4319 відвідувачів онлайн
8 578 16

Підрив ГЕС - жахливий. Місто підтоплює, - мер Нової Каховки Коваленко

каховка,нова

Нову Каховку підтоплює внаслідок підриву окупантами дамби Каховської ГЕС.

Про це повідомив мер міста Володимир Коваленко, інформує Цензор.НЕТ з посилання на Українську правду.

"Підрив жахливий, тому що він торкнувся не тільки проїжджої частини, дамби, на жаль, підірвана сама Каховська ГЕС, тобто машинна зала. Руйнації носять техногенний характер - об’єм води достатньо великий на даний момент падає", - сказав він.

За словами мера, станом на 6:30 ранку були підтоплені зоопарк "Казкова діброва", літній театр, вода підійшла до пам’ятника Шевченку, затоплені кафе, дитячий майданчик у місті.

Також затоплені човнова станція, яхт-клуб, підійшла вода і до Дніпровського проспекту.

Коваленко каже, що інформацію з міста отримати важко. Адже є перебої з інтернетом. Він вважає, що це росіяни почали глушити сигнал, щоб люди залишались в інформаційному вакуумі.

Також мер додав, що останні місяці Каховська ГЕС не виробляла електроенергію.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, вранці 6 червня стало відомо, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Внаслідок підриву повністю зруйновано машинний зал, станція не підлягає відновленню.

У регіоні розпочато евакуацію. Затопити може 80 населених пунктів. Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тис. людей.

Підрив Каховської ГЕС загрожує тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції, проте зараз ситуація під контролем.

Президент Володимир Зеленський ініціював екстрене засідання РНБО.

Топ коментарі
+13
Рашистские твари, сдохните!!!
показати весь коментар
06.06.2023 10:15 Відповісти
+12
Сто тисяч орків не варті однієї загиблої тварини...
показати весь коментар
06.06.2023 10:27 Відповісти
+8
"Нє панікавать" Всєм на шашлики" "Всі ЗМІ брешуть, а то ми не отримаємо 4 мільярда", так би сказав один Найвєлічайшій політик **********. А все почалося з 2019 року і після розмінування Чонгару і Перекопу.Так 73%? За Цапію і не пишу, бо то нелюди, то потвори!
показати весь коментар
06.06.2023 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рашистские твари, сдохните!!!
показати весь коментар
06.06.2023 10:15 Відповісти
Та що він може сказати..? В нього з 7.00 інтернет зв'язку немає із ….
бла-Бла- Бла
показати весь коментар
06.06.2023 10:16 Відповісти
підрив машинної зали гес, дає привід практично нагадати події на саяно-шушенській гес, але цього разу вже на волзі десь під сталінградом...астрахань має готуватись...
показати весь коментар
06.06.2023 10:17 Відповісти
"Нє панікавать" Всєм на шашлики" "Всі ЗМІ брешуть, а то ми не отримаємо 4 мільярда", так би сказав один Найвєлічайшій політик **********. А все почалося з 2019 року і після розмінування Чонгару і Перекопу.Так 73%? За Цапію і не пишу, бо то нелюди, то потвори!
показати весь коментар
06.06.2023 10:19 Відповісти
Бідні люди,бідні тварини,що потрапили в те пекло.Чаша стаждань переповнилася і вимагає помсти.Хочеться,щоб на кацапії все руйнувалося і палало.Якби думки були матеріальними,то кацапський гнійник щез би з карти світу
показати весь коментар
06.06.2023 10:26 Відповісти
Сто тисяч орків не варті однієї загиблої тварини...
показати весь коментар
06.06.2023 10:27 Відповісти
Мрази!!! После этого хер кацапы остановят ЗСУ
показати весь коментар
06.06.2023 10:30 Відповісти
Говорят что местный зоопарк смыло. Все животные погибли. Перед етим террорист Зубков (директор крымского зоопарка львов Тайган) забрал себе самых ценных животных. Потому как затопление и подрыв дамбы планировалось еще год назад. Ети все смерти на совести тех кто заглядывал в шоколадный глаз ***** и затягивал нам с поставками оружия.
показати весь коментар
06.06.2023 10:32 Відповісти
Ой, а чому ж касапи так легко змогли захопити ЗАЕС, Каховську ГЕС, Енергодар, обидві Каховки і взагалі, весь лівобережний (та й і частину правобережжя) південь України? Чому вони нині тероризують Україну? Хтось здав? Хтось розмінував Чонгар, Перекоп, і запустив їх через перешийок?
показати весь коментар
06.06.2023 10:50 Відповісти
скоріше за все ті ж самі, що і запустили , і розмінували.. ті ж самі підірвали...
показати весь коментар
06.06.2023 11:09 Відповісти
Молдова може зітхнути ..сухопутний коридор в Придністров'я тепер суцільне болото
показати весь коментар
06.06.2023 10:58 Відповісти
была Олешковская пустыня - теперь Олешковское болото
показати весь коментар
06.06.2023 11:40 Відповісти
сколько людей погибнут. Твари повторяют сюжет Чернобыльской АЭС.
показати весь коментар
06.06.2023 11:43 Відповісти
Во всём виноват Зеленский и его банда тупоголовых кухарок, ворюг и предателей!!
показати весь коментар
06.06.2023 13:09 Відповісти
Це ти тупоголовий, Зеленський розпочав війну в 2014 році?
показати весь коментар
06.06.2023 14:30 Відповісти