14618 відвідувачів онлайн

Пєсков заперечив інформацію про можливість мобілізації 1 млн росіян

мобілізація

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Це брехня", - сказав Пєсков.

Раніше росЗМІ повідомили, що засекречений пункт указу про мобілізацію в Росії дозволяє призвати 1 млн росіян.

Нагадаємо, 21 вересня президент Росії Володимир Путін заявив про проведення в Росії "часткової мобілізації". Увечері цього ж дня в російських містах пройшли мітинги проти мобілізації на війну. У 39 містах затримали понад 1300 людей. Переважна більшість затримань відбулася у двох найбільших містах Росії: Москві та Санкт-Петербурзі.

Топ коментарі
+15
заперечив, значить точно мільйон орків хочуть набрати.
Надія на далекобійну зброю, яка їх буде масово випалювати.
показати весь коментар
22.09.2022 16:38 Відповісти
+9

показати весь коментар
22.09.2022 16:52 Відповісти
+7
показати весь коментар
22.09.2022 16:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заперечив, значить точно мільйон орків хочуть набрати.
Надія на далекобійну зброю, яка їх буде масово випалювати.
показати весь коментар
22.09.2022 16:38 Відповісти
Може і більше, якщо тільки з Алушти забирають більше 500!!
показати весь коментар
22.09.2022 17:01 Відповісти
Писать нужно - письков , как всегда сбрехал Рашистам верить⁉️
показати весь коментар
22.09.2022 18:22 Відповісти
Письков брешет как всегда и можем даже составлять прогнозы по его высерам наперед,вопрос в другом могилизовать и бросить в атаку лям неподготовленных мобиков извращение ток себе,как буденный нам танки не страшны порубаем их все шашками,на наше Украинское счастье история коцапье ничему не учит и целеноправлено встают на те же грабли,очухиваются от удара и встают на те же грабли обратно.
показати весь коментар
22.09.2022 21:59 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2022 16:39 Відповісти
...а потім...
показати весь коментар
22.09.2022 16:41 Відповісти
Буряты веселятся https://glavred.info/world/buryaty-veselyatsya-lyudey-vyazhut-posredi-ulicy-pervuyu-partiyu-rossiyan-mobilizirovali-v-rf-10411253.html
показати весь коментар
22.09.2022 16:47 Відповісти
Даже повоевать не дают миллионам желающих.
Сразу будут отгонять от военкоматов всех, кто придёт 300001-м?
аяяй))
показати весь коментар
22.09.2022 16:39 Відповісти
Та яка різниця, якщо вони самі вирішують? Сьогодні так, завтра переписали закон - буде так... в любому випадку, путін не дасть задню, бо боїться смерті, а отже будуть набирати і набирати, поки Дагестан і Бурятія не скажуть кремлю: "иди на ***"
показати весь коментар
22.09.2022 16:39 Відповісти
Нет никаких оснований не верить этому, усатому гражданину.
показати весь коментар
22.09.2022 16:39 Відповісти
Вже слів не вистачає, щоб процитувати все, що Пєсков спростовував:
Війни не буде
Відступу не буде
Військового стану не буде
Мобілізації не буде
Обміну полоненими не буде
А зараз і мільйона мобілізованих не буде
Ну що ще...
показати весь коментар
22.09.2022 16:40 Відповісти
Ядерної війни не буде.
показати весь коментар
22.09.2022 16:42 Відповісти
Такого він не казав, навпаки
показати весь коментар
22.09.2022 16:44 Відповісти
коли ******** вуса шось говорять - читай - буде все рівно навпаки.
показати весь коментар
22.09.2022 16:42 Відповісти
кацапи=стадо. Вони не здатні на протести. Ну нічого підуть перші похоронки тоді стане веселіше !
показати весь коментар
22.09.2022 16:43 Відповісти
А в Украине не так?( ЗЕльц разминировал проходы лаптям,сдает территории вместе с украинцами,украинских военных в плен лаптеногим тварям сдаёт тысячами.....и что....может кто-то вышел предъявил хоть РАЗ за все его косяки и преступления? Как мыши под веником....одни диванные понторезы держите семеро.
показати весь коментар
22.09.2022 18:09 Відповісти
Та хто там цих баранів рахувати буде?
Хіба шо наші, коли будуть "плюсувати" до тих 55 тисяч шо вже нарахували...
показати весь коментар
22.09.2022 16:47 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2022 16:51 Відповісти

показати весь коментар
22.09.2022 16:52 Відповісти
Два гражданства запрещены, но три - можно. Миллион - нельзя, а два?
показати весь коментар
22.09.2022 16:55 Відповісти
а шо два??
показати весь коментар
22.09.2022 16:56 Відповісти
ну він сказав правду) цифри немають значення,повістки будуть отримувати всі (крім наближених) і відправляти на фарш,тому рабсіяні як та скотина яку ведуть на забій вже відчула це і рятується втечею,одне копито тут а друге вже на рос кордоні)
показати весь коментар
22.09.2022 16:59 Відповісти
https://t.me/oleksiihoncharenko ГОНЧАРЕНКО

Говорять, що медведчук стане головою днр замість пушіліна.
показати весь коментар
22.09.2022 16:59 Відповісти
песков расказывал перед войной что расия никогда на своих "братьев" не нападет, что этого не может быть и в страшных снах,что Запад не дождется, а теперь русня в Укране насилует,пытает и занимается геноцидом украинцев, так что верить этим свиньям вообще нельзя
показати весь коментар
22.09.2022 17:00 Відповісти
Mogut oni i 3 miliona pusecnogo miaso nabrat.Vopros kak ix vsex voruzat budet cem?Ix generali i licno povar Prigozin vsio voroval so skladov i prodoval vsem kto mogli zaplatit ili menial na sto to
показати весь коментар
22.09.2022 17:00 Відповісти
Они хотят напугать Европу своей недомобилизацией.
показати весь коментар
22.09.2022 17:49 Відповісти
Нижче стаття - Пєсков виключає можливість обміну Медведчука на захисників "Азовсталі" Джерело:
показати весь коментар
22.09.2022 17:07 Відповісти
***** ожидал очередь в военкоматах а получилвсь на вокзалах ...
показати весь коментар
22.09.2022 17:08 Відповісти
***** усатое.....
показати весь коментар
22.09.2022 17:19 Відповісти
Нема дурних .
показати весь коментар
22.09.2022 17:35 Відповісти
а хто перевірить)
кінця «часткової» мобілізації немає,
скільки рабів примусять стільки і могілізують,
хтось там буде питати тих зомбі
показати весь коментар
22.09.2022 17:57 Відповісти
И что, ****, характерно - те долбоящеры поверят, хотя ещё неделю или две назад та же усатая козлина кукарекала, что мобилизации не будет.

Нация Буратин, которым "с три короба наврёшь - и делай с ним, что хошь".
показати весь коментар
22.09.2022 18:28 Відповісти
73%?!
показати весь коментар
22.09.2022 19:23 Відповісти
146%
показати весь коментар
22.09.2022 19:37 Відповісти
разное сильно.....нельзя сравнивать дурака чурова и «мудрый народ»
показати весь коментар
22.09.2022 20:29 Відповісти
Кацап? Иначе почему бы отвечал мне в стиле "сам дурак" на утверждение, что кацапы - нация буратин?
показати весь коментар
22.09.2022 21:47 Відповісти