольців.Хто торгував на крові?
показати весь коментар
02.06.2022 15:23 Відповісти
А эта рыговская консерва и шестерка Юры Енакиевского, а по совестительству пустая говорящая башка ОПы у нас кто - ГенПрокурор или следователь ГенПрокуратуры, выступающий на суде, чтобы подобными обвинениями разбрызгиваться ?
показати весь коментар
02.06.2022 15:45 Відповісти
Ви, хоча б усвідомлюєте рівень ієрархії Зе!Беніних курв??? Ну, хто такі міністри чи саме ніхто- пЗепрем'єр міністр на фоні радника, голови охфісу ОПи лідера ВЗе!світу???
показати весь коментар
02.06.2022 18:12 Відповісти
А можна просто не згадувати Порошенка років із 5 чи навіть 7? Не на часі... А після перемоги зібрати на стадіоні всіх президентів і зачитати їхні досягнення та упущення і потім за кілька тижнів хай народ выставить мітки наскільки кожен заслужив
показати весь коментар
02.06.2022 16:14 Відповісти
Шоблойобло імені бєніренигата знищує Україну по-повній...безславні виродки,хіба на вас Бога нема...навчились блєфувати від кремлівської мафії?Гинуть воїни,волонтери,гинуть діти,катують полонених,викрадають і вбивають рашисти громадян України,плюндрують все на наших землях....і тут вкрадливий голос нашіптує нам про зраду інших....вам вашу зраду цвяхом прибити на лоба?
показати весь коментар
02.06.2022 16:15 Відповісти
А можна не згадувати про Порошенка років із 5? А після перемоги на стадіоні зібрати всіх президентів то зачитати хто і що зробив та упущення. А через 2-3 тижні нарід скаже
показати весь коментар
02.06.2022 16:17 Відповісти
Шоблойобло імені бєніренигата знищує Україну по-повній...безславні виродки,хіба на вас Бога нема...навчились блєфувати від кремлівської мафії?Гинуть воїни,волонтери,гинуть діти,катують полонених,викрадають і вбивають рашисти громадян України,плюндрують все на наших землях....і тут вкрадливий голос нашіптує нам про зраду інших....вам вашу зраду цвяхом прибити на лоба?!
показати весь коментар
02.06.2022 16:18 Відповісти
Зніміть з цього малороса військову форму ЗСУ, хай не позорить військових. На війні воно було? Хіба, що в бункері. А якщо вже напялило на себе форму, зо приведи себе в порядоек, все має бути по статуту, а не на розпашку... Мені здається, що таким ношеннім форми, вони з Боневтіком її дискридитують.
показати весь коментар
02.06.2022 16:31 Відповісти
зачем четырежды уклоненцу форма ЗСУ? Для поржать прикольно в принципе
показати весь коментар
02.06.2022 17:01 Відповісти
однак при Порошенку не напали, а напали саме при Зеленському..
вообщем перекручують все з ніг на голову..
якщо був би Порошенко, то війни б не було.. це 100%
путін його поважав завжди як противника на відмину Зеленскому актору
показати весь коментар
02.06.2022 16:39 Відповісти
Как можно выиграть войну, когда такое мудачье, как подоляк, Ермак, арестович и многие другие решают,что делать. Их нужно немедленно гнать, не дожидаясь окончания войны. Они работают не во благо, а во вред стране. Ермак вел переговоры с рф, а в итоге война. Вагнейргет. Где результат? Если закрывают каналы только потому что Порошенко нарцисс, то это уже ниже плинтуса. Где же взялось это мудачье? Гнать их немедленно.
показати весь коментар
02.06.2022 19:24 Відповісти
Та ні товсьоюлькавкрала!!!
показати весь коментар
02.06.2022 19:51 Відповісти
Словесний понос.
показати весь коментар
02.06.2022 23:14 Відповісти
https://eurosolidarity.org/2022/06/02/poroshenko-korysni-idioty-yaki-paskudyat-********-pered-svitom-budut-za-cze-vidpovidaty/ Порошенко: «корисні ідіоти», які паскудять Україну перед світом, будуть за це відповідати
Спроби зруйнувати внутрішню єдність в Україні з боку «корисних, послужливих ідіотів» шкодять нашій державі. Блокування виїзду конкретно Порошенка для участі у засіданні Парламентської асамблеї НАТО у Вільнюсі викликало негативну реакцію в численних європейських політиків.
«Це є «корисні ідіоти», «послужливі дурні», які зробили атаку на ключову позицію того, чого чекає від нас світ - на нашу єдність українську. І коли дріб'язково, брудно вони «зґвалтували» прикордонника офіцера, який підозрює лист Верховної Ради за підписом Голови Верховної Ради, що це підробка - це навіть не смішно», - сказав Порошенко.
«Коли він приносить сканер і каже, що він не може прочитати QR код Голови Верховної Ради - це прикро. І коли ми вже привезли йому сканер і сказали - прочитайте, кинув все і сказав - друзі, ви розумієте, що я людина підневільна. Навіщо? Мені просто дали вказівку», - розповів п'ятий Президент.
«Так от моє відкрите звернення ло Зеленського вирішило проблеми за мить. І тому - я сподіваюся - можливо, Зеленський про це не знав. Можливо це дійсно просто «корисні, послужливі ідіоти». Які намагалися зробити атаку на єдність, але їм це не вдалося», - говорить Порошенко.
«І дуже сподіваюся, що вони тричі подумають перед тим, як робити це наступного разу. А ці ганебні ідіоти, які паскудять Україну, будуть за це відповідати. Я не маю сумніву», - резюмує Петро Порошенко.
показати весь коментар
03.06.2022 01:31 Відповісти
Аркадій Бабченко. Президент Владимир Зеленский рассказал, что ему предлагали эвакуировать людей за год до вторжения России в Украину. «Мы знали, что полномасштабное вторжение может быть в любой момент. Путь, который предлагался нам - бить в колокола, рыть окопы, вывозить людей из страны, и это надо было делать за год до этого вторжения, - я считаю, что был неправильным, потому что сеять панику в нашем обществе не надо. Потому что все это ударит по финансовой ситуации, по нашему бюджету и по экономике. Но наша страна готовилась».

Когда страной руководит *******, это всегда печально. Когда ******* руководит страной воюющей - это всегда трагедия. Это ОБЯЗАТЕЛЬНО оплачивается жизнями. Чужими жизнями. Вашими жизнями.

Именно вот это, вместо того, чтобы использовать ЦЕЛЫЙ **** ***** ГОД!!! для строительства обороны, не рыло вам окопы в Буче и Ирпене. Чтобы не пугать инфантильных детишек, за которых он держит граждан своей страны.

Именно вот это вот не било в колокола, не закупало оружие и не готовило эвакуацию. Вашу эвакуацию.

А потом пришли танки.

А потом именно вот это вот с заваленных трупами улиц Бучи поливало говном НАТО, которое ГОД НАЗАД **** ***** ЕГО ПРЕДУПРЕЖДАЛО!!!

Минус двадцать, тридцать, а то и сорок процентов ВВП - это дикие, совершенно катастрофические показатели, которые вся страна почувствует уже осенью - что у тебя сейчас с экономикой, придурок?

Забитые под завязку эвакуационные поезда, где люди бросали престарелых родителей инвалидов, чтобы вывезти детей и писали им на спинах имена и адреса, изнасилованные на глазах родителей девятилетние мальчишки, канализационные колодцы с трупами - что там у тебя с паникой, придурок?

Демилитаризованный Чонгар, «про@бали Мариуполь», полная блокада с моря, перекрытие экспорта зерна, весь мир собирает украинской армии бензин по капле, каски-броники-носки-волонтеры-полное дежа вю-здравствуй, 2014 - что у тебя там с подготовкой, придурок?

Эталонный представитель эффекта Даннинга-Крюгера. Просто эталонный.

Каждый раз, когда оно открывает рот без бумажки... Это просто ****** какой-то.

И это выбрали вы. Именно вы, дорогие мои любители бархатного баритона.

Которые сейчас прибегут сюда толпами в комменты.

Рассказывать, как Порошенко с НАТО и Байденом насрали в штаны.

И никто другой.

Давно хочу спросить...

Вы там поржали хоть?
показати весь коментар
03.06.2022 02:32 Відповісти
Это фатальная ошибка Зеленского крутить эту тему. Больше похоже на передел потоков под себя, чем результаты следствия.

Порошенко только выиграет от этого.
показати весь коментар
04.06.2022 18:01 Відповісти
перше-хто дав команду відпустити вагнерівців які зараз вбивають наших солдат на Донбасі? хто . як. і з прізвищами... друге хто дав команду розмінувати дорогу.мости від Чонгара до Херсона? по прізвищах і датах як це було... з якого приводу заблоковані телеканали з системи Т2 . хто дав команду не пускати Порошенко на сайміт НАТО?
показати весь коментар
05.06.2022 09:06 Відповісти
Коломойський вкрав з Приватбанку 5млрд $ що приблизно рівно вартості 350 нових українських танків. Де справа проти нього???
показати весь коментар
05.06.2022 14:08 Відповісти
Дебил 3,14здуляк, лучше ***...сь башкой об угол здания на Банковой, может никто не заметит и благополучно здохнеш на том углу!
показати весь коментар
05.06.2022 18:32 Відповісти
Как будто мы не знали всего этого. Как будто это новость. Недаром же пэ пролетел на 2 срок!
показати весь коментар
06.06.2022 11:50 Відповісти
Нічого собі! Крим москалі окупували в кінці лютого, Порошенко став президентом в кінці травня і президент Порошенко винен, що війна розпочалась в лютому!!!!!!!!!!???????? Я думав, що так цинічно брехати може тільки ху"ло, а виясняється , що в і нас є доморощені такі ж брехуни. Боже!! Допоможи Україні перемогти в війні з московськими нелюдями, щоб ми могли вимести з Української хати все це зелене гниле сміття!
показати весь коментар
01.07.2022 20:34 Відповісти
Щоб тобі язика скрутило, наво#оч!
показати весь коментар
15.10.2022 21:04 Відповісти
Сторінка 7 з 7