8729 відвідувачів онлайн
6 479 13

Відключено енергоблоки Південноукраїнської АЕС

аес,південноукраїнська

Південноукраїнська атомна електростанція в Миколаївській області залишилася без живлення внаслідок російських обстрілів 23 листопада.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку Південноукраїнської АЕС.

"23 листопада о 14:36 через зниження частоти в мережі було відключено енергоблоки Південноукраїнської АЕС. Під час перехідних процесів порушень умов безпечної експлуатації не допущено. Наразі персонал Південноукраїнської АЕС працює над підключенням енергоблоків атомної станції до енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вдень 23 листопада було оголошено повітряну тривогу у більшості областей України. Повідомлялося про вибухи на Одещині та Миколаївщині.

Мешканці Києва чули звуки вибухів у різних районах. За інформацією влади, є влучання в об’єкти критичної інфраструктури. Відомо про одного загиблого, щонайменшу дев’ять осіб постраждали.

Призупинено роботу блоків Хмельницької АЕС.

Топ коментарі
+6
Шановні США та НАТО, друзі України! Скільки ще часу інфраструктура агресора буде залишатися під вашим захистом? Чи справедливо і законно позбавляти Україну можливості наносити неядерні ракетні удари у відповідь по інфраструктурі країни-терориста?
показати весь коментар
23.11.2022 16:37 Відповісти
+6
Дякуємо , зе ! Дякуємо !
показати весь коментар
23.11.2022 16:57 Відповісти
+5
Поки українці не перестануть голосувати по приколу. Навчання це завжди не легко.
показати весь коментар
23.11.2022 17:07 Відповісти

Завантаження...