5283 відвідувача онлайн
12 547 62

Представники Московського патріархату вивозять речі з Лаври, - Ткаченко

лавра

Представники Московського патріархату почали процес виїзду з Києво-Печерської Лаври.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"Процес виїзду відбувається. Це може засвідчити будь-який перехожий в Лаврі. Вивозять бойлери, столи, стільці. Якийсь процес розпочався. Зараз працює міжвідомча комісія, яка має зафіксувати стан збереження нерухомого і рухомого майна, музейних експонатів, які знаходилися в користуванні УПЦ МП. Як тільки комісія завершить свою роботу, можна буде чітко сказати, що було не так", - зауважив посадовець.

Якщо комісія виявить, що у Лаврі чогось не вистачатиме, то представники УПЦ МП нестимуть відповідальність згідно із законом

"Всі ці голосні заяви не відповідають реаліям, тобто потроху вони виїжджають. Є представники МВС та СБУ, є перевірки на виїзді з Лаври. Процес контролюється", - наголосив Ткаченко.

За його словами, заяви УПЦ МП про "почорніння куполів" та "перекриття печер назавжди" також є неправидими.

Нагадаємо, 10 березня у Києво-Печерській Лаврі заявили про розрив договору про оренду з УПЦ МП з 29 березня поточного року.

Згодом у Мінкульту уточнили, що розірвання договору здійснюється на підставі виявлених порушень умов користування державним майном.

Патріарх Кирил поскаржився Папі Римському й іншим релігійним лідерам через "утиски" ченців УПЦ МП та виселення їх з Києво-Печерської лаври. У відповідь Франциск закликав до "поваги" до релігійних об’єктів.

У Лаврі заявили, що ченці не залишать територію після 29 березня

Топ коментарі
+38
Геть з Лаври та взагалі з України кацапський поп нєкрасівий...
показати весь коментар
23.03.2023 21:04 Відповісти
+31
Спочатку ревізію!! А вони нехай на Лук'янівці зачекають. Там теж товсті стіни й кельї є. Бо зараз нічого не знайдуть.
показати весь коментар
23.03.2023 21:06 Відповісти
+22
А коли підуть з Почаєвської лаври ?
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то добре..тепер усе спаковане майно на Схід...
показати весь коментар
23.03.2023 21:03 Відповісти
Цікаво,а унітази теж вивезуть? Скрєпа ж!!!
показати весь коментар
23.03.2023 21:25 Відповісти
Які унітази!!!! Вони в дірку в землі ходять...
показати весь коментар
23.03.2023 21:26 Відповісти
Геть з Лаври та взагалі з України кацапський поп нєкрасівий...
показати весь коментар
23.03.2023 21:04 Відповісти
і Ткаченко з ними за відомим напрямком !
показати весь коментар
23.03.2023 21:06 Відповісти
та і боневтік теж ....
показати весь коментар
23.03.2023 21:11 Відповісти
А тепер починається найцікавіше...
показати весь коментар
23.03.2023 21:05 Відповісти
Спочатку ревізію!! А вони нехай на Лук'янівці зачекають. Там теж товсті стіни й кельї є. Бо зараз нічого не знайдуть.
показати весь коментар
23.03.2023 21:06 Відповісти
Розкрадають вони, паскуди...
Чому не контролюють що вони тягнуть?
Ікони, яким немає ціни...
показати весь коментар
23.03.2023 21:06 Відповісти
А прочитати далі заголовку слабо?
"Є представники МВС та СБУ, є перевірки на виїзді з Лаври..." Джерело:

Нашо піднімати хвилю?
показати весь коментар
23.03.2023 21:26 Відповісти
Та хіба все перечитаєш?
Я читаю в основному коментарі - бо в них значно більше змістовна виважена і перевірена інфа...

а так - дякую...
показати весь коментар
23.03.2023 21:56 Відповісти
а верещати я почав тому що колись давно (дуже давно), в Лаврі на типу виставці, звернув увагу що проходячи відчув жар - як від УФО але звісно значно менший. Мене здивувало.
Я почав ходити туди-сюди щоб зрозуміти звідки йде тепло - поки не зрозумів, що від ікони.
Дивлюсь ікона простенька, на ній щось не зрозуміле і, запам'яталося, щось типу ворони були.
Дверцята якісь в іконі. Я простягнув руку і відкрив їх - щоб подивитися.

Біжить тітка - типу не можна чіпати - там святі мощі за дверцею.

Ну я вибачився.

А потім думаю собі - ця ж ікона дійсно чудотворна якщо з неї так теплом віє. То чому вона була виставлена так, щоб якийсь телепень може до неї дотягнутись...
(згадав що Мону Лізу чи хотіли, чи облили кислотою).

Потім, не пам'ятаю звідки - чи запам'ятав, чи шукав, гуглив - здається була виставлена ікона "Успіння Пресвятої Богородиці"...

Був у Києві пізніше - намагався знайти, розпитував про ікону - відповіді не знайшов.

Якщо така чудодійна ікона - то, в кращому випадку, десь на дачі у попів, у гіршому - вивезена на рассєю...

Пишу - може який добрий Самаритянин заспокоїть мене тим що скаже - та є ікона десь, де до неї люди зможуть добратись...
показати весь коментар
23.03.2023 22:13 Відповісти
4. Не робитимеш собі ніякого тесаного кумира, ані подобини того, що вгорі, на небі, ні того, що внизу, на землі, ні того, що попід землею, в водах.
5. Не падатимеш перед ними ниць і не служитимеш їм, бо я Господь, Бог твій, Бог ревнивий, що караю беззаконня батьків на дітях до третього й четвертого покоління тих, хто ненавидять мене,
6. і творю милосердя до тисячного покоління тим, хто ******* мене і бережуть заповіді мої. (Біблія в перекладі Івана Хоменка; Второзаконня гл. 20. Друга Заповідь Божа).
Не гнівіть Бога, і не кажіть такого, що якась ікона чудеса робить. Навіщо Ви створююте собі кумира. Це язичництво. Прочитайте хоч раз уважно всю Біблію. «Бог бо так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, а жив життям вічним.» (Євангелія Г.Н.І. Христа від Йоана; 3:16) Краще Ісуса знайдіть та запросіть у своє сердець, а ікони залиште попам і не переймайтесь через ті вироби рук людських.
показати весь коментар
23.03.2023 22:38 Відповісти
Дякую.
Згоден з Вами.

Я маю на увазі ікону не як предмет поклоніння - а як неперевершений вироб мистецтва Богом даний (вважаю там де творче мистецтво - там Бог). Науково не доведено, але помічено що є таке явище як "намолене місце", "намолена ікона" - очищені і накопичені молитвами тисяч людей.

Отже - це скарб.
І таємниця.

А це притягує.
показати весь коментар
24.03.2023 08:30 Відповісти

Додати - скарб нації - те що робить націю сильнішою.
показати весь коментар
24.03.2023 08:52 Відповісти
для кацапів існує тільки унітазний фетіш, але буває так що вже приготували речі на виніс та банально не встигли... https://twitter.com/i/status/1569036694606823425
показати весь коментар
23.03.2023 21:27 Відповісти
Ти не на картинки дивись , а статтю прочитай нормально. Перевіряють.
показати весь коментар
23.03.2023 21:40 Відповісти
Дивіться щоб вони нічого лишнього не винесли.
показати весь коментар
23.03.2023 21:06 Відповісти
Після них в Лаврі дезінфекцію і обряд вигнання диявола проводити треба.
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
Це тільки папа римський може !
показати весь коментар
23.03.2023 21:08 Відповісти
Тільки не цей
показати весь коментар
23.03.2023 21:09 Відповісти
Вселенський Патріарх також. Можна ще Афонських старців запросити
показати весь коментар
23.03.2023 21:27 Відповісти
Крест на груди в густой шерсти,-
Толпа как хором ахнет:
За ноги надо потрясти,-
Глядишь - оно и звякнет!

И точно: ниже живота -
Смешно, да не до смеха -
Висели два литых креста
Пятнадцатого века.
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
А коли підуть з Почаєвської лаври ?
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
Так не всі виходять з Лаври, там Володя Боневтік Тамбувший дозволяє залишитися семинаристам і "монахам" і звичайно кацапським, не нашим. Подивимося чим закінчиться ця історія, але мені чомусь здається, що влада не впорається з цим завданням, буде діяти на свою користь, прийдеться вмішуватися патріотам. Бо із самого початку вони дурили українців, а можна було давно одним рішенням заборонити той сатанат-філію ФСБ, а хто тоді буде за нього голосувати? Ось, що в його голові - рейтинги і голоси, а не розквітаюча Україна.
показати весь коментар
24.03.2023 07:09 Відповісти
Дивись, Ткаченко, а то ікон з іконостасом недорахкєшся, поки ти там інтерв'ю роздаєш
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
не сомневаюсь, что все золотые потиры спижжены, а рубины из окладов повыколупаны, а вместо них вставлено стекло.
показати весь коментар
23.03.2023 21:07 Відповісти
До Паші на дачу? А де дача? А за чий кошт придбана?🤔
показати весь коментар
23.03.2023 21:08 Відповісти
Главное что бы не вышло как с ГенШтабом и Новой Каховкой... Не так поняли, не так разглядели.
показати весь коментар
23.03.2023 21:08 Відповісти
Загальна ганьба РПЦ

Вселенський патріарх відновлює свою юрисдикцію в Литві і звинувачує РПЦ у військових злочинах.
показати весь коментар
23.03.2023 21:09 Відповісти
Може Ви мали на увазі "мсс"? Масковієвська сатанинська секта? Якої вже, понад 500 років. Бо її релігії, аналога дійсно не існує на світі!
показати весь коментар
23.03.2023 22:06 Відповісти
а хто перевірятиме чи не ******** щось ті кацапські підари, га
показати весь коментар
23.03.2023 21:10 Відповісти
они вам там вывезут...вплоть до косяков с порогами...Лавра -достояние Украины,памятник...
показати весь коментар
23.03.2023 21:15 Відповісти
Добре було б що б і малорос ткаченко пішов разом з московськими попами ,йому не місце в воюючій країни бути міністром культури і інформ. політики.
показати весь коментар
23.03.2023 21:16 Відповісти
Проводи их Шарапов до автобуса, в обменный фонд
показати весь коментар
23.03.2023 21:17 Відповісти
Цікавим буде час, коли попи вже виїхали, а нові ще не заїхали. Саме тоді основні крадіжки і стануться. І нічого не докажешь. Ткаченко на це розраховує? Опис має робитися вже зараз, під час виселення. Хтось бажає на цьому добре нагріти руки.
показати весь коментар
23.03.2023 21:17 Відповісти
Главное- святыни не забыть захватить.
показати весь коментар
23.03.2023 21:18 Відповісти
Это они про себя..
показати весь коментар
23.03.2023 21:19 Відповісти
Так паша-мерседес казав, що вони нікуди не підуть. Та й боневтікянелох кричав, щоб їх не чіпали. Як би це часом не вистава для лохтората.
показати весь коментар
23.03.2023 21:19 Відповісти
як що не підводить пам,ять то ще років 15-20 тому казали що Лавра вже розграбована
так що вивозять те, що залишилося.
показати весь коментар
23.03.2023 21:20 Відповісти
І це правильно. Не*уй жити за державний кошт. Колись у УГКЦ забрали все, ченців і клір вивезли до Сибіру. І Почаївську Лавру теж забрали, вселивши ткди кацапопархатську братію. Коли УГКЦ вийшла з підпілля, більшість храмів до неї повернулися разом з вірянами. Але не Почаївська Лавра. І УГКЦ побудувала багато нових храмів за рахунок пожертв, складених вірянами, в тому числі і головний Храм у Києві. Навіть землю під забудову викуповували, а не влада безкоштовно виділяла. Тільки упц кацапопархату так не може. Бо пожертви йшли на мерседеси, хатинки у Конча-Заспі і у мацкву. Тепер все справедливо - хочете мати свє - працюйте, будуйте, мерседеси продавайте. Вистачить жити за рахунок держави і недалекоглядних темних вірян.
показати весь коментар
23.03.2023 21:23 Відповісти
"монахи и недвижимость"...пилотная серия первого сезона.
показати весь коментар
23.03.2023 21:23 Відповісти
А шо так мєдлєнно?
показати весь коментар
23.03.2023 21:25 Відповісти
Не вивозять, а крадуть .
показати весь коментар
23.03.2023 21:30 Відповісти
Треба перевіряти що вони там вивозять, щоб історичні і культурні цінності не повивозили
показати весь коментар
23.03.2023 21:31 Відповісти
Шманайте до трусів, бо під рясами вони навіть дзвони повиносять
показати весь коментар
23.03.2023 21:39 Відповісти
А які речі вивозяться куратору Зомбофмарафона не цікаво?
показати весь коментар
23.03.2023 21:42 Відповісти
Так, а це шо, жєст доброй волі?
показати весь коментар
23.03.2023 21:46 Відповісти
Яка нах ревізія , яке майно млять? Як ****** дружина, прийшла із подушкою і без трусів , так і кіздує назад , тільки без подушки вже. Чмо очкасте петух зелений ставай в Лаврі з ментами разом , знимай з тих уйобків ряси ,рубай бороди і нах в масковию з голою сракою , обвалів гімном и виваляв в пірьях. А разом всіх зелених ублюдків і 73% дебілів головожопих

показати весь коментар
23.03.2023 22:05 Відповісти
Треба проконтролювати, що вони там вивозять. Бо потім ні розеток, ні унітазів не буде. Я навіть не кажу про культурні і релігійні цінності.
показати весь коментар
23.03.2023 22:06 Відповісти
.
показати весь коментар
23.03.2023 22:14 Відповісти
Колишній заступник директора компанії "Троїцька артіль" Корнелій Борисов розповів, що для того, щоб отримати підрядні роботи, довелося йти на умови, які були поставлені керівництвом Лаври. У підсумку, значну частину заробленого віддавали особисто Павлу.
"Наприкінці 2011 року я був безпосереднім учасником передачі грошових коштів наміснику Лаври в сумі мільйон 576 тисяч гривень. Це було в будинку намісника Києво-Печерської Лаври, в 42-му корпусі, пізно ввечері. І ввечері ми приїхали з цими двома рюкзаками готівки й передали наміснику монастиря", - заявив Борисов.

З його слів, усі будівельні організації, які працюють у Києво-Печерській Лаврі, частину отриманого прибутку повертали Павлу як пожертву.
"У народі це називається "відкатом". У церкві це називається пожертвуванням", - наголосив ексзаступник директора компанії "Троїцька артіль".

Крім того, будинки для владики Павла та Варсанофія побудувала компанія "Затишний дім". Вона також займалася реставрацією у Лаврі.
показати весь коментар
24.03.2023 08:15 Відповісти
Слід перевіряти обшуками що вони вивозять.
показати весь коментар
23.03.2023 22:27 Відповісти
ОНИ УЖЕ ЗА 31 ГОД ВСЁ ВЫВЕЗЛИ !!!
показати весь коментар
23.03.2023 22:30 Відповісти
Домой всех выслать, на раиссю родную. А лучше обменять.
показати весь коментар
23.03.2023 22:46 Відповісти
Я думаю, что они запросто могут спиз забрать мощи Ильи Муромца. Он же (и Добрыня) коренные москвичи, по их мнению. Из посконно славянского финно-угорского племени мурома.
показати весь коментар
23.03.2023 22:47 Відповісти
Сажать их со всем мотлохом в автобусы и везти до границы с сраисей. Там отбирать паспорта и давать пинка под сраку. Я понимаю, что есть люди, которые любят древнееврейские былины, но только не в московском исполнении!
показати весь коментар
23.03.2023 22:50 Відповісти
Ще з Почаївської Лаври приберіть той розсадник кгбістів.
показати весь коментар
23.03.2023 23:02 Відповісти
то перевіряти зараз що вивозять!

потім хер хтось буде шукати тих попів на росії з вкраденими святинями
показати весь коментар
24.03.2023 00:22 Відповісти
Є куди везти майно.

В одному із інтерв'ю український громадський діяч та активіст, лідер громадської організації С14 Євген Карась розповів, що прямо в будинку намісника Києво-Печерської лаври владики Павла, якого в миру знають як Пашу "Мерседеса", поблизу Воронькова в Бориспільському районі є ціла стіна з золота. Де владика взяв гроші на таку розкіш розбиралася "Моя Київщина"

Ще у 2015 році представники "Автомайдану показали цю резиденцію під Києвом. Маєток оцінюють у $1,3 млн.
"Оцініть, так би мовити, "скромні келії" московських попів, побудовані, як ми розуміємо, зокрема й на пожертвування довірливих парафіян УПЦ (МП)", - написав тоді активіст "Автомайдану" Віталій Уманець.

Після російського вторгнення в Україну 2022 року митрополит "Мерседес" не став засуджувати Росію й заявив, що українці не чули застережень і "тепер пожинають плоди". Він навіть виганяє ієромонахів з Лаври, бо ті не поминають під час богослужіння патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва. А як інакше, адже владика відверто заявляє, що в Україні немає ніякого Московського патріархату…., а є "Руська православна церква".
показати весь коментар
24.03.2023 08:14 Відповісти